Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 6800 punktów za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile dzięki promocji "Paliwo na zimę"

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

22.12.2021

6800 punktów za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile dzięki promocji "Paliwo na zimę"

Taka liczba punktów pozwoli odebrać nagrodę - np. voucher na zakupy - o wartości 100 zł.

6800 punktów za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile dzięki promocji "Paliwo na zimę"
O ile najczęściej powitalne punkty dostępne są w promocjach kierowanych do klientów wybranego banku, to tym razem z propozycji skorzystać mogą klienci różnych banków - o ile ich karta może brać udział w programie lojalnościowym Mastercard.

[Promocja zakończona: sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe.]

Choć nazwa promocji "Paliwo na zimę" oraz towarzysząca jej grafika mogą sugerować, że nagrodą jest voucher o wartości 100 zł do Circle K, to raczej należy to uznawać za kreację marketingową. Nagrodą w promocji są bowiem punkty w programie Bezcenne Chwile. 6 800 punktów wystarczy na voucher 100 zł do Circle K, ale w katalogu nagród dostępne są też inne nagrody (rzeczowe, bilety oraz vouchery na zakupy w innych miejscach). W regulaminie promocji brak wskazania, iż do wyboru miałby być tylko voucher do wykorzystania na stacjach paliw.

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard (i Maestro) oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard - w tym wpisie dowiesz się również które karty (i z jakich banków) można rejestrować w programie.

 

"Paliwo na zimę": 6800 punktów od Mastercarda


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 20.12.2021 r.

Nagroda. Do wzięcia czeka 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile. Taka ich liczba pozwoli na wybór nagrody o wartości 100 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. 

Przykładowo: voucher o wartości 50 zł do Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" 3400 punktów. Na odebranie vouchera o wartości 25 zł do Merlin.pl lub vouchera do Google Play o wartości 20 zł, lub bonu 20 zł do Salad Story wystarczy 2000 punktów. Z kolei np. bilet 2D do Multikina wyceniany jest na 800 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 8 740 nagród po 6 800 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

Każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę (6800 punktów). 

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Paliwo na zimę" i zgarnąć 6800 punktów:

 • w okresie od 20.12.2021 r. do odwołania przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić poprzez stronę bezcennechwile.pl lub - w przypadku niektórych banków - poprzez bankowość internetową); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą na sumę min. 25 zł.

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) ma przysługiwać przez 6 miesięcy.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika."


Każdy uczestnik promocji zdobyć może wyłącznie jedną nagrodę (w postaci 6 800 punktów).

Jeśli w swym portfelu nie masz jeszcze karty z logo Mastercard, a chcesz wziąć udział w powyższej promocji, to sprawdź gdzie wyrobić taką kartę (może być to karta debetowa wydawana do konta lub karta kredytowa) i jeszcze dodatkowo przy tym zyskać:


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Michałowi.

Lubisz trzymać rękę na pulsie w dziedzinie promocji bankowych? Skorzystaj z niezawodnego źródła powiadomień - to bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga:

Przydatne dokumenty:

165 komentarzy:

 1. Jak mam już w Bezcennych karty Citi i Aliora to za dodanie teraz Santandera punkty będą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie jak zarejestrujesz się na inny adres @ to bez problemu.

   Usuń
  2. Regulamin:
   "Do otrzymania Korzyści uprawnieni są Uczestnicy, którzy w Czasie trwania Oferty Specjalnej spełnią
   łącznie wszystkie poniższe warunki:
   a. są uprawnionymi posiadaczami aktywnej i ważnej Karty Mastercard®, którą otrzymali od Instytucji Finansowej;
   b. nie byli Uczestnikami Programu przed dniem rozpoczęcia Oferty Specjalnej, tj. przed dniem 20 grudnia 2021 r. (ani bezpośrednio przed tą datą, ani nigdy wcześniej)"

   Usuń
  3. Można spróbować, ale zostawić to dla siebie.

   Usuń
  4. Podziel się proszę krótką informacją po zarejestrowaniu kolejnej karty, czy Ci się udało finalnie zdobyć punkty;)

   Usuń
  5. Każdy niech spróbuje sam :)

   Usuń
  6. I jak tam, komuś się udało z nowym adresem @?;)

   Usuń
  7. Punktów nie dodają w 3 dni więc nikt ci nie powie. Bez sensu jest stanie z boku i czekanie. Trzeba działać żeby pula się nie skończyła.

   Usuń
 2. Płatność jedna na 25 zł?

