Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 320 zł w bonusach pieniężnych za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

16.09.2019

Aż 320 zł w bonusach pieniężnych za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Premia 320 zł w promocji "Konto na plus" w BNP Paribas
Do zgarnięcia są 2 bonusy pieniężne na łączną kwotę aż 320 zł. Zaletą promocji jest też to, że udział w niej brać mogą nie tylko nowi, ale i powracający klienci (bo okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta jest bardzo krótki!).

Ta promocja jest już nieaktualna. Sprawdź inne aktualne promocje bankowe BNP Paribas.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Za to dobra wieść jest dla klientów BGŻ Optima, bo posiadanie umowy z tym bankiem nie przeszkadza w udziale w niniejszej promocji.

Nagroda. W promocji uzyskasz 320 zł (konkretnie są to 2 bonusy w wysokości 150 i 170 zł), które organizator promocji wypłaci na Twe konto założone w BNP Paribas w niniejszej promocji. Środki te będzie można więc przeznaczyć na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Limit rejestracji w promocji. Udział w akcji "Konto na plus" wziąć może 3 000 osób. Jeżeli pula rejestracji wyczerpie się przed czasem, to na stronie promocji pojawi się komunikat o tym, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Kto więc zdąży się zarejestrować, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Konto na plus":
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 6.10.2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (o tym którą najlepiej wybrać, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • do 14.10.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej; 
 • w październiku 2019 r. wykonaj płatności kartą na sumę min. 500 zł. 

  I to już wszystko, by zgarnąć bonus 150 zł. Ale do wzięcia jest jeszcze drugi bonus w wysokości 170 zł. By się na niego załapać, oprócz spełnienia warunków uzyskania bonusu 150 zł, w listopadzie i grudniu 2019 r. - w każdym z tych dwóch miesięcy (kolejność spełnienia warunków nie ma znaczenia):
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 500 zł.

  Wypłata bonusów. O przyznaniu bonusów, organizator promocji poinformuje Cię mailowo:
  • do 21.11.2019 r. (o bonusie 150 zł za otwarcie konta oraz spełnienie warunków w październiku) oraz 
  • do 21.01.2020 r. (o kolejnym bonusie 170 zł za spełnienie warunków w listopadzie i grudniu). 

  Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 25.11. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. I właśnie na to konto wpłyną bonusy: 150 zł ma być wypłacone najpóźniej do 30.11.2019 r., a 170 zł organizator ma przelać do 31.01.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.


  Ważne wskazówki. Spełniając warunki uzyskania bonusów w promocji "Konto na plus", pamiętaj o poniższych zasadach:

  ▶️ Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku bank pod uwagę nie weźmie transakcji wykonanych "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

  ▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą, to regulamin promocji wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

  W gruncie rzeczy chodzi tutaj jedynie o wykluczenie metod, które pozwoliłyby na szybki obrót na karcie, bez faktycznego robienia zakupów. Spokojnie można jednak płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw, w lokalach gastronomicznych, kinach, restauracjach itd.

  ▶️ Wpływy na sumę min. 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Możesz więc np. wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.


  Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?


  Opis konta otwieranego w BNP Paribas w ramach niniejszej promocji jest dość długi. Wynika to jednak z faktu, że do wyboru jest jedna z trzech kart do konta. Ale jeżeli nie chcesz nic za nią płacić, podpowiem Ci już teraz: skup się na Karcie Otwartej na Dzisiaj.

  Główne cechy konta to:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
  • BNP Paribas daje do wyboru jedną z trzech poniższych kart do konta: 
   • Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash; Karta 
   • Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 
   • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

  Jeśli nie należysz do osób, które cenią dodatki w postaci ubezpieczeń, jak i darmowe wypłaty z bankomatów nie są dla Ciebie priorytetem, a chcesz jak najtaniej (czytaj: za darmo) korzystać z konta, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. W tym przypadku jedna płatność kartą miesięcznie wystarczy, by mieć konto i kartę za darmo!

  Złożenie wniosków o konto objętych promocją możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa od banku. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy już kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej.

  💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względów - nazwijmy to - technicznych), możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz aż 400 zł do wykorzystania na zakupy (na Allegro lub w sklepach Empik, H&M albo RTV Euro AGD).

  Przydatne dokumenty:

  75 komentarzy:

  1. Może być 1 płatność w miesiącu na taką kwotę? Czy musi być suma wielu mniejszych?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Może być 1 płatność, a może być wiele. Jak kto woli. Ważne by w miesiącu wykonać płatności na sumę min. 500 zł.

    Usuń
  2. Czy zgody marketingowe we wniosku trzeba zaznaczać?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zgody są dobrowolne. Można, ale nie trzeba wyrażać - nie ma to wpływu na wypłatę premii.

