Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Konto w Porządku z nagrodami" od Banku Pocztowego (+ 2% dla oszczędności)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

13.12.2021

"Konto w Porządku z nagrodami" od Banku Pocztowego (+ 2% dla oszczędności)

Są promocje bardzo dobre, dobre i... te ze skromniejszymi bonusami.

Bank Pocztowy: Konto w Porządku z nagrodami
Bank Pocztowy dość rzadko gości na łamach bloga Bankobranie, bo też dość rzadko serwuje promocje. Tym razem za otwarcie konta czeka voucher na zakupy o wartości 50 zł oraz 2% na rachunku oszczędnościowym. Najaktywniejsi mają jeszcze szansę na dodatkową nagrodę: np. opaskę Xiaomi mi Band 6.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pocztowym.]

Nagrody o wartości 420 zł za otwarcie konta? Można? Można - tyle daje BNP Paribas. Jest też 360 zł premii od Millennium albo 350 zł od Santander Banku i cała masa innych propozycji banków z bonusami o wartości kilkaset złotych. 

Getin Bank aktualnie na start daje 50 zł do Allegro i nagrodę o takiej wartości dla nowych klientów postanowił też przygotować Bank Pocztowy.

Bank pocztowy: promocja "Konto w Porządku z nagrodami"


Dla kogo promocja? Na wstępie nieco ponarzekałem na wysokość nagrody, ale za plus na pewno należy uznać krótki okres wykluczenia dla byłych klientów, gdyż udział w promocji może wziąć osoba fizyczna, która w okresie od 1.11. do 5.12.2021 r. nie posiadała konta osobistego w Banku Pocztowym, więc okres karencji jest w tym przypadku przyjazny i dla niektórych może oznaczać okazję na szybki powrót.

Nagrody. Na uczestników promocji "Konto w Porządku z nagrodami" czekają następujące nagrody gwarantowane:

 • 4000 punktów w programie "Bezcenne Chwile", które będzie można wymienić na nagrody z katalogu tegoż programu lojalnościowego Mastercard - to oznacza możliwość odebrania nagrody o wartości 50 zł (może być to np. voucher na zakupy - do wyboru w zależności od dostępności m.in. Carrefour Circle K, Douglas, RTV Euro AGD, a także Monety Allegro);
 • 2% na koncie oszczędnościowym - gwarantowane na 3 miesiące dla kwoty do 10 000 zł.

Do wzięcia jest też nagroda dodatkowa, ale ona już nie jest gwarantowana, gdyż bank przewidział ją tylko dla najaktywniejszych - to 16 600 punktów w programie "Bezcenne Chwile", które będzie można wymienić na nagrodę z katalogu nagród programu. Bank jako przykład nagrody podaje opaskę Xiaomi Mi Band 6 z NFC (ale niewykluczone, że te punkty będzie można wymienić na coś innego).

Na tym prostota i klarowność w niniejszej promocji się kończy. Jeśli więc jesteś nowym Czytelnikiem bloga Bankobranie i dopiero pierwszy raz stykasz się z promocjami bankowymi, to wiedz jedno: w innych promocjach nie ma aż tylu nieścisłości oraz niewiadomych. Innymi słowy: regulaminy przygotowywane przez inne banki są o wiele bardziej precyzyjne. Niemniej i promocję Banku Pocztowego biorę pod lupę i sprawdzam.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zdobyć 4000 punktów w programie "Bezcenne Chwile" oraz 2% na koncie oszczędnościowym:
 • załóż Konto w Porządku wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard, podając dla banku swój numer telefonu komórkowego i adres e-mail oraz wyraź:
  • zgody marketingowe (najpewniej wszystkie, gdyż bank nie wymienia które są konieczne) oraz 
  • zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji do Rachunku bankowego na adres email;
 • przystąp do promocji - po zalogowaniu do bankowości internetowej w zakładce "Market Cyfrowy", akceptując tam regulamin promocji i wymagane oświadczenia.

Do kiedy trzeba spełnić powyższe warunki? Dobre pytanie. Regulamin promocji niby wskazuje, że trzeba to zrobić w "Czasie Trwania Promocji" (który jest przewidziany od 6.12.2021 r. do 28.02.2022 r.), ale jednocześnie stawia warunek, że dla uzyskania nagrody w postaci 4000 punktów w programie "Bezcenne Chwile": 
 • trzeba wykonać płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolną kwotę) najpóźniej do... 31.01.2022 r. 

