Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocje Citibanku: 13 400 punktów (o wartości ok. 190 zł) za rejestrację w programie Bezcenne Chwile + do 6800 punktów (o wartości 100 zł) dla nowych i obecnych klientów

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

7.12.2021

Promocje Citibanku: 13 400 punktów (o wartości ok. 190 zł) za rejestrację w programie Bezcenne Chwile + do 6800 punktów (o wartości 100 zł) dla nowych i obecnych klientów

Na klientów Citibanku czeka sporo punktów w programie lojalnościowym Mastercard.

Bezcenne Chwile Mastercard Citibank
Do zgarnięcia są punkty, które pozwolą na odbiór nagród o wartości nawet 280 zł! A tu przypomnę, że w Citi jest teraz szansa na kumulację zysków - kto nie jest klientem tego banku, ten teraz w sumie może zgarnąć 800 zł!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Porządkując wszystko, jeśli mowa o akcjach z punktami Bezcenne Chwile, to mamy tutaj do czynienia z dwoma promocjami:
 • "Zgarnij punkty powitalne z programu Bezcenne Chwile", w której czeka 13 400 punktów dla zaproszonych klientów, którzy dopiero zarejestrują w programie Bezcenne Chwile swą kartę Mastercard wydaną przez Citibank (taka liczba punktów da nagrody o wartości ok. 190 zł);
 • "Bądź Bliżej Celu na Gwiazdkę", dzięki której można zdobyć do 6 800 punktów w programie Bezcenne Chwile (co przełoży się na nagrody o wartości 100 zł) - te punkty zdobyć mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci Citibanku, nawet ci, którzy już mają swą kartę zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile (tu już nie ma zaproszeń do promocji, więc udział wziąć może każdy).

Nim przejdę do omówienia szczegółów obydwu wyżej wymienionych promocji, to osobom, które jeszcze nie są klientami Citibanku, przypomnę, co można zdobyć, wyrabiając kartę kredytową i/lub otwierając konto osobiste (w obydwu przypadkach możliwe jest uzyskanie karty z logo Mastercard). 

I tak za kartę kredytową Citi Simplicity (Mastercard) można zgarnąć:
Z kolei za bezwarunkowo darmowe CitiKonto do wzięcia czekają bonusy pieniężne do 200 zł (oraz do 100 zł moneybacku, jeśli oprócz konta wyrobisz kartę kredytową).

Po tym długim wstępie czas przejść do prześwietlenia promocji z punktami w programie Bezcenne Chwile. Na początek wyjaśnię jednak czym jest ów program?
💡 Program Bezcenne Chwile to w dużym skrócie: program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo: voucher o wartości 50 zł "kosztuje" 3400 punktów; a 10 monet Allegro, co w praktyce jest równowartością 10 zł do wydania w tym serwisie, można odebrać za 800 punktów). 
Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty powitalne jest teraz szansa w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

"Zgarnij punkty powitalne z programu Bezcenne Chwile"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę kredytową lub debetową (czyli do konta) z logo Mastercard wydaną przez Citibank, która dostanie od banku zaproszenie do udziału w promocji (zgodnie z regulaminem promocji: "przez SMS, e-mail lub wiadomość w bankowości internetowej").

Nagroda. Do zdobycia jest 13 400 punktów, które można wymieniać na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Limit nagród. Promocja choć ma być dostępna do 31.01.2022 r., to na uwadze należy mieć, że pula nagród została ograniczona do 3 400 sztuk (po 13 400 punktów każda). W regulaminie promocji można znaleźć zapis:
"Bank poinformuje Uczestników o wyczerpaniu puli Nagród drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online) lub na swojej stronie internetowej https://www.citibank.pl/."

