Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 350 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Dobry start"

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

23.12.2021

Premia 350 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Dobry start"

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Dobry start" w BNP Paribas
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 350 zł. A warunki - jak to warunki w tym banku - są całkiem proste. I obowiązuje całkiem przyzwoity, bo 12-miesięczny okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta, więc jest to też okazja na opłacalny powrót.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Dobry start": zyskaj do 350 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Dobry start" czekają 3 bonusy pieniężne: 100 zł oraz 2 razy po 125 zł, co łącznie da tytułowe 350 zł.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Dobry start"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 23.01.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 6.02.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 6.02.2022 r.);
 • w lutym 2022 r.:
  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (na dowolną kwotę; może być to przelew np. na własne konto w innym banku) oraz
  • wykonaj min. 3 płatności Blikiem (na dowolne kwoty).

Spełnienie powyższych warunków da Ci pierwszy bonus w wysokości 100 zł oraz otworzy drogę do zdobycia kolejnych nagród. 

By otrzymać dwie premie po 125 zł każda, w marcu i kwietniu 2022 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych): 
 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (może być to np. przelew na Twe konto w innym banku);
 • wykonaj min. 10 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł na konto w BNP Paribas (warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki będzie przysługiwać Ci premia pieniężna - otrzymasz 125 zł za spełnienie warunków w marcu oraz 125 zł za spełnienie warunków w kwietniu. Pamiętaj jedynie, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania poprzedniej nagrody. Zatem przykładowo: jeśli chcesz otrzymać premię 125 zł za spełnienie warunków w marcu, to uprzednio w lutym musisz mieć spełnione warunki uzyskania premii 100 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu dobrystart@bnpparibasplus.pl):
 • do 22.03.2022 r. o przyznaniu pierwszej premii 100 zł (za spełnienie warunków w lutym);
 • do 26.04.2022 r. o przyznaniu premii 125 zł (za spełnienie warunków w marcu) oraz
 • do 26.05.2022 r. o przyznaniu premii 125 zł (za spełnienie warunków w kwietniu).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 27.03.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek będą wpływać premie: do 31.03. (100 zł) oraz do 30.04. i do 31.05.2022 r. (po 125 zł).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Dobry start"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem i kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Choć regulamin promocji nie wymaga wykonywania płatności kartą w każdym miesiącu, to jej wyrobienie i posiadanie do momentu otrzymania nagród jest wymagane. Pamiętaj więc o wykonaniu 3 płatności kartą, by uniknąć opłaty miesięcznej. Do tych transakcji nie wliczają się płatności Blikiem (wymagane w promocji), bo bank traktuje je odrębnie.

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Dobry start" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

33 komentarze:

 1. Jeśli zamkneliśmy konto w Raiffeisen Polbanku, a posiadamy BGŻ Optima, to też jesteśmy wykluczeni z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto z Optimy nie wyklucza bo to konto oszczędnościowe a nie ROR

   Usuń
 2. Ja poza tematem... Mam w Toyota Bank lokatę której termin zakończenia przypada na - dajmy na to - 10 lutego. Ponieważ planuję zamknąć tam wszystkie rachunki, chciałbym zapytać, czy bezpieczne będzie - z punktu widzenia trwania lokaty i naliczenia odsetek - złożenie dyspozycji zamknięcia rachunku bieżącego i konta oszczędnościowego w dniu np. 15 stycznia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie tak. Ale najprościej będzie jak zapytasz na infolinii czy konto zamykają faktycznie po 30 dniach czy wcześniej? Bo są banki które robią to czasem wcześniej bo na zamknięcie mają "do 30 dni", a nie "30 dni".

   Usuń
 3. Hej. Mam pytanie. Czy mogę założyć promocyjne konto w BNP Paribas jeśli korzystałam z kredytu odnawialnego w ramach Allegro. Kredyt został spłacony. Wydaje mi się, że rachunek jaki był otworzony w w ramach Kredytu odnawialnego to był rachunek techniczny, ale pewności nie mam. Z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 4. Z czego wynika warunek:"nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania"? W regulaminie promocji nie ma takiego zapisu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 1 pkt 4 ppkt 8, w którym zdefiniowano pojęcie "Nadanie PIN do Karty" mówi: "nadanie poufnego numeru identyfikacyjnego przypisanego (PIN) do Karty w ciągu 7-miu dni po otrzymaniu przesyłki z Kartą".

