Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 2% na koncie oszczędnościowym w Aion Banku (bez limitu kwoty!)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.12.2021

Nawet 2% na koncie oszczędnościowym w Aion Banku (bez limitu kwoty!)

Aion Bank po raz pierwszy postanowił zmodyfikować swoją ofertę. I jest to zmiana na plus bo podniósł oprocentowanie dla oszczędzających.

Konto oszczędnościowe do 2% w Aion Banku
Na rachunku oszczędnościowym przy koncie w planie All-Inclusive stawka wzrosła już do 2%, a w przypadku planu Smart do 1,5%. Niezmienione pozostaje jedynie oprocentowanie dla posiadaczy kont w planie Light - to 1% w skali roku. Z oferty skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku, a ulokować można ile się chce, bo promocyjne oprocentowanie nie jest limitowane.

[Niniejszy wpis może być już częściowo nieaktualny. Kliknij i sprawdź obecnie dostępną ofertę Aion Banku.]

Aion Bank przedstawiłem i szczegółowo omówiłem jego ofertę we wpisie towarzyszącym jego debiutowi w Polsce (w sierpniu bieżącego roku). Od tego czasu, na rachunkach oszczędnościowych w Aion Banku niezmiennie obowiązywało oprocentowanie od 1 do 1,5% w skali roku (w zależności od wybranego planu taryfowego konta). Takie stawki bank zagwarantował do końca 2021 r. Jednak od 1.12.2021 r. wprowadził zmianę, która pewne każdego ucieszy - podnosi oprocentowanie (jeśli masz konto oszczędnościowe w Aion Banku założone przed 1.12.2021 r., to sprawdź jak uzyskać wyższe oprocentowanie dla siebie - więcej na ten temat piszę tutaj).

Z rachunku oszczędnościowego w Aion Banku skorzystać mogą osoby, które posiadają lub założą podstawowy rachunek PLN (konto osobiste) w tym banku. Dostępne jest ono w trzech planach taryfowych - bezwarunkowo darmowym planie Light oraz w płatnych planach Smart i All-Inclusive. Tu mam jednak bardzo dobrą informację dla osób, które po raz pierwszy założą konto w Aion Banku - dla Czytelników bloga mam kody polecające, które sprawiają, że płatny plan przez 2 miesiące można wypróbować bez opłat lub nawet przez 6 miesięcy dany plan można mieć za pół ceny. Oczywiście też w każdej chwili (np. po upływie promocyjnego okresu, jaki da Ci wybrany samodzielnie kod) można zmienić plan taryfowy i przejść choćby na bezpłatny Light. O tym więcej napiszę jeszcze nieco niżej.

Wysokość oprocentowania na rachunku oszczędnościowym zależy od planu taryfowego, w jakim będziesz posiadać swe konto w Aion Banku. I tak na kontach oszczędnościowych otwartych od 1.12.2021 r. można uzyskać:

 • 1% w skali roku w przypadku planu Light (tu zatem nic się nie zmieniło względem dotąd obowiązującej oferty);
 • 1,5% w skali roku, jeśli Twe konto jest w planie Smart lub
 • 2% w skali roku, jeżeli zdecydujesz się korzystać z planu All-Inclusive (kto korzysta z tej taryfy, to najbardziej odczuje zmianę - stawka wzrosła o 0,5 p.p.).

W każdym planie zasady są jednak takie same:
 • promocyjne oprocentowanie obowiązuje bez względu na kwotę ulokowanych środków (pamiętać jednak warto o limicie wynikającym z systemu gwarancji depozytów - ochroną objęta jest kwota nieprzekraczająca równowartości 100 tys. euro);
 • utrzymanie stawek bank zapewnia do 28.02.2022 r. (patrząc jednak, jak w chwili obecnej bank potraktował obecnych klientów, a więc to, że i dla nich cały czas oferuje promocyjne oprocentowanie, to pozostaje nadzieja, że polityka banku szybko się w tym względzie nie zmieni);
 • wszystkie przelewy z rachunku oszczędnościowego na własne konto w Aion Banku są za 0 zł, więc swobodnie można dysponować swymi środkami i w każdej chwili je wpłacać, jak i wypłacać bez obawy o koszty (co w innych bankach zbyt częste nie jest - najczęściej bowiem tylko jeden przelew w miesiącu kalendarzowym jest darmowy, a za każdy kolejny banki każą sobie słono płacić);
 • kapitalizacja odsetek następuje na koniec każdego miesiąca liczonego od dnia otwarcia rachunku oszczędnościowego (to różnica względem oferty w innych bankach, które odsetki naliczają i wypłacają zazwyczaj w ostatnim dniu miesiąca kalendarzowego).