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Zgarnij punkty powitalne z programu Bezcenne Chwile" i uzyskać 13 400 punktów, poza otrzymaniem zaproszenia od banku:
 • najpóźniej do 31.01.2022 r. zarejestruj swą kartę Mastercard wydaną przez Citibank - należy to zrobić poprzez bankowość internetową, logując się do niej za pomocą odnośnika znajdującego się na stronie banku (wtedy po zalogowaniu do bankowości pojawia się formularz rejestracyjny); 
 • w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł (wykluczone są w tym przypadku "transakcje szczególne" - nieco niżej wyjaśniam co to za transakcje).

O przyznaniu punktów bank ma powiadomić wiadomością w bankowości internetowej całkiem szybko, bo już w ciągu 3 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a punkty mają być dodane do konta punktowego w programie Bezcenne Chwile w ciągu 10 dni kalendarzowych od spełnienia warunków. Do dnia otrzymania nagrody (punktów) nie zamykaj karty, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Punkty mają mieć ważność przez 4 miesiące od daty ich przyznania - to będzie czas, w którym można je wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę (13 400 punktów) bez względu na liczbę posiadanych kart.

Na koniec omówienia tej promocji czas jeszcze wyjaśnić czym są transakcje szczególne, które nie kwalifikują się do płatności na sumę min. 200 zł, które trzeba wykonać na potrzeby zdobycia punktów. Dla banku są to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

"Bądź Bliżej Celu na Gwiazdkę"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, której karta Mastercard (wydana przez Citibank) jest zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

Nagroda. W tej promocji do wzięcia jest 6 800 punktów w programie Bezcenne Chwile, które można wymienić na nagrody z katalogu tegoż programu.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.01.2022 r., ale i tu trzeba mieć na uwadze, że zastosowano limit nagród - 2 300 sztuk (po 6 800 punktów każda). Zgodnie z regulaminem promocji informacja o szacowanym terminie wyczerpania nagród ma się pojawić z 7-dniowym wyprzedzeniem tutaj.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Bądź Bliżej Celu na Gwiazdkę" i zdobyć 6 800 punktów:
 • za pomocą karty Mastercard wydanej przez Citibank i zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile wykonaj (w okresie od 7.12.2021 do 31.01.2022 r.) płatność na łączną kwotę min. 200 zł: 
  • w sklepie stacjonarnym Empik lub na empik.com lub 
  • na Allegro, lub 
  • w sklepie stacjonarnym Home&You bądź na home-you.com/pl, lub
  • w sklepie RTV Euro AGD bądź na euro.com, lub 
  • w sklepie stacjonarnym Smyk albo na smyk.com, lub 
  • w sklepie stacjonarnym Homla albo na homla.com.pl.

Zakupy w powyższych miejscach podlegają sumowaniu.

Punkty zostaną przyznane w ciągu 31 dni od spełnienia powyższych warunków i mają być ważne przez 2 miesiące (od daty ich dopisania do konta punktowego w programie Bezcenne Chwile) - to będzie czas na ich wymienienie na nagrodę z katalogu programu.

Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę (6 800 punktów).

Przydatne dokumenty:

67 komentarzy:

 1. Limit nagród (2300 sztuk) oraz wymóg wykonania płatności na łączną kwotę min. 200 zł w sklepach:
  - Empik/empik.com
  - Home&You/home-you.com/pl
  - RTV Euro AGD/euro.com
  - Smyk/smyk.com
  - Homla/homla.com.pl lub
  - na Allegro
  plasuje tą ofertę w kategorii kuriozalnych.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W czym problem? Właśnie zrobiłem zakupy na Allegro które tak czy siak bym zrobił. Zapłaciłem kartą Citi. Płaciłbym Pajacykiem od Santandera (1% więc od mojego zakupu miałbym 2,49 zł). Prosta piłka. Nie zyskam 2,49 zł ale może wpadnie 6800 pkt. czyli 100 zł. Nie załapie się do 2300 osób to płakać nie będę. Załapię się? Będę happy.