   Usuń
 5. Dzień dobry,jestem zielona w kwestii finansów-zakładałam konto z Twojego polecenia w Paribas ale za nic w świecie nie pamietam kiedy go zamknęłam-kontakt na infolinie czy mogę się zarejestrować i pokaże mi że nie kwalifikuje się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale już masz założone? To sprawdź historię konta bo w BNP zachowują starą. Może uda ci się wyciągnąć wnioski z tego kiedy konto miałaś i kiedy mogło być zamknięte.

   Usuń
 6. Zgodnie z regulaminem nie mogę skorzystać z oferty jeśli jestem stroną umowy ramowej, gdzie zg. z regulaminem umowa ramowa dot rachunków bankowych, karty oraz elektronicznych kanałów dostępu zawarta z Bankiem. Czy mając tylko kredyt w BNP i posiadając dostęp do rachunku kredytowego jestem wykluczony z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ktoś może dostał wiadomość, że wniosek o otwarcie konta oszczędnościowo rozliczeniowego został anulowany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto oszczędnościowe otwierasz? A po co?

   Usuń
 8. Karta otwarta na dzisiaj? Czy już w styczniu muszę zrobić 3 przelewy żeby nie mieć opłaty za kartę? Konto z kartą założenie w styczniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W miesiącu, w którym konto zostało otwarte (a więc w niepełnym miesiącu kalendarzowym) płatności kartą nie trzeba wykonywać.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź.

   Usuń
 9. Czy w pierwszym niepełnym miesiącu podpisania umowy muszę spełniać warunki do nieponoszenia kosztów karty? Czy pierwszy niepełny miesiąc zawsze (we wszystkich bankach) jest wolny od opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszym niepełnym miesiącu kalendarzowym BNP Paribas nie pobiera opłaty za kartę wydaną do konta (sprawdzone w praktyce).

   Generalnie taka zasada obowiązuje w większości banków (doraźnie nie kojarzę odstępstw). Wyjątkiem jest jednak sytuacja, gdy miesięczny okres rozliczeniowy karty nie pokrywa się z miesiącem kalendarzowym (tak jest w PKO BP i Inteligo) - wtedy w praktyce już w pierwszym miesiącu (a właściwie miesięcznym okresie rozliczeniowym karty) trzeba wykazać się wymaganą aktywnością, by opłaty nie było.

   Usuń
 10. Czy jeśli posiadam kartę kredytową w BNP i dostęp do bankowości elektronicznej, ale nie mam tam konta osobistego to mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z promocji konta. Wyklucza jedynie posiadanie umowy ramowej (która dotyczy konta, karty do konta i dostępu do bankowości w związku z tym kontem).

   Swego czasu były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Ale później bank musiał to naprawić, bo zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje.

   Jakiś czas temu bliska mi osoba, posiadająca od dłuższego czasu kartę kredytową BNP Paribas, przy identycznych zasadach promocji zawnioskowała o konto w promocji - założyła konto za pośrednictwem kuriera i już wszystkie nagrody otrzymała.

   Usuń
 11. Witam , mam pytanie odnośnie promocji. W regulaminie jest zawarta informacja, że w przypadku wypełniania wniosku w aplikacji, nie można przerywać tej czynności. Podczas wypełniania wniosku musiałem wpisać kod który przyszedł sms'em i aby go w ogóle zobaczyć musiałem wejść w sms'y tym samym wychodząc z aplikacji. Myślałem że nie jest to traktowane jako przerwanie wypełniania wniosku, więc wypełniłem go do końca. Dostałem na maila taką wiadomość. Więc raczej na pewno, jak mniemam nagroda przepadła? Słusznie zakładam, że może już zamknąć konto, bo cel w jakim go założyłem już przepadł ?

  Dzień dobry,
  Twój wniosek nr .......... o otwarcie Konta Oszczędnościowo-Rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. czeka na dokończenie.
  Wejdź na swoim telefonie w aplikację GOmobile i dokończ wniosek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli taka wiadomość przyszła od banku i mowa w niej o dokończeniu wniosku o konto, to wszystko powinno być okey. A w tym regulaminowym zapisie chodzi głównie o to, by w razie przerwania wniosku (a to może się zdarzyć z różnych przyczyn - komuś rozładuje się urządzenie, komuś zerwie łącze itp.) nie zaczynać składania kolejnego wniosku "od zera". Będąc w takiej sytuacji dokończyłbym wniosek, ale zaraz po otwarciu konta zweryfikowałbym (infolinia/wiadomość w bankowości) czy jest zakwalifikowane do promocji (a jeśli nie, to wtedy zostałyby 2 rozwiązania - albo reklamacja z opisem okoliczności i prośbą o dopisanie do promocji, albo odstąpienie od umowy; tu podkreślę, że chodzi o odstąpienie od umowy, które przysługuje w ciągu 14 dni od zawarcia umowy, co w BNP Paribas robi się SMSem, a nie o wypowiedzenie; w przypadku odstąpienia od umowy uznaje się ją za niezawartą).

