Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowa premia 200 zł na start za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności + 3% dla oszczędności

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

16.09.2019

Rekordowa premia 200 zł na start za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności + 3% dla oszczędności

Dotąd Alior Bank jeszcze tak dużo za otwarcie konta nie płacił.


Premia 200 zł za konto w Alior Banku
Mamy tu więc do czynienia z rekordowo wysoką premią gwarantowaną za konto w tym banku. Do wzięcia czekają jeszcze inne gratyfikacje, jak zwroty za płatności mobilne czy promocyjne oprocentowanie dla oszczędności. A dodatkową dobrą wieścią jest to, że w promocji brać mogą udział nowi, jak i powracający klienci (bo okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta jest krótki).

[Promocja zakończona. Sprawdź inne aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która nie ma i po dniu 31.08.2018 r. nie miała konta osobistego, walutowego i/lub Karty Kibica Alior Banku.

Udziału w promocji nie może wziąć osoba, która złożyła wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1.03. do 15.09.2019 r.

Posiadanie innych produktów konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku nie wyklucza z promocji. Udział w niej wziąć mogą także posiadacze konta w T-Mobile Usługi Bankowe.

Nagroda. W promocji uzyskasz jednorazowo wypłacaną premię pieniężną w wysokości 200 zł, którą bank wypłaci na Twe konto (środki więc wypłacisz, przelejesz lub wydasz na dowolny cel).

Zasady promocji.  By wziąć udział w promocji i zgarnąć gwarantowaną premię pieniężną 200 zł:
 • do 16.10.2019 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę; 
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych trzech miesięcy; kolejność spełniania poniższych warunków jest dowolna): 
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie); 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej (dostępnej na urządzenia z systemem Android od wersji 4.4 lub iOS min. 11; wystarczy samo logowanie - bank nie wymaga wykonywania jakichkolwiek transakcji) oraz 
  • zapewnij wpływ min. 1 000 zł (muszą to być przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach, których klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem - jednak nie musi być to wpływ od pracodawcy, bo przelew może Ci zrobić np. ktoś z rodziny; wpływ środków oznacza ich pojawienia się w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas).

I to już wszystko. Wypłata premii ma nastąpić do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o konto, ani o kartę. Warto zauważyć, że w tej promocji odchodzi już obowiązek wyczekiwania maila powiadamiającego o premii i terminu obligującego do uzupełnienia danych do wypłaty. To sam Alior Bank organizuje promocję i wypłaca premię, więc jest prościej i szybciej.
💡 Przykładowo więc: jeśli umowę o konto zawrzesz we wrześniu, to czas na spełnianie warunków promocji (płatności kartą, logowanie do aplikacji i wpływ) będziesz mieć od października do grudnia, a premię otrzymasz najpóźniej do 31.01.2020 r.

Ważna wskazówka. Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"1) 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 2) 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 3) 4111, określający m.in. usługi transportowe, 4) 6012, określający instytucje finansowe, 5) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 6) 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 7) 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 8) 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne. (pisownia oryginalna). 

Wykluczone są więc głównie miejsca, gdzie można by zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Swobodnie można za to wykonywać płatności w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych.

Konto Jakże Osobiste w Aliorze - prześwietlenie 


Główne cechy konta zakładanego w promocji to: 
 • 0/10 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
I na to warto zwrócić uwagę! Bo choć regulamin promocji wymaga wpływu w wysokości min. 1 000 zł, to jeśli masz ukończone 26 lat, to najlepiej zapewniać od razu wpływ 1500 zł (który jednocześnie zwolni z opłaty, jak i spełni warunki promocji). Jeśli jednak nie masz ukończonych 26 lat, to o wpływie 1000 zł pamiętaj (na potrzeby promocji przez 3 miesiące), ale później konto będziesz mieć darmowe, nawet jeśli żadnych wpływów nie będzie.
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto (a tylko takie kwalifikują do promocji; konta z premią nie założysz w placówkach banku) umowę o konto zawrzesz za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie), za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z konsultantem banku. Jeśli wybierzesz pierwszą z tych metod (czyli przelew weryfikacyjny, a z jakiś przyczyn otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody, ale inną (np. kuriera).

I w praktyce tyle już wystarczy wiedzieć i na tym etapie możesz skończyć zapoznanie się z niniejszym wpisem, jeśli chcesz się skupić wyłącznie na zdobyciu premii 200 zł. Z Kontem Jakże Osobistym zyskać można jednak jeszcze więcej, gdyż elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści.

Jak zyskać jeszcze więcej?


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz włączać i wyłączać (według własnego uznania). Do wyboru Alior Bank daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 

Dwie (samodzielnie wybrane) korzyści można posiadać za 0 zł. Korzystanie z każdej kolejnej to koszt 3,50 zł miesięcznie. Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych czy oszczędzających, najlepszym wyborem wydaje się włączenie zwrotów za płatności zbliżeniowe oraz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (dla zainteresowanych omówienie pozostałych korzyści, jakie daje konto Alior Banku zamieściłem tutaj). 

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay, Apple Pay lub HCE (czyli zbliżeniowo aplikacją banku) oraz BLIKiem (czyli z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu).

Bank wypłaca równowartość 1% od takich transakcji, a miesięcznie można zyskać do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Pamiętaj jednak, że i tu obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, przy okazji opisu warunków promocji z premią 200 zł na start).

