Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon OPPO AX7 za kartę kredytową Citi Simplicity

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

11.09.2019

Telefon OPPO AX7 za kartę kredytową Citi Simplicity

Citibank odpalił kolejną promocję ze swoją darmową kartą kredytową w roli głównej.


Telefon OPPO za kartę kredytową Citi Simplicity
To już II edycja promocji z telefonem OPPO AX7 4GB/64GB jako nagrodą gwarantowaną za kartę kredytową w tym banku. Tym razem model urządzenia wyposażony jest w lepszą pamięć RAM. Pozostałe warunki w praktyce zostały niezmienione.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w Citibanku.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada oraz co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Konto, pożyczka, kredyt czy inne produkty posiadane w Citibanku na szczęście nie są przeszkodą do tego, by wziąć udział w promocji i zdobyć telefon OPPO za kartę kredytową.

Nagroda. Za wyrobienie karty do wzięcia jest telefon OPPO AX7 4GB/64GB. Zgodnie z informacjami podanymi na stronie promocji, główne cechy tego urządzenia to:
 • pamięć RAM: 4GB 
 • pojemność: 64GB 
 • wyświetlacz 6.2'' 
 • aparat przedni 13Mpix 
 • bateria 4230mAh

Na stronie producenta znaleźć można jeszcze następujące parametry:
 • wymiary: 155.9 mm x 75.4 mm x 8.1 mm
 • waga: 158 g 
 • system operacyjny : ColorOS 5.2, based on Android 8.1 
 • procesor: Qualcomm Snapdragon 450 
 • ekran dotykowy: Multi-touch, 
 • rozdzielczość: HD + (1520 x 720 pixeli) 
 • kolory: 16 milionów kolorów  
 • przedni sensor: 16-megapixeli 
 • sensory: E-Compass, Light Sensor, Proximity Sensor, G-Sensor, Acceleration Sensor

W regulaminie promocji Citibank wycenił wartość telefonu na 799 zł. I w chwili obecnej w dokładnie takiej cenie nowe urządzenia znalazłem w Internecie (tańsze są modele z mniejszą pamięcią 3GB).

Telefon, który prześle Ci bank objęty będzie 24-miesięczną gwarancją producenta (w razie potrzeby opis postępowania reklamacyjnego znajdziesz w 14. punkcie regulaminu promocji).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon OPPO AX7 4GB/64GB" i zgarnąć tytułową nagrodę gwarantowaną:
 • do 20.11.2019 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko w taki sposób złożone wnioski kwalifikują do promocji z nagrodą za kartę w postaci telefonu); 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody, zawrzyj umowę o kartę i ją aktywuj; 
 • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle):
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz 
  • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 4 000 zł.

Suma do wydania (nawet w porównaniu z innymi promocjami Citibanku) jest dość spora. Ale na wykonanie transakcji bank daje nawet ponad 3 miesiące (płatności można bowiem wykonywać także już w miesiącu wyrobienia karty). Dzięki temu transakcje można rozłożyć w czasie. Choć im szybciej wydasz sumę min. 4 000 zł, tym szybciej otrzymasz nagrodę. O przyznaniu telefonu Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. A nagroda zostanie wysłana kurierem maksymalnie w ciągu 60 dni od daty wysyłki wspomnianej wiadomości. Pamiętaj przy tym, by do momentu przyznania nagrody nie rezygnować z karty wyrobionej w promocji.
💡 Jeśli wydanie 4 000 zł jest poza Twym zasięgiem, sprawdź alternatywne propozycje Citibanku, w których przy zbliżonych warunkach, ale z wymogiem wykonania płatności na mniejszą sumę, otrzymasz voucher 400 zł do wykorzystania na Allegro lub bon 400 zł do realizacji podczas zakupów w sklepach Biedronka (w tych promocjach należy zrealizować płatności odpowiednio na łączną kwotę 1500 i 2000 zł).

Płatności kartą Citi Simplicity na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych (a więc w dowolnych sklepach, stacjach paliw, aptekach, drogeriach itp.) i/lub w internecie (np. na Allegro), ale pod uwagę należy wziąć, że Citibank nie uwzględni transakcji, które:
"• nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
• nie będą Transakcjami zwróconymi"

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcja szczególna to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Generalnie wykluczone są więc tylko transakcje, które pozwoliłyby zrobić duży obrót na karcie bez faktycznych zakupów. Swobodnie można jednak płacić w sklepach (spożywczych, odzieżowych i innych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy punktach gastronomicznych. Można też płacić w Internecie (np. na Allegro). Te transakcje będą zaliczane do sumy, jaką należy wydać na potrzeby promocji.


