Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 200 zł od Banku Millennium w promocji "Wrzesień z kartą kredytową"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

4.09.2019

Bonus 200 zł od Banku Millennium w promocji "Wrzesień z kartą kredytową"

Bank Millennium odpalił nową edycję promocji swej karty kredytowej.

Bonus 200 zł od Banku Millennium w promocji "Wrzesień z kartą kredytową"
I te promocje bankowe serwowane przez Millennium, choć dotąd tylko miesięczne, już na stałe wpisują się w krajobraz okazji do bankobrania. Regularnie pojawia się nowa edycja tej akcji. A przy okazji przypomnę, że do wzięcia czeka też 200 zł za konto osobiste w tym banku, więc łącznie można wzbogacić się o 400 zł!


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

200 zł za kartę kredytową


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2017 r. nie miała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
💡 By uzyskać 200 zł, wniosek o kartę kredytową złożyć należy za pośrednictwem bankowości internetowej (Millenet) lub aplikacji mobilnej. W praktyce niezbędne jest zatem np. posiadanie konta w Banku Millennium. Sprawdź jak uzyskać premię 200 zł za 360º lub 360º Student.

Nagroda. Premia 200 zł za wyrobienie karty kredytowej wpłynie na rachunek tejże karty, więc środki spłacą ewentualnie wykorzystany limit lub spowodują nadpłatę. W tym drugim przypadku pamiętaj jednak, że pieniądze będzie lepiej wydać (wykonując płatności kartą), niż wypłacać gotówkę w bankomacie czy wykonać przelew z karty kredytowej (bo taka wypłata czy przelew sporo kosztują). Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Limit nagród. Bonus 200 zł otrzymać ma 2 000 osób, które w czasie trwania akcji (od 1.09 do 7.10.2019 r.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową. O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród bank ma poinformować na swej stronie internetowej. Każdy uczestnik promocji bankowej zdobyć może tylko jeden bonus.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Wrzesień z kartą kredytową" i zgarnąć bonus 200 zł:
 • do 7.10.2019 r. (aczkolwiek promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania limitu) w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej zawnioskuj o kartę kredytową Banku Millennium z limitem kredytowym min. 3 000 zł (w przypadku kart MasterCard Impresja, Visa Impresja, Visa Alfa) lub 5 000 zł w przypadku kart złotych; w aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą; 
 • do dnia 30.11., w grudniu 2019 r. oraz w styczniu 2020 r. (w każdym z tych trzech okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 250 zł. 

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, ale na uwadze warto mieć, że Bank Millennium pobiera opłatę (3%, min. 7 zł) od transakcji w kasynach, kasynach internetowych, za gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie oraz totalizatory (tych płatności lepiej więc unikać).

Wypłata bonusu ma nastąpić do 29.02.2020 r. (do tego momentu posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem).

Karta kredytowa w Millennium - prześwietlenie


Uczestnicy promocji z bonusem 200 zł łapią się także na zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonają co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe. A w chwili obecnej karty takie jak Alfa czy Impresja kosztują 7,99 zł miesięcznie - opłaty co prawda można uniknąć, ale w tym celu wykonać należy co najmniej 5 płatności w poprzednim miesiącu.

A właśnie karty kredytowe Alfa i Impresja wymieniam, bo dzięki nim dodatkowo można zyskać moneyback w wysokości 5%. Roczny limit zwrotów to 760 zł (ograniczenie dotyczy tylko roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów). Zwrot naliczany jest wyłącznie za płatności kartą u wybranych partnerów współpracujących z bankiem.

Dla posiadaczy karty Alfa moneyback dostępny jest w sieciach:
Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line) 

Jeśli zaś chodzi o kartę Impresja, to na zwrot można liczyć w przypadku płatności w poniższych sieciach:
Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Piotr i Paweł (obejmuje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. W przypadku zakupów w sklepie internetowym powyżej 80 PLN dowóz bezpłatny – dotyczy wyłącznie płatności kartą Impresja on-line na stronie www.piotripawel.pl; nie obowiązuje przy płatnościach u kuriera), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

Zwroty bank wypłaca do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Alternatywne promocje kart kredytowych


Aktualnie dostępnych jest sporo promocji kart kredytowych w różnych bankach. I zyskać można nawet dużo więcej. Sprawdź więc jak zgarnąć:

lub w jednej z promocji Citibanku:


Przydatne dokumenty: 

28 komentarzy:

 1. Czyli przelew z karty na revolut będzie wliczony w wymóg 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A masz w regulaminie jakieś wykluczenia?

   Usuń
 2. U mnie w aplikacji nie mam możliwości złożenia wniosku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W aplikacji możliwość ta pojawia się tylko u osób, które mają już przygotowaną (na konkretną kwotę) ofertę od banku. Jeśli jej nie ma, to pozostaje złożenie wniosku w bankowości internetowej (Millenet).

