Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit! Nawet 600 zł w bonusach dla otwierających eKonto osobiste w mBanku + 8% dla oszczędności

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.08.2023

Hit! Nawet 600 zł w bonusach dla otwierających eKonto osobiste w mBanku + 8% dla oszczędności

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji.

Nawet 600 zł w bonusach dzięki promocjom "Zyskaj premie z eKontem osobistym" (do 450 zł) oraz "Nagroda specjalna - edycja III" (z bonem Allegro)
W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do wykorzystania na co się chce) oraz - w najnowszej, dodatkowej promocji - bon 150 zł do Biedronki. Ta druga promocja jest limitowana, więc z udziałem nie ma co zwlekać.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Nawet 600 zł w bonusach dzięki promocjom "Zyskaj premie z eKontem osobistym" (do 450 zł) oraz "Nagroda specjalna - edycja III" (z bonem do Biedronki)


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta. 

Z uczestnictwa w promocji wykluczeni są też współposiadacze wyżej wymienionych kont. Jednak inne  produkty w mBanku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Promocja "Zyskaj premie z eKontem osobistym"


Nagrody. Do wzięcia czeka: 
 • 5 bonusów pieniężnych:
  • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej); 
  • 150 zł - otrzymanie tego bonusu uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku; 
  • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-13 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto oraz
 • bon 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka miesiąc dostępu do Allegro Smart za darmo.

Łącznie można więc zgarnąć tytułowe 600 zł. W zasięgu każdego uczestnika są przede wszystkim bonusy pieniężne do 350 zł (100 + 2 x 50 zł + 150 zł) oraz bon 150 zł do Biedronki. Warunki, które wystarczy spełnić, by otrzymać każdy z bonusów, opisuję poniżej. Choć opis jest dość długi, to w praktyce warunki do spełnienia w tej promocji są proste, pokrywające się ze sobą i powtarzalne.

Dodatkową zachętą - dla chętnych (i oszczędzających) - jest promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele", na którym bank oferuje do 8% w skali roku na (minimum) 3 miesiące do 50 000 zł. A takie oprocentowanie - na chwilę obecną po ostatnich cięciach stawek przez banki - jest już dość rzadko dostępne.

Limit wniosków objętych promocją. Teoretycznie promocja "Nagroda specjalna - edycja III" (ta z bonem 150 zł do Biedronki) ma być dostępna do 27.09.2023 r., ale liczba bonów, jakie mBank ma do rozdania jest ograniczona do 3 000 sztuk - na stronie promocji można znaleźć licznik pokazujący, ile nagród jeszcze zostało. Gdy ta pula się wyczerpie, ma się tam pojawić komunikat o zakończeniu promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocjach i zgarnąć 100 zł premii oraz bon 150 zł do Biedronki:
 • do 27.09.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji, a następnie z tej samej strony przejdź do złożenia wniosku o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, zaakceptuj oświadczenia w części 'Moje oświadczenia' oraz wyraź zgodę na przystąpienie do programu "mOkazje" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ten program) i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem; podczas rejestracji na stronie promocji oraz we wniosku o konto podaj te same dane;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwsze bonusy: 100 zł premii i bon 150 zł do Biedronki. 

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć: 
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy): 
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i tu tak samo - to mogą, ale nie muszą być płatności w Biedronce).

💡 Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w sierpniu: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł,
- do końca września wykonaj 8 płatności,
- w październiku wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł oraz
- w listopadzie wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł.

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej we sierpniu - premię 100 zł dostaniesz do końca października, a bonusy po 50 zł będą wpadać w listopadzie i grudniu).

Z kolei bon 150 zł do Biedronki i kod do Allegro otrzymasz do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Znajdziesz go w bankowości internetowej w zakładce z mOkazjami (Finanse => mOkazje).

Powyżej mowa przede wszystkim o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje) oraz o bonie 150 zł na zakupy, ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, po złożeniu wniosku na stronie promocji, konto należy otworzyć poprzez e-dowód lub za pomocą aplikacji ("na selfie") - ta druga opcja dostępna jest wtedy, gdy na stronę promocji wejdziesz na urządzeniu mobilnym. Następnie w ciągu 7 dni od otwarcia trzeba zapewnić wpływ min. 1 000 zł oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonać min. 8 płatności kartą lub Blikiem (te warunki w praktyce pokrywają się więc z wyżej już wymienionymi wymogami uzyskania premii 100 zł i bonu 100 zł na zakupy) oraz zapewnić wpływ min. 1 000 zł oraz wykonać co najmniej 8 płatności kartą lub Blikiem w drugim i trzecim miesiącu po otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy, więc w w praktyce są to warunki pokrywające się z tymi dla uzyskania premii po 50 zł).

