Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Eurobanku: bonus 50 zł za wniosek o 500+ i otwarcie Konta Junior (+ ostatnia szansa na premię 200 zł)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

3.09.2019

Promocja dla obecnych klientów Eurobanku: bonus 50 zł za wniosek o 500+ i otwarcie Konta Junior (+ ostatnia szansa na premię 200 zł)

Najprawdopodobniej to już ostatnia okazja do bankobrania z tym bankiem.

Bonus 50 zł za 500+ i Konto Junior w Eurobanku
W niedalekiej przyszłości nastąpić ma przejęcie Eurobanku przez Bank Millennium. Ale teraz w Eurobanku można jeszcze załapać się na bonus 50 zł za wniosek o świadczenie z programu "Rodzina 500+" oraz otwarcie konta dla swego dziecka (między 13., a 18, rokiem życia). No i przy okazji wszystkim klientom Eurobanku podpowiadam, jak nie stracić okazji na premię 200 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje konta bankowych.]


Ostatnie chwile na 200 zł


Od 1.10.2019 r. Bank Millennium stanie się stroną umów o produkty i usługi Eurobanku. Tym samym, jeśli masz obecnie konto czy inne produkty w Eurobanku, to już od nowego miesiąca kalendarzowego będziesz klientem Banku Millennium. Znając politykę tego drugiego banku, to rewolucji raczej nie należy się spodziewać (jednym z pozytywów jest zapowiedziane zachowanie programu "Codziennie Zyskuję" dla jego dotychczasowych uczestników, co oznacza dalsze funkcjonowanie moneybacku za płatności w miejscach związanych z rozrywką, gastronomią czy podróżami).

Ale ta zmiana oznacza, że jeśli jesteś klientem Eurobanku a jeszcze nie jest Ci dane korzystać z produktów i usług Banku Millennium, to tym samym wrzesień jest ostatnią chwilą, by stać się klientem tego banku dobrowolnie i przede wszystkim z zyskiem. Na myśli mam promocję, w której Bank Millennium płaci 200 zł za otwarcie konta osobistego i spełnienie bardzo prostych warunków. Tym samym teraz jeszcze załapiesz się na promocję Konta 360° lub 360° Student (warunkiem jest zawarcie umowy do końca września).

Jeśli obecnie w Eurobanku posiadasz konto osobiste, to od 1.10.2019 r. będziesz miał już 2 konta w Banku Millennium (wraz z Kontem 360° lub 360° Student otwartym na potrzeby promocji z premią 200 zł). "Eurobankowe" produkty w bankowości internetowej i mobilnej Banku Millennium mają pojawić się od 11.11.2019 r.

Z czasem oczywiście będzie możliwe podjęcie decyzji, z którym kontem pozostać na dłużej (wypłata premii w promocji z kontem 360° lub 360° Student ma nastąpić w styczniu 2020 r.).

Bonus 50 zł za wniosek o świadczenie 500+ i Konto Junior


Dla kogo promocja? Udział brać może osoba pełnoletnia, która posiada (lub współposiada) konto Active, Prestige, Classic, Na co dzień i/lub W Pełni bądź (w okresie promocji) założy konto W Pełni w Eurobanku.

Z promocji wykluczone są osoby, które dotąd skorzystały ze złożenia wniosku o świadczenie w ramach programu "Rodzina 500+", złożywszy go za pośrednictwem serwisu eurobank online na okres świadczeniowy 2019/2021.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka bonus pieniężny w wysokości 50 zł, który bank wypłaci na konto uczestnika promocji.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Bonus za 500+" i zgarnąć tytułową nagrodę o wartości 50 zł:
 • w okresie od 1. do 30.09.2019 r.: 
  • złóż wniosek o świadczenie w ramach programu "Rodzina 500+" za pośrednictwem bankowości internetowej Eurobanku oraz 
  • jako przedstawiciel ustawowy (czyli najczęściej rodzic) małoletniego zawrzyj umowę o prowadzenie Konta Junior w ramach swego konta osobistego (możliwe jest to wyłącznie w placówkach Eurobanku).

I to już wszystko. Wypłata bonusu ma nastąpić do 31.10.2019 r. na konto uczestnika promocji (a więc przedstawiciela ustawowego/rodzica).


