Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zl za konto dla nastolatka (13-17 lat) w Pekao (+ 250 zł dla rodzica!)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

6.12.2021

100 zl za konto dla nastolatka (13-17 lat) w Pekao (+ 250 zł dla rodzica!)

Oto kolejna promocja od Banku Pekao.

Tym razem propozycja skierowana jest do nieletnich, którzy mają już co najmniej 13 lat. Do wzięcia czeka 100 zł za spełnienie bardzo prostych warunków.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Na wstępie przypomnę jednak, że dla tych (rodziców), którzy jeszcze nie mają konta osobistego w Pekao dla siebie, może to być dodatkowa mobilizacja, bo za otwarcie Konta Przekorzystnego czekają bony na zakupy na sumę 250 zł (aż tyle bank ten jeszcze nigdy nie dawał za otwarcie samego konta - kiedyś było do wzięcia o 50 zł więcej, ale wymogów było o wiele więcej i oprócz konta w pakiecie trzeba było też wyrobić kartę kredytową; teraz jest o niebo łatwiej).


100 zł premii za konto dla młodzieży (13-17 lat)


W praktyce mamy tutaj do czynienia z dwoma promocjami:
 • "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom" – XVII edycja, w której do wzięcia czeka bonus 50 zł za samo otwarcie konta osobistego wraz z rachunkiem oszczędnościowym oraz 
 • "Ekstra 50 zł dla nastolatka - edycja II" - dzięki której zdobyć można kolejne 50 zł (za wykonanie zaledwie 3 płatności kartą wydaną do konta).

Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba w wieku co najmniej 13 lat, ale która nie ma jeszcze 18 lat, z polskim obywatelstwem i zamieszkała w Polsce.
💡 Jeśli masz młodsze dziecko (majce jednak co najmniej 6 lat), sprawdź promocję konta w Pekao również dla niego - do wzięcia czeka również premia 100 zł.

Z udziału w promocjach dla młodzieży w wieku 13-17 lat, (tj.  "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom" - XVII edycja, jak i "Ekstra 50 zł dla nastolatka - edycja II") wykluczone są osoby nieletnie, które od 1.01.2019 r. posiadały konto w Pekao, a także takie, które brały już udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom" oraz "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS".

Wymogiem promocji jest również to, że przedstawiciel ustawowy (np. rodzic) w dniu zakładania konta dla dziecka musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać do 250 zł z Kontem Przekorzystnym (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji).

Premia do 100 zł za konto dla młodzieży w Pekao


Nagrody. Do wzięcia czekają 2 bonusy po 50 zł każdy. To nagrody pieniężne, które wpłyną na konto dziecka, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział i uzyskać 50 zł premii w ramach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom" – XVII edycja:
 • do 31.12.2021 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Pakiet dla młodych (w skład którego wchodzą Konto Przekorzystne dla Młodych  - czyli konto osobiste oraz rachunek oszczędnościowy Mój Skarb), składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody (wyrabianie karty do konta w ramach tej promocji nie jest wymagane, ale kartę Mastercard Debit FX warto wyrobić, bo przyda się do spełnienia warunków uzyskania drugiego bonusu 50 zł, o którym piszę nieco niżej).

I to już wszystko. Wypłata premii 50 zł w ramach tej promocji przewidziana jest do 24.01.2022 r.

Z kolei by zdobyć kolejne 50 zł (w ramach promocji "Ekstra 50 zł dla nastolatka - edycja II"):
 • do 31.01.2022 r. dziecko za pomocą karty Mastercard Debit FX wydanej do konta lub za pomocą aplikacji PeoPay musi wykonać min. 3 płatności (na dowolne kwoty) - mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (bank zaliczy też płatności Blikiem - z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu Blik generowanego w aplikacji).

Bonus 50 zł za płatności ma być wypłacony do 24.02.2022 roku.

Do czasu otrzymania każdego z bonusów należy nie zamykać, ani wypowiadać umowy o jakikolwiek produkt wchodzący w skład Pakietu dla młodych.

Promocja nie jest dostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Pakiet dla młodych można założyć za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay albo w placówkach własnych banku (pamiętaj przy tym jedynie, że jeśli dopiero teraz - jako rodzic - zechcesz założyć konto dla siebie, by zgarnąć nagrody o wartości 250 zł, to wniosek o konto trzeba złożyć poprzez stronę promocji, a nie w placówce banku).

Konto Przekorzystne dla Młodych - prześwietlenie oferty


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26. roku życia: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za wydanie karty ze standardowym wizerunkiem do konta; bank nie pobiera opłaty miesięcznej za kartę - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków;
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce. 

Z kolei rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat. Korzystanie z tego rachunku nie jest wymagane, ale trzeba go otworzyć na potrzeby promocji.

Każdy uczestnik promocji (czyli nastolatek) może zgarnąć maksymalnie 100 zł (bez względu na liczbę założonych kont).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Mam dzieci w wieku 10 i 14 lat. Rozumiem że z racji tego że są to 2 promocje to jak założę im 2 konta to będzie 2 x 100 zł??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagrody liczą się na dziecko. Więc jakbyś miał trojaczki to wtedy dostaną 3x100 zł.

   Usuń
 2. ja sie zgubiłem, mam w panelu rodzica do zatwierdzenia umowę na cały pakiet,
  niestety brak regulaminu promocji do akceptacji ??
  o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...