Uwaga: jeśli wybierzesz opcję otwarcia konta na selfie/przez e-dowód, ale z jakiś przyczyn otwarcie konta w taki sposób się nie powiedzie i bank wyśle kuriera z umową, to - w związku z tym, że wina nie leży po Twej stronie - taką sprawę należy zgłosić do banku w formie reklamacji (doświadczenie Czytelników z poprzednich edycji uczy, że w takich przypadkach bank przyznawał i ten bonus).

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-13 lat)


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie eKonta Junior dla swego dziecka poniżej 13. roku życia (uczestnik promocji może zdobyć tylko jeden taki bonus - nawet jeśli posiada więcej dzieci w tym wieku).

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

eKonto Junior otwierane i prowadzone jest za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

Wypłata bonusu za otwarcie konta dla dziecka (100 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji, a bonusu za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód (150 zł) do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta - zatem jeśli konto zostanie otwarte w sierpniu, to bonusów należy spodziewać się najpóźniej do końca października (100 zł za konto dla dziecka) oraz do końca grudnia (150 zł za konto na selfie/e-dowód).

Przydatne wskazówki


▶️ Koniecznie zachowaj kolejność: najpierw zarejestruj swój udział na stronie promocji, a dopiero później za pośrednictwem tej samej strony złóż wniosek o konto (takiej kolejności wymaga regulamin promocji z bonem 150 zł do Biedronki).

▶️  mOkazje to darmowy program rabatowy, z którego korzystać mogą klienci mBanku. Dzięki nim można uzyskiwać rabaty lub zwroty. W zakładce w bankowości internetowej dedykowanej mOkazjom będzie można odebrać bon do Biedronki, będący nagrodą w promocji. 

Oświadczenie o przystąpieniu do programu mOkazje należy złożyć we wniosku o eKonto osobiste w części poświęconej oświadczeniom właśnie. Tam należy albo zaakceptować wszystkie zgody, albo rozwinąć je (jak na poniższej grafice):
Zgody we wniosku o konto

Po ich rozwinięciu zobaczysz oświadczenie dotyczące programu mOkazje do zaznaczenia na "Tak":
Zgody we wniosku o konto w mBanku: mOkazje

▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 450 zł + 150 zł do Biedronki).

Dodatkową korzyścią dla uczestników niniejszej promocji jest podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele - to już jednak opcja dla chętnych (niewymagana dla tych, którzy chcą się skupić wyłącznie na uzyskaniu premii do 450 zł oraz bonu 150 zł), więc ją opisuję na samym końcu, a poniżej przedstawiam charakterystykę konta osobistego w mBanku.

eKonto osobiste w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 450 zł i bonu 150 zł do Biedronki. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać nawet 8% dla oszczędności.


Konto oszczędnościowe Moje cele: 6,5% lub 8% do 50 tys. zł w mBanku 


Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie
  • 8,0% w skali roku (dla osób, które eKonto osobiste założą przez selfie albo e-dowód) lub
  • 6,5% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto osobiste zawartej w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 20.08.2023 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach sierpnia, we wrześniu, październiku i listopadzie)"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 50 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste.

Moje cele. Co to jest? 


To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe. 

Aby uzyskać promocyjną stawkę (6,5 lub 8% w skali roku), spełnij poniższy warunek, który bank szczegółowo opisuje w regulaminie: 

"Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 20.08.2023 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach sierpnia, we wrześniu, październiku i listopadzie). (...)  

Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym (np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia sierpnia miałeś na nich 300 zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec września, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia sierpnia. 

Czyli: 

stan aktywów na Moich celach na 31.08 = 300zł 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 30.09 = 400zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie 

Gdy stan aktywów na celach na 30.09 = 399zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie)" 


Z regulaminu promocji przytoczę jeszcze jeden zapis:

"Kwota łączna promocyjnych środków dostępnych w ramach promocji jest ograniczona i wynosi łącznie 1 mld PLN dla klientów, którzy otworzyli eKonto osobiste w promocji „Zyskaj premie z eKontem osobistym” (...)"


