Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj "400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°" (+ 7,5% dla oszczędności)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.06.2023

Zyskaj "400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°" (+ 7,5% dla oszczędności)

Oto najnowsza edycja promocji dla otwierających konto osobiste w Millennium.

Zyskaj "400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°"
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 400 zł. Z promocji skorzystać mogą nowi, jak i powracający klienci. Dodatkową zachętą - dla oszczędzających - jest 7,5% na koncie oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Zyskaj "400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i polskim dowodem osobistym, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium. 

Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czekają dwa bonusy pieniężne w wysokości 100 oraz 300 zł, co w sumie da 400 zł tytułowej premii. 

To nagroda gwarantowana, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki. Nie ma tu więc cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria czy konkurs. 

Limit wniosków. Chociaż promocja ma być dostępna do 31.07.2023 r., to warto mieć na uwadze, iż bank może zakończyć ją szybciej, bo przygotował 15 000 kont objętych promocją. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady akcji "400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°"


By wziąć udział w promocji:
 • do 31.07.2023 r. złóż wniosek o konto osobiste Millennium 360º wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem oraz
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" (to bezwarunkowo darmowy program umożliwiający uzyskiwanie zwrotów części płatności wykonywanych u partnerów banku);
 • w ciągu 14 dni po otwarciu konta zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (a więc przykładowo: do końca lipca w przypadku konta otwartego w czerwcu):
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium (wystarczy samo logowanie - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł (w tym przypadku nie chodzi o to, by każda z płatności była na taką kwotę, ale by wszystkie transakcje - min. pięć - dały łącznie co najmniej 360 zł; płatności można wykonywać w dowolnym miejscu, bo nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą premię 100 zł.

A żeby uzyskać drugą premię - już w wysokości 300 zł, w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego pełnego miesiąca następującego po otwarciu konta (przykładowo: dla konta otwartego w czerwcu, te poniższe warunki będzie należało zrealizować w sierpniu, wrześniu i październiku):
 • co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej;
 • zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku) oraz 
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł (może być to wiele transakcji na mniejsze kwoty - ważne, by w sumie wydać co najmniej 360 zł; nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Wszystkie te warunki szczegółowo rozpisałem graficznie w praktycznej rozpisce, którą znajdziesz na końcu wpisu.

Czas wypłaty premii uzależniony jest od tego, kiedy otworzysz konto:
 • w przypadku konta otwartego w czerwcu wypłata pierwszej premii przewidziana jest do 31.08., a druga premia wpłynie do 30.11.2023 r.;
 • w przypadku konta otwartego w lipcu wypłata pierwszej premii nastąpi do 30.09., a drugiej premii należy spodziewać się do 31.12.2023 r.

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Zawarcie umowy. Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

Uwaga: w przypadku dwóch ostatnich opcji, czyli otwarcia konta online lub "na selfie", dojdzie jeszcze jeden warunek do spełnienia - złożenie wzoru podpisu w placówce Banku Millennium (w przypadku kont otwartych w czerwcu należy to zrobić do końca października, a dla kont otwartych w lipcu - do końca listopada).

Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto (min. 1 000 zł), wystarczy wykonać np. przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą lub Blikiem mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). 

Do płatności na potrzeby promocji nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki, ani przelewy Blik oraz transakcje zwrócone.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z premią 400 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy). 

7,5% dla oszczędzających


Poza promocją z premią 400 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: do 7,5% w skali roku na 91 dni do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Konto Millennium 360º - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • karta wydawana do konta:
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) albo
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Wykonywanie płatności kartą lub Blikiem na potrzeby promocji (w celu uzyskania premii) jednocześnie zalicza się do tych, których wykonanie zwalnia z opłat za kartę.

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą zagranicą, to konto Banku Millennium pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Rozpiska promocji

Rozpiska promocji
Pobierz praktyczną rozpiskę warunków promocji, dzięki której z łatwością odhaczysz wykonanie zadań na poszczególnych etapach. Skupiam się w niej nie tylko na zdobyciu całości premii, ale też uniknięciu opłaty za kartę.


Przydatne dokumenty:

22 komentarze:

 1. Ciągle karencja od 1.01.2020 r. Tak wiszę ciągle a brakuje mi tylko 2 m-cy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drugi m-c z rzędu wypłacili mi nieprawidłowo odsetki na KO Profit - tego jeszcze nie grali w żadnym banku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo robią to w dwóch turach. Dzisiaj po północy (teoretycznie) będzie ta druga.
   Fakt jest faktem że to co robią jest strasznie pokręcone. Oszukują z datami wpływu tych odsetek. W ubiegłym miesiącu dopiero po kilku dniach wpłynęły odsetki a daty które podają to 29.04.2023 r. i 02.05.2023 r. Dla mnie to niezły przekręt który tam robią.
   Ludzie narzekają na ING że pokręcone warunki dla KO ale w ING nigdy nie miałem tak, żeby mi odsetki po kilku dniach wpływały i to ze wstecznym księgowanie. W ING takie odsetki miałem na koncie już przed północą tego dnia, który był ostatnim dniem miesiąca. W Millennium przetrzymują wpływ należnej mi kasy i tym samym pozbawiają mnie możliwości jej oprocentowania przez tych kilka dni.
   Tak jak mówię, ktoś tam wpadł na pomysł niezłego wała.