Kto może wnioskować o kartę w Citibanku? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Citibank akceptuje też inne źródła dochodu: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?


Karta wydawana jest za 0 zł. Citibank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez warunków! Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można zatem odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest i jak działa okres bezodsetkowy.


Chcesz zyskiwać na promocjach bankowych? 


W praktyce nie ma tygodnia, aby banki nie przygotowały nowych okazji do bankobrania. Pozwól, że ja osobiście wybiorę te najlepsze dla Ciebie. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu.

Przydatne dokumenty:

80 komentarzy:

 1. Jak wygląda temat gwarancji na taki telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście jest. To 24-miesięczna gwarancja producenta (informacje o procesie reklamacyjnym można znaleźć w 14. punkcie regulaminu promocji).

   Usuń
 2. A karencji ciągle nie przesunęli :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są 3 promocje Citibanku z okresem wykluczenia dla byłych posiadaczy karty o rok krótszym. Sprawdź promocje, w których zdobyć można 400 zł do Leroy Merlin, 400 zł do Morele.net lub 400 zł do wydania na Allegro.

   Usuń
 3. Czy przed odbiorem nagrody można wybrać kolor? Według RTV Euro AGD ten model jest sprzedawany w kolorze złotym oraz niebieskim.

  OdpowiedzUsuń
 4. Już znalazłem odpowiedź w regulaminie. Uczestnik nie ma możliwości wyboru wersji kolorystycznej nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co to za marka? Telefon jest godny uwagi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Apple, Samsung, Huawei, a później jest już OPPO. To 4. największy producent telefonów na świecie. W Polsce nie wypromowany.

   Usuń
  2. Dostałem z poprzedniej edycji. Mam trochę od ponad miesiąca. Wtedy miał być 3 GB a przysłali 4 GB więc jestem zadowolony. Telefon spoko, działa poprawnie i nie mogę się do czegoś przyczepić. Przynajmniej jeśli chodzi o moje potrzeby.

   Usuń
 6. Kiedy można zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu nagrody.

   Usuń
  2. A na zatrzymanie będzie jeszcze promocja z której można uzyskać 200 zł :)

   Usuń
  3. Jakieś konkrety? :)

   Usuń
  4. Jak się złoży wypowiedzenie to gdzieś po tygodniu dzwoni konsultant i proponuje promocję na zatrzymanie. Najczęściej jest to 10% zwroty za płatności, które można robić przez 2-3 mies. I tak można zdobyć 200 zł. Przy kolejnym wypowiedzeniu 100 zł.

   Usuń
 7. Miałem u nich kartę ale nie wiem dokładnie kiedy z niej zrezygnowałem.Czy istnieje jakaś możliwość sprawdzenia czy już się łapię na tę promocję?Tak w ogóle udzielą takiej informacji?Teraz to RODO wszędzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1 z 3 opcji:
   - znajdź wypowiedzenie
   - zadzwoń na infolinię
   - sprawdź raport BIK

   Usuń
 8. Żona jest na urlopie wychowawczym, bezpłatnym. Może wyrobić sobie kartę? W firmie pracuje ponad 10 lat, przejdzie wniosek?

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie czekam na dostawę telefonu z poprzedniej promocji :).

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdzieś w tym wszystkim jest kruczek. Banki nic za darmo nie dają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jakich wiele wśród opisanych w ciągu 5,5 lat (bo od tyle prowadzę blog Bankobranie). Oczywiście, że za darmo nic nie ma... wszak trzeba zawrzeć umowę, wykonać płatności. Dopiero wtedy otrzymuje się nagrodę gwarantowaną. A inaczej bank wyłożyłby miliony na reklamę
   "świetnej, darmowej itd." karty, a klienci może by skorzystali, a może nie. W tej sytuacji płaci (czytaj: dają nagrodę) dopiero za efekt. Pozyskał klienta. Część osób z karty zrezygnuje, ale część sobie ją pozostawi. Ba, niektórzy (choć to już dobrowolne) weźmie jakieś inne produkty, może skorzysta z pożyczki itp. itd.

   Usuń
 11. Czy w ramach limitu transakcji mogę płacić za pomocą Google Pay? Oczywiście przypisaną kartą Simplicity.

  OdpowiedzUsuń
 12. Dobrze czytam że po 3miesiacach jak spełni się warunki maja jeszcze kolejne 60dni na dosłanie nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od momentu spelnienia warunkow. Mozesz spelnic od razu po otrzymaniu karty. Mi telefon przyszedl po 12 dniach

   Usuń
  2. A czy bank informuje o spełnieniu warunków bo u mnie mija kilka dni od spełnienia warunków i na razie cisza.

