Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 100 zł od Pekao dla dziecka (w wieku 6-12 lat) w promocji "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS" (+ 250 zł dla rodzica!)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.12.2021

Rekordowe 100 zł od Pekao dla dziecka (w wieku 6-12 lat) w promocji "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS" (+ 250 zł dla rodzica!)

Lubię pisać o nowych edycjach promocji, gdy rośnie w nich wartość nagrody.

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS - VI edycja
I tak jest właśnie w najnowszej odsłonie promocji konta dla dzieci (w wieku 6-12 lat) w Pekao. O ile dotąd bank dawał 50 zł na start, to teraz można zgarnąć 100 zł. No i rekordowa nagroda czeka też dla rodzica (tudzież każdego dorosłego), bo za otwarcie konta dla siebie może zgarnąć aż 250 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Dla tych (rodziców), którzy jeszcze nie mają konta osobistego w Pekao dla siebie, może to być dodatkowa mobilizacja, bo za otwarcie Konta Przekorzystnego czekają bony na zakupy na sumę 250 zł (aż tyle bank ten jeszcze nigdy nie dawał za otwarcie samego konta - kiedyś było do wzięcia o 50 zł więcej, ale wymogów było o wiele więcej i oprócz konta w pakiecie trzeba było też wyrobić kartę kredytową; teraz jest o niebo łatwiej).

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS – VI edycja


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być dziecko w wieku 6-12 lat (w dniu zawarcia w jego imieniu umów), mieszkające w Polsce i z polskim obywatelstwem, które od 1.01.2019 r. nie posiadało konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.
💡 Jeśli masz starsze dziecko (ale ciągle niepełnoletnie), sprawdź promocję konta w Pekao również dla niego - do wzięcia czeka również premia 100 zł.

Z udziału w promocji "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS – VI edycja" (czyli dla dzieci w wieku 6-12 lat) wykluczone są również osoby, które brały już udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom" oraz "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS".

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który w dniu zakładania konta dla dziecka musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać do 250 zł z Kontem Przekorzystnym (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji).

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS


Nagrody. Do wzięcia czekają 2 bonusy po 50 zł każdy. To nagrody pieniężne, które wpłyną na konto dziecka, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć pierwszy bonus w wysokości 50 zł:
 • do 2.01.2022 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Pakiet PeoPay KIDS (w skład którego wchodzą Konto Przekorzystne dla Młodych  - czyli konto osobiste, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikacja mobilna PeoPay KIDS), składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody;
 • najpóźniej do 10.01.2022 r. dziecko musi zalogować się do aplikacji PeoPay KIDS.

I to już wszystko, za co przysługiwać będzie pierwszy bonus 50 zł. Realizacja powyższych warunków dodatkowo otworzy drogę do zgarnięcia drugiego bonusu (również w wysokości 50 zł). By go uzyskać:
 • 10.01.2022 r. saldo na koncie Przekorzystnym dla młodych (czyli na koncie dla dziecka) lub na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb musi być większe, niż 10 zł (innymi słowy: na jednym z tych rachunków musi znaleźć się co najmniej 10,01 zł; bank nie będzie sumował sald z różnych rachunków).

Wypłata bonusu lub bonusów (w zależności od spełnienia warunków) nastąpi całkiem szybko, bo już do 24.01.2022 r. (do czasu otrzymania premii nie należy zamykać, ani wypowiadać umowy o jakikolwiek produkt wchodzący w skład pakietu PeoPay KIDS).

Promocja nie jest dostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Pakiet PeoPay KIDS można założyć za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay albo w placówkach własnych banku (pamiętaj przy tym jedynie, że jeśli dopiero teraz - jako rodzic - zechcesz założyć konto dla siebie, by zgarnąć nagrody o wartości 250 zł, to wniosek o konto trzeba złożyć poprzez stronę promocji, a nie w placówce banku).

Konto Przekorzystne dla Młodych - szczegóły oferty


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26. roku życia: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce. 

Karta do konta nie jest wymagana.

Z kolei rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat. Korzystanie z tego rachunku nie jest wymagane (saldo na kwotę min. 10,01 zł można wszak posiadać na koncie podstawowym, ale otwarcie rachunku Mój Skarb jest wymagane na potrzeby promocji).

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć maksymalnie 100 zł (bez względu na liczbę założonych kont).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Proszę o informację czy dziecko poniżej 13. roku życia, nie posiadające karty płatniczej, będzie mogło wypłacać środki z bankomatu za pomocą BLIK-a. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. dzień dobry, te konto dla dziecka mogę założyć przez apkę PeoPay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Wybierz WIĘCEJ i tam masz PANEL RODZICA. I w nim założysz konto.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...