Zatem w praktyce z założeniem konta i spełnieniem wyżej wymienionych warunków trzeba wyrobić się szybciej - już do końca stycznia.

Niestety regulamin promocji nie precyzuje też... kiedy należy przystąpić do programu "Bezcenne Chwile" z kartą Mastercard wydaną do konta w Banku Pocztowym. Można jedynie wywnioskować, że trzeba to zrobić przed wykonaniem płatności kartą. Zatem czasu na otwarcie konta robi się więc jeszcze mniej, bo jeśli na potrzeby uzyskania 4 000 punktów płatność ma być wykonana kartą, to najpierw trzeba zaczekać na jej dopisanie do programu "Bezcenne Chwile" (a zgodnie z regulaminem otwarcie konta punktowego w tym programie może nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji). Na szczęście z rejestracją karty w programie nie trzeba czekać do momentu jej otrzymania, ale można to zrobić już na etapie składania wniosku o konto w Banku Pocztowym. 

Po uzyskaniu kodu promocyjnego (który bank ma przesłać SMSem - tu też brak daty kiedy takowa wiadomość ma przyjść) najpóźniej do 31.03.2022 r. będzie należało zalogować się na stronie programu Bezcenne Chwile, by tam w zakładce "Benefity" w sekcji "Kody Promocyjne" podać otrzymany od banku  kod. I dopiero dodanie tego kodu będzie oznaczać naliczenie punktów w programie Bezcenne Chwile.

Z 2% na koncie oszczędnościowym skorzystać będzie można przez 3 miesiące liczone od miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji - podwyższone oprocentowanie obowiązywać ma dla kwoty do 10 000 zł.

Wypłata odsetek na tym koncie oszczędnościowym ma się odbywać w dwóch transzach: na koniec miesiąca kalendarzowego będą wpływać odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania (które aktualnie wynosi 0,01% w skali roku), a wyrównanie odsetek do poziomu wynikającego ze stawki 2% w skali roku ma następować najpóźniej do 10. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Nagrodę dodatkową w postaci 16 6000 punktów w programie "Bezcenne Chwile" otrzyma 100 osób, które: 
 • w okresie od 1.02. do 28.02.2022 r. dokonają największej liczby transakcji mobilnych (przez które bank rozumie zakupy przy użyciu portfeli cyfrowych Google Pay, Apple Pay, Xiaomi Pay, Garmin Pay z wykorzystaniem Karty Banku Pocztowego lub przy użyciu kodu BLIK) na kwotę min. 5 zł każda (przy czym tych transakcji w lutym należy zrobić co najmniej 15).

Nagrodzonym bank zamierza również SMSem przesłać kod promocyjny, który będzie można wykorzystać na stronie programu Bezcenne Chwile najpóźniej do 31.03.2022 roku.

Punkty (zarówno 4 000, jak 16 600) mają być ważne przez 6 miesięcy od momentu zasilenia konta punktowego w programie Bezcenne Chwile.

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj o ograniczeniach wynikających z regulaminu. Bank uwzględni bowiem wyłącznie płatności za:
"zakup towarów lub usług w sklepie stacjonarnym lub internetowym, dokonany w złotych polskich za pomocą Karty przez Uczestnika Programu – z wyjątkiem: 
wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; 
wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach), a także transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz 
zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie mieszczą się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"

Konto w Porządku - prześwietlenie oferty Banku Pocztowego


Konto w Porządku w Banku Pocztowym w praktyce dostępne jest w trzech wariantach. Jako "zwykłe" Konto w Porządku Start (dla każdego od 26. do 64. życia) oraz jako Konto w Porządku Start (dla osób do 25. roku życia) oraz Konto w Porządku Plus (od 65. roku życia).

Konto w Porządku (dla każdego od 26. do 64. życia) to:
 • 0/7,99 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli do konta wydana jest karta płatnicza;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/6,99 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonane zostały płatności kartą na sumę min. 300 zł;
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w sieci Planet Cash i PKO BP; 2 zł w przypadku wypłat z innych bankomatów.

