Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł premii (jako nagroda gwarantowana) oraz Thermomix TM6 do wygrania w promocji "Konto na święta" w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

15.12.2021

300 zł premii (jako nagroda gwarantowana) oraz Thermomix TM6 do wygrania w promocji "Konto na święta" w BNP Paribas

BNP Paribas przygotował nową promocję swego konta osobistego.

Promocja "Konto na święta" w BNP Paribas
Do zdobycia czeka gwarantowana premia 300 zł. Jednak to nie wszystko, bo jest też szansa na jeszcze jedną nagrodę. Promocji towarzyszy konkurs, w którym do wygrania czeka Thermomix TM6 (organizator przygotował 3 takie nagrody).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Konto na święta": zyskaj do 300 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W promocji "Konto na święta" czekają 2 bonusy pieniężne: 100 oraz 200 zł, co łącznie da tytułowe 300 zł. To nagrody gwarantowane - do zdobycia przez każdą osobę, która weźmie udział w promocji.

Uczestnicy powyższej promocji wziąć mogą też udział w konkursie "Wigilijna zabawa", w której nagrodą jest przedmiot pożądania zapewne niejednej gospodyni domowej - robot kuchenny Thermomix® TM6 o wartości 5495 zł (taka wartość podana jest w regulaminie konkursu). Organizator przygotował 3 takie nagrody.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników (a więc maksymalnie tyle osób będzie mogło też wziąć udział w konkursie). W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Konto na święta"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.12.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 16.01.2022 r.);
 • w styczniu 2022 r.:
  • wykonaj przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (na dowolną kwotę; może być to np. przelew na Twe konto w innym banku) oraz
  • wykonaj płatność lub płatności Blikiem na łączną kwotę min. 100 zł.

Spełnienie powyższych warunków da Ci pierwszy bonus w wysokości 100 zł oraz otworzy drogę do zdobycia kolejnej nagrody. By otrzymać premię 200 zł, w lutym, marcu 2022 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych): 
 • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty);
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku) oraz
 • wykonaj płatności Blikiem na łączną kwotę min. 100 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu kontonaswieta@bnpparibasplus.pl):
 • do 18.02.2022 r. o przyznaniu premii 100 zł (za spełnienie warunków w styczniu);
 • do 25.04.2022 r. o przyznaniu premii w wysokości 200 zł (za spełnienie warunków w lutym i marcu).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 23.02.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek będą wpływać premie: do 28.02. (100 zł) oraz do 30.04.2022 r. (200 zł).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Konto na święta"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelew, jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konkurs "Wigilijna zabawa": wygraj Thermomix TM6 


Udział w konkursie jest dobrowolny. Acz spróbować warto, bo to w praktyce nic nie kosztuje poza czasem poświęconym na udzielnie odpowiedzi. Do wygrania czekają 3 roboty kuchenne marki Thermomix.

By wziąć udział w konkursie "Wigilijna zabawa", już podczas rejestracji na stronie promocji zaznacz „Chcę wziąć udział w konkursie” i odpowiedz na konkursowe zadanie: "Opisz krótko zabawną historię wigilijną" (można to zrobić wyłącznie podczas rejestracji w promocji, więc najpóźniej do 31.12. lub do wcześniejszego wyczerpania puli rejestracji). Z opisem należy zmieścić się w zaledwie 1 000 znaków

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest też spełnienie wszystkich warunków niezbędnych do uzyskania pierwszego z bonusów, czyli premii 100 zł (to te warunki, które należy spełniać do końca stycznia). Konkursowe jury wyłoni laureatów konkursu - do trzech osób trafią nagrody, o czym zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo do 18.02.2022 r. Wtedy do 28.02.2022 r. będzie należało zareagować na wiadomość i na stronie promocji podać adres korespondencyjny do jego przesyłki - ma to nastąpić za pośrednictwem kuriera najpóźniej do 15.05.2022 r..

Każdy uczestnik konkursu może zdobyć tylko jedną nagrodę w postaci robota kuchennego Thermomix. Z racji wartości urządzenia, do nagrody rzeczowej organizator funduje również dodatkową nagrodę pieniężną, będącą równowartością należnego podatku, który zostanie odprowadzony do właściwego urzędu skarbowego.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty (płatności Blikiem nie zastępują płatności kartą - bank te transakcje traktuje odrębnie). 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Konto na święta" i dającego sposobność udziału w konkursie "Wigilijna zabawa" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 300 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o 600 zł!

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Czy na stronie jest/będzie jakiś licznik uczestników?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Licznika nie ma (i nie pamiętam, by kiedykolwiek był w tego typu promocjach konta w BNP Paribas).

   Jeśli jednak pytanie jest w kontekście ewentualnego wcześniejszego zakończenia promocji wskutek wyczerpania puli 3000 rejestracji, to limit dotyczy właśnie rejestracji. Zatem o udziale w promocji nie decyduje kolejność złożonych wniosków czy zawartych umów, ale kolejność rejestracji na stronie promocji. Jeśli ich będzie 3 tysiące, to na stronie promocji (w miejscu formularza rejestracyjnego) pojawi się stosowny komunikat, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Kto przed (nawet przedterminowym) zakończeniem promocji zdąży się jednak zarejestrować, ten ma pewność udziału w promocji i gwarancję zdobycia premii (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków). Innymi słowy: kto zdąży się zarejestrować, ten weźmie udział w promocji. Sprawdzone nie tylko w teorii, ale i w praktyce :)

   Usuń
 2. cytat: "...wykonaj płatność lub płatności Blikiem na łączną kwotę min. 100 zł...."
  ==
  Moim zdaniem z regulaminu wynika, że na owe 100 zł wymagana jest płatność wyłącznie Blikiem (nie ma słowa "lub" jak podał Pan w powyższym opisie). W tej sytuacji płatność zwykłą kartą debetową nie spełniałaby wymogów regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ja nie piszę o płatnościach kartą. Mowa tam o płatności (liczba pojedyncza) lub płatnościach (liczba mnoga) Blikiem.

   Jeśli chodzi o styczeń, to zapis w regulaminie brzmi "wykona Transakcję/e BLIK na łączną kwotę min. 100 zł" (zatem może być jedna lub wiele płatności).

   Usuń
 3. Mr. Złotówa, czy mogę wziąć udział w promocji, mimo iż posiadam kredyt hipoteczny w BNP Paribas wspólnie z partnerem? Partner ma konto osobiste do tego kredytu, ja nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie posiadasz konta osobistego, ani umowy ramowej (która dotyczy konta, wydawanej do niego karty i dostępu do bankowości elektronicznej w związku z tym kontem osobistym), to droga do udziału w promocji jest otwarta. Posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej, kredytu itp.) nie wyklucza.

   Usuń
 4. No niestety ja chyba nie załapałem się na 200 zł . Kruczek Transakcje a nie Transakcję wykluczył mnie w marcu z nagrody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie gdybaj. Reklamację składaj.

   Usuń
 5. Dzięki. Napisałem i reklamacja została uznana ;-)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...