    Usuń
  3. Po próbie rejestracji i otrzymanym mailu nie ma żadnego linku jak przejśc dalej.Na maila również nie da sie odpowiedzieć.Śmierdzi wypychem

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Od razu po rejestracji jest przecież "OTWÓRZ KONTO". Link w mailu jest zbędny.

    Usuń
  4. Czyli jak konto w paribasie zamknięte 10 stycznia to już bez problemu można brać udział?

   OdpowiedzUsuń
  5. Witam,

   Rachunek ROR zamknąłem ponad rok temu, ale posiadam cały czas kartę kredytową - czy mogę wziąć udział w promocji ?

   OdpowiedzUsuń
  6. Wpływ ego 1000 zł może pochodzić z konta męża w innym banku?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Może być nawet z twojego konta w innym banku. Męża nie trzeba angażować.

    Usuń
  7. Jak zapłacę np. przez Google Pay za czynsz to będzie się liczyć na poczet wymaganych 500 zł płatności kartą?

   OdpowiedzUsuń
  8. Kurczę, w większości sklepów internetowych, w których robię zakupy możliwość płatności kartą jest jedynie przez "pośrednika" typu PayU, Przelewy24.
   Znacie jakieś sklepy gdzie się płaci bez "pośrednika"?
   Z góry dziękuję za sugestie.

   OdpowiedzUsuń
  9. Weryfikacja trwała bardzo długo, więc niecierpliwa odświeżyłam stronę i wyskoczył błąd 404. Do strony weryfikacyjnej nie da się wrócić. Czy była ona niezbędna do czegoś czy w smsie przyjdzie kod wraz z linkiem do strony, na której wprowadzę kod?

   OdpowiedzUsuń
  10. Witam. O jakim ubezpieczeniu jest mowa w umowie? Jest ono darmowe, ale jest zero informacji.

   OdpowiedzUsuń
  11. Czy można wykonać płatność Sprytnym Billem?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Z tego co kojarzę to SB ma MCC 4900 więc git.

    Usuń
   2. Dzięki za odpowiedź, 3xczynsz i sprawa załatwiona.

    Usuń
   3. A nie będzie to czasem uznane za płatność za pośrednictwem tzw. podmiotu trzeciego?

    Usuń
  12. Chodzi o te warunki do spełnienia w listopadzie i grudniu: w każdy z tych miesięcy trzeba konto zasilić 1000 i dokonać płatności kartą na 500 czy tylko po jednej z tych operacji,bo jakoś to napisane tak dwuznacznie.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W każdym.

    Usuń
   2. w listopadzie i grudniu 2019 r. - W KAŻDYM Z TYCH DWÓCH MIESIĘCY (kolejność spełnienia warunków nie ma znaczenia):
    * zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł ORAZ
    * wykonaj płatności kartą na sumę min. 500 zł.

    Usuń
  13. Czy bank rozwiązał już problem z kartami? Czy dochodzą po podpisaniu umowy dosyć szybko czy trzeba czekać?

   OdpowiedzUsuń
  14. Czy robiąc zakupy i wypłacając przy okazji np. 100zeta liczy się?

   OdpowiedzUsuń
  15. Zarejestrowałam się, ale nie otworzyłam konta. Jak wrócić do otwierania konta, bo drugi raz zarejestrować się już nie mogę :(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Po rejestracji przychodzi jeszcze mail potwierdzający. W tej wiadomości powinien być link prowadzący do wniosku o konto objętego promocją.

    Usuń
   2. Wtedy wniosek też liczy się do promocji?

    Usuń
  16. Od 2 tygodni czekam na kartę. Na infolinii Pani poinformowała mnie, że karta nie została wydana, ale ona nie wie dlaczego i to sprawdzi. Trochę słabo sobie radzą.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. I jak, udało się otrzymać już kartę?
    Zgadza się, mają jakiś problem w banku. Dzwoniłam dzisiaj, bo również od 2 tyg. czekam na kartę. konsultant mówił o problemie "ogólnym", że nie wie kiedy zostanie rozwiązany, nic nie wie, trzeba się dowiadywać... ehhh, ciekawe czy w ogóle zdąży się skorzystać z tej promocji.

    Usuń
   2. W dalszym ciągu nic nie dotarło. Napisałem już reklamację, ale niestety olewają wszystko - i telefon i reklamację :/

    Usuń
   3. Do mnie karta dotarła dzisiaj dwa tygodnie po reklamacji,a z tego co się dowiedziałem u kuriera była conajmniej trzy dni.