Gdy już znamy zasady obowiązujące na rachunku oszczędnościowym, to czas przyjrzeć się szczegółom oferty Aion Banku. Najprościej będzie to zrobić za pomocą tabeli:

 

Plan Light

Plan Smart

Plan All-Inclusive

Co otrzymasz bez dodatkowych opłat?

Prowadzenie konta

Prowadzenie konta

Prowadzenie konta

Przelewy krajowe i zagraniczne

Przelewy krajowe i zagraniczne (w tym natychmiastowe SEPA)

Przelewy krajowe i zagraniczne (w tym natychmiastowe SEPA)

Wirtualna karta do konta*

Fizyczna i wirtualna karta do konta

Fizyczna i wirtualna karta do konta

Wypłaty z bankomatów na całym świecie za 0 zł do 900 zł/mies. (powyżej prowizja wynosi 2%)

Wypłaty z bankomatów na całym świecie

Wypłaty z bankomatów na całym świecie

Wymiana walut po kursie międzybankowym w każdym planie

Konto walutowe (EUR, USD, GBP, CHF) w każdym planie

Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym PLN
(bez limitu kwoty)

1%

w skali roku

1,5%

w skali roku

2,0%

w skali roku

Opłata miesięczna (standardowa)

0 zł

29,99 zł

49,99 zł

Promocyjna oferta dla Czytelników bloga Bankobranie


Tu zwolnienie z opłaty nie wchodzi w grę (bo ten plan jest za 0 zł).

0 zł przez pierwsze 2 miesiące

lub

14,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy

0 zł przez pierwsze 2 miesiące

lub

24,99 zł przez pierwsze 6 miesięcy

*istnieje możliwość zamówienia karty fizycznej w planie Light – standardowo za jej wysyłkę bank pobiera jednorazową opłatę 11,99 zł.

 
Plan taryfowy nie jest czymś, co wiąże na stałe - można go w dowolnym momencie zmienić.

Jak skorzystać z oferty promocyjnej? W czasie zakładania konta w Aion Banku za pomocą aplikacji mobilnej (dostępnej tutaj). podaj kod promocyjny:

 • BANKOBRANIEFREE - jeśli chcesz skorzystać z planu Smart lub All-Inclusive przez 2 miesiące za darmo albo
 • BANKOBRANIE50 - jeśli wolisz plan Smart lub All-Inclusive za pół ceny przez 6 miesięcy.

Kod polecający Aion Bank
Kod podać można na etapie wyboru planu Twego konta w Aion Banku - na dole strony znajdziesz wtedy przycisk "Dodaj kod polecający" (jak na grafice obok).

Czy i kiedy opłaca się wybrać wyższy plan taryfowy (Smart lub All-Inclusive)?


Już w planie Light można uzyskać wszystko co najważniejsze za 0 zł. Jedynym mankamentem może być brak tradycyjnej, plastikowej karty - za jej wysłanie bank standardowo pobiera 11,99 zł, ale jeśli zakładając konto podasz którykolwiek z podanych wyżej kodów promocyjnych (np. BANKOBRANIE50), to jako Czytelnik bloga Bankobranie, otrzymasz zwrot opłaty za przesyłkę karty


Jednak za planami Smart i All-Inclusive idzie "coś" więcej, niż wyższa opłata miesięczna. Oprócz wyżej wspomnianych nielimitowanych wypłat ze wszystkich bankomatów, użytkownicy planu Smart oraz All-Inclusive dostają możliwość korzystania z platformy do inwestowania na globalnych rynkach, a także Ochronę online w postaci monitoringu wycieku w sieci (te usługi do wyboru, które w przypadku planu Light kosztują odpowiednio 19,99 i 9,99 zł miesięcznie). 