   Usuń
  2. Możesz jeszcze zadzwonić na infolinię i anulować wniosek żeby po linku z maila po rejestracji złożyć nowy wniosek od początku.

   Usuń
  3. Na infolinii banku rozmawiając z konsultantką dowiedziałem się, że jestem zarejestrowany w promocji, ale nie dowiedziałem się czy pomimo tej opisywanej kwestii dalej się kwalifikuje do spełnienia jej wymagań. Powiedziała mi żebym zadzwonił na dział promocji, tam powiedziano mi że raczej powinienem się kwalifikować, ale nie może mi tego zagwarantować, bo nie jest w 100% pewna. Wypełnię resztę wymagań i zobaczę czy dostanę pierwszą nagrodę, może się uda :) A jak nie to trudno i znaczy tyle że naprawdę sprytnie wymyślili sobie ten punkt żeby nie musieć wypłacać nagród, bo na pewno większość osób które w ten sposób składa wniosek musi wyjść z aplikacji w którym go wypełnia, żeby ten kod przepisać. Dziękuje bardzo za zaangażowanie w pisaniu bloga i udzieloną pomoc.

   Usuń
  4. Dzisiaj dostałem maila, że mój wniosek został anulowany. Po numerze widzę że jest to dokładnie ten wniosek, na który wcześniej dostałem powiadomienie o dokończeniu. Tym samym wnioskuje że po wejściu w aplikację wiadomości i natychmiastowym powrocie do wypełniania wniosku, zmienił się jego numer, pomimo ze dokańczałem go z tego miejsca w którym skończyłem. Konto mam otwarte, kartę już aktywowałem. czy mogę mimo to odstąpić od umowy o konto i kartę i zrezygnować z promocji i załapać się na inną promocję z tego banku, bo jak zrozumiałem kiedy odstąpię od umowy to staje się nieważna. Minął równy tydzień od wypełnienia wniosku i akceptacji umowy, więc teoretycznie mam jeszcze czas. Tylko że nie wiem jak odstąpić od umowy, jest jakiś regulamin gdzie jest to opisane?

   Usuń
  5. ten drugi mail jest raczej błędny skoro konto masz otwarte. ja bym już nie odstępował. kto wie czy na pewno ci drugi raz wniosek przepuszczą jak dane są już w systemie? kiedyś przerabiałem podobną sytuację w innym banku.

   Usuń
  6. No właśnie niestety wszystko wskazuje na to, że nie jest błędny. Niestety dałem się nabrać na ich zagrywkę i otworzyłem konto z innym numerem wniosku niż został mi przypisany podczas rejestracji w promocji. Rozmyślałem jeszcze nad jakąś formą reklamacji, ale skoro numer wniosku się nie zgadza z tym na promocji to w sumie już za bardzo nie da się nic zrobić. Pozostaje mi niestety chyba tylko zamknąć konto i czekać aż minie okres karencji żeby załapać się na inną promocję powitalną.

   Usuń
  7. Postanowiłem zostawić otwarte konto, spełnić reszte wymagań i po prostu sprawdzić czy mimo tego kwalifikuje sie do promocji. Ku mojemu zaskoczeniu dostałem maila zwiazanego z przyznaniem nagrody. Środki zostały przyznane także dziękuje za pomoc we wzięciu udziału w tej promocji jak i również zainteresowanie tematem.

   Usuń
  8. Świetna wiadomość. Życzę dalszego owocnego korzystania z promocji!

   Usuń
 12. Błąd autoryzacji

  Autoryzacja nie powiodła się.
  Udaj się do najbliższej placówki by otworzyć konto.

  Co to za jakieś nieporozumienie?

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziś najpóźniej powinienem dostać maila o przyznaniu pierwszej nagrody. Na razie nic nie przyszło. Czy jest gdzieś możliwość złożenia reklamacji? Jestem pewien, że spełniłem wszystkie warunki promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji nie brałem udziału ale niewykluczone że jeszcze dostaniesz bo wysyłają na ostatnią chwilę. Czas mają do końca dnia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...