  OdpowiedzUsuń
 3. Złotówa, piszesz że "każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę" - czy to oznacza, że rejestrując więcej niż jedną kartę z logo MasterCard i tak otrzyma się jedynie jedną nagrodę, czy można zdobyć jedną nagrodę na każdą kartę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Można zarejestrować więcej niż 1 kartę

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy karta BNP "mam bonus'" też może wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z racji tego że jest program Mam Bonus to nie biorą udziału w BCh. Inna sprawa że od 14.12 MB jest słaby i się nie opłaca.

   Usuń
  2. tak samo karty MC do kont w mBanku i Millennium. Też do Bezcennych Chwil nie dodasz.

   Usuń
  3. To samo w PKO. Mało debetowych kart w ogóle bierze udział w Bezcennych Chwilach. Tylko Alior, Pekao, Citi, Getin i Santander.

   Usuń
  4. potwierdzam , Milenium się nie doda karta.

   Usuń
  5. Jeszcze kartę debetową Pocztowego można dodać.

   Usuń
 6. Serio BNP z nimi nie współpracuje? Co za dziady jedne, wiele razy z tego korzystałem a tu nie i kropka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BNP Paribas to jeden z największych banków w Europie, ale ich polski oddział to zupełnie inna bajka - taki klimat :)

   Usuń
  2. Masz na myśli to, że karty BNP nie są objęte programem BCh? Skąd taka wiadomość?

   Usuń
  3. Z tego, że wyświetla się komunikat o braku możliwości rejestracji takiej karty plus nie ma ich na liście partnerów na stronie Mastercard.

   Usuń
  4. No ale BNP ma jedne z lepszych promocji i z krótką kwarantanną ;-)

   Usuń
 7. Rejestracja w Handlowym odbywa się po zalogowaniu się do konta i trwa do 4 dni.

  W jaki sposób można się dowiedzieć/potwierdzić czy karta jest już zarejestrowana w BCh?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinien przyjść mail.

   Usuń
  2. Można też spróbować zalogować się do Bezcennych Chwil.

   Usuń
  3. Logowanie wymaga hasła, które nie jest ustalane na etapie rejestracji poprzez ich stronę.

   Usuń
  4. Na stronie logowania jest też opcja logowania za pomocą numeru karty i daty urodzenia.

   Usuń
 8. Czy w promocji bezcenne chwile śledzą preferencje zakupowe klientów i sprawdzają ich adresy w zamian za punkty? Punktów najwięcej się zdobywa na starcie i później się nie opłaca trzymać. Dostaje się ich coraz mniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co mają śledzić jak oni (banki i MC) to wszystko wiedzą?

   Usuń
 9. Niezarejestrowaną karte debetową mastercard, to mam tylko bnp paribas, ale ten bank chyba nie wspolpracuje z bezcenne chwile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie współpracuje. Ale co za problem zamówić nową/dodatkową kartę do któregoś z kont (jeśli masz) w Getinie, Santanderze albo Aliorze?

   Usuń
 10. Ciekawe czy łączy się z punktami powitalnymi w promocji tylko dla klientów Citi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej tak. Kiedyś mi się połączyły 2 promocje.

   Usuń
 11. jak mam tam konto to kogę dodać nową kartę z innego banku czy lepiej nowe konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie na nowego maila.

   Usuń
  2. To tu podpowiem jak ogarniać różne adresy mailowe na jednej skrzynce bo nie każdy to zna. A jest taka możliwość na Gmailu. Jak masz adres np. jan.kowalski@gmail.com to możesz do woli używać rozszerzeń po dodaniu + (plusa). Można podawać jan.kowalski+1@gmail.com, jan.kowalski+2@gmail.com, jan.kowalski+mastercard@gmail.com itd. W różnych serwisach są to różne adresy ale dla właściciela poczty wszystko przychodzi na jeden podstawowy adres jan.kowalski@gmail.com bez zakładania kolejnych skrzynek i zapamiętywania kolejnych loginów.

   Jak się wszędzie podaje dedykowany adres po tym co dodamy po plusie to łatwo też sprawdzić czy ten jakiś serwis gdzie podaliśmy swój dedykowany adres gdzieś tego maila dalej nie sprzedał. Łatwo zidentyfikować źródło spamu i ich za to zbanować.

   Usuń
  3. Super trik. Działa. Dzięki!

