Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Jesienna premia 200 zł za konto w Nest Banku (+4% dla oszczędzających nawet na 6 miesięcy)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

17.09.2019

Jesienna premia 200 zł za konto w Nest Banku (+4% dla oszczędzających nawet na 6 miesięcy)

Bezwarunkowo darmowe Nest Konto można właśnie założyć w promocji z premią 200 zł na start.

Premia 200 zł za konto w Nest BankuNest Bank po krótkiej przerwie powraca z promocją, w której do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 200 zł. W poprzedniej odsłonie nagrodą było podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (choć i teraz ciągle można zgarnąć 4%, ale na lokacie powitalnej).

[Promocja zakończona. Sprawdź inne promocje w Nest Banku.]

Dla kogo ta promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca polski dowód osobisty lub paszport, która nie ma i w okresie co najmniej 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w Nest Banku. Wykluczenie obejmuje również osoby, które złożyły wniosek o Nest Konto obecnie rozpatrywany przez bank.

Nagroda. Do wzięcia czekają premie pieniężne na sumę 200 zł, które bank w trzech transzach (w wysokości 100 zł i 2 razy po 50 zł) przeleje na konto uczestnika promocji, więc będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit wniosków. Udział w promocji wziąć może 500 osób. Gdy pula wniosków się wyczerpie, to na stronie promocji pojawi się komunikat o zakończeniu akcji. Dobra wiadomość jest jednak taka, że:
"Zakończenie Promocji nie będzie miało wpływu na prawa osób, które przystąpiły do Promocji przed jej zakończeniem"

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Jesienna premia z Nest Kontem":
 • do 30.09.2019 r. (aczkolwiek miej na uwadze, że promocja może zakończyć się wcześniej) złóż wniosek o Nest Konto wraz z wydawaną do niego kartą (tylko w taki sposób złożone wnioski biorą udział w promocji z premią do 200 zł); 
 • do 31.10.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem; 
 • najpóźniej do 30.11.2019 r.: 
  • zapewnij wpływ wynagrodzenia (nieco niżej wyjaśniam czym dla banku jest wynagrodzenie - w praktyce mogą to być także inne świadczenia) w wysokości min. 2 000 zł oraz 
  • (w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zapewnisz ww. wpływ) wykonaj płatności kartą na sumę 500 zł. 

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus pieniężny w wysokości 100 zł. Do wzięcia będą jednak jeszcze 2 bonusy po 50 zł. By je zgarnąć:
 • w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu spełnienia warunku uzyskania bonusu 100 zł (a więc po miesiącu pierwszego wpływu wynagrodzenia i wykonania płatności na sumę min. 500 zł), w każdym z tych miesięcy: 
  • zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2 000 zł oraz 
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 500 zł.

Wypłata nagrody. Bank przewiduje wypłatę każdego z bonusów do 20. dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. Do momentu otrzymania premii nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia umowy.

Ważne wskazówki. Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj, że nie zaliczą się do nich wypłaty gotówki (w tym cash back), płatności za gry hazardowe, transakcje odwołane lub anulowane oraz "u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie".

Z kolei wynagrodzeniem według regulaminu promocji jest suma wpływów na konto osobiste z tytułu:
"(i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 
(ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie" 

By zapewnić wyżej wymienione wpływy nie trzeba składać dyspozycji za pośrednictwem banku - można to załatwić (u pracodawcy/świadczeniodawcy) we własnym zakresie.

Bank daje sobie możliwość poproszenia klienta o udokumentowanie wysokości wynagrodzenia (będzie to należało zrobić w ciągu 7 dni).

Nest Konto - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w promocji Nest Banku są proste i klarowne:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie pierwszej karty do konta i jej posiadanie (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Czyli jest prosto i klarownie. 

Wniosek o konto objęte promocją z premią do 200 zł złożyć można wyłącznie na stronie promocji. Umowę o konto można zawrzeć na jeden z aż czterech sposobów:
 • podczas wideorozmowy z konsultantem banku;
 • przelewem weryfikacyjnym z własnego konta w innym banku (ale możliwe jest to wyłącznie z następujących banków: Alior Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PBS Bank, Santander Bank i T-Mobile Usługi Bankowe) - w tym przypadku ważne, by dane przy przelewie idealnie zgadzały się z tymi, które wpiszesz we wniosku o konto;
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję już we wniosku możesz podać adres miejsca podpisania umowy inny niż zamieszkania czy korespondencyjny (możesz więc wskazać np. miejsce swej pracy) lub 
 • w placówce Nest Banku (można ją wybrać we wniosku wybierając odpowiadającą lokalizację) - przy tej opcji koniecznie pamiętaj, by doradca w placówce kontynuował wniosek złożony online (bo tylko taki liczy się w promocji) i nie przyjmował kolejnego. 

Jakiekolwiek dodatkowe produkty, które można wybrać we wniosku (np. konto oszczędnościowe, konto walutowe, limit w koncie czy przeniesienie konta z innego banku) są dobrowolne - regulamin promocji nie wymaga ich wybierania. Podobnie rzecz ma się ze zgodami marketingowymi - możesz, ale nie musisz ich zaznaczać.

Dodatkowa zachęta: lokata 4% 


Do skorzystania z promocji zachęcić może nie tylko premia do 200 zł, ale też promocyjna lokata (to już opcja dodatkowa - dla chętnych, bo regulamin promocji z premią tego nie wymaga). Nest Lokata Witaj z bardzo dobrym - jak na obecne czasy - oprocentowaniem 4% w skali roku dostępna jest w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Na depozyt można wpłacić do 10 000 zł, a oprocentowanie będzie obowiązywać - w zależności od samodzielnie wybranego okresu - przez 3 lub 6 miesięcy. Krótszy okres nie wymaga spełniania dodatkowych warunków, ale jeśli wybierzesz lokatę na pół roku, to na konto będzie trzeba zapewnić wpływy wynagrodzenia (ale już na sumę min. 1000 zł; więcej na temat tej lokaty tutaj).


Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Niestety ja nawet tyle nie zarabiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zmienić pracę, wziąć kredyt BUL

   Usuń
  2. Wzrośnie płaca minimalna to wszyscy będą się łapać.

   Usuń
  3. Tak a chleb będzie kosztował 40zl...

   Usuń
 2. Można zrobić tak by pracodawca przelewał mi wynagrodzenie a do tego wpadłoby 500+? Suma się liczy? Bo tylko wtedy miałabym te min. 2 tyś. zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być suma wpływów.

   Usuń
  2. Suma wpływów o ile bank nie zechce "udokumentowania wysokości wynagrodzenia".

   Usuń
 3. albo zmienić kraj na bardziej cywilizowany gdzie z najniższej pensji pracownik może utrzymać siebie i rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy można zamknąć konto w Nest Banku z poziomu bankowości internetowej? Jaka jest najłatwiejsza procedura do zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, "Konto w Nest Banku można zamknąć:

   telefonicznie - kontaktując się z infolinią i autoryzując TelePINem

   korespondencyjnie - przesyłając własnoręcznie podpisany wniosek na adres Nest Bank SA, ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa

   mailowo - wysyłając skan własnoręcznie podpisanego wniosku na adres kontakt@nestbank.pl

   bezpośrednio - składając wniosek w formie pisemnej w placówce banku"

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...