Dobra wiadomość jest taka, że płatności Google czy Apple Pay zaliczają się do obrotu wymaganego do zwolnienia z opłaty za kartę. Zatem jednocześnie można zapewnić sobie darmową kartą, a do tego otrzymywać zwroty.

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym to propozycja, która przypaść może do gustu oszczędzającym. Obecnie oferowana stawka 3% w skali roku gwarantowana jest dla kwoty do 20 000 zł i ma obowiązywać do 31.12.2019 r. (choć kto wie czy bank jej nie przedłuży, co czynił już kilkukrotnie). 

Szczegółowe zasady oprocentowania znaleźć można w tabeli oprocentowania: 

💡 Jak włączyć korzyść w Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku? Na głównej stronie bankowości (po zalogowaniu) kliknij w Konto Jakże Osobiste. Ukaże Ci się historia rachunku, a obok zakładki (Karty, Wyciągi i opłaty, Szczegóły). Ostatnia z nich to 'Korzyści'. Wejdź w tę zakładkę i włącz wybraną przez siebie 'korzyść'.

A 3% w Alior Banku uzyskać można nie tylko na koncie oszczędnościowym, ale także na powitalnej lokacie 100-dniowej. Założyć ją mogą jednak wyłącznie nowi klienci banku (którzy dotąd nie mieli założonej kartoteki w Aliorze; czyli jest to warunek o wiele bardziej wyśrubowany niż w przypadku promocji z premią 200 zł)). Lokata założyć można wyłącznie w oddziałach banku i tylko w ciągu 14 dni od otwarcia konta, a zdeponować na niej można maksymalnie 50 000 zł.
💡 We wniosku o Konto Jakże Osobiste z premią 200 zł znajdziesz też opcję umożliwiającą otwarcie Konta Mocno Oszczędnościowego (z oprocentowaniem do 2,6% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł). To inny rachunek niż konto oszczędnościowe, na którym można uzyskać 3% w skali roku (o czym pisałem wyżej). Opis tej propozycji banku znajdziesz tutaj.

[Aktualizacja: Punkty Priceless Specials na start (czyli dodatkowe 100 zł)Kartą wydawaną do Konta Jakże Osobistego w Alior Banku jest karta Debit Mastercard zbliżeniowa. A tę kartę możesz zarejestrować w bezpłatnym programie lojalnościowym Priceless Specials (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie tego programu, które opublikowałem w momencie startu programu w Polsce).

W dużym skrócie: Priceless Specials to darmowy program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą u partnerów programu, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. Można też zbierać punkty w ofertach specjalnych oraz punkty powitalne. I na te punkty powitalne jest teraz szansa w Alior Banku. Do wzięcia czeka aż 6800 punktów Priceless Specials, co pozwoli wybrać np. voucher o wartości 100 zł do Circle K, Czasu na Herbatę, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu. Z katalogu nagród dla uczestników programu lojalnościowego Mastercard wybrać też można bilety do kina lub nagrody rzeczowe.

Promocja z punktami Priceless Specials ma być dostępna do do 13.11.2019 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 4600 nagród (po 6800 punktów każda). Natomiast wyżej opisana przeze mnie promocja z premią 200 zł nie jest limitowana - każdy kto weźmie udział (i spełni warunki), ten premię otrzyma.

Uczestnikiem programu Priceless Specials może być klient Alior Banku posiadający kartę płatniczą z logo Mastercard (wydaną do konta lub kredytową), który dokona pierwszej rejestracji w programie. Udział w promocji z punktami powitalnymi weźmie tylko jedna zarejestrowana karta (to informacja na wypadek posiadania przez kogoś większej liczby kart Mastercard w Alior Banku).

By zdobyć 6800 punktów powitalnych Priceless Specials:
 • zarejestruj się w programie Priceless Specials (po zalogowaniu do bankowości internetowej kliknij w Konto Jakże Osobiste - wyświetli Ci się historia rachunku, a obok będzie zakładka 'Karty'. To tam - w części 'Informacje o karcie' - znajdziesz Program Priceless Specials i możliwość jego włączenia; zarejestrowanie karty przez operatora programu trwa do 14 dni roboczych); 
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu (czyli od otwarcia rachunku punktowego w programie Priceless Specials) wykonaj min. 5 płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych. 

Nagroda ma być przyznana już w ciągu 5 dni roboczych od zrealizowania powyższych warunków. Punkty mają być ważne przez 1 miesiąc.]


Przydatne dokumenty:

219 komentarzy:

 1. Szybkie pytanko. Czy konto w TMUB wyklucza z promo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza, jest toi w opisie.

   Usuń
  2. Jest mowa o tym w prześwietleniu promocji: "Udział (...) wziąć mogą także posiadacze konta w T-Mobile Usługi Bankowe" :) Potwierdza to regulamin promocji.

   Usuń
  3. Czy mozna odzyska ten kod do biedronki na 150 zł bo telefon mi sie zepsul i mam nowy system:(

   Usuń
 2. Czyli jak mam Konto Mocno Oszczędnościowe to mogę brać udział? Proszę mnie wyprowadzić z ewentualnego błędu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, posiadanie konta oszczędnościowego nie wyklucza z promocji! :)

   Usuń
 3. Czy trzeba zamawiać kartę aby wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! No i elegancko że wzięli przykład z Millenium i też premiują 200 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Millennium prościej bo może być przelew ze swojego konta i 1 płatność w miesiącu.