Konto w Początku Start (dla osób do 25. roku życia) to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek innych warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za kartę wydaną do konta - bank nie pobiera opłat bez konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji;
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w sieci Planet Cash i PKO BP; 2 zł w przypadku wypłat z innych bankomatów.

Z kolei Konto w Porządku Plus (od 65. roku życia) charakteryzuje się poniższymi cechami:
 • 0/7,99 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli do konta wydana jest karta płatnicza lub jeśli na rachunek co miesiąc wpływa świadczenie z ZUS;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/6,99 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonane zostały płatności kartą na sumę min. 300 zł;
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w sieci Planet Cash i PKO BP; 2 zł w przypadku wypłat z innych bankomatów.

Regulamin promocji nie precyzuje sposobu otwarcia konta, więc można to zrobić zarówno w placówkach banku, jak i poprzez stronę banku - w tym drugim przypadku, jako sposób zawarcia umowy o konto można wybrać kuriera lub placówkę.

Konto oszczędnościowe w Banku Pocztowym można założyć wraz Kontem w Porządku (jest taka opcja do zaznaczenia we wniosku o konto osobiste). Rachunek oszczędnościowy prowadzony jest za 0 zł. W każdym miesiącu kalendarzowym pierwszy przelew wewnętrzny z konta oszczędnościowego (na własne konto w Banku Pocztowym) realizowany jest za 0 zł. Drugi i każdy kolejny w tym samym miesiącu kalendarzowym kosztuje po 10 zł.

Przydatne dokumenty:

98 komentarzy:

 1. 300 zł/mies. dla 0 zł za kartę? Dla mnie to dyskwalifikuje samo konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Np. Alior czy Śląski mają identyczny wymóg.

   Usuń
  2. Ale nawet PKO wycofało się z 300 zł na rzecz 5 transakcji miesięcznie.

   Wymóg wydawania takich sum to jest tylko kij na klienta. A marchewek w tych bankach zazwyczaj nie ma. No może poza Aliorem bo tam jest moneyback więc nie dość że nie ma opłaty to jeszcze wpada parę złotych w każdym miesiącu. Ale ogólnie takie wymogi kwotowo to nieporozumienie.

   Usuń
  3. Tutaj marchewka to KO @ 2% przez 3 m-ce.

   Usuń
  4. Warunkiem darmowości ROR i karty w PKO był obrót kartą na 100 zł.

   Usuń
  5. Na 100 zł to był i jest wymóg w młodszym dziecku PKO, czyli Inteligo.
   PKO miał od zawsze wymóg płatności kartą na kwotę co najmniej 300 złotych, który zmieniono na 5 transakcji na dowolną kwotę (również blikiem).

   Usuń
  6. Stwierdzenie typu "od zawsze" to spora przesada - 8 lat temu miałem u nich ROR z takim właśnie warunkiem darmowości czyli 100 zł obrotu kartą.

   Usuń
  7. BOŚ wymaga 500 zł obrotu kartą, ale ROR jest darmowy nawet bez wyrabiania karty dzięki co-miesięcznemu wpływowi 1k.

   Usuń
 2. Ile gwiazdek w ratingu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieco się wahałem między jedną, a dwoma. Na plus: krótka karencja, łatwe warunki uzyskania nagrody (4000 pkt). Jednakże sama wartość nagrody gwarantowanej (50 zł to było "coś", ale z 6-7 lat temu), brak precyzyjności warunków, a także samo konto (z wyśrubowanym warunkiem uniknięcia opłaty za kartę, gdy w większości banków wystarczy wykonanie do kilku płatności na dowolne kwoty w miesiącu) sprawiają, że nota tak niska. Aczkolwiek sam najprawdopodobniej spróbuję ;)

   Usuń
 3. Czy zwalniający z opłaty obrót kartą na sumę co najmniej 300 zł ma jakieś restrykcje MCC ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń. W taryfie jest tylko zapisane "Suma kwot transakcji bezgotówkowych dokonanych w danym miesiącu kalendarzowym, w tym transgranicznych transakcji płatniczych przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych: min. 300 zł"

   Usuń
 4. Jak później z zamknięciem konta? Placówka pewnie tylko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy skan wypowiedzenia wysłać na e-mail.U nich rozpoczęcie okresu wypowiedzenia nie liczy się od wpłynięcia e maila, tylko dopiero od wprowadzenia w system a tu poślizg jest duży, po prostu trzeba tam dzwonić, a wiem to z doświadczenia.