   Usuń
  2. Najpewniej przyczyną jest to, że nie wypłacają tych 'podstawowych' odsetek za okres pokrywający się z miesiącem kalendarzowym, tak jak to robią z odsetkami 'premiowymi' - pomysł, żeby w tej samej promocji przyjmować dwa różne okresy kapitalizacji dla tej samej kwoty zdeponowanej na tym samym koncie jest co najmniej kuriozalny!

   Usuń
  3. Jak warunkiem jest wykonanie 5 płatności i czas na to jest nawet do ostatniego dnia miesiąca do godz. 23:59:59 to jakim cudem już sekundę później mieliby wypłacić pełne odsetki???!!! Jest podzielał wypłaty na 2 transze: odsetki wg oproc. 6% na koniec miesiąca + osobno wyrównanie do 7,5% kolejnego dnia roboczego. Zgodnie z regulaminem który warto przeczytać. W przeciwnym wypadku to robienie zbędnego rabanu.

   Usuń
  4. Ewidentnie przyczyną jest to, że nie wypłacają tych 'podstawowych' odsetek za okres pokrywający się z miesiącem kalendarzowym, tak jak to robią z odsetkami 'premiowymi' - znowu poszła reklamacja 😂

   Usuń
  5. Wczoraj wypłacili odsetki podstawowe za 2 ostatnie dni kwietnia plus za 30 dni maja. Zadałem sobie nieco trudu i w arkuszu kalkulacyjnym podsumowałem odsetki za te dni - brakuje circa 15 zeta!

   Usuń
  6. Zaniżają te odsetki premiowe, pewnie zaokrąhlają w dół za każdy dzień, bank na tym zyskuje, teraz wprowadxili 2% będą jeszcze więcej zyskiwać

   Usuń
  7. @Anonimowy 1 czerwca 2023 15:10
   mam do Ciebie pytanie; skoro to co robią z tym oprocentowaniem jest takie prawilne, to dlaczego mi naliczają przez cały czas oprocentowanie 7,5% zamiast 8% jakie powinni naliczać dla 47 edycji KO Profit?
   https://www.bankobranie.pl/2023/01/millennium-konto-oszczednosciowe-profit-47-edycja.html

   Regulamin 47 edycji dla KO Profit mówi wyraźnie:
   "Okres przystąpienia do Promocji – okres od dnia 23.01.2023 r. do 04.03.2023 r."
   Ja przystąpiłem do 47 edycji w dniu 04.03.2023 r. Mam z tym dniem widoczną zarówno datę waluty jak i datę księgowania, a mimo to naliczali mi przez cały okres 7,5% zamiast 8% obowiązujących dla tej edycji.
   Jest to o tyle "interesujące", że następna edycja, czyli 48 rozpoczęła się dopiero kilka dni później.
   "Okres przystąpienia do Promocji – okres od dnia 06.03.2023 r. do 14.04.2023 r."
   https://www.bankobranie.pl/2023/03/millennium-konto-oszczednosciowe-profit-48-edycja.html

   Pracownik banku z którym rozmawiałem zgłaszając tę nieprawidłowość "wyjaśnił" mi, że czas uaktywnienia 47 edycji (i każdej innej) jest liczony od momentu spełnienia warunku 5 transakcji. To jest oczywistą bzdurą i oczywistym mataczeniem!

   § 2. "4) Okres przystąpienia do Promocji – okres od dnia 23.01.2023 r. do 04.03.2023 r., w którym Klient poprzez pierwsze uznanie środków wpłaconych na Konto
   Oszczędnościowe Profit za Nowe Środki („Pierwsze uznanie Nowych Środków”) stanie się Uczestnikiem Promocji. Pierwsze uznanie Nowych Środków spowoduje
   rozpoczęcie Okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego, określonego w § 2 pkt 13, w którym będzie obowiązywało Oprocentowanie promocyjne,
   określone w § 2 pkt 9 z zastrzeżeniem § 3 ust. 2"

   §7. "1. Warunkiem otrzymania Oprocentowania premiowego w danym miesiącu kalendarzowym w Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego jest dokonanie przez Uczestnika Promocji do końca danego miesiąca kalendarzowego w Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego min. 5 Transakcji. Jeżeli warunek zostanie spełniony wówczas Nowe Środki zostaną objęte Oprocentowaniem premiowym, które wynosi 2,00% w skali roku."

   Wymagane płatności (a nawet więcej) oczywiście zostały zrobione we właściwym czasie również podanym w regulaminie. Gdyby tak nie było, nie wypłaciliby mi nawet tych 7,5% w dwóch transzach.