O ewentualnym wyczerpaniu tej puli bank ma poinformować, ale zważywszy na limit (50 tys. zł) na jednego klienta to raczej jest to mało realne.

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:

100 komentarzy:

 1. Karencję od 1. stycznia 2020 r. przebija tylko Santander 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze Millennium karencje ma od 1.01.2020.

   Usuń
 2. Jak się dowiedzieć daty zamknięcia konta w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mBank jako jeden z nielicznych przysyła mailowe potwierdzenie zamknięcia konta. Więc sprawdź skrzynkę - w wiadomości jest data realizacji wypowiedzenia.

   Usuń
  2. Mi powiedzieli datę zamknięcia na infolinii.

   Usuń
 3. Warto było poczekać, fajna promka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A jeżeli kogoś interesuje ulokowanie środków na koncie oszczędnościowym 8% to też obowiązuje karencja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego nie założysz w Nest Banku na 8,25 lub 8,6%?

   Usuń
  2. Albo w PKO na 10% na pół roku!

   Usuń
  3. @Anonimowy2 sierpnia 2023 07:58 ale 10% w PKO już nie jest dostępne. Teraz tam na lokacie jest max 6-6,5%

   Usuń
  4. A to jeszcze jest aktywna promocja w PKO?

   Usuń
  5. w PKO 10% na pół roku to promocja urodzinowa zakończona w dn. 1.07.2023 r

   Usuń
  6. Ciekawe czy za rok w tej promce Lokaty Urodzinowej w PKO będą dawać choć że 3%

   Usuń
  7. Tyle odpowiedzi, a nikt nie napisał czy na samo konto oszczędnościowe też obowiązuje karencja? Może Złotówa się wypowie?
   Ps. w Nest Banku jestem już klientem.

   Usuń
  8. Co z tą karencją? Można założyć konto i ulokować środki na 8%, czy też obowiązuje tu karencja?

   Usuń
  9. 8% na KO Moje Cele jest składową promocji "Zyskaj premie z eKontem osobistym" a w niej jest karencja od 2020.

   Usuń
 5. Dobrze zrozumiałem, że oprocentowanie na pułapie 8% można uzyskać niemal przez 4 miesiące?

  "okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 20.08.2023 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach sierpnia, we wrześniu, październiku i listopadzie)";

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak więc czym prędzej konto założone to lepiej bo 8% mamy wtedy na bieżący miesiąc + 3 kolejne.

   Usuń
  2. Dzięki !!!

   Usuń
  3. Zamkykamłem konto 07 01 2020 4 lata karencji jakaś kpina!!!!!

   Usuń
 6. Panie Złotówa: a czy tą kartę debetową w ogóle aktywować?? skoro wystarczy płacić blikiem:) czy może aktywować i z niej zaraz zrezygnować? bo nie wiem czy za nieaktywną też pobierają opłatę?? z góry dzięki za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam sobie odpowiem - oczywiście 😃

   Usuń
  2. Nawet w artykule masz o tym że możesz zrezygnować z karty.

   Usuń
  3. Gdzie tak mam w tym artykóle?

   Usuń
  4. 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;

   Usuń
  5. A na infolinii mi powiedzieli, że karta jest konieczna ... komu tu wierzyć?

   Usuń
  6. Komu? Nikomu!
   Ale czemu? Wyłącznie regulaminowi.

   Niczyja wypowiedź, ani interpretacja nie jest wiążąca, lecz znaczenia ma wyłącznie to, co jest w regulaminie. A ten wymaga wyrobienia karty. Później już mowa o wykonywania płatności (tych na potrzeby promocji) kartą i/lub Blikiem, więc jest wybór. O konieczności utrzymywania karty nie ma już mowy.

   Usuń
  7. Można z karty zrezygnować. Sprawdzone w poprzedniej promocji.

   Usuń
  8. @Anonimowy, 7 sierpnia 2023, 10:46 - czy w poprzedniej promocji też obowiązywał aktualny regulamin?

   Usuń
 7. Czy system poleceń konta dziala z tą promocją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. We wniosku nie ma pola na podanie kodu polecenia.