Użytkownicy planu All-Inclusive dostaną jeszcze pakiet MoneyMax, który daje m.in. miesięczną gwarancję najniższej ceny w przypadku zakupów online. To co jednak najistotniejsze z punktu widzenia tematyki, którą tutaj na blogu podejmuję, to...

... promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Aion Banku


Kluczowa różnica pojawia się w wysokości oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Z kodem BANKOBRANIEFREE - który da Ci 2 miesiące za darmo - można wybrać najwyższy plan (All-Inclusive) i uzyskać 2% w skali roku. Jeśli taki okres z najwyższym oprocentowaniem Cię zadowoli, a po upływie 2 miesięcy od otwarcia konta osobistego w Aion Banku nie będziesz chcieć ponosić opłaty miesięcznej za plan (Smart lub All-Inclusive), to możesz plan zmienić na taryfę Light (bezwarunkowo darmową). 

Kiedy opłaca się zdecydować na otwarcie konta w Aion Banku z kodem BANKOBRANIE50 (czyli 50-procentowym rabatem miesięcznej opłaty przez okres 6 miesięcy)? Jeśli dysponujesz kwotą co najmniej 37 600 zł i zamierzasz ją wpłacić na konto oszczędnościowe w Aion Banku. Wtedy opłaca się wybrać konto w planie All-Inclusive, bo względem planu Light już taka kwota zrekompensuje opłatę miesięczną (24,99 zł), a wszystko co więcej ulokujesz, po prostu będzie dla Ciebie lepiej procentować.

W przypadku wyboru planu Smart wraz z kodem BANKOBRANIE50, z racji mniejszej różnicy oprocentowania (1,5% względem 1% w planie Light) różnica na korzyść płatnego planu pojawia się dopiero przy zdeponowaniu co najmniej 45,1 tys. zł na rachunku oszczędnościowym.

Jeśli użyjesz kodu BANKOBRANIEFREE, to wtedy wybór planu All-Inclusive przez okres 2 miesięcy opłaca się praktycznie w każdym przypadku - bez względu na to, jaką kwotę planujesz wpłacić na konto oszczędnościowe w Aion Banku.

Konto oszczędnościowe w Aion Banku prowadzone jest za 0 zł i obowiązuje na nim miesięczna kapitalizacja odsetek. Środki zdeponowane w Aion Banku gwarantowane są do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro przez belgijski odpowiednik Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (do dokumentu informacyjnego dla deponentów linkuję na końcu niniejszego wpisu).

Jak otworzyć konto oszczędnościowe w Aion Banku? Już po założeniu konta osobistego w Aion Banku, w aplikacji mobilnej bądź po zalogowaniu do bankowości internetowej wejdź w zakładkę "Finanse" i tam kliknij w przycisk "Otwórz nowe konto oszczędnościowe".

Jak założyć konto w Aion Banku?


Proces otwierania konta sprowadza się do ściągnięcia aplikacji mobilnej i za jej pomocą uzupełnienia dość krótkiego wniosku, z wykorzystaniem metody "na selfie" - robi się wówczas zdjęcie twarzy, które system bankowy porównuje ze zdjęciem w dowodzie osobistym i w taki sposób dokonuje weryfikacji tożsamości.Jak zmienić plan taryfowy w Aion Banku? W przypadku gdy np. skorzystasz z planu All-Inclusive z kodem BANKOBRANIEFREE, który da Ci 2 miesiące darmowego korzystania ze standardowo płatnego planu, a po tym okresie za prowadzenie konta już płacić nie chcesz, to możesz przenieść się na bezwarunkowo darmowy plan Light. Taką dyspozycję trzeba jednak zgłosić przed upływem dwóch miesięcy (liczonych od otwarcia konta) - zmiana w życie wchodzi od kolejnego miesięcznego okresu rozliczeniowego, więc można to zrobić na dzień, jak i na 4 tygodnie przed miesięcznicą otwarcia konta, ale generalnie nie ma co się spieszyć - zmianę na niższą taryfę lepiej zgłosić bliżej końca promocyjnego okresu dwóch miesięcy bez opłaty (bo wtedy zamyka się rachunek oszczędnościowy, a więc nie ma już możliwości dalszego korzystania ze stawki 2%).