   Usuń
  2. Tu jest jeszcze moneyback. I 3% (bez wymogu nowych środków) vs 2,7%

   Usuń
  3. Jednak 3% na KO do 20K maks. i ma obowiązywać jedynie do końca roku!

   Usuń
  4. W Millenium też masz gwarancję tylko na 100 dni. Ale przedłużają. Alior też przedłuża bez wymogu rolowania środków jako nowe.

   Usuń
 5. Mam konto jakże osobiste w aliorze, zakladane w poprzedniej promocji, przelewalem 1500zl na potrzeby darmowosci konta, z konta żony które również jest w Aliorze Pobrali opłatę bo jak się okazało w regulaminie jest ze przelew musi być zewnętrzny, nie może być z tego samego banku. Także pamiętajcie o tym :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy zamiast płatności kartą można je wykonywać Blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3 mięsiace x 3 płatności mają być kartą.

   Usuń
  2. Jednak do zwolnienia z opłaty za kartę konieczne są płatności na 300 zł miesięcznie.

   Usuń
  3. Mister złotówa... Kiedy będziemy zwolnienie za opłatę za prowadzenie konta...Wiedźmin miejscu jest napisane jeśli jednorazowo płacimy 1500 zł w miesiącu drugi że trzeba wykonać kartą przy płatności dające 300 zł... Czy ja dobrze rozumiem?

   Usuń
  4. Wpływ zwalnia z opłaty za konto, a płatności kartą z opłaty za kartę. To dwie odrębne opłaty i dwa odrębne warunki.

   Usuń
 7. Kurcze, a niedawno zalożyłem konto gdzie nagrodą było 150zl :-(
  Płatnosci telefonem i GP rozumiem że zaliczają się do warunków bezpłatnosći karty gdy wydamy 300zl ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdarza się. Nieraz też zakładałem w promocjach, gdzie okazywało się, że za edycję czy dwie było więcej do wzięcia. Choć też zdarzało się i w drugą stronę - premie malały. Nie ma zasady. Z drugiej jednak strony wcześniej otrzymasz premię :)

   Płatności Google Pay zliczają do sumy płatności zwalniającej z opłaty za kartę.

   Usuń
  2. Proszę o wyjaśnienie na czym polegają te płatności Google Play.. jak to się robi ruszamy

   Usuń
 8. A u mnie podczas próby złożenia wniosku jest taki komunikat:

  "Dziękujemy. Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet. Kliknij "Zamów kontakt", a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej".

  Czyli nici z premii bo rozmowa telefoniczna do założenia konta nie spełnia warunków promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to samo. Ktoś podpowie co o tym sądzić.

   Usuń
  2. Dzwonił do mnie doradca Alior Banku i nie udało mi się dokończyć wniosku, bo nie zamknęli mi umowy ramowej i mam w niej nieaktualne dane. Jak zamykałam konto miałam mieć zamkniętą i umowę ramową, ale jak się okazuje nie dopełnili obowiązków. Konto zamknięte kilka lat temu.
   Doradca twierdził, że ponieważ złożyłam wniosek przez internet, to mogę umowę podpisać i w banku i też będę korzystać z powyższej promocji, ale ja mam wątpliwości.

   Usuń
  3. macie prawdopodobnie wciąż aktywną umowę ramową z bankiem. Do zamknięcia od ręki w oddziale, potem można od razu zakładać konto przez internet

   Usuń
  4. Nie trzeba zamykać umowy ramowej, trzeba tylko zaktualizować swoje dane w umowie ramowej, w Oddziale Alior Banku, a potem umowę o konto promocyjne można zawrzeć telefonicznie, co jest zgodne z regulaminem promocji. Ja właśnie tak zrobiłam.

   Usuń
  5. Umowa ramowa jest aktualna a mimo to nie udało mi się dokończyć wniosku ?

   Usuń
  6. @Anonimowy 18 września 2019 11:44
   Tak, umowa ramowa jest aktualna a mimo to nie udało ci się dokończyć wniosku.

   Usuń
  7. Spróbujcie na innej przeglądarce. Moje nie poszło na Firefoxie ale poszło na Operze.

   Usuń
 9. Przypuszczam, że od 14. września apka musi być instalowana na tym samym telefonie, którego numer jest podany w banku, czyż nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego? Smsy mogą przychodzić na inny numer niż numer telefonu na którym jest zainstalowana apka. Wszak apkę możesz mieć też na tablecie. I co wtedy z numerem tel?

   Usuń
  2. Myślę, że jedno z tych 'urządzeń' trzeba u nich zarejestrować cokolwiek to oznacza.

   Usuń
 10. U mnie to samo, ktoś m jakiś pomysł?

  Dziękujemy. Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet. Kliknij "Zamów kontakt", a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może miałeś kiedyś konto lub coś w Aliorze? Sprawdź czy masz zamkniętą umowę ramową. W placówkach własnych zamykają od ręki (w partnerskich 30 dni). Potem wniosek powinien przejść. U mnie zadziałało.

   Usuń
  2. Mam konto oszczędnościowe, które jak wynika z opisu promocji nie wyklucza.

   Usuń
 11. Mam to samo, czekamy więc na telefon.

  diego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dlugo czekales na telefon?