   Usuń
 8. Czy jeśli zamówimy kartę i zrezygnujemy z niej praktycznie po tym jak przyjdzie pocztą, to czy wpływa to w jakiś sposób na promocję? Kiedy najpóźniej można z niej zrezygnować żeby nie naliczyło żadnych opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wpływa. Kartę zamówić trzeba ale utrzymywać jej już nie. Rezygnacja najpóźniej do końca miesiąca w którym otwierasz konto = brak mi opłaty.

   Usuń
 9. a czy można dodac dodatkowo kod polecający?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie można to zrobić?

   Usuń
  2. Tez czekam na odpowiedź w tej sprawie

   Usuń
  3. Przy zakładaniu konta jest pole do wpisania kodu polecającego. Czy ktoś może potwierdzić czy można skorzystać dodatkowo z polecenia ?

   Usuń
  4. We wniosku nie ma miejsca na podanie kodu. Przed chwilą składałem.

   Usuń
  5. We wniosku jest pole do podania kodu. Prosimy o odpowiedź w tej sprawie :)

   Usuń
 10. 1. Czy ten bon w Biedronce trzeba wykorzystać jednorazowo?
  2. Czy muszę nim płacić osobiście czy może ktoś inny?
  3. Czy ewentualne dopłaty jeśli na paragonie będzie więcej muszą być kartą mbanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Nie
   2. Może ktokolwiek.
   3. Dopłacić możesz czymkolwiek chcesz. Dowolną kartą/Blikiem/gotówką.

   Usuń
 11. Jak to jest z tą kartą ? Trzeba ją zamówić to jasne ale czy trzeba aktywować i później zrezygnować czy w ogóle jej nie aktywować aby nie ponosić opłat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź masz już w artykule oraz w komentarzach powyżej. Aktywować i zrezygnować.

   Usuń
 12. Podpinam się pod powyższe pytanie, czy można zrezygnować z karty debetowej i nie ponosić opłaty 7zl ( czy wystarczy że się jej nie aktywuje)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wystarczy nieaktywowanie. Trzeba aktywować i wtedy kartę zamknąć.

   Usuń
 13. jak sprawdzić czy wyraziłem zgodę na przystąpienie do programu "mOkazje"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Logujesz się do bankowości i przechodzisz: Prodkuty >> Usługi >> mOkazje

   Usuń
 14. Otrzymałem dziś informację, że bankowi nie udało się założyć konta na selfie i wyślą do mnie kuriera. Czy reklamację powinienem założyć już po otrzymaniu dostępu do bankowości czy powinienem się trochę wstrzymać? Zakładałem konto głównie dla 8%, gdzie warunkiem jest założenie konta na selfie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otwarciu konta złóż reklamację o bonus 150 zł i naliczanie 8%

   Usuń
  2. Czy reklamacja się powiodła?

   Usuń
 15. Witajcie. No więc czegoś tu nie rozumiem. gdzie jest to 8% na oszczędności? Mam zrobić nowy cel, wrzucić tam oszczędności i to będzie 8%? Bo jak już się dokopałem przez ten mega nieczytelny interfejs strony do konta oszczędnościowego, to ma ono 1%. Gdzie mam więc ulokować oszczędności, ktoś podpowie? :)

  OdpowiedzUsuń
 16. „ Czyli:

  stan aktywów na Moich celach na 31.08 = 300zł

  Gdy stan aktywów na Moich celach na 30.08 = 400zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie

  Gdy stan aktywów na celach na 30.08 = 399zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie)"

  Przyznam szczerze że kompletnie nic z tego opisu nie rozumiem. To jakiś koszmarny bełkot. Wiem że już zupełnie nie wiem o co chodzi w tej promocji i osobiście jestem zdecydowanie na nie.
  Zresztą, może to ja już tak dalece jestem do tyłu z jakąś nowomową, więc proszę powiedzcie mi, jak można organizować takie promocje lub nawet kogokolwiek zachęcać do skorzystania z nich?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpłacasz na początku dużą kwotę a potem co miesiąc dopłacasz min. 100 zł. I tyle.