   Usuń
 12. Wie ktoś czy karty z Monese lub N26 można zarejestrować w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam, chciałbym jeszcze zapytać czy transakcje kartą dodaną do programu BCh, wykonane za pośrednictwem Revoluta też wchodzą w zakres uwzględnianych w niniejszej promocji? Niestety nie orientuję się jaki jest kod MCC tego typu transakcji, stąd moje pytanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 14. Niestety program sam rozpoznaje czy jesteś już zarejestrowany czy nie.Meil nie ma znaczenia mają dane kart i to sprawdzaja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co piszesz coś co mija się z rzeczywistością?

   Usuń
  2. Zgodzę się z @Unknown. Ale jedynie jeśli tę samą kartę chcesz zarejestrować po raz kolejny, z wykorzystaniem nowego maila;)

   Usuń
 15. Czy dalej ta promocja jest aktywna ? Zarejestrowałem się ale nie widzę na stronie Mastercard żadnej informacji o promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bezcennechwile.mastercard.pl/partnerzy/CIRCLE_K
   Warunki oferty specjalnej

   Usuń
 16. Mam kartę mastercard w bnp paribas ale nie mogę jej zarejestrować...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty BNP nie biorą udziału.

   Usuń
  2. Udział w programie Bezcenne Chwile biorą niektóre banki z wybranymi kartami Mastercard. O tym które są to banki, piszę w podlinkowanym wpisie na temat programu - mowa o tym tutaj.

   Usuń
  3. OK dzięki za info - myślałem, że udział w promocji biorą wszystkie karty mastercard, a nie tylko wybranych banków.

   Usuń
  4. Niestety. A biorą udział nie tylko wybrane banki, ale też nawet wybrane karty (nieliczne umożliwiają rejestrację dowolnej karty - np. Getin, Pekao i w praktyce Santander).

   Usuń
  5. A można zrezygnować z jednej z kart zarejestrowanych w programie? Mam zarejestrowane np. 2 karty getin banku ale jedna została zastrzeżona, a w programie nadal widnieje.

   Usuń
  6. Możesz wysłać maila do Bezcennych Chwil (na stronie programu znajdziesz w menu KONTAKT) by usunęli.

   Usuń
 17. czy to normalne, że do rejestracji wypytują o date urodzenia, dane karty i numer logowania do bankowości internetowej? Na ostatnim przerwałem, bo wydało mi się przesadą więc nie wiem co by było dalej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze tak było. Wszystkich danych nie podajesz bo sam nr karty.

   Usuń
  2. A jak wolisz to w niektórych bankach (a może nawet wszystkich?) można się też rejestrować przez bankowość.

   Usuń
 18. witam
  nie widzę na stronie czy promocja jest jeszcze aktywna....

  OdpowiedzUsuń
 19. No nieee. Mialam debetową milenium visa, specjalnie ją zmienilam na mastercard dla tej promki....a tu taki zonk. W międzyczasie kontaktowalam sie z 3 konsut. banku mówiąc że to akcja ze wstędu na Bezcenne chwile , dzisiaj bylam nawet w oddziale by zrezygnować z visy i zaden z nich nie zająknąl sie że karty debetowe do konta 360° nie biorą udziału w programie. A tak sie cieszyłam, tak się cieszyłam:(

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy bonus jest nadal aktywny bo nie widać nic na stronce bezcennych chwil na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
 21. @ Mr Złotówa
  Witaj, czy Ty masz może jakąkolwiek możliwość dowiedzenia się w BCh ile z tych 8740 nagród jest jeszcze orientacyjnie do rozdysponowania? Chciałbym założyć konto wraz z kartą w jednym z banków, m.in. ze względu na możliwość zdobycia tej nagrody w BCH - ale nie mam pojęcia czy jest/ będzie za chwilę jeszcze się o co bić...stąd moje pytanie. Z góry dziękuję za info.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem promocji informacja o zakończeniu akcji, jak i komunikat (z 7-dniowym wyprzedzeniem) o spodziewanym wyczerpaniu puli, powinny pojawić się na podlinkowanej stronie. Póki co cały czas nie ma takich informacji :)

   Usuń
 22. Punkty za płatność są na koncie, a promocyjnych brak. Czy coś jest nie tak, czy trzeba czekać na nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 60 dni, tak jest w regulaminie.

   Usuń
  2. Jeszcze inaczej nie do 60 dni, TYLKO DO 60 DNI ROBOCZYCH!!!!

   Usuń
  3. To gdzieś w marcu (nawet pod koniec jak u mnie) dotrą te punkty. Pierwszy raz się zapisałam na ten program, jestem ciekawa czy to jest opłacalne, cz zbieranie na jakiś bon nie będzie trwało roku..