   Usuń
  2. Zadzwonili nastepnego dnia.
   Podczas rozmowy KONIECZNIE podajcie informacje że otwieracie konto w promocji Z nami najlepiej, no chyba ze nie interesuje wasz premia

   Usuń
 12. Czy posiadanie rat w tym banku wyklucza z udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która nie ma i po dniu 31.08.2018 r. nie miała konta osobistego, walutowego i/lub Karty Kibica Alior Banku"

   Raty nie są niczym z wymienionych.

   Usuń
 13. Czy jakieś zgody marketingowe są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak się już wyraziło zgodę to w jaki sposób można je odwołać?
   Da się w aplikacji mobilnej/internetowej?

   Usuń
 14. Złozyłam wniosek o konto z promocją 150 zł. niesety do tej pory nie przyszedł kurier, brak kontaktu. Czy moge w takim razie złożyć wniosek ponownie w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udziału w promocji nie może wziąć osoba, która złożyła wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1.03. do 15.09.2019 r.

   Usuń
 15. A jak zamknięciem konta,da się to zrobić przez internet czy trzeba dymać do banku?

  OdpowiedzUsuń
 16. W nagłówku i w tekście nie wkradł się błąd jeśli chodzi o oprocentowanie konta oszczędnościowego? Przy przechodzeniu przez formularz promocji w pewnym momencie pojawia się informacja: "Załóż dodatkowo darmowe Konto Mocno Oszczędnościowe i skorzystaj z atrakcyjnego oprocentowania, aż 2,5%" - a nie 3% ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o stawkę 2,5% to obowiązuje ona na Koncie Mocno Oszczędnościowym. Odrębnie (na "zwykłym" koncie oszczędnościowym można włączyć "korzyść", która daje 3%).

   Usuń
  2. Można mieć 3% do 20k i 2,5% do 100k.

   Usuń
 17. Po zatwierdzeniu formularza strona zgłasza błąd "Przepraszamy, nie udało się złożyć wniosku". Link do promocji nie jest już obsługiwany?

  OdpowiedzUsuń
 18. Niestety nie da się uniknąć posiadania karty. Kilka edycji temu, gdy organizatorem był Bonnier Polska, zapomnieli o tej konieczności przy pisaniu regulaminu i wystarczyły tylko 3 płatności kartą na dowolne kwoty, po czym kartę można być zamknąć - to se ne vrati :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Mr.Złotówa jeżeli podajesz jak założyć dane konto to i wypada napisać jak je można zamknąć /chodzi o możliwość zamknięcia przez internet bez łażenia po bankach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3 opcje:
   placówka banku
   - list (adres: Alior Bank S.A. ul. Postępu 18 B 02-676 Warszawa)
   - bankowość internetowa (należy wybrać opcję „Napisz wiadomość”, następnie wysłać - wiadomość po wybraniu grupy „Zamknięcie konta osobistego/konta oszczędnościowego - Klient Indywidualny” lub w przypadku korzystania z nowego Systemu po wybraniu sekcji „Wiadomości”, a następnie „Napisz nową wiadomość” w temacie zapytania należy wybrać opcję „Rachunki bankowe”, a następnie w zakładce „Dotyczy produktu” - „Zamknięcie konta osobistego/konta oszczędnościowego – Klient indywidualny”)

   Źródło:
   https://bankobranie.blogspot.com/2015/05/jak-zamknac-konto-w-banku-wypowiedzenie.html

   Usuń
  2. Zamknięcie konta poprzez dyspozycję złożona w bankowości i tak później wymaga wizyty w oddziale :)

   Usuń
  3. Nieprawda. Dyspozycję złożyłem w bankowości. Konto zostało zamknięte bez wizyty w oddziale.

   Usuń
 20. Cześć,jak Wy to robicie,że nieraz są takie długie posty,a mam ograniczoną ilość miejsca?
  Zaczęłam opisywać mój złożony problem :) i zonk....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozciągnij okno komentarza poprzez:
   - najazd na prawy dolny róg
   - prawy klik
   - przeciągnięcie w dół kursorem do żądanej wielkości okna

   Eta wsio :)

   Usuń
  2. Dzięki :)

   Usuń
 21. Eh.... Zalozylem w poprzedniej promocji. A tu nie dosc, ze 50 zl wiecej, to jeszcze nagrode wyplaca sam Alior co zdecydowanie bardziej mi sie podoba. No coz....

  OdpowiedzUsuń
 22. Płacił chyba nawet więcej tylko że na otwarcie banku, fakt że dawno to było

  OdpowiedzUsuń
 23. Jak włączyć te korzyści?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klikasz na nazwę "konto jakże osobiste" w tym bordowym panelu na górze ostatni punkt
   to "korzyści" i tam wybierasz.

   Usuń
 24. Do konta wydają kartę Visa czy MC?

  OdpowiedzUsuń
 25. Z jakich banków można zrobić przelew autoryzacyjny?przy podaniu nr konta z Millenium,bnp paribas, ing wyrzuca komunikat "weryfikaca numeru konta nie powiodła się".Jak przez to przejść?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na pewno mozna z santandera,przetestowane..

   Usuń
  2. Z Santandera na pewno można

   Usuń
  3. Pekao, Eurobank.

   Usuń
  4. Próbowałem z Santandera dwa razy i w obu przypadkach wyskakuje komunikat o błędzie...