   Usuń
  2. @Anonimowy 16 sierpnia 2023 23:56
   Przeczytaj - powiedzmy - dwa pierwsze akapity. Przecież z tego wynika, że te 100 trzeba wypłacić a nie wpłacić. Tak wyraźnie mówi opis tej promocji. Na dzień 30.08 musi być 400 zł (najmniej 400 zł a nie 399 zł) i jakoś w sposób nie do zrozumienia dla mnie, na dzień 31.08 musi zniknąć 100 zł bo inaczej nie będzie 8% czyli promocyjnego oprocentowania.
   Więc moje pytanie; kiedy można/należy te 100 zł wypłacić aby zgodnie z tym cytowanym w opisie warunkiem pomniejszyć o te (minimum) 100 zł stan aktywów na „Moich celach”?

   Usuń
 17. Jak długo czekaliście na odpowiedź na reklamacje? Niestety na selfie się nie udało i kurier był a nie wiem czy bonus i 8procent na cel mam :(

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy dobrze rozumiem, że na koncie junior nic nie trzeba robić:) czy to samo dotyczy karty, bo nawet jej nie zamierzam aktywować, wie ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poza otwarciem eKonta Junior żadna aktywność z nim związana nie jest wymagana.

   Usuń
 19. Niestety nie udało się otworzyć konta przez selfie . za każdym razem wyskakuję ze zdjęcie dowodu jej nie wyrazne. próbowałam wgrywać chyba z 20 razy ale zawsze to samo. Podpowie ktoś co mogę teraz zrobić . Żeby otrzymać też bon do biedronki i oprocentowanie 8%.

  OdpowiedzUsuń
 20. Cześć, w jaki sposób zrezygnować z karty żeby nie pobierało opłat?

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam, czy mbak daje dzwoni z ofertą na zatrzymanie taj jak np w Sabyander czy millenium?

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy jeżeli otworze konto 01.09.2023 to będę miał podwyższone oprocentowanie do końca grudnia ?

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja otwieram 02.09.2023 i Tobie radzę to samo. Kiedyś korzystałem z Moich celów i skończyło się długą dyskusją na chacie z konsultantem w sprawie odsetek za czwarty miesiąc bo odsetek systemowo nie przyznali, czy jak zakladam Mój cel 1. dnia miesiąca to obowiązuje mnie przez 3 czy w sumie 4 pelne m-ce. Po reklamacji niechętnie uznali mi odsetki za czwarty miesiac. Wolę odpuścić jeden dzień i nie przechodzić od początku podobnej dyskusji. Wtedy są odsetki za cztery m-ce systemowo. Do końca grudnia lub do 27.12.2023 bo ich regulamin jak go otworzysz jest niespójny w tej kwestii. Nagłówek mówi o końcu okresu promocji odsetek 27.12.2023, treść regulaminu o pełnych 3 mcach.

  OdpowiedzUsuń
 24. cześć.
  dodałem kartę mBanku do ApplePay'a - rozumiem, że wszystkie transakcje robione w intenecie (np. na allegro) są liczone jako płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
 25. a z innej beczki - jak długo czekaliście na potwierdzenie założenia konta przez aplikację mobilną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,
   Czy do wymaganej liczby transakcji kartą/blik, wliczają się przelewy blik na telefon?

   Usuń
  2. Nie bo to nie płatność.

   Usuń
 26. gdzie powinno być widoczne oprocentowanie w moich celach?

  OdpowiedzUsuń
 27. U mnie juz widoczny bon do biedronki + allegro smart

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, czy po kliknięciu na "Pobierz kody" i przejściu na kolejną stronę, kody są normalnie widoczne? U mnie pojawia się "BŁĄD: NIEPOPRAWNE HASŁO/PIN LUB KOD KLIENTA".

   Usuń
  2. nawet pierwszy wpływ się pojawił, lecz mam też ten sam błąd po przejsciu na strone

   Usuń
  3. U mnie to samo. Kazali wysyłać reklamację. Nie dostałem także za konto otworzone na selfie.

   Usuń
  4. U mnie wypłata 100 zł + 100 zł za konto dziecka. Kod do allegro nie otwiera się i 150 zł za selfie też nie dali. Na czacie dostałem wskazówki żeby wysyłać reklamację.

   Usuń
  5. Ja mam ten sam problem, dzisiaj pojawił się bon, a po przejściu dalej też mam błąd i nie widzę kodu ani do Biedronki, ani do Allegro Smart :/ Czy ktoś wie co trzeba zrobić? Dzwonić z reklamacją czy jest jakieś inne wyjście?

