Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów BNP Parias: bonus 20 zł za 2 płatności Google Pay lub Apple Pay

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.09.2019

Promocja dla obecnych klientów BNP Parias: bonus 20 zł za 2 płatności Google Pay lub Apple Pay

Klienci BNP Paribas w prosty sposób uzyskać mogą bonus 20 zł.

Promocja dla obecnych klientów BNP Parias: bonus 20 zł za 2 płatności Google Pay lub Apple Pay
Ze względu na częste promocje z nagrodami za otwarcie konta, jak i wyrobienie karty kredytowej w BNP Paribas, wśród Czytelników bloga nie brakuje klientów tego banku. Teraz mają okazję zyskać 20 zł za wykonanie 2 płatności za pomocą Apple Pay lub Google Pay.

[Promocja zakończona. Sprawdź inne aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Jak korzystać z Google Pay lub Apple Pay? Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tych form płatności, sprawdź moje wpisy poradnikowe:

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca klientem BNP Paribas (w tym również przejętego Raiffeisen Polbanku), która przed 21.08.2019 r. nie dodała żadnej karty BNP Paribas do Google Pay, ani Apple Pay.
💡 Jeśli jeszcze nie jesteś klientem BNP Paribas, sprawdź jak uzyskać bony o wartości aż 350 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka za konto osobiste.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Wygodne zakupy":
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (można to zrobić do 30.09.2019 r., ale warto mieć na uwadze, że promocja została ograniczona do 1300 rejestracji);
 • do 30.09.2019 r. dodaj swą kartę debetową lub kredytową BNP Paribas (MasterCard lub Visa) do Google Pay lub do aplikacji Wallet (Apple Pay); 
 • najpóźniej do 4.10.2019 r. wykonaj co najmniej 2 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay (mogą to być płatności zbliżeniowe telefonem lub transakcje w aplikacjach mobilnych, które umożliwiają taką formę płatności; w przypadku Apple Pay w grę wchodzą też płatności w przeglądarce Safari przy wykorzystaniu aplikacji Wallet).

Jeśli chodzi o płatności na potrzeby promocji, to regulamin promocji wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
- 4900 określający płatność rachunków"

Wydanie nagród. O przyznaniu bonusu 20 zł organizator promocji powiadomi Cię mailem do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Wtedy też - najpóźniej do 29. dnia tegoż miesiąca - będzie należało uzupełnić dane (podać numer rachunku do wypłaty bonusu). A 20 zł wpłynie na Twe konto do końca miesiąca. Do tego też momentu posiadaj kartę BNP Paribas dodaną do Google Pay lub Apple Pay. Przykładowo: jeśli warunki promocji spełnisz we wrześniu, to maila otrzymasz do 25.10., a dane będzie należało uzupełnić do 29.10., by najpóźniej 31.10.2019 r. otrzymać bonus.

Udział w promocji wziąć można jeden raz (bez względu na liczbę posiadanych kart czy ich dodań do Google/Apple Pay).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom: Grzegorzowi i Jankowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

38 komentarzy:

 1. Jak mam telefon z Androidem ale NFC brak to da się coś zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Co warto jednak wiedzieć, że ta aplikacja niestety nie jest niezabezpieczona przy dokonywaniu płatności gdy masz zablokowany telefon. Kartę można szybko zastrzec, kiedy masz telefon. Jeśli zgubisz telefonu to znalazcy wykonywać transakcje do 50 zł bez limitu, a od 14 września nawet do 100 zł. Nie polecam nikomu, dopóki tego nie zmienią!

   Usuń
  2. Tak. Możesz płacić w aplikacjach typu UBER, Allegro. Nie potrzeba do tego NFC.

   Usuń
  3. Tak. Nie zapłacisz w sklepach stacjonarnych, ale możesz wykonać płatności w internecie i aplikacjach które pozwalają na płacenie Google Pay.

   Usuń
  4. No da się, bo nie muszą być tylko płatności zbliżeniowe.

   Usuń
  5. Anonimowy z 16:48: Nieprawda. Po trzeciej płatności musi ktoś odblokować w pełni telefon (pin, odcisk palca, etc.). Więc ryzykujesz tylko tyle, że głupi złodziej (bo ryzykuje byciem na kamerze w sklepie) narobi transakcji do 150 zł, które zresztą bank szybko i ochoczo Ci zwróci po zgłoszeniu.

   Usuń
 2. Możliwość płacenia kartą płatniczą w telefonie jedynie po jego wybudzeniu czyli wciąż zablokowanym telefonem, dyskwalifikuje tą aplikację.

  Po utracie telefonu wciąż można wykonać dowolną ilość płatności aż do wyczerpania limitu lub zablokowania karty. Do czasu kiedy opcja płatności będzie możliwa jedynie po odblokowaniu urządzenia odciskiem palca uważam tą aplikację za niebezpieczną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprawda. Po trzeciej płatności musi ktoś odblokować w pełni telefon (pin, odcisk palca, etc.). Więc ryzykujesz tylko tyle, że głupi złodziej (bo ryzykuje byciem na kamerze w sklepie) narobi transakcji do 150 zł, które zresztą bank szybko i ochoczo Ci zwróci po zgłoszeniu.

