Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł na Konto Mój Biznes w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

4.09.2019

300 zł na Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Wystartowała kolejna promocja konta firmowego.

Promocja 300 zł na Konto Mój Biznes w Banku Millennium
Tym razem założenie takiego rachunku premiuje Bank Millennium. Do wzięcia czekają bonusy pieniężne do 300 zł. Robi się więc całkiem fajny pakiet, bo w tym samym banku można jeszcze zgarnąć 200 zł za konto osobiste oraz 200 zł za kartę kredytową.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]


Premia 300 zł za Konto Mój Biznes w Millennium


Dla kogo promocja? Udział wziąć może przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG. Niezbędne jest jednak także posiadanie konta osobistego w Banku Millennium z dostępem do bankowości Millenet (bo do promocji kwalifikują wyłącznie konta firmowe założone poprzez bankowość internetową).

Z udziału w promocji konta firmowego wykluczeni są klienci, którzy jako przedsiębiorca są lub byli stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku Millennium lub Spółki Grupy Banku Millennium (a to m.in. Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium TFI).

Z promocji nie może też skorzystać klient, który:
"otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont"

Limit nagród. Promocją objętych jest pierwsze 2 000 otwartych kont. Decyduje zasada, że 'kto pierwszy, ten lepszy'.

Zasady promocji.  By wziąć udział w akcji "300 zł na Konto Mój Biznes" i zdobyć tytułową premię:
 • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na przetwarzanie przez bank danych w celach przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium, a także na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon i zgód tych nie wycofuj do końca promocji; 
 • do 31.10.2019 r. (acz pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli) poprzez system bankowości Millenet otwórz Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes; 
 • w listopadzie i grudniu 2019 oraz w styczniu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • wykonaj przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł oraz 
  • otrzymaj na konto wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1 000 zł.

Przez "wpływy zewnętrzne" Bank Millennium rozumie:
"wpływy zewnętrzne na Konto, z wyłączeniem wpływów z innych rachunków bankowych – indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą, (...) prowadzonych w Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A."

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji (przelew do ZUS i wpływy), uzyskasz premię 100 zł. Jako że warunki można spełniać w trzech miesiącach, to łącznie zdobyć można 300 zł. Wypłata premii przewidziana jest najpóźniej do 28.02.2020 r. - do tego czasu nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy z Bankiem Millennium.
💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w obydwu promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - charakterystyka


Główne cechy konta dla firm zakładanego w powyższej promocji to:
 • 0/15 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; poza tym opłata miesięczna za prowadzenie Konta Mój Biznes nie jest pobierana (przez 12 miesięcy od otwarcia konta) od klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za SMS do autoryzacji zleceń składanych w bankowości internetowej lub mobilnej dla przedsiębiorców; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 300 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce. 

A może by tak zyskać jeszcze więcej?


Alternatywnych promocji dla przedsiębiorców nie brakuje. Przypomnę, że w chwili obecnej można zarobić (i to nawet) więcej za konto osobiste w poniższych bankach:


Przydatne dokumenty: 

1 komentarz:

 1. Gdyby nie ten ZUS. Już dzielę przelewy na 2 banki.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...