   Usuń
  2. Dlaczego piszesz, że może wpadnie? Czyżby decydowała kolejność robienia zakupów i pomimo ich zrobienia wciąż nie było pewności przytulenia nagrody?


   Usuń
  3. Dokładnie, taka ilość nagród przy ilości klientów (nawet dość niszowego banku jakim jest Handlowy) zakrawa na kpinę.

   Usuń
  4. Jakie to niedawno było narzekanie że pula bonów Sodexo mała za alerty w promocji BNP. Jak to miało być strasznie bo tam mieli pobierać 5 zł miesięcznie za alerty i miało to zjeść wartość nagrody. Wziąłem udział kilka dni po starcie promocji, dostałem 50 zł i jeszcze zdążyłem wyłączyć alerty że ani mi tych 5 zł nie pobrali.

   Usuń
 2. Dzień Dobry, Mr Złotówa.
  Mam precyzyjne pytanie, dotyczące promocji "Bądź Bliżej Celu na Gwiazdkę".
  Czy do 31.01.2022 r., dokonując płatności w Allegro, trzeba wykonać jednorazową transakcję w wysokości 200 zł, czy sumują się transakcje na mniejsze kwoty do sumy >= 200 zł?
  Jaką prowizję pobiera CitiBank od jednorazowej zapłaty kartą kredytową? Zatem, czy 6800 punktów (wymienne na nagrodę wartości 100 zł) jest opłacalne przy jednej, dwóch lub większej liczbie płatności z KK w Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu: "Zakupy w powyższych miejscach podlegają sumowaniu".

   Usuń
  2. W żadnym banku nie ma opłat za użycie KK.

   Obecnie kod na Allegro można używać aż do wyczerpania kwoty na jaką opiewa.

   Usuń
  3. Nie ma żadnych prowizji od płatności kk

   Usuń
  4. Prowizji nie ma od transakcji bezgotówkowych jak spłacisz w okresie bezodsetkowym. Oddasz tyle samo.

   Usuń
  5. Jeśli chodzi o promocję "Bądź Bliżej Celu na Gwiazdkę", to regulamin mówi o zakupie (w liczbie pojedynczej) "na łączną kwotę 200 zł", ale zaraz po wymienieniu miejsc, w których należy go wykonać (czyli w tych 6 sklepach) jest też zapis: "Zakupy Premiowane dokonane w podmiotach wskazanych w lit. a. – f. powyżej podlegają sumowaniu na poczet spełnienia warunków niniejszej Promocji". Zatem wychodzi na to, że można robić mniejsze zakupy - ważne, by w sumie uzbierało się min. 200 zł.

   Na resztę pytań przedmówcy wyczerpująco odpowiedzieli :)

   Usuń
 3. W promce dla zaproszonych pula nagród to 3400 sztuk. Jak to się ma do liczby osób zaproszonych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam bank tylko wie :) Ja zaproszenia nie dostałem. No ale już mam kartę z Citi w Bezcennych.

   Usuń
 4. Dostałem zaproszenie, ale w 1. kroku rejestracji występuje problem - brak formularza.

  Pojawia się za to info: "Jeżeli nie widzisz formularza kliknij w zakładkę Priceless Specials Rejestracja" - gdzie ją można znaleźć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie to samo - lipa nie promocja

   Usuń
  2. podobnie, pisze pobierz formularz a nigdzie go nie ma. Na stronie mastercard przy rejestracji wyskakuje nieznany błąd..

   Usuń
 5. No to zrobione. Czekam na 6800 pkt :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślisz, że masz szansę? Jest tylko 2300 nagród.

   Usuń
  2. Tak, zdecydowanie. Nie ma informacji o wyczerpaniu nagród ani informacji o szacunkowym termie wyczerpania.

   Usuń
  3. Gdzie to można sprawdzić?