   Usuń
  2. Nie w Polsce. To nie Am. Płn. gdzie każda operacja nieautoryzowana dokonana nawet kartą płatniczą bez użycia PIN (czyli do $50) jest zwracana w przypadku zgubienia i/lub kradzieży karty. Zresztą bank i tak bardzo szybko zadzwoni do klienta w sytuacji częstego użycia karty na drobne kwoty - taki klimat :)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Z zasad promocji: "do 30.09.2019 r. dodaj swą kartę debetową lub kredytową BNP Paribas (MasterCard lub Visa) do Google Pay lub do aplikacji Wallet (Apple Pay)" :)

   Usuń
  2. Kredytówka się łapie. To wiemy. Ale ...
   do Google Pay mam dodanych dużo kart od jakiegoś już czasu. Mam wśrod nich dodaną karte debetową Paribasu. Tutaj jest jasność – ona się już nie łapie. Ale czy jak dodam teraz karte kredytową Paribas to sie łapie na promocje ??? Ważna jest sama karta czy odoba ktora ma zainstalowane Google Pay?

   I druga sytuacja – syn ma tez karte debetową. Nigdzie nie była jeszcze dodawana. Moge ją sobie dodać do swojego konta Google Pay czy lepiej jednak na innym telefonie ?

   Usuń
  3. Irzin40 obojętnie jakiej karty nie mogłeś mieć. Jeśli masz dodaną debetową to dodanie kredytowej i tak nic nie da.

   Co do syna to raczej możesz dodać na swoim telefonie, ale lepiej na innym koncie Google.

   Usuń
 4. Ciekawe czy jak już kiedyś miałem kartę BNP Paribas, a właściwie wtedy jeszcze BGŻ BNP Paribas podpiętą pod Google Pay ale zdążyłem zamknąć konto, a teraz założyłem nowe to czy się załapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytując regulamin: "do Promocji nie może przystąpić Użytkownik Karty, który przed dniem 21 sierpnia 2019 roku zarejestrował się w Aplikacji Wallet albo Aplikacji Google Pay (...) oraz dodał / zarejestrował w niej Kartę, nawet jeśli usunął Kartę z ww. aplikacji lub umowa o korzystanie z Karty w ramach Aplikacji Wallet lub Aplikacji Google Pay uległa rozwiązaniu przed ww. datą"

   Usuń
 5. Kolejne potwierdzenie tego że w bankach nie można z niczego korzystać póki za to czegoś nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba p-wsze przykazanie bankobiorców :)

   Usuń
  2. Tak ale te świnie wykluczyły PAYU w promocji w której trzeba wydać 300 zł/miesiąc i dużo ludzi tak płaciło na allegro

   Usuń
 6. Czyli jeśli wcześniej używałem Google Pay ale nie miałem podłączonej karty bnp to mogę brać udział w promocji? Czy jednak wcześniejsze używanie Google Pay wyłącza z promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Z kartą innego banku mogłeś używać. Byle nie z kartą BNP Paribas.

   Usuń
 7. Te 2 płatności muszą być na jakieś minimalne kwoty?

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyjmowanie zgłoszeń już zakończone, jakby co..

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety już nie da się zarejestrować.

  OdpowiedzUsuń
 10. Może to głupie pytanie ....
  Na potrzeby powyższej promocji do dawno nie używanego telefonu zainstalowalem Google Pay i dodałem karte Paribasa.
  Odpaliłem NFC, Gogle Pay jako domyślna płatność i ... W sklepie przy terminalu nic się dzieje. Wzbudzam ekran i nic,platność nie przechodzi.
  Telefon jest bez karty sim. Ma to znaczenie ?? Musi być dostęp do internetu ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Musi być dostęp do internetu i włączona antena NFC.

   Usuń
  2. To chyba mam coś nie tak z telefonem ( Huawei P9 Lite ). Internet jest, NFC włączone, karta do GP dodana i nic się nie dzieje przy kasie ....
   Zrobiłem tak że doladowałem sobie konto na Managerze Przesyłek InPost. Forma płatnosci to wskazałem GP. Wszystko się udało tylko się zastanawiam - jak nie była to płatność zbliżeniowa to czy do warunków spełnienia promocji się to zaliczy ? I dlaczego w aktywnosci GP nie widać tych płatności ? Jak na innym telefonie płace to mam całą historie widoczną. A tutaj nic....

   Usuń
  3. Nie wiem do końca co to ten Manager inPostu ale płatności Google Pay nie muszą być zbliżeniowe bo mogą być też w aplikacjach (jak Allegro, Uber, Pyszne.pl).

   Usuń
 11. Czy opłacenie zamówienia w sklepie internetowym (z odzieżą) przez Google pay ale za pośrednictwem payU też się liczy? Czy tylko w aplikacjach mobilnych zainstalowanych na telefonie lub terminalu? Jeśli przez payU się nie liczy to jakie jeszcze aplikacje mają opcje płacenia Google pay?

  OdpowiedzUsuń
 12. Właśnie przyszła wiadomość na pocztę o przyznaniu premii.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ktoś jeszcze dostał maila o przyznaniu premii? Bo u mnie cisza? I kiedy dostaliście

  OdpowiedzUsuń
 14. Do mnie nadal nic nie dotarło, a do dziś miał być mail

  OdpowiedzUsuń
 15. Wiadomość przyszła 22 października.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dzisiaj przelali nagrodę na konto.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...