   Usuń
  2. placówka banku/Poczty Polskiej

   list (adres: Bank Pocztowy S.A. Centrala Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 17, 85-959 Bydgoszcz)

   mail (informacja@pocztowy.pl) - wysłać należy skan wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza wypowiedzenia

   Usuń
  3. Teoretycznie można poprzez e-mail. Praktycznie tylko w oddziale.

   Usuń
  4. Do tego co poprzednicy napisali dodam jeszcze żebyś w razie co przyszykował się na niezłe przeprawy. Ogólnie nie polecam wgl otwierać konta w tym banku ani w Envelo

   Usuń
  5. Brałem udział w dwóch promkach (Envelo) i po zakończeniu drugiej pomimo złożenia dyspozycji zamknięcia umowy w oddziale konto nie zostało zamknięte. Powtórna wizyta była konieczna.

   Usuń
  6. Internetowy odprysk Pocztowego czyli EnveloBank już nie istnieje.

   Usuń
 5. Punkty w programie Bezcenne Chwile mają być ważne przez 6 m-cy od momentu zasilenia konta punktowego - czy do chwili ich wykorzystania konto i karta muszą być aktywne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu już w grę wchodzi regulamin programu Bezcenne Chwile (pkt 13, ppkt b):

   "b) W wypadku zamknięcia Rachunku uczestnika przez samego uczestnika lub przez jego Instytucję Finansową z jakiejkolwiek przyczyny, uczestnik otrzymuje powiadomienie o konieczności wymiany pozostałych Punktów/realizacji Oferty Specjalnej w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania powiadomienia przez uczestnika. Po upływie tego terminu wymiana zgromadzonych Punktów/realizacja Ofert Specjalnych nie będzie możliwa, a udział uczestnika w Programie zostanie zakończony."

   Usuń
  2. Dzięki bardzo!

   Usuń
 6. Kiedy należy otworzyć to KO i jakie są reguły np. w kwestii wypłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu powyższego wpisu, tuż nad przydatnymi dokumentami, dodałem akapit nt. konta oszczędnościowego.

   Usuń
  2. Złotówa, czyli reasumując: KO założone w grudniu w chwili otwierania ROR, może zacząć zbierać podwyższone oprocentowanie dla kwoty do 10k począwszy od 1. stycznia, a odsetki będą wypłacane od 10. lutego przez 3 kolejne m-ce. Ponadto jest jedna darmowa wypłata miesięcznie, każda następna 10 zł.

   Szału nie ma, ale to znowu nie tak źle 😋

   Usuń
  3. Od 1. stycznia czy od dnia pierwszego zasilenia konta?

   Usuń
  4. @Anonimowy 13 grudnia 2021 18:19, nic dodać, nic ująć.

   @Anonimowy 14 grudnia 2021 18:42, jeśli konto osobiste zostanie otwarte w grudniu, to podwyższone oprocentowanie (2%) będzie naliczane od 1.01. do 31.03.

   Usuń
  5. A co w kwestii obrotu kartą na 300 zł? Trzeba wykonać ten warunek już w grudniu czy dopiero od 2-go pełnego miesiąca?

   Usuń
  6. Zawsze od pełnego miesiąca. Konto otwarte w grudniu to od stycznia.

   Usuń
  7. Tego niestety nie wiadomo, ale lepiej ten warunek spełnić i mieć pewność, że opłaty nie pobiorą.

   Usuń
 7. Złożyłem wniosek przez internet z kurierem. Po kilku godzinach przyszedł mail, że wniosek odrzucony. Bez podania przyczyn. Dzwonię na infolinię i od 45 minut "wszystkie linie są zajęte, proszę czekać".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze wszystkich usług Poczta Polska najlepiej działa Pocztex Reszta jest wciąż zawieszona w poprzedniej epoce - taki klimat :)

   Usuń
  2. Jeśli brałeś udział w jakiejś promce EnveloBank, to być może masz wciąż aktywną bankowość.

   Usuń
  3. Wczoraj się nie doczekałem. Dzisiaj zadzwoniłem ponownie.