Konto Junior dostępne jest dla osób pomiędzy 13., a 18, rokiem życia. Jego główne cechy to:
 • 0/3 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli przedstawiciel ustawowy (np. rodzic) małoletniego posiada konto w Eurobanku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0/4,90 zł - bank pobiera opłatę miesięczną za posiadanie karty do konta, ale zwraca ją, jeśli na Koncie Junior zaksięgowane są płatności kartą na sumę min. 50 zł; na potrzeby promocji z bonusem 50 zł wyrabianie karty do konta nie jest jednak wymagane!;
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 5 zł - opłata za wypowiedzenie umowy o konto osobiste (w tym Konto Junior) w terminie 6 miesięcy od dnia jej zawarcia.

Za podrzucenie informacji promocji z premią 50 zł dziękuję Czytelnikowi Marcinowi.


Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Wniosek o 500+ już dawno złożony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba jak większość osób.

   Usuń
  2. To dla nich ostatni 'rzut na taśmę' przed zmianą właściciela :)

   Usuń
 2. Gdzie można złożyć taki wniosek w bankowości eurobanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu do bankowości po lewej stronie jest menu, gdzie pod koniec można znaleźć opcję "Rodzina 500+".

   Usuń
 3. Czekałem cały lipiec na jakiś bank, który podepnie się z promocją do 500+. Niestety ileż można czekać? Kto miał złożyć wniosek przez stronę banku już to pewnie dawno zrobił. Trzeba było pomyśleć o takiej promocji z początkiem lipca. Wtedy na pewno byłoby więcej chętnych, w tym ja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wniosku nie mogę złożyć.

  Mam komunikat:
  "Możliwość złożenia wniosku Rodzina 500+ jest dostępna jedynie dla Klientów, których tożsamość została zweryfikowana w placówce lub przez kuriera podczas otwierania rachunku w procesie zdalnym. Twój rachunek został założony za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego wykonanego z rachunku w innym banku. Aby złożyć wniosek w serwisie eurobank online zapraszamy w pierwszej kolejności do dowolnej placówki eurobanku z dowodem osobistym w celu potwierdzenia danych osobowych."

  Musze więc do placówki. Pytanie czy kolejność złożenie wniosku o 500+ i otwarcie Konta Junior ma znaczenie? Bo wolałbym iść raz a nie 2 razy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi o łączny spełnieniu warunków w okresie promocji, więc kolejność nie ma znaczenia.

   Usuń
 5. Mam pytanie:
  Czy jeśli założyłem konto Junior dla dziecka w Banku Millenium wraz z Kontem 360 dla siebie 1 sierpnia 2019 (korzystając z promocji) to mogę założyć konto Junior w Eurobanku dla dziecka i jeszcze raz załapać się na promocję tym razem w Eurobanku?

  Dodam że latorośl ukończyła 13 lat 14 sierpnia tego roku...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Tylko że tu nie wymagają wpływu 500+ a Millennium wymaga na Konto 360. I jak to przeskoczyć?

   Usuń
  2. W Millenium wymagają co najmniej jednego wpływu z 500+ (który już mam na koncie 360 zaksięgowany :) Zmieniam nr konta w organie wypłacającym świadczenia (w moim przypadku OPS i po sprawie...

   Dobrze rozumuję?

   Usuń
  3. Ano to dobrze jak już 500+ ci wpłynęło w Mill.

   Usuń
 6. Jak to w końcu jest z tymi 200 złotymi - są do wzięcia w Eurobanku czy Millennium?

  To, że w Millennium trwa (nieustająca) promocja wiadomo nie od dziś.
  Natomiast, co ma to tego AKTUALNIE (NIE od 1.10.2019) Eurobank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to jasno wynika z artykułu. Przeczytaj.

   Do 30 IX można dobrowolnie stać się klientem Millenium i dostać 200 zł. Po 30 IX klienci eurobanku będą już klientami Millenium.

   Usuń
 7. Konto z Eurobanku przeniesione już do Millennium. I miłe zaskoczenie. Zachowali podawanie kodów MCC :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do starych transakcji są. Oby były do nowych.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...