   Usuń
  5. Jak raz odrzuca przelew to zrobi tak za każdym kolejnym razem. Trzeba wybrać inną opcję. Np. kuriera.

   Usuń
  6. No to dziwne, może typ rachunku wyklucza? Ja zrobiłam z Santandera bez problemu, może skontaktuj się z infolinią Santandera..

   Usuń
  7. Z Santander nie mogłem próba 3-krotna a z Millenium od razu przy przelewie jest informacja, że przelew jest wewnętrzny czyli konto weryfikacyjne w Blue Media jest w Millenium

   Usuń
 26. Ten bank to dziadostwo.
  Przez internet nie mogę założyć (choć nigdy u nich nic nie maiłem, tak więc o żadnej umowy ramowej nie może byc mowy) zamówiłem kontakt ale mija drugi dzień i telefon milczy.
  To jest chyba ta wyższa kultura bankowości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może w Meritum Banku coś miałeś?

   Mija drugi dzień... I to ma być powodem do stwierdzenia, że to dziadostwo? Cierpliwości. Są banki gdzie czeka się 2 tygodnie.

   Usuń
  2. Ja w Toyota Banku czekam już 3 miesiące. Czy to wystarczy?

   Usuń
  3. W którym banku czaka się 2 tygodnie?

   Usuń
  4. W Toyota Banku tyle czekałem.

   Usuń
 27. Dlaczego wyskakuje błąd że nie mogą mi otworzyć konta przez internet?

  OdpowiedzUsuń
 28. Może być przelew od współmałżonka, który nie jest współposiadaczem konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile przy przelewie pojawią się tylko jego dane, a nie twoje/wasze.

   Usuń
  2. Dane - ale chodzi o imię? Bo przecież nazwisko i adres będzie ten sam, prawda?

   Usuń
 29. Ile czasu czekaliście na kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tydzień.

   Usuń
  2. Karta przyjdzie oddzielnie? Bo umowę już dostałam.

   Usuń
  3. Tak, karta przychodzi listem.

   Usuń
 30. Przelew na KO żeby mieć 3% może być z innego banku czy musi być z konta Jakże Osobistego założonego w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 31. Witam, mam pytanie trzy płatności kartą w miesiącu czy ogólnie?

  OdpowiedzUsuń
 32. Założyłem, wniosek przez internet nie przeszedł. Dzwonili już dziś ze 6 razy i za każdym razem po odebraniu cisza w słuchawce i rozłączenie rozmowy. Ktoś tak miał też ?

  OdpowiedzUsuń
 33. Hej, posiadanie konta w t-mobilebankowe wyklucza z udziału w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza (info pewne, bo na podstawie regulaminu promocji, w którym mowa o tym).

   Usuń
 34. "Dzień dobry,
  z przyczyn technicznych Twój wniosek został odrzucony. W celu zawarcia umowy o konto prosimy o kontakt z oddziałem Alior Banku."

  Tylko ja mam ten problem?

  OdpowiedzUsuń
 35. Hej! Czy ktoś z Was miał również problem z otrzymywaniem sms-ów autoryzacyjnych z Alior banku na numer telefonu w NJU Mobile i jakie może być rozwiązanie tego problemu? Doszedł mi tylko sms potwierdzający otwarcie konta, ale już hasło startowe potrzebne do pierwszego logowanie nie przyszło mimo wielu prób.

  OdpowiedzUsuń
 36. Dobry wieczór. Czy przelew od współmałżonka będzie zaliczony aby otrzymać premię? Oczywiście z konta indywidualnego i z innego banku. Dopytuję, ponieważ tylko imię będzie inne, a nazwisko i adres ten sam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy. Ważne, żeby to nie był przelew od siebie samego.

   Usuń
 37. Czy promocja z Mastercard Priceless Specials w tym banku jest jeszcze aktualna? Ta z 3400 punktów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie banku info nadal wisi więc chyba tak. Dziś się zarejestrowałem. Zobaczymy czy punkty wpadną

   Usuń
 38. Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.03.2019 r. do 15.09.2019 r.
  Jak była poprzednia promocja to składałem wniosek jednak został wtedy odrzucony bo mam konto techniczne i lokaty i nie chcieli otworzyć. Czy z tego zapisu wynika, że teraz znów się nie kwalifikuje z powodu j/w ?

  OdpowiedzUsuń
 39. Kurier miał przyjechać w piątek i echo. Na ifnolinii nic nie wiedzą. obiecują, że oddzwonią i nie oddzwaniają. Nie wiedzą co się dzieje i najwyraźniej mają to gdzieś. Przy każdym z 5 już telefonów weryfikacja jakbym chciał podjąć zdeponowane złoto, odpowiedź na reklamację chcą wysłać na numer, który sto lat temu podawałem przy wniosku ratalnym a nie na ten z wniosku o konto, który podałem chyba, że... dam się zweryfokować.. Dobrze że są te promocje, przynajmniej wiadomo których banków unikać.

  OdpowiedzUsuń
 40. 3% w Alior Banku uzyskać można także na powitalnej lokacie 100-dniowej. Założyć ją mogą jednak wyłącznie nowi klienci banku (którzy dotąd nie mieli założonej kartoteki w Aliorze....
  nie tylko : w BPH Meritum też nawet jeśli tam ktoś zamknął konta a w Aliorze nigdy nie miał to bez wiedzy kartoteki poszły z tych banków do Alior i lokaty już nie można założyć SŁABIZNA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po to banki kupują mniejsze banki by pozyskać klientów. Kupili ich więc nie będą płacić znów (np. odsetkami). Choć tak, też uważam to za słabe.