   Usuń
  6. U mnie zniknął bon - miałam ten sam problem co Wy. 150 za selfie też nie wpłynęło ale czekam z reklamacja do końca miesiąca - mają jeszcze czas z wyplata

   Usuń
  7. Dokładnie, jeszcze kilka dni do końca miesiąca zostało. Trzeba cierpliwie poczekać :) Jak widać to nie pojedynczy przypadek a więc możliwe, że napotkali jakieś problemy.

   Usuń
  8. Witam, dzisiaj dostałam Bon do Biedronki. W regulaminie ekodow Biedronki coś jest wspomniane, że jest on nieaktywny i trzeba go aktywować. Pytania :
   1.Czy faktycznie trzeba aktywować bon?
   2.Czy można od razu ruszyć na zakupy?
   3. Czy tymi bonami da się płacić w kasach samoobsługowych?

   Usuń
  9. 1 i 2 Nie trzeba. Po prostu płacisz.
   3. Chyba tylko jak jest kod do skanowania. Jak w formie kodu z cyfr to wyłącznie w zwykłej.

   Usuń
  10. @Anonimowy dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 28. Odnośnie premii za selfie dostałam taką odpowiedź
  Zgodnie z jej regulaminem: Bonus za otwarcie eKonta osobistego przez selfie albo e-dowód otrzymasz, jeżeli łącznie
  spełnisz warunki:
  • otworzysz eKonto osobiste przez selfie albo e-dowód,
  • spełnisz wszystkie warunki do otrzymania Premii za szybki Wpływ i Transakcje oraz
  Premii I i II za Wpływ i Transakcje.

  OdpowiedzUsuń
 29. U mnie zniknął bon z błędnym kodem do biedronki a za selfie przyznali. Uznali reklamację. Brawa dla banku bo dosyć szybko rozpatrzyli.

  OdpowiedzUsuń
 30. Ja miałam problem z bonem, złożyłam reklamację i rozpatrzono pozytywnie, ale dostałam 2x100 zł na konto co nijak się nie łączy z tą promocją...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tylko się cieszyc🙂 pewnie mają problem z tymi kodami i dają równowartość w gotówce

   Usuń
 31. Czy macie już działające bony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam nadal, zniknął całkowicie już teraz . Chyba reklamacja nas czeka.

   Usuń
  2. Przed chwilą pojawił mi się kod do Biedronki :) Natomiast przy Allegro "Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później". Nie mam natomiast jeszcze stówki za selfie.

   Usuń
  3. U mnie też dzisiaj pojawił się prawidłowy kod do Biedronki (wcześniej pojawił się 26 października, ale był niewidoczny przez błąd tak jak wyżej w komentarzach, składałam reklamację), kod Allegro dzisiaj też ciągle był z błędem, ale jakoś godzinę temu pojawił się już prawidłowy. Ja podobnie jak wyżej nie dostałam też jeszcze 150 zł za selfie, do dzisiaj mieli czas. Jutro składam reklamację. To już kolejna moja reklamacja w mBanku...

   Usuń
  4. Treść z powyższej promocji: bonusu za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód (150 zł) do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta - zatem jeśli konto zostanie otwarte w sierpniu, to bonusów należy spodziewać się najpóźniej do końca października (100 zł za konto dla dziecka) oraz do końca grudnia (150 zł za konto na selfie/e-dowód

   Usuń
 32. Założyłam konto 11 września. Kiedy powinnam dostać jakąś nagrodę? podpowie ktoś?

  OdpowiedzUsuń
 33. Gdzie się składa reklamacje odnośnie kodu do biedronki?

  OdpowiedzUsuń
 34. Napisałem reklamacje 01.11 a 02.11 otrzymałem na konto 150 zł zamiast bonu do biedronki. Także super.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi odpisali że przydzielają kasę i jeszcze jej nie przelali ...

   Usuń
 35. Pytanie do osób, które założyły konto we wrześniu - dostaliście już bony do Biedronki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby tak, ale błąd się wyświetla

   Usuń
 36. Widzę, że mnóstwo osób ma problem z bonem do biedronki. U mnie też wyświetla się błąd. Kazali złożyć reklamację, więc złożyłam i czekam

  OdpowiedzUsuń
 37. Czy wszyscy dostali bonus 50 zł za płatności za płatności w listopadzie?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...