   Tak więc pytam Ciebie jako obrońcę tego banku, jak jest to możliwym, że wbrew temu co mówi regulamin bank ma jeszcze mojszy "regulamin", do którego ja nie mam dostępu? I czy mógłbyś mi udostępnić ten tajny "regulamin", którym ponad oficjalnym regulaminem bank się kieruje w swojej retoryce robiąc ten wał?

   PS. W dniu 04.03.2023 r. nie tylko ja uruchamiałem 47 edycję KO Profit. Ciekawe jak potraktowali w kwestii oprocentowania innych z tego dnia. O tym jak przekręcali klientów z oprocentowaniem na jeden dzień, można sobie poczytać w komentarzach choćby tu, przy 47 edycji.

   Usuń
  8. @Anonimowy, 2 czerwca 2023, 09:06

   "Pracownik banku z którym rozmawiałem zgłaszając tę nieprawidłowość ..." - dyskusje z ludźmi na infolinii to czysta strata czasu i jedynie zgłoszenie czegokolwiek poprzez wiadomość w bankowości ma sens.

   Usuń
  9. @Anonimowy 3 czerwca 2023 09:51
   Nie na infolinii tylko w oddziale. Poprawianie tegoż pracownika bezskuteczne. Poziom Envelo (gdy jeszcze istniał) w Poznaniu gdzie pracownik chwalący się 15 letnim stażem nie chciał przyjąć rezygnacji z konta z powodu zmian w regulaminie, twierdząc że to jest niemożliwe. A przyznanie mi racji po skardze i reklamacji razem z przeprosinami mogą sobie w buty włożyć żeby ich ego było jeszcze wyższe. Na tak chamskie zachowania nie wystarczą przeprosiny i łaskawe uznanie faktu za istniejący.

   Usuń
  10. Powiem Ci o co chodzi, miałam podobny problem. Uaktywnienie danej edycji technicznie daje się u nich zrobić w dni robocze. Ty uruchomiłeś promocje w sb, jak najbardziej regulamin na to pozwala. W analogicznej sytuacji zalogowalam się do bankowości int. na chacie z konsultantem zglosikam problem, ten przyjął reklamację i odsetki dopisali. Do tego chat jest zapisany, wszystko na piśmie. To najlepszy i najszybszy sposób składania reklamacji bo zgłaszając ustnie w placówce i tak nie masz pewności że doradca wszystko zapisał co mówisz.

   Usuń
  11. Czyli o co konkretnie tutaj chodzi? Że niby promocji nie można uruchomić w sobotę?

   Usuń
 3. Też nie mam tych odsetek premiowych, trzeba będzie szukać inneg banku..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premiowe pokażą się na koncie dopiero jutro, choć z dzisiejszą datą 🤡

   Usuń
  2. Jest już po północy, a odsetek na moim koncie wciąż brak!

   Usuń
  3. @Anonimowy 2 czerwca 2023 00:25
   Bo to nie ING Ślaski czy jakiś inny normalny bank. Oni to muszą wyliczyć ręcznie za pomocą abakusa, a to skomplikowane i tajemne liczenie jest.

   Rano już były te dodatkowe procenty.
   I z tej okazji czym prędzej uciekłem z całą kasa z tego "banku" od liczydeł. Dobrze że mogłem się ewakuować jednym przelewem bo na szczęście nie ulokowałem u nich kasy pod kurek.
   Próbowali mnie zachęcić do pozostania za pomocą rewelacyjnego 4,5% oprocentowania z animacją jakbym bank rozbił.

   Usuń
 4. Pytanie o zamknięcie konta. Czy jeżeli złoże dyspozycje w czerwcu na przykład jutro o zamknięcie rachunku, a wcześniej w tym miesiącu spełnie warunki darmowego konta tj. Wpływ 1000 zł i 1 płatność kartą to czy w lipcu też muszę te warunki spełnić? Można używać karty i konta w trakcie okresu wypowiedzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "miesięczna opłata za kartę nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem na dowolne kwoty".

   Konto jest bezwarunkowo darmowe.

   Usuń
 5. Zwiększyliśmy limity wypłat w bankomatach!

  Przypominamy, że od 21. kwietnia 2023 r. maksymalny limit wypłaty gotówki z bankomatu, jaki możesz ustawić, wynosi 20 000 zł dziennie. Możesz zmienić dotychczasowy limit w dowolnym momencie:
  - w aplikacji mobilnej,
  - w Millenecie,
  - za pośrednictwem COT,
  - w oddziałach.

  To, ile zapłacisz za wypłatę gotówki z bankomatu, możesz sprawdzić w cenniku właściwym dla twojej karty na stronie Banku.

  Zespół Millennium.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy wpłacenie pieniędzy na Revoluta (płatność kartą) jest akceptowalne przy tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy załapię się na promocję, jeśli mam kredyt konsolidacyjny w Millenium?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...