   Usuń
 41. Mam kredyt w Alior, nie mam w nim konta, przez neta mam komunikat że nie mogą mi założyć konta, w regulaminie jest że tylko tak można dostać premię, na infolini oczywiście nikt nic nie wie, jest na to jakiś sposób, bo fajna ta promocja i mi szkoda ?

  OdpowiedzUsuń
 42. Jak sprawdzić czy ja w tym banku jeszcze "wiszę"choć wiele lat temu się wymiksowałam.. na jaki telefon zadzwonić żeby sprawdzić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz podany przecież tel. na stronie banku w zakładce "Kontakt": 19 502 lub +48 12 370 70 00

   Usuń
  2. Dziękuję.. bardzo dużo tutaj dodatkowych kombinacji żeby mieć darmowe konto i dostać premie... Jeśli teraz przyjęliby mój formularz to od kiedy liczone będzie konieczność zakupów o kwocie 300 zł i kiedy dostałabym premię.. A jak trzeba siebie zweryfikować w formularzu.. próbowała w Citibanku i mi się nie udało.. dopiero ktoś zadzwonił do mnie i mogłam to inaczej załatwić.. Pozdrawiam

   Usuń
  3. Odpowiedzi znajdują się w opisie.

   Usuń
 43. Mam aktywne od 2017 "Konto Internetowe", czy mogę skorzystać z obecnej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto Internetowe to konto osobiste posiadane w Alior Banku. To wyklucza z promocji.

   Usuń
 44. Czy przelew może zrobić żona posiadająca takie samo nazwisko i konto w Aliorze i będzie to zaliczone jako wpływ?

  OdpowiedzUsuń
 45. czy dalej jest aktywna promocja? po uzupełnieniu danych dostaje informacje że dziękujemy niestety nie możemy założyć Ci konta przez internet. Z czego to wynika?

  OdpowiedzUsuń
 46. Czy wymagany jest skan dowodu osobistego na etapie zakładania konta czy wystarczają dane z tegoż dokumentu?

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy konto w T mobile wyklucza możliwość założenia 3% lokaty powitalnej 100-dniowej w Alior Banku.

  OdpowiedzUsuń
 48. Przelew weryfikacyjny z ING nie działa, z konta które mam już z 10 lat. Wiecie może co jest powodem?

  OdpowiedzUsuń
 49. Czy wpływ na potrzeby promocji może być natychmiastowy express elixir?

  OdpowiedzUsuń
 50. Czy ktoś się orientuje, czy można umówić wizytę kuriera na konkretny termin, dopiero za kilka tygodni od złożenia wniosku? Chciałbym podpisać umowę ok. 10 listopada, żeby móc skorzystać z oferty lokaty dla nowych klientów (wtedy uwolnię środki), ale nie wiem czy bank się na to zgodzi.

  OdpowiedzUsuń
 51. Właśnie otworzyłam konto oszczędnościowe w ramach dodatkowych korzyści i tam jest napisane, że oprocentowanie 2,3% albo 2,6% ale to wyższe tylko wtedy, kiedy wpływy co najmniej 1500,- złotych. To kiedy jest 3%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o przytoczone warunki (2,3/2,6%) to mowa o Koncie Mocno Oszczędnościowym (które opisuję tutaj).

   3% jest dostępne na Koncie Oszczędnościowym (można je założyć poprzez bankowość internetową; tom inny rachunek niż Konto Mocno Oszczędnościowe). Uprzednio trzeba jeszcze pamiętać o włączeniu korzyści.

   Usuń
 52. Po jakim czasie mogę zamknąć konto? Jest jakiś wymóg posiadania konta przez konkretny okres czasu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Należy posiadać do momentu otrzymania premii. Później można zrobić co się zechce (a więc i zamknąć bez konsekwencji).

   Usuń
 53. Aktualnie nie mogę złożyć wniosku, ze względu na rzekome problemy techniczne:

  -----------------------------------

  Dzień dobry,
  z przyczyn technicznych Twój wniosek został odrzucony. W celu zawarcia umowy o konto prosimy o kontakt z oddziałem Alior Banku.

  W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem telefonu 19 502 (z zagranicy +48 12 19 502).


  Z poważaniem,
  Zespół Alior Banku

  OdpowiedzUsuń
 54. Wlasnie złożyłam wniosek o konto. Chyba coś źle zrozumiałam. Czy musi być przelew weryfikacyjnej czy wystarczy kurier? Co teraz jeśli nie zrobiłam przelewu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy co wybierzesz na końcu wniosku. Jest kurier, przelew albo wideorozmowa z doradcą.

   Usuń
 55. Dzień dobry,

  Otrzymałem właśnie taki komunikat z Aliora:

  z przyczyn technicznych Twój wniosek został odrzucony. W celu zawarcia umowy o konto prosimy o kontakt z oddziałem Alior Banku.