I to właściwie wszystko, co warto wiedzieć, jeśli chodzi o promocyjne oprocentowanie dla PLN na rachunku oszczędnościowym w Aion Banku.

Poniżej omawiam inne korzyści, które można wziąć pod uwagę jako klient tego banku.

Promocyjne oprocentowanie dla euro


Choć na blogu generalnie skupiam się na prześwietlaniu ofert dla oszczędności w PLN, to - dla zainteresowanych - dodam, że w Aion Banku promocyjne oprocentowanie można też uzyskać na koncie oszczędnościowym EUR - bank daje 0,5% w planie Light, 0,75% w planie Smart oraz 1% w skali roku w planie All-Inclusive.

Wymiana walut po kursie międzybankowym


Pozostając przy wątku z walutami obcymi, warto nadmienić, że Aion Bank udostępnia ich wymianę po kursie międzybankowym, a więc w praktyce bez spreadu walutowego (a także bez dodatkowych opłat czy prowizji). Tym samym taki zakup bądź sprzedaż waluty wypada korzystniej nawet w porównaniu z najlepszymi ofertami kantorów internetowych czy serwisów udostępniających społecznościową wymianę walut.

Wymiana walut po kursie międzybankowym w Aion Banku dostępna jest w każdym z planów taryfowych, a jej dokonanie jest banalnie proste, bo odbywa się poprzez wykonanie przelewu środków pomiędzy własnymi rachunkami (np. między rachunkiem podstawowym PLN, a rachunkiem walutowym EUR - przed jego wykonaniem pojawi Ci się informacja o bieżącym kursie po jakim dokonana zostanie wymiana).

Także płatności w walutach obcych wykonywane za pomocą karty wydanej do podstawowego konta w PLN są przeliczane po kursie międzybankowym. Karta ta nie jest kartą wielowalutową, więc nie da się jej "podpiąć" pod rachunek walutowy, ale można ją określić jako kartę bezspreadową (środki będą pobierane z konta PLN).

Wszystkie dodatkowe rachunki (czy to walutowe, czy oszczędnościowe) są prowadzone za 0 zł.

Jak założyć konta walutowe i rachunek oszczędnościowy EUR w Aion Banku? Już po otwarciu rachunku podstawowego PLN w Aion Banku, po uzyskaniu dostępu do bankowości i aplikacji mobilnej banku, po zalogowaniu do niej, w zakładce 'Finanse' możliwe będzie zakładanie kolejnych rachunków - tam bowiem znajdziesz przyciski 'Otwórz nowy rachunek' (w celu otwarcia konta walutowego) oraz 'Otwórz nowe konto oszczędnościowe' (na tym poziomie - jako obecny klient - wszystko już szybko się wyklikuje).Przydatne:

42 komentarze:

 1. Czy na pewno trzeba otwierać nowy rachunek oszczędnościowy aby załapać się na 2% ? Właśnie zmieniłem plan taryfowy z light na all inclusive i na moim obecnym koncie oszczędnościowym zmieniła się informacja o oprocentowaniu z 1% na 2%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie na starym koncie jest 1,5%. Założyłem nowe i dopiero na nim mam 2%.

   Usuń
  2. Być może w Twoim przypadku była konieczność założenia nowego konta bo miałeś ten sam plan (all inclusive?). W moim przypadku dokonałem dzisiaj zmiany planu z light na all inclusive. Czy ktoś miał podobny przypadek?

   Usuń
  3. Trzeba. Tak wynika z treści maila do obecnych klientów i przede wszystkim z dokumentu określającego wysokość stawek oprocentowania. Inna stawka jest w przypadku kont otwartych do 30.11., a inna (wyższa) dla kont otwieranych od 1.12.