   Nie miałem konta w Enelobanku. Kiedyś miałem w Pocztowym. Ale nawet dziś na infolinii konsultantka mi potwierdziła że nie mam nic i dziwi się dlaczego wniosek odrzucony. Miała to przekazać do odpowiedzialnego działu i mają się ze mną kontaktować.

   Usuń
  4. Z pewnością nie zajmie im to zbyt dużo czasu 🤪

   Usuń
  5. Najprawdopodobniej nikt się nie odezwie - taki klimat :)

   Usuń
  6. @Anonimowy, 14 grudnia 2021, 16:04 - czy już się kontaktowali?

   Usuń
 8. Odsetki na tym KO z 10k za 3 m-ce to circa 40 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na koniec miesiąca standardowe wyniosą 0,08 zł, a po odjęciu podatku Belki zostanie 0,06 zł xD

   Usuń
  2. Odsetki premiowe są dopisywane 10. dnia następnego m-ca podobnie jak to robią w Getin.

   Usuń
  3. Z 10k będzie tego nieco ponad 13 zeta :)

   Usuń
  4. Obecnie mam w Nest 2,3% na KO, a ROR jest bezwarunkowo darmowy.

   Usuń
  5. Oferta Nest Banku jest dość skomplikowana, bo oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (Nest Oszczędności) zależy od czasu założenia tegoż rachunku. A wpływ na wysokość oprocentowania ma stawka WIBOR 3M (czyli stopa oprocentowania po której banki pożyczają pieniądze między sobą). Niektórzy "starzy" kliencie mają faktycznie bardzo wysokie oprocentowanie, ale dla nowych to już wygląda - delikatnie rzecz ujmując - średnio.

   W uprzywilejowanej sytuacji są posiadacze tych kont oszczędnościowych założonych już dość dawno temu (w czasach nieco lepszego oprocentowania dla oszczędności, gdy WIBOR 3M był poniżej oprocentowania najlepszych lokat np. w Idea Banku i gdy pewnie mało kto myślał o wzroście WIBOR-u, gdy oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych dalej będzie niskie - choć rosnące, ale na dzień dzisiejszy w praktyce większość lokat i kont oszczędnościowych daje oprocentowanie niższe, niż WIBOR 3M). I szczęśliwcy, którzy przez lata trzymali rachunek, dziś są beneficjentami (mając aż 2,3% w skali roku - to oprocentowanie zmienne; stawka jest co miesiąc aktualizowana).

   Dla rachunków Nest Oszczędności założonych od 29.10.2016 roku do 01.12.2021 roku oprocentowanie jest już równe stawce WIBOR 3M, ale pomniejszonej o 0,5 p.p.

   Kto jednak dopiero teraz założy konto oszczędnościowe w Nest Banku, ten z dobrodziejstwa wysokiego WIBOR-u 3M już niestety nie skorzysta. Od 2.12. obowiązują inne warunki - w promocji (od dnia otwarcia rachunku do końca miesiąca kalendarzowego w którym otwarto rachunek oraz przez następne 2 pełne miesiące kalendarzowe) oprocentowanie wynosi 1,25% w skali roku do 100 tys. zł, a dla nadwyżki marne 0,01%. Z kolei standardowe oprocentowanie na Nest Oszczędności (dla rachunków założonych od 2.12.) do 100 tys. zł to WIBOR 3M pomniejszony o aż 1,5 p.p. (czyli na dziś dzień byłoby to 0,8% w skali roku), nadwyżka ponad 100 tys. zł objęta jest oprocentowaniem 0,01%.

   Usuń
  6. Złotówa, czy dla klientów mających oprocentowanie WIBOR 3M - 0,5% jest jakiś limit kwotowy, np. 100k?

   Usuń
  7. Oprocentowanie ustalane jest co miesiąc w oparciu o stawkę WIBOR 3M z 15-go dnia kalendarzowego.

   Usuń
  8. @Anonimowy 20 grudnia 2021 15:54, z tego co wywnioskowałem z tabeli oprocentowania, to bez limitu (dla kont otwartych od 29.10.2016 do 01.12.2021 roku).

   Usuń
  9. Złotówa, jeśli oprocentowanie jest ustalane co miesiąc w oparciu o stawkę WIBOR 3M z 15-go dnia kalendarzowego, to czy nowe oprocentowanie na KO wchodzi w życie również w środku m-ca czy dopiero od początku kolejnego m-ca?