  Dzwoniłem do banku i po sprawdzeniu o co chodzi, pracownik Aliora był niezwykle tajemniczy.. Powiedział, że nie może mi powiedzieć o co chodzi ale jest to powiązane z polityką wewnętrzną banków ogólnie. I nie mogą mi założyć konta drogą internetową - tylko stacjonarnie w placówce - co niestety wyklucza udział w promocji. Ktoś z Was miał już kiedyś taką sytuację? Jest jakaś ilość kont, które mogą być otwarte jednocześnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie byłeś kiedyś klientem Aliora. Jest nadal umowa ramowa. Musisz ją zamknąć. Idź do oddziału banku (nie placówki franczyzowej) i wypowiedz. Zamkną ci od ręki i wtedy możesz znów złożyć wniosek przez internet. Dla pewności wybierz kuriera.

   Usuń
 56. Czy te 300 kartą można spełnić za pomocą Revo...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do obrotu zwalniającego z opłaty za kartę zaliczy się. Sprawdzone.

   Usuń
  2. Dzięki za info!

   Usuń
 57. Złożyłam wniosek w październiku, mam już otwarte konto, ale karty nadal nie mam. Czy żeby karta była darmowa muszę zrobić transacji na 300 zł jeszcze w tym miesiącu, czy dopiero w listopadzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, w miesiącu otwarcia karta jak i konto są darmowe.

   Usuń
 58. Czy lokatę dla nowych klientów 3% do 50 tys. można założyć tylko w oddziale czy również w placówkach partnerskich?

  OdpowiedzUsuń
 59. Czy jeśli w zakładce Karty -> Informacje o karcie -> Program Priceless Specials -> jest status "Aktywny", to znaczy, że zarejestrowanie karty przez operatora programu już się odbyło, mimo, że aktywowałem to dosłownie przed minutą?
  Pytam, bo w opisie promocji czytamy, że trwa to do 14 dni roboczych.
  Czy muszę czekać na jakiegoś @ z potwierdzeniem - bo nie wiem, czy już mogę zacząć robić te 5 płatności kartą wymaganych do otrzymania 6800 pkt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź czy się da zalogować na stronie Priceless Specials.

   Usuń
  2. Czekasz na maila albo próbujesz zalogować się numerem danej karty na stronie Priceless Specials (jak się uda, to konto jest już aktywne).

   Usuń
  3. Najpierw sprawdź czy uda Ci się zalogować na stronie Priceless Specials. Dopiero gdy to nastąpi przystępujesz do programu i karta jest zarejestrowana. Na maila powitalnego nie musisz czekać.Ja go wogóle nie otrzymałem a punkty już wpadły.

   Usuń
 60. Dzwoniłem właśnie na infolinie Aliora i powiedzieli, że poza aktywowaniem Priceless Specials w bankowości internetowej Aliora, trzeba jeszcze wejść na strone Priceless Specials i tam się zarejestrować. Czy rzeczywiście tak jest? Mr Złotówa nic w opisie promocji nie wspomina o konieczności rejestrowania się na stronie Priceless Specials

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to się nie zna. Jak niby należałoby to zrobić? Jak na stronie Priceless Specials wybierzesz Przystąp do programu i ikonkę Aliora to i tak odsyła na stronę banku. Nie słuchaj porad na infoliniach.

   Usuń
 61. Wniosek złożyłem już wcześniej. Umowa podpisana, jest karta. Czy udział może brać również moja żona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, żona również może skorzystać (jeśli spełni warunki). To, że ktokolwiek z rodziny ma konto w Aliorze nie jest przeszkodą :)

   Usuń
 62. Witam czy wpływ na konto 1500 zł w miesiącu musi być jako jedna wpłata czy mogą być rozłożone

  OdpowiedzUsuń
 63. A dziś jeszcze 17.paźdz. o 9:24 rano strona wniosku jest dostępna!

  OdpowiedzUsuń
 64. Jak długo czekaliście na aktywację Priceless Specials?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na drugi dzień już dało się zalogować.

   Usuń
 65. Jak długo czekaliście od aktywacji PS na stronie Aliora, zanim można było się zalogować na stronie Priceless Specials?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekałem jedną dobę.

   Usuń
  2. U mnie podobnie, na drugi dzień już dało się zalogować.

   Usuń
 66. Gdzie szukać informacji czy pula 4600 nagród w promocji Priceless Specials (6800 pkt. za 5 płatności kartą) się jeszcze nie wyczerpała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciągle jest dostępna. Dzisiaj dopytywałem.

   Usuń
  2. czy nadal jest dostępna

   Usuń
 67. Aby dostać 200 zł muszę spełnić warunki przez 3 miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku. Ale czy jak otwarłam konto wczoraj to kartę i prowadzenie konta mam za darmo w październiku, czy też muszę spełnić warunki na potrzeby uniknięcia tych opłat?

  OdpowiedzUsuń
 68. 16.10 złożyłam wniosek o otwarcie konta. Wybrałam weryfikację poprzez przelew w innym banku. 17.10 dostałam maila, że wniosek został odrzucony, bo nie zgadzały się dane. W mailu była także informacja, że mogę zawrzeć umowę za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku. Wybrałam kuriera. Po wpisaniu adresu podświetlił mi się napis "złóż wniosek". Promocja zakończyła się 16.10. Czy wybierając teraz kuriera załapię się na nagrodę, czy jest już za późno i lepiej złożyć nowy wniosek w nowej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 69. Czy jeśli ktoś pracuje w Norwegii i tam płaci podatki to jest rezydentem norweskim i wtedy może czy nie może się załapać na takie promocje?