   Usuń
 2. Bezpieczne jest lokowanie kasy w tym banku? Mam wielkie wątpliwości a trochę kasy do ulokowania bo wczoraj wygasła promocja na oprocentowanie w innym banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank jak każdy inny. A gwarancje masz do 100 tys. EUR.

   Usuń
  2. Korzystam od razu jak się Aion pojawił ze względu na wymianę walut bez spreadu bo często płacę w zagranicznych sklepach. Nie mam jakiś uwag poza drobnymi niedociągnięciami na samym początku gdy było kilka błędów w stylu biała czcionka na jasnym tle czatu (bug w trybie ciemnym). Konto oszczędnościowe też spoko zwłaszcza przez darmowe wszystkie wypłaty.

   Usuń
  3. @Ba S1 grudnia 2021 09:26
   Twierdzenie, że to bank jak każdy inny, to spore uproszczenie.

   Usuń
  4. Nawet próba kontaktu telefonicznego klarownie pokazuje, że to zdecydowanie nie jest bank jak każdy inny 😂

   Usuń
  5. Dokładnie. Tam nikt nie odbiera telefonów!

   Usuń
 3. Nadal płacenie 50zł i trzymanie tam ponad 100tys jest opłacalniejsze niż w innych bankach?
  Też komuś wywala błąd przy próbie sprawdzenia szczegółów konta oszczędnościowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ktoś to szczegółowo nawet wyliczył pod innym postem. Pozwolę sobie zacytować:

   "Od 1 XII opłaca się wybrać All Inclusive (pomimo darmowego Light)

   - jeśli na konto oszczędnościowe wpłaci się ponad 38 tys. zł (w opcji z opłatą ściętą o 50%) lub
   - jeśli na konto oszczędn. wpłaci się ponad 76 tys. zł (w opcji z normalną opłatą miesięczną).

   Różnica w oproc. (1 p.p.) nadrabia opłatę i niweluje jej poniesienie.

   Jak ktoś wpłaci np. 200 tys. zł to przy założeniu pobrania całej opłaty miesięcznej za All In. i tak wyciśnie efektywnie 1,63% p.a. Oczywiście przy połowie opłaty miesięcznej efektywnie będzie więcej bo 1,81% p.a.

   Czym większa kwota tym bardziej opłaca się wybrać nawet ten najdroższy plan. Zwróci się."

   Usuń
 4. Założyłem konto pod koniec sierpnia z kodem BANKOBRANIE50, teraz czytam że można uzyskać 30 zł za 1 transakcję kartą. Czy ja też się łapie na tą promocję czy ona weszła jakoś później?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bonus jest tylko dla nowych klientów.

   Usuń
 5. A da się założyć konto bez aplikacji telefonicznej? TZN na stronie internetowej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy dobrze rozumiem że jak skorzystam z darmowego planu przez dwa miesiące to przy zmianie taryfy na light zamknie mi się konto oszczędnościowe? Będzie je wtedy można otworzyć na nowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, otwarcie w aplikacji od razu. Tak samo jak zamknięcie przy zmienianiu planu.

   Usuń
 7. Ile jest czasu od otwarcia konta do zapłacenia karta aby uzyskać bonus? I czy łączyć się to będzie z promocja w której można otrzymać bon 50 zł do eempiku za konto w banku?

  OdpowiedzUsuń
 8. Cała idea jakichś płatnych 'planów' jest dla mnie nieakceptowalna. Amen!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się dziwię, że znajdują klientów chętnych płacić 50 zeta co m-c za 'obsługę' konta.

   Usuń
  2. Wystarczy trochę policzyć. Kto ma większą sumkę oszczędności ten trochę liczyć potrafi albo przynajmniej powinien umieć liczyć. I wtedy łatwo wyliczyć że wyższe oprocentowanie którego dla większych kwot nie daje żaden inny bank nadrobi to z nawiązką. Pisałem już tu o mojej kwocie 350 tys. zł. Z odsetek wyjdzie 481 zł. Opłata 50% więc muszę odjąć 25 zł. Czyli netto mam 456 zł. Żeby wyszło mi tyle samo odsetek to musiałbym gdzieś mieć alternatywę z oproc. 1,9%. Ale takiej alternatywy nie mam.