    Usuń
   4. Moją reklamację też olewają, przez telefon nic mądrego nie chcą powiedzieć... Wydaje mi się, że w tej sytuacji nie spełnię warunku promocji mówiącym o tym, że do 14.10.2019 r. należy zawrzeć umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej. Po prostu chyba zrezygnuję z tej całej akcji zanim się na dobre zaczęła. Tylko czy do ewentualnych przyszłych promocji mój okres karencji zeruje się i leci od teraz... bo nie wiem czy aktualnie jestem klientem banku czy jeszcze nie :/ Jak uważacie ?

    Usuń
  17. Czy jesli podepne karte pod Curve to beda sie liczyly platnosci poprzez Curve do tych 500?

   OdpowiedzUsuń
  18. hej
   mam pytanie. Głupia sprawa... zawirowałem sie i zapłaciłem karta te 500 zł 30 wrzesnia ale data ksiegowania na rachunku jest na 1 pażdziernika. czy to zostanie zaliczone ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Liczy się data wykonania.

    Usuń
   2. Miałem tak. Musiałem złożyć reklamację ale szybko uznali.

    Usuń
   3. Hej, mam podobnie, w II etapie promocji tam mi się przydarzyło. Czy uwzględniają złożoną reklamację?

    Usuń
  19. Dostał ktoś już maila z informacją o przyznaniu premii?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tego typu maile przychodzą zazwyczaj w ostatnim możliwym terminie (rzadko wcześniej), więc raczej spodziewałbym się 21.11. Będę jeszcze o tym przypominać na blogu.

    Usuń
   2. Ja ciągle czekam

    Usuń
   3. Miałem o to samo pytać, bo już 20., a nie ma nadal maila..

    Usuń
   4. Tez jeszcze nie dostalem e-maila ...

    Usuń
   5. U mnie też dalej nic...

    Usuń
   6. Dołączam do was i też nie mam dalej

    Usuń
   7. Właśnie przyszedł :).

    Usuń
   8. Jest nagroda. :)

    Usuń
   9. Dostal3m przed chwilą

    Usuń
  20. Nic. A znajomi którzy otwierali konta w późniejszej promocji z 350 zł bonusu już dostali maile dwa dni temu..

   OdpowiedzUsuń
  21. Przed chwilą otrzymałem -e-mail z informacją o przyznaniu premii

   OdpowiedzUsuń
  22. Ja dostałem dziś 21.11.2019 o godzinie 12:27 na konto wp.pl:
   Nadawca: Konto na plus
   Temat: Informacja o nagrodzie

   OdpowiedzUsuń
  23. Przyszedł mail i do mnie. Uzupełnione i czekamy na wypłatę! :)

   OdpowiedzUsuń
  24. Dziś dostałem maila :-)
   Także teraz czekać na przelew i spełnić dalsze warunki za listopa/grudzień, aby w styczniu wpadła druga premia :-)

   OdpowiedzUsuń
  25. Wczoraj (29.11) przyszedl przelew - 150 PLN nagroda nr 1

   OdpowiedzUsuń
  26. Ktos dostal druga premie, email?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeszcze za wcześnie, trzeba poczekać do wtorku na emaila.

    Usuń
   2. A dziś ktos już dostał :)?

    Usuń
   3. NO niestety, maila nie dostałam (spam sprawdzony). Jeszcze raz zweryfikowałam listopad i grudzień - wszystkie warunki spełnione. Zawiedziona składam reklamację i zobaczymy co dalej.

    Usuń
  27. otrzymałem o 12:40 "Nagroda zostanie przelana na konto podane przy okazji 1. nagrody do końca miesiąca "

   OdpowiedzUsuń
  28. tak dostalem;
   Szanowni Państwo,

   Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu drugiej nagrody, gratulujemy!
   Nagroda, w wysokości 170 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 stycznia 2020 r. na numer konta podany przy okazji pierwszej Nagrody.

   Pozdrawiamy,
   Zespół promocji „Konto na plus”

   OdpowiedzUsuń
  29. Czy ktoś otrzymał premię na konto ?

   OdpowiedzUsuń
  30. Hajsu jeszcze nie ma.

   OdpowiedzUsuń
  31. Nie spieszy im się

   OdpowiedzUsuń
  32. Wpadła druga nagroda.

   OdpowiedzUsuń
  33. Dostałem II cześć nagrody.

   OdpowiedzUsuń
  34. Chciałem dziś odwiedzić oddział w celu wiadomym. Co się okazało? Pracują do godz. 16

   OdpowiedzUsuń
  35. Czy znacie sposób na uniknięcie 1-miesiecznego okresu wypowiedzenia przy likwidacji rachunku ?

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

  Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...