  OdpowiedzUsuń
 70. Gdzie szukać informacji czy pula 4600 nagród w promocji Priceless Specials (6800 pkt. za 5 płatności kartą) się jeszcze nie wyczerpała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na dziś dzień jeszcze się nie wyczerpała - właśnie otrzymałem 6800 pkt. - w następny dzień po spełnieniu warunków :)

   Usuń
 71. Jeżeli żona ma osobno konto w innym banku, to rozumiem że przelew od niej na moje konto w Aliorze spełnia warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
 72. Mam pytanie o program Priceless Specials. Czy jeżeli mam już w programie zarejestrowaną kartę z innego banku, to mogę wziąć udziałw promocji i zarejestrowac też kartę z Aliora by otzymac po spełnieniu warunków te 6800 pktów?

  OdpowiedzUsuń
 73. Witam, po wypełnieniu warunków promocji żeby zatrzymać konto i karte i były one darmowe to trzeba zapewnić 1500 zł wpływu i 300 zł wydać kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Łatwiej mają tylko klienci w wieku 18-26 lat, bo wtedy wpływ nie jest wymagany (dla darmowego konta; bo na potrzeby promocji zapewniać wpływy musi każdy).

   Usuń
 74. Dzień dobry, czy płatność kartą w kancelarii notarialnej będzie się liczyć do puli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swego czasu płaciłem i był kod MCC 8111, więc powinno być okey (w razie wątpliwości co do danej transakcji, to po jej zaksięgowaniu można dopytać w bankowości internetowej jaki ona miała kod MCC).

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź

   Usuń
 75. Zarejestrowałam kartę w programie PS ale zapomniałam się zalogować do konta na stronie MC. Punkty przepadly🙁 Brawo ja 😎 Czy mogę usunąć kartę z programu obroży następnej promocji ją zarejestrować, czy to byłoby za proste?

  OdpowiedzUsuń
 76. Zarejestrowałam kartę w programie PS za pomocą bankowości ale zapomniałam się zalogować na stronie MC. Punkty przepadły 🙁 Brawo ja 😎 Czy mogę usunąć kartę i zarejestrować ją ponownie przy okazji następnej promocji? Czy jednak nie bałdzo i byłoby to zbyt proste?

  OdpowiedzUsuń
 77. Ktoś coś dostał już?

  OdpowiedzUsuń
 78. U mnie dzisiaj wpłynęło 200zł z promocji.

  OdpowiedzUsuń
 79. Dzisiaj wjechały 2 stówki na konto :)

  OdpowiedzUsuń
 80. Potwierdzam. Jest 200 zł. Teraz zastanawiam się czy trzymać to konto. 3% do kiedy jeszcze obowiązuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym momencie do 31.03, ale oni ciągle to przedłużają jak zbliża się termin końcowy.

   Usuń
 81. Potwierdzam. Jest 200 zł. wpływ 29 stycznia.

  OdpowiedzUsuń
 82. u mnie brak wpływu. Jak składać reklamacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja była organizowana przez Aliora, więc bezpośrednio do banku. O dostępnych sposobach piszę w poście: Jak złożyć reklamację w banku?

   Usuń
 83. A u mnie nadal hajsu nie ma. Kiedy zakładaliście konto? We wrześniu?

  OdpowiedzUsuń
 84. U mnie tez nie ma. U zony tak samo...

  OdpowiedzUsuń
 85. U mnie też nie ma. Dzwoniłam na infolinię, rozmowa trwała 30:33 minut. Tyle czasu zajęło doradcy sprawdzenie w jakiej promocji otwierałam konto, czy spełniłam wszystkie warunki, sprawdzenie do kiedy powinnam premię otrzymać, zapytanie w dziale technicznym do kiedy premię dostanę (brak odpowiedzi z działu technicznego) i w końcu napisanie w moim imieniu zapytania czy spełniłam warunki do otrzymania premii, a jeżeli tak, to kiedy będzie wypłacona (podobno odpowiedź ma być szybciej niż rozpatrzenie reklamacji). Czas rozmowy jak już napisałam 30:33 minut, koszt ok. 11 zeta.

  OdpowiedzUsuń
 86. Witajcie do wszystkich kolegow i kikezanek ktorem nie wplynela premia zanim napiszecie rekkamacje zwróćcie uwage na zapis w warunków trzeba je spełnić przez 3 miesiące zaczynajac od miesiaca następującego po zawarciu umowy wiec sprawdźcie czy umowę zawarliscie we wrześniu czy październiku.

  OdpowiedzUsuń


 87. 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł;
  Ale haczyk jest, bo liczy się od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca. Wówczas to w ostatnim dniu miesiąca ewentualnie naliczana jest w/w opłata. Niestety dałem się złapać :(

  OdpowiedzUsuń
 88. Nie otrzymałem nagrody, napisałem reklamację. Ale dopiero teraz doczytałem, że do momentu otrzymania nagrody nie można było wypowiedzieć umowy o kartę do dnia przekazania nagrody. No a ja po zrealizowaniu wszystkich płatności kartę zastrzegłem. Ma ona status w bankowości ,,zamknięta". Pewnie nic z tego nie będzie. Przegapiłem to. Czy zastrzeżenie równa się z wypowiedzeniem umowy o kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamów nową. Może przejdzie a jak nie to złożysz reklamację.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...