Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Ostatnia szansa na min. 350 zł za konto osobiste w Santander Banku (i 350 zł w promocji konta firmowego)

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

16.12.2021

Ostatnia szansa na min. 350 zł za konto osobiste w Santander Banku (i 350 zł w promocji konta firmowego)

Niewiele już czasu pozostało, by załapać się na promocje konta (a właściwie kont) w Santander Banku. 

Ostanie chwile promocji Santander Bank
Zatem przypominam o tym, co w ferworze przedświątecznych przygotowań, porządków czy zakupów może umknąć. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna min. 350 zł za konto osobiste oraz - w promocji dla przedsiębiorców - tyle samo, tj. 350 zł na start za konto firmowe.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Na początek zdań kilka dotyczących promocji konta osobistego, dostępnej jedynie do poniedziałku włącznie (tj. do 20.12.2021 r., do godz. 23:59) - liczy się czas wysłania wniosku o konto (a umowa może być zawarta później).


350 zł premii za konto osobiste w Santander Banku


Promocję szczegółowo omówiłem już we wpisie "Zyskaj 350 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Banku!" i do jego lektury oczywiście zachęcam, by tu nie powielać zasad uczestnictwa i warunków (całkiem prostych - dodam jedynie) do spełnienia w tej akcji.

Na złożeniu wniosku o Konto Jakie Chcę lub (w przypadku osób w wieku 18-26 lat) o Konto Jakie Chcę dla Młodych czas jest do poniedziałku. Umowę można podpisać najpóźniej do 5.01.2022 r. - można to zrobić za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przyjedzie do Ciebie z dokumentami do podpisu. We wniosku możesz podać adres na potrzeby kuriera inny, niż Twój adres zamieszkania lub korespondencyjny - wtedy możesz go przyjąć np. w miejscu pracy albo w miejscu, gdzie akurat będziesz przebywać w okresie okołoświątecznym. Jeśli chcesz nieco przyspieszyć czas aktywacji konta, sprawdź w jaki sposób (w wybranych miejscowościach) działa otwarcie konta z e-kurierem.

Jak na standardy promocji bankowych, wypłata pierwszej premii od Santandera nastąpi całkiem szybko, bo 100 zł dostaniesz już do 31.01.2022 r. Do tego sukcesywnie będą wpadać pozostałe gratyfikacje: bonus 50 zł za otwarcie konta z kodem polecenia (jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Cię polecić, swój kod polecenia udostępniam we wpisie prześwietlającym promocję) oraz premia 200 zł (jej spodziewać się można najpóźniej do 30.04.2022 r.).

350 zł... to jednak nie wszystko 😉 Z Kontem w Santander Banku można zyskiwać więcej. I nim przejdę do wymienienia tych wszystkich mniejszych lub większych promocji, w których zyskiwać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci tego banku, to podzielę się pewnym spostrzeżeniem... 

Promocja Konta Jakie Chcę z premią min. 350 zł trwa dość długo, bo od 1.11. i cieszy się olbrzymim zainteresowaniem - wpis o tej promocji spotkał się z pozytywnym odbiorem i ma ponad 2,3 tys. udostępnień i reakcji na Facebooku (wielkie dzięki dla każdego z Was, który tak pomaga mi spopularyzować bloga!). Pod tym postem na Facebooku bardzo często pojawiały się jednak komentarze: 

"A co dla starych klientów?", 

"Dla obecnych klientów nie mają nic"


I przyznam, że mi ręce opadają... Co, jak co, ale akurat w Santanderze propozycji dla obecnych klientów - na tle innych banków - jest całkiem sporo. Oczywistą rzeczą jest, że obecny klient nie dostanie 350 zł w tak łatwy sposób, jak nowy klient, ale też sporo można nazbierać. Z obecnie dostępnych promocji do wzięcia są:


A tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy, jako posiadacz konta w Santanderze, można było załapać się na następujące promocje (z których wszystkie opisywałem na blogu Bankobranie):
  • punkty w programie Bezcenne Chwile za rejestrację karty Mastercard - ich liczba pozwalała na odebranie nagrody o wartości 50 zł (ta promocja akurat była dostępna w różnych bankach - w tym w Santanderze);
  • bonus 50 zł za otwarcie konta dla dziecka;
  • bon 50 zł do sklepu AniaKruk.pl za skorzystanie z limitu kredytowego w koncie (bez opłat);
  • promocyjne punkty za płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile (do 10 000 punktów - tyle wystarcza na nagrody o wartości min. 100 zł);
  • bonus do 60 zł za logowanie do bankowości (tu akurat dla zaproszonych klientów);
  • bon 70 zł na zakupy w CCC (dostawali go także obecni klienci - nie wiem czy wszyscy, ale po sygnałach od Czytelników wnioskuję, że wiele osób otrzymało);
  • moneyback (do 100 zł) dla wszystkich posiadaczy kart kredytowych (w czasie Black Weekend);
  • bonus 20 zł za uruchomienie usługi "Moje Cele" (gdzie w praktyce wystarczyło kilka kliknięć i jedna, dowolna płatność kartą lub Blikiem).

Chyba nie tak mało tego 😉

Omówienie zasad uczestnictwa, warunków zdobycia premii do 350 zł oraz prześwietlenie Konta Jakie Chcę znajdziesz tutaj.

Bonus 350 zł za konto firmowe w Santander Banku (+ więcej w pozostałych promocjach)


To już propozycja dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Również tylko do 20.12.2021 r. (włącznie) można się zarejestrować w promocji i zawnioskować o Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Banku. W tej promocji do wzięcia czeka łatwy bonus 350 zł na start, a oprócz tego w bankowej promocji czeka więcej gratyfikacji - m.in. zwroty za płatności kartą, dzięki którym można zyskać do 900 zł. Korzyścią dla uczestników promocji jest również to, że bank bezterminowo (!) zwalnia z opłat za prowadzenie konta, przelewy czy kartę wydaną do rachunku, więc wszystko co najważniejsze można mieć za 0 zł bez kłopotania się spełnianiem jakichkolwiek warunków.


Promocję konta osobistego można połączyć z promocją konta firmowego. Kolejność składania wniosków nie ma znaczenia.

By uprościć dyskusję na temat promocji kont w Santander Banku, do komentowania zapraszam pod wyżej podlinkowanymi wpisami.

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...