   Usuń
  4. Podbijam pytanie

   Usuń
  5. W powyższym wpisie, już w części poświęconej promocji "Bądź Bliżej Celu na Gwiazdkę", w akapicie zaczynającym się od słów "Limit nagród" linkuję do strony, na której (zgodnie z regulaminem) ma się pojawić taki komunikat.

   Usuń
 6. A ja mam inne pytanie. Posiadam kartę kredytową zarejestrowaną w Bezcenne Chwile, ale niedawno otworzyłam konto osobiste Citi z kartą. Czy ją również mogę zarejestrować i zbierać punkty czy liczy się tylko jedna karta z danego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Citi chyba jest tak że jak rejestrujesz jedną kartę to od razu podpinają wszystkie. A nawet gdyby nie to 13400 pkt za debetową nie dostaniesz jak nie masz zaproszenia.

   Usuń
  2. Cytat z powyższego opisu Złotówy:"Uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę (13 400 punktów) bez względu na liczbę posiadanych kart". Koniec cytatu :)

   Usuń
 7. Witam.
  Czy płatnośc blikiem będzie uwzględnione

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Płatności muszą być stricte kartą Mastercard (a transakcje Blikiem są inną metodą płatności - niezwiązaną z kartą płatniczą).

   Usuń
  2. Nawet płatności GPay nie będą uwzględniane?

   Usuń
  3. GPay się liczy. Przecież to jest płatność w historii karty.

   Usuń
  4. Płatności muszą być stricte kartą MC.

   Usuń
  5. Płatności Google Pay to nadal są płatności stricte kartą MC.

   Usuń
  6. To prawda, ale nr karty wirtualnej jest inny od nr karty plastikowej.

   Usuń
  7. To widać nawet w historii operacji.

   Usuń
 8. Jak się zarejestruję dopiero i zrobię płatność na 200 zł na Allegro to za jednym zamachem dostanę 13400 + 6800 punktów?

  OdpowiedzUsuń
 9. czy taka karta kredytowa z BP bierze udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda kartą płatniczą wydana przez Handlowy z logo MasterCard.

   Usuń
  2. Mylisz się, Karta BP czyli motokarta jest wyłączona z programu "bezcenne chwile" niestety.

   Usuń
 10. Allegro teraz w Bezcennych Chwilach? Miła niespodzianka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale zniknęły wszystkie telekomy - minus ujemny 😁

   Usuń
 11. Czy jeśli nie dostałam zaproszenia mam, szanse na te 13400 punktów? Nie widzę tego formularza i nie wiem gdzie można znaleźć zakładkę Princeles Specials

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam, czy będąc posiadaczem KONTO OSOBISTE CITIKONTO i wydanej do niego karty Mastercard (mam już ją podpiętą do bezcennych chwil, ale nie korzystałem z uwagi na słaby zwrot punktów w sklepach, gdzie z reguły płacę), mogę spełnić warunki do otrzymania 6 800 pkt do tej karty już dodanej do programu?

  Pytam, bo nie wiem czy ta promocja nie dotyczy tylko kart kredytowych.

  Druga sprawa - czy jak coś kupię na allegro z użyciem mojej karty, a potem dokonam zwrotu rzeczy, bo mi się nie spodoba na przykład, to czy transakcje obciążenia z tytułu takiej transakcji, która będzie potem zwrotem i pewnie zostanie zaksięgowana jako uznanie na tej karcie, liczą się do wymaganego 200zł obrotu? Pytam bo w innych sklepach z tej list na 99,99% zakupów nie zrobię.

  Dziękuję za odpowiedź.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z regulaminu:
   'Oferta obowiązuje na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, w ramach kampanii kierowanej do klientów posiadających główną Kartę
   Kredytową Citibank lub Kartę Debetową, które zostały wydane w systemie Mastercard („Karta”)'

   Usuń
  2. Jak na Allegro zrobisz zwrot to oddają na kartę z której było płacone. Jeśli przed zwrotem zdążysz dostać i wykorzystać punkty to ok.