   Usuń
  10. No właśnie, kiedy jest aktualizowane oprocentowanie?

   Usuń
  11. Od 16-go.

   Usuń
 9. Złotówka, czy obrót kartą należy wykonać już w m-cu założenia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W m-cu otwarcia konta nie.

   Usuń
  2. TOiP nic o tym nie mówi.

   Usuń
  3. A czy któryś bank pobiera w miesiącu otwarcia konta? No raczej nie.

   Usuń
  4. Pocztowy to zdecydowanie nie jest typowy bank :)

   Usuń
 10. Na stronie banku pocztowego nie ma takiej oferty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link z powyższego prześwietlenia promocji prowadzi na stronę banku.

   To że banki nie promują tego typu promocji na swych głównych stronach to ani nic nowego, ani zaskakującego. Powszechna polityka. Powody są dwa: 1) na stronę banku wchodzą głównie obecni klienci (więc po co "cieszyć" ich oko promocją dla nowych); 2) jeśli już ktoś wchodzi na stronę banku, a nie jest klientem banku, to najpewniej już został do tego w jakiś sposób zachęcony (np. reklamą), więc bank nie chce płacić podwójnie (tzn. i za reklamę, i nagrodą dla klienta).

   Usuń
  2. Złotówa, kiedy należy wykonać płatności na kwotę min. 300 zł po raz pierwszy?

   Usuń
  3. Podbijam pytanie.

   Usuń
  4. W lutym :)

   Usuń
  5. A nie w marcu? Dziwne :)

   Usuń
 11. Mam pytanie , otwarłem konto w Pazdzierniku pod koniec , ale złozyłem odstapienie od umowy konta te ktore mozna złozyc w ciagu 14dni od zalozenia konta, praktycznie konta nieuzywalem i nie aktywowałem dostepu do bankowosci internetowej ani nie aktywowałem karty do konta , data jako zamkniecia konta w banku z tego odstapienia jest 3.11.2021 . tak wiec czy moge teraz skorzystac z tej promocji otwierajac konto , jednym slowem czy zalapie sie na promocje ?? pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odstąpienie = umowa niezawarta. Tak to powinno być. Ale jak jest w Pocztowym to nie wiadomo.

   Usuń
 12. SZKODA CHYBA WOGOLE SOBIE ZAWRACAC GŁOWE TYM BANKIEM , WOGOLE NIE DA SIE ZŁOZYC WNIOSKU O ZALOZENIE KONTA, WPISUJE POPRAWNE DANE I ZAZNACZAM WSZYSTKO TAK JAK MA BYC , A WYWALA ZA KAZDYM RAZEM NA SAM POCZATEK WNIOSKU I OD NOWA , OBOJETNIE CZY TO ROBIONE NA LAPKU CZY W KOMORCE I NA ROZNYCH PRZEGLADARKACH , TAKZE COS TEN BANK MA JEDNYM SŁOWEM ZJE....... Z TYM WNIOSKIEM , SZKODA ZABAWY A I TAK NIE DA SIE TEGO PRZEJSC , POWINNI NAPRAWIC JAKOS TEN BŁAD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wniosek złożyłem. Zweryfikowałem maila i telefon. Ale dostałem wiadomość o jego odrzuceniu. Infolinia nie potrafi udzielić mi informacji o powodzie.

   Usuń
  2. Mam podobnie jak ty. Podczas wpisywania danych odświeża się formularz i kasuje dane. Ewidentnie błąd po ich stronie. Może po Nowym Roku naprawią, a jak nie to wielkiej straty nie będzie.

   Usuń
 13. Złotówa, czy do 'obsługi' tej promki konieczna jest aktywacja apki Peopay czy wystarczy bankowość?

  OdpowiedzUsuń
 14. A ja założyłam konto, zapisałam się do programu Bezcenne Chwile i przy logowaniu do Bezcennych Chwil wywala mnie, że niby problem z serwerem. Loguję się na inne konta w programie, bo mam wiele kart i wszystko działa ok. Co robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wiem, uzyskałam odpowiedź na infolini. Rozwiązaniem było dodanie karty do już istniejącego konta w programie Bezcenne Cheile. Teraz po zalogowaniu mam na tym koncie dwie karty z różnych banków.