   Usuń
  3. Wiadomość o przyznaniu nagrody przyjdzie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

   Wiadomość można znaleźć po zalogowaniu do bankowości internetowej (po zalogowaniu poprzez przeglądarkę; bywa, że w aplikacji nie idzie jej znaleźć).

   Usuń
 13. Dziś miałem telefon z banku. Karta przyznana. I teraz jeszcze pytanko. Jak już dostanę kartę to jak uzyskam dostęp do bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie informacje są na ulotce razem z kartą

   Usuń
  2. Login i hasło nadasz sobie samodzielnie. Wykorzystuje się przy tym dane z karty.

   Usuń
 14. Czy można płacić za wycieczki zagraniczne ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz na myśli biuro podróży? Tak.

   Usuń
 15. Można zapłacić czynsz karta kredytową w spółdzielni mieszkaniowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapłać i zapytaj wiadomością w Citibanku. Odpowiedź da ci podkładkę.

   Usuń
  2. Ja zapytałem . I mam podkładkę, że nie można. Jest to traktowane jak przelew.

   Usuń
 16. Czy można zapłacić za rezerwacje na stronie booking.com ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Booking ma kod MCC opisywany jako Noclegi – Hotele, motele, usługi centralnej rezerwacji (nigdzie indziej nie sklasyfikowane). Czyli żadnych przeszkód nie ma.

   Usuń
 17. Warunki otrzymania nagrody spełniłem w sierpniu. 11 września było info w Citi online, że wyślą telefon. 23 września odebrałem telefon od kuriera poczty. Szybko, sprawnie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Chciałbym się tylko upewnić, zakup opon na oponeo również będzie zaliczony do sumy transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie widzę przeciwwskazań. Normalna płatność w internetowym sklepie :)

   Usuń
 19. Dobra, a ja mam pytanie, nie wiem czy coś źle poklikalem we wniosku czy o co chodzi ale praktycznie od razu dostałem SMS że wniosek nie może być pozytywnie rozpatrzony. Ktoś się będzie kontaktował żeby to wyjaśnić czy już po ptakach?

  OdpowiedzUsuń
 20. Przy próbie wypełnienia wniosku na pierwszej już stronie po kliknięciu "Dalej" dostaje komunikat "ERROR: There is An Error With Registration Service Call" czy ktoś miał taki przypadek i co można z tym zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wniosek poszedł bez problemu. Składany dzisiaj popołudniu.

   Usuń
 21. jaka jest min. kwota kredytu na karcie?

  OdpowiedzUsuń
 22. Rozumiem że konta nie muszę zakładać by wyrobić kk? Pozdrawiam Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy od tej nagrody trzeba będzie zapłacić podatek lub wykazać nagrodę w zeznaniu rocznym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma podatku. Jest o tym w regulaminie.

   Usuń
 24. W takim razie czy dostaje się jakiś login i hasło do zalogowania się do bankowości? Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy przyjdzie karta, to samodzielnie można sobie nadać login (własny) i hasło.

   Usuń
 25. Gdzie mogę znaleźć ogólne zasady banku przyznawania karty kredytowej i kryteria? Nigdy nie byłam klientem banku, pracuje u jednego pracodawcy już od ponad 4 lat, mój dochód dwukrotnie przewyższa limit 1200 netto a nie przyznali mi karty kredytowej.
  Co może być przyczyną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może masz za duże obciążenie kredytowe, np. inne karty kredytowe, raty, hipoteka

   Usuń
 26. Dzięki. Bardzo fajny i przejrzysty opis.
  Masz błąd logiczny w tekście : ".....Citibank nie uwzględni transakcji, które:
  "• nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • nie będą Transakcjami zwróconymi""
  Powinno być : "należy wziąć, że Citibank nie uwzględni transakcji, które:
  "• będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • będą Transakcjami zwróconymi"
  Pozdro.

  OdpowiedzUsuń
 27. Rozumiem, że doładowania revoluta nie zaliczą się do wymaganego obrotu?

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy komuś udało się już dostać telefon z tej promocji? Do końca października "przerobiłem" na karcie ponad 4.000 zł, ale z banku nic... cisza...
  Jak u was? Może trzeba tam zadzwonić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank ma jeszcze trochę czasu. Zacytuję fragment z prześwietlenia promocji: "O przyznaniu telefonu Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji". Wiadomości należy szukać po zalogowaniu do bankowości poprzez przeglądarkę internetową (np. na komputerze), bo w aplikacji mobilnej bywa ona niewidoczna.

