Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku akcji "Zyskaj w promocji" premię do 300 zł za konto w BNP Paribas: czasu uzupełnić dane!

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

21.09.2019

Uczestniku akcji "Zyskaj w promocji" premię do 300 zł za konto w BNP Paribas: czasu uzupełnić dane!

Przed osobami biorącym udział w tej promocji czas na finalizację.

Finalizacja "Zyskaj w promocji" BNP Paribas
A to oznacza, że trzeba spełnić jeden bardzo ważny warunek: to uzupełnienie danych do wypłaty, bo już niebawem ma wpłynąć pierwszy z bonusów (150 zł).

Tę ofertę do bankobrania szczegółowo prześwietliłem już we wpisie "Zyskaj w promocji aż 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas", gdy tylko się pojawiła. Dziś jednak przypomnę to, co najważniejsze.

By wziąć udział w promocji i zyskać pierwszy z bonusów (150 zł), należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i najpóźniej do 12.07.2019 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego Kartą Otwartą na Świat;
 • do 19.07. zawrzeć umowę z bankiem o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej; 
 • w lipcu i sierpniu 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonać płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł.

Kto te warunki spełnił, ten do 20.09.2019 r. powinien otrzymać maila powiadamiającego o przyznaniu bonusu. Na tę wiadomość należy zareagować i za pomocą danych w niej zawartych, trzeba zalogować się na stronie promocji i najpóźniej do 25.09.2019 r. podać numer rachunku konta założonego w promocji. Wypłata bonusu ma nastąpić do 30.09.2019 r. (oczywiście pamiętaj też o możliwości zdobycia drugiego bonusu w wysokości 150 zł - by go zgarnąć, warunki trzeba jeszcze spełnić we wrześniu i październiku).

Jeśli wiadomości o przyznaniu nagrody nie znajdujesz na skrzynce mailowej, to na końcu wpisu podpowiadam, co w takiej sytuacji robić. Poniżej przypominam jednak o promocjach bankowych, z których obecnie warto skorzystać oraz piszę też...

... jak zarobić jeszcze więcej, będąc klientem BNP Paribas? 


Nawet będąc klientem BNP Paribas, a więc posiadając konto osobiste założone w jednej z powyższych promocji, ciągle możesz zarobić z tym bankiem. Za wyrobienie kary kredytowej do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro, w  Empiku, H&M lub RTV Euro AGD.

Promocje bankowe w innych bankach


W łatwy i przyjemny sposób obecnie zyskać można w wielu promocjach. Sprawdź jak zgarnąć:

Brak maila od organizatora. Co robić? 


Wracając do wątku finalizacji promocji konta w BNP Paribas, poniżej dowiesz się co robić, gdy nie dotarł do Ciebie mail powiadamiający o przyznaniu nagrody.

Na początku sprawdź jeszcze foldery typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty", "zakupy" lub "inne". Bo często to właśnie tam tego typu maile wpadają. Jeśli jednak oczekiwanej wiadomości nigdzie nie ma, to niezbędnym będzie zgłoszenie reklamacji.

A zgodnie z regulaminem promocji proces reklamacyjny wygląda następująco:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: zyskajwpromocji@bnpparibasplus.pl 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e-mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazania na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


5 komentarzy:

 1. Uzupełnione. Podając numer konta pamiętajcie usunąć spacje. Musi być ciąg 26-cyfrowy.

  OdpowiedzUsuń
 2. gg Jeśli komuś się wydaje że nie otrzymał maila niech wpisze słowo Paribas w wyszukiwarce swojej poczty. U mnie znalazło.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie nic. Reklamacja już wysłana.

  OdpowiedzUsuń
 4. W tekście jest błąd:
  •w lipcu i sierpniu 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł.
  a nie
  •w lipcu i sierpniu 2019 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy) zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł.
  zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Wpływy to we wrześniu i październiku dla drugiego bonusu. Dzięki za czujność.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...