   Usuń
  2. Miałeś farta, bo kumaci ludzie na ich infolinii to raczej wyjątki.

   Usuń
 15. Ciekawe czy oprócz ichniej promki zadziała równolegle ta promka z paliwem za 6800 pkt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj rozsyłają kody do BCh.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Jutro idę na pocztę złożyć dyspozycję zamknięcia konta 😄   Usuń
  3. Ja zaczęłam jeszcze te 60 dni roboczych i być może dostanę jeszcze punkty za promkę z paliwem.

   Usuń
  4. Po wpisaniu otrzymanego kodu z Pocztowego pojawiły się 4k punktów oraz info: "Tutaj widzisz punkty, które stracą ważność w ciągu najbliższych 3 miesięcy"

   Dziwne, bo w powyższym opisie Złotówa pisze: "Punkty (zarówno 4 000, jak 16 600) mają być ważne przez 6 miesięcy od momentu zasilenia konta punktowego w programie Bezcenne Chwile"

   Usuń
  5. Regulamin promocji (§ 3., pkt. 12): "Punkty są ważne przez okres 6 (sześciu) miesięcy od dnia zasilenia Rachunku Programu".

   Usuń
  6. Czemu tu wierzyć?

   Usuń
 16. Przelew wychodzący na 10k wymaga u nich 'werfikacji' mimo, że dzienny limit przelewów to 20k. Wciąż czekam na uwolnienie przelewu - porażka!

  OdpowiedzUsuń
 17. Oprocentowanie dla salda powyżej 10k wynosi obecnie 0,75% - jest moc :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy za te 4000 punktów da się doładować kartę Orange lub T-Mobile płacąc punktami u któregoś z partnerów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Czy np. w EuroAGD lub w Empik daje się zakupić doładowania karty używając do tego celu punkty BCh?

   Usuń
  3. W Bezcennych Chwilach nie ma nagród w postaci doładowań telefonów.

   Usuń
  4. Moje pytanie to: czy np. w EuroAGD, w Empik albo u jakiegokolwiek innego partnera BCh możliwe jest zakupienie doładowania kart np. Orange czy T-Mobile używając do tego celu punktów BCh? Wie ktoś?

   Usuń
  5. Możesz za voucher kupić doładowanie. Przynajmniej kupowałem w Euro i Circle. W moim Empiku nie ma doładowań od jakiegoś czasu.

   Usuń
  6. Jak to się odbywa? Zakup internetowy z odbiorem np. w sklepie czy zakup w sklepie stacjonarnym?

   Co oznacza tutaj voucher? Nigdy tego nie robiłem.

   Dzięki.


   Usuń
  7. W Empiku doładowań brak.

   Usuń
  8. Voucher do danego sklepu odbierasz w Bezcennych Chwilach. I nim płacisz. Nie wiem czy da się internetowo. Ja kupowałem stacjonarnie.

   Usuń
  9. @Anonimowy, 7 lutego 2022, 20:57 - dzięki bardzo!

   Usuń
  10. Ubierając bon do Circle K dostaje się 50 zł za 3400 pkt.

   Kod kreskowy jest przysyłany po chwili na wskazany e-mail i należy go zaprezentować na stacji w celu zeskanowania.

   Usuń
 19. Zgodnie z regulaminem KO, wyrównanie odsetek do poziomu wynikającego ze stawki 2% w skali roku ma następować najpóźniej do 10. dnia kolejnego m-ca kalendarzowego.

  Czy ktoś już otrzymał to wyrównanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Mnie próbowano tłumaczyć brak wypłaty odsetek faktem, że na KO w dniu wypłaty odsetek saldo wynosiło zero - pełna groteska!

   Usuń
  2. To bzdura, złóż reklamację.

   Usuń
 20. Wpadł SMS z wygraną :)
  "Zdobyles nagrode! Punty na odbior opaski Xiaomi Mi Band 6 NFC. Zarejestruj/zaloguj sie w Programie Mastercard Bezcenne Chwile i wpisz KOD:_________" :)

  OdpowiedzUsuń
 21. U mnie też jest. Śmiem twierdzić że uczestników było mniej niż nagród xD

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...