   Usuń
 3. A karencja ciągle ta sama :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Na ten moment mam konto w Millenium, ale złożyłam dyspozycję jego przeniesienia do CA w innej promocji. Czy konieczne jest utrzymanie aktywnego konta aż do momentu wypłaty ostatniej nagrody za KK, czy wystarczy tylko złożyć wniosek przez bankowość elektroniczną i potem konto już nie jest potrzebne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Konto jest potrzebne tylko na moment składania wniosku o kartę. Później wypłata tych 200 zł i tak jest na kartę kredytową.

   Usuń
 5. Gdzie ten wniosek można złożyć? Szukam i nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu do bankowości internetowej Millenet: zakładka "Karty" => Wnioski => Karta kredytowa

   Usuń
 6. Jest jakaś strona promocji? Czy normalnie przez Millenet się składa wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bonus 200 zł przysługuje tylko dla wniosków złożonych przez bankowość internetową lub aplikację mobilną. W inny sposób wysłane wnioski nie kwalifikują do promocji, więc i nie ma jakiejś strony dedykowanej dla promocji.

   Usuń
 7. Witam, chciałam dopytać czy w aplikacji mobilnej wystarczy ze widzę „oferta dla Ciebie” i w ramach tego karta kredytowa? Ja tak miałam ale tam nie było podanej konkretnej kwoty limitu na karcie. Czy to musi być w jakiś inny sposób dedykowane konkretnie dla mnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może więc ta kwota nie jest (obecnie?) przedstawiana. Skoro jest możliwość złożenia wniosku w aplikacji, to wszystko jest okey.

   Usuń
 8. W aplikacji mobilnej miałam możliwość złożenia wniosku o kartę kredytowa ale tam nie była podana konkretna kwota, czy to wobec tego załapie się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest napisane "...do dnia 30.11., w grudniu 2019 r. oraz w styczniu 2019 r. (w każdym z tych trzech okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 250 zł."

  Chodzi zapewne o styczeń 2020 roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, chodzi o styczeń 2020 r. Dzięki za czujność :)

   Usuń
 10. czy jest jakaś lojalka czy po wypłacie premii 200 pln mogę bez konsekwencji zrezygnować z karty ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin wymaga, by kartę posiadać (i nie wypowiadać umowy) do dnia otrzymania bonusu.

   Usuń
 11. czy można złożyć wniosek o kartę jeśli dopiero otworzyłem konto i saldo mam 0, czy nalezy poczekać aż się coś zadzieje na koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do złożenia wniosku o kartę kredytową w promocji z premią 200 zł wystarczy posiadać konto i dostęp do bankowości internetowej. Czy na koncie znajdują się jakieś środki, to nie ma znaczenia.

   Usuń
 12. Wniosek złożony w w aplikacji. Rozpatrzony pozytywnie. Wymagana weryfikacja w oddziale banku. Stracony jeden dzień . Drugi dzień zaproszenie do podpisania umowy. Schody, schody, schody. Zrezygnowałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wszystko poszło przez bankowość. Przeklikane w 3 minuty i karta przyznana.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Wnioskowałem o najniższy możliwy limit 3000. Weryfikacja taka jakbym brał hipotekę na 500.000,00 PLN. Musiałem w pracy wziąć zaświadczenie. Kadrowa wypisała mi zaświadczenie o dochodach od początku tego roku, po czym dzwoniła konsultantka z mile ,że nie może takie być bo oni chcą za ostatnie 3 miesiące, ponadto zaświadczenie od pracodawcy że nie jest w upadłości itp, wszystko to trzeba weryfikować przez ich oddział.
   Masakra. Szkoda czasu i fatygi. Promocje odpuściłem i konto też zamykam.
   Do widzenia Millennium !!

   Usuń
 13. Wypełniłem wniosek o KK, i - o dziwo - otrzymałem listownie odpowiedź negatywną, bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Żenada.

  OdpowiedzUsuń
 14. u mnie wszystko szybciutko, wniosek złożony poprzez bankowość z limitem 3000, karta przyszła po kilku dniach, fajnie że oprócz bonusa na 200 zł jest jeszcze zwrot moneyback w sklepach których i tak dokonuję zakupów:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam otrzymałem właśnie fizycznie kartę i mam pytanie czy transakcje wykonane już w październiku liczą się do płatności które trzeba wykonać do 30.11 czy będą się liczyły tylko te wykonane w listopadzie? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 16. kpina z Millenium. wyrobiłam kartę, wypełniłam warunki promocji, dostałam wiadomość o przyznanej premii z czasem jej realizacji i co?? kasy nie ma a reklamacja trwa UWAGA 15 dni roboczych, także do świąt im pewnie zejdzie tragedia. zamykam kartę i uciekam do bardziej ogarniętych banków

  OdpowiedzUsuń
 17. Dziś otrzymałam bonus :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...