   Usuń
 13. Komuś już przyznali punkty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie mam. Liczą ten czas na dodanie punktów pewnie dopiero po zaksięgowaniu.

   Usuń
  2. Gdzie oni te punkty księgują?

   Usuń
  3. bezcennechwile.pl Tam się logujesz i masz punkty i nagrody do wyboru.

   Usuń
 14. Zapytam bo może coś źle robię ;)

  Otóż rejestrowałem swoją kartę poprzez bankowość elektroniczną. BYła informacja, że do 4 dni karta będzie w programie. Loguje się na bezcenne chwile i jej nie ma.
  Czy może bezpośrednio przez stronę bezcenne chwile się rejestrujecie?

  Jak to u was wyglądało, bo nie wiem czy czekać czy już kupować ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obawiam się, że jest już za późno - Handlowy wydał mocno ponad milion kart płatniczych z logo MasterCard.

   Usuń
  2. Dostaniesz maila jak cię zarejestrują. Możesz też spróbować się zalogować.

   Usuń
 15. Jak myślicie czy jest jeszcze szansa na zdobycie 6800 punktów (o wartości 100 zł) gdy w dniu dzisiejszym zrobię zakupy na euro.com za ponad 200 PLN?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe że promocja jest nadal dostępna bo dopiero dzisiaj dostałem SMS o treści "Citi Handlowy: Odbierz 100 zl na Gwiazdke z programem Mastercard Bezcenne Chwile. Plac karta i odbierz prezent. Wazne do 31.01.2022."

   Usuń
  2. mój sms "Citi Handlowy: Odbierz 200 zł na Gwiazdkę z programem Mastercard Bezcenne Chwile. Zarejestruj sie do 31.01.2022, plac karta i odbierz prezent: citi.me/bezcenne"
   Po kliknięciu przenosi nie na ciitibank.pl/citispecia i treść: "Zapisz się i w ciągu 30 dni zrób dowolne zakupy na kwotę min. 200 zł a otrzymasz 13400 punktów o przybliżonej wartości 200 zł. Masz czas do 31.01.2022r, Pula nagród: 3400."
   Zapisałem się. Na końcu był komunikat że w ciągu 4 dni dostanę link do logowania (Programu Korzyści Citi Specjals). Czekać na ten zapowiedziany link?

   Usuń
  3. Ja zrobiłem podobnie do tego co Ty, 9 grudnia. Do dziś cisza, nie mam ani karty w Bezcenne ani nic nie wiem. Napisałem do nich i też cisza, kicha.

   Usuń
  4. no kicha-kicha czekasz 7dni!!

   Usuń
  5. sprawdź wiadomości od Banku na swoim Citi Koncie

   Usuń
 16. Uwaga!
  "Zgodnie z Regulaminem Promocji „Bądź Bliżej Celu na Gwiazdkę” informujemy, że w związku z przewidywanym wyczerpaniem puli nagród, promocja ulegnie zakończeniu 23.12.2021 r."

  OdpowiedzUsuń
 17. Dostał ktoś już punkty za zakupy?

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy jeśli mam już dodaną kartę z innego banku (Santander) do programu Bezcenne Chwile, a przed paroma dniami dostałem informację o powyższej promocji z CitiBanku, to mogę dodać kartę z City jako drugą kartę do programu i załapać się na bonusowe punkty?

  OdpowiedzUsuń
 19. Odpowiedzi
  1. Dokładnie potwierdzam, już wymienione :)

   Usuń
  2. Mam i ja. 2 x 50 zł do CircleK odebrane :)

   Usuń
 20. Nie wiem czy Bank się pomylił, ale dostałem nowe 13400pkt. powitalnych 5 lutego.

  31 grudnia już otrzymałem te punkty powitalne, oraz w styczniu 6800 na gwiadzkę.

  Najlepsze, że 30 stycznia złożyłem wypowiedzenie. Teraz nie wiem czy zostawiać tą kartę czy nie :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...