   Usuń
  2. Ja również w październiku wydałem ponad 4k i dopiero w momencie kiedy zapłaciłem zadłużenie przyszła wiadomość w bankowości internetowej, że spełniłem warunki promocji.
   Co ciekawe, w wiadomości informują mnie że wyślą wersję 3GB. Mam nadzieję, że nie będę musiał uciekać się do reklamacji i wyślą wersję 4GB.

   Usuń
  3. U mnie także przyszła wiadomość,w że zostanie wysłany model 3GB:/

   Usuń
 29. Była wiadomość, że dostanę wersję 3 GB ale przyszła właśnie dzisiaj zgodna z regulaminem 4GB. Warunki spełnione na początku października, dostałem info 18 listopada, a telefon 17 grudnia.

  OdpowiedzUsuń
 30. Telefon dotarł 17.12, wersja 4GB, niebieski.

  OdpowiedzUsuń
 31. I do mnie dziśs dotarł telefonik. Jest 4GB

  OdpowiedzUsuń
 32. Telefon odebrany

  Kartę można zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań. Po złożeniu wypowiedzenia (np. wiadomością w bankowości internetowej) warto odbierać telefony, bo często pojawiają się promocje na zatrzymanie - Czytelnicy i ja pisaliśmy o tym na Facebooku.

   Usuń
 33. Jak długo czekaliście na swoje telefony? Ja dostałem informacje o spełnieniu warunków 11 grudnia i jak narazie cisza - telefonu nie ma. Czy dostane jakiś nr przesyłki jak już wyślą?

  OdpowiedzUsuń
 34. Ja również maila o spełnieniu warunków otrzymałem 11 grudnia i do dzisiaj cisza.Czekam.

  OdpowiedzUsuń
 35. To i ja się dopiszę .
  @ o spełnieniu warunków 11 grudnia i cisza jak po śmierci organisty.

  OdpowiedzUsuń
 36. 60dni mija 9 lutego więc teoretycznie mają jeszcze cały przyszły tydzień.

  OdpowiedzUsuń
 37. Wieczorem dostałem sms-a z Pocztex o nadaniu przesyłki.Na nic nie czekam poza telefonem więc chyba doczekałem się (warunki spełnione 11 grudnia).Ktoś jeszcze dostał info o przesyłce ?

  OdpowiedzUsuń
 38. Wczoraj (4 stycznia) info sms z Pocztex a dziś telefon przyjechał Pocztexem .
  Warunki spełnione 11 grudnia.

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam.
  Ja mam spełnienie warunków 14 stycznia.
  Czy też czeka ktoś na przesyłkę ? A może ktoś dostał JUŻ?
  60 dni mija 14 marca.

  Kurcze ,Ci z początku promocji telefony dostali,po paru dniach od zrobienia 4k . A ja muszę czekać pełne 60 dni .

  To chyba dlatego że jak masz już telefon w domu, to od razu rezygnujesz z karty.
  Dlatego teraz przedłużają wysyłkę na maksa żeby jak najdłużej być z nimi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wiadomość o spełnieniu warunków dostałem 11 grudnia, 6 lutego dostałem informację że mam prawo wyboru czy chce oppo ax7 czy oppo A5, wybrałem A5 i telefon przyszedł 11 lutego (tj. 62 dni po otrzymaniu info o spełnieniu warunków) ale warto było czekać bo tel fajny ;)

   Usuń
  2. Ja też miałem spełnienie warunków 14 stycznia i wczoraj pojawiła się wiadomość, że mam wybrać czy chce AX7 czy A5. Wybrałem A5. Mam nadzieję, że teraz to przyjdzie w miarę szybko. Pewnie im już zabrakło AX7 i dostali tylko te nowe A5.

   Usuń
  3. Jeżeli można zapytać to jakiego koloru jest A5 ?
   AX 7 dawali niebieskie .

   Usuń
  4. Właśnie do mnie dotarł mój nowy A5, kolor czarny. Spełnienie warunków 14 stycznia, pytanie o zgodę na zmianę telefonu 19 luty.
   Telefonik jest ekstra, jedyna wada że taki duży. Do kieszeni będzie ciężko go chować. Do telefonu jest dołączone gumowe etui.

   Usuń
  5. Czarny A5 w jakiej wersji silnikowej?

   Usuń
  6. To jest A5 2020 3GB/64GB.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...