   Oczywiście inny punkt widzenia będzie miała osoba z mniejszą kwotą. Przy kilku czy kilkunastu tys. zł oczywista sprawa że się nie opłaca płacić za konto All Inclusive. Ale nie uogólniajcie. Są osoby którym opłaca się ponieść ten koszt i wyjdą na swoje. I wtedy ta opłata nie jest żadnym problemem.

   Usuń
 9. Szanowny Mr Złotówa.
  Czy mogę założyć konto All-Inclusive bez jakiejkolwiek karty (ani wirtualnej, ani fizycznej)?
  Czy podczas 2-miesięcznego darmowego okresu All-Inclusive mogę dopłacać do konta oszczędnościowego?
  Jak zamknąć konto i konto oszczędnościowe po 2 miesiącach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można założyć konto bez karty - ją zresztą osobno się zamawia (już po otwarciu konta, a nie w samym wniosku). Na konto oszczędnościowe można w każdej chwili dopłacać (i wypłacać też - każdy przelew z konta oszczędnościowego na własnego konto podstawowe w Aion Banku jest za darmo). Przelewy na konto oszczędnościowe można robić bezpośrednio z innego banku (nie trzeba najpierw na konto podstawowe w Aion Banku, a dopiero później na oszczędnościowe).

   Dyspozycję zamknięcia konta zgłasza się na czacie dostępnym w aplikacji.

   Usuń
  2. Dziękuję za informację i pozdrawiam...

   Usuń
 10. Niestety w banku obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia i bank nie chce odstąpić od tej zasady nawet na zasadzie porozumienia stron. Chcą ściągnąć prowizję do końca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale przecież przed pobraniem opłaty możesz zmienić plan na Light i wtedy nic nie zapłacisz a okres wypowiedzenia sobie może lecieć.

   Usuń
 11. Przejście z planu wyższego na niższy odbywa się po zakończeniu bieżącego okresu rozliczeniowego

  OdpowiedzUsuń
 12. Przy zakładaniu konta wpisałem kod polecający BAKOBRANIEFREE potwierdzone poprawnością kodu. Wybrałem najwyższy plan. Gdzie jest informacja o darmowym prowadzeniu konta przez dwa miesiące?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nigdzie nigdzie nie znalazłem informacji ale przez 2 m-ce faktycznie miałem za darmo All inclusive. Teraz mam light.

   Usuń
 13. Złotówa, czy za założenie ROR w planie Light wciąż dają premię w wysokości 30 zł? Jeśli tak, to do kiedy obowiązuje ta oferta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem w tym tygodniu więc promka nadal dostępna.

   Usuń
  2. Żona w tym tygodniu dostała więc promka nadal obowiązuje.

   Usuń
  3. Ciekawe do kiedy obowiązuje ta oferta.

   Usuń
  4. Do końca roku.

   Usuń
  5. Skąd to wiesz? To inicjatywa Złotówy.

   Usuń
  6. Promocja z bonusem 30 zł za konto w planie Light ma być dostępna do 31.12.2021 r.

   Usuń
 14. Dzisiaj próbowałem założyć konto i użyć kodu BANKOBRANIE50 z najwyższym planem. Nie działa. Nie było literówki, sprawdzałem trzykrotnie. Aplikacja pokazywała komunikat "Kod niepoprawny. Spróbuj ponownie." Możesz to jakkolwiek sprawdzić z Aion Bankiem? Może kod był ważny w systemie tylko do końca roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informację. Kody miały być ważne do odwołania - zgłoszę jutro temat.

   Usuń
  2. I jak przedstawia się kwestia kodu promocyjnego dla czytelników Bankobrania podczas zakładania jednego z płatnych kont w Alior Banku?

   Usuń
  3. Aktualnie kody już działają.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...