   Usuń
  4. Zbieranie punktów poprzez zakupy to kpina. Np. za wydanie 100 zł przyznawane są 2 punkty, a do nagrody o wartości 10 zł potrzeba 800 punktów czyli wydania 40.000 zł - obłęd!

   Usuń
  5. Dokładnie, bez punktów premiowych przyznawanych w promocjach to nie ma jakiegokolwiek sensu.

   Usuń
  6. Chyba że ktoś mebluje całe mieszkanie/dom w BRW. Tam trochę punktów przygarnąć można. No ale to tylko przy dużych zakupach.

   Usuń
 23. Złotówa, powyżej piszesz, że: "Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj.

  Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród."

  Na podlinkowanej stronie nic nie widzę ... czy ta pula już się wyczerpała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozostaje chyba jedynie spełnić warunki i czekać te 60 dni roboczych :)

   Usuń
  2. Z powodu braku jakiejkolwiek komunikatu na tej stronie (ani o zbliżającym się końcu, ani o wyczerpaniu puli) i cały czas dostępnej informacji o promocji, domniemywam, że w promocji nadal można brać udział.

   Usuń
  3. "Informujemy, że kończy się pula korzyści w promocji ,,Paliwo na zimę''. Oferta specjalna trwa do 19.01.2022."

   Usuń
  4. "Informujemy, że kończy się pula korzyści w promocji ,,Paliwo na zimę''. Szacowany termin wyczerpania się puli korzyści to 19.01.2022"

   Usuń
  5. Ciekawe, że jeszcze wczoraj przed południem na infolinii nie potrafili odpowiedzieć czy puls została wyczerpana - cyrk to mało powiedziane :)

   Usuń
  6. Do dzisiaj na ich stronie widnieje ta sama informacja o szacowanym terminie wyczerpania się puli. Czyżby rejestracja wciąż była możliwa?

   Na infolinii rzeczywiście nie są w stanie nic o tym powiedzieć.

   Usuń
  7. Niestety większość z ich pracowników odbiera telefony w domu nie mając pełnego dostępu do całej bazy danych.

   Usuń
  8. Hej, hej! Ho, ho!
   @all pytający etc. etc.

   Nie wiem czego jeszcze chcecie ale przecież informacja na wskazanej stronie jest już dawno!

   "Informujemy, że kończy się pula korzyści w promocji ,,Paliwo na zimę''. Szacowany termin wyczerpania się puli korzyści to 19.01.2022"

   Koniec tematu.

   Usuń
  9. Ta info o szacowany termini wyczerpania się puli wciąż tam jest. Dziwne, bo dzisiaj już 4 dni po tej dacie - może rzeczywiście pula nie została jeszcze wyczerpana?


   Usuń
  10. I komunikat nadal bez zmian. Możliwe że ludzie się przestraszyli i już nie brali udziału więc pula jeszcze się nie wyczerpała.

   Usuń
  11. Dokładnie. Trochę to dziwne, bo ten wpis wciąż tam jest.

   Usuń
  12. Dopiero dzisiaj zmienili komunikat: "Informujemy, że pula korzyści w promocji „Paliwo na zimę” wyczerpała się. Akcja promocyjna dobiegła końca."

   Usuń
 24. Czy rejestrując kartę MasterCard Pocztowego można wziąć udział w tej promce równolegle z ich promką "Konto w Porządku z nagrodami" za 4000 punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie dzisiaj na infolinii BCh powiedziano, że można, ale ponieważ 4 lata temu brałem udział w promce Priceless Special rejestrując kartę Getin nie otrzymam nagrody.

   Usuń
  2. To by się zgadzało z powyższym opisem Złotówy: "Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 20.12.2021 r."

   Usuń
  3. Żadna pani ani żaden pan z infolinii nie jest wyrocznią ;)

   Usuń
  4. Dzwoniłem dzisiaj na infolinię w celu sprawdzenia czy mam jeszcze jeszcze niezamknięte konto otwierane w przeszłości na jakąkolwiek kartę.

   Okazuje się, że mają w systemie moje już dawno nieaktywne karty Alior, Getin i Handlowego sprzed ładnych kilku lat. Coś w tym jest :)

   Usuń
  5. Cierpliwości, czas pokaże - to tylko 12 tygodni :)

   Usuń
  6. Dzwoniąc na infolinię (61 664 60 10) de facto rozmawiasz z pracownikiem:
   Majorel Polska
   ul. Roosevelta 18
   60-829 Poznań
   czyli firmy świadczącej usługi telefoniczne w ramach tzw. outsourcingu dla swoich klientów - w tym przypadku ich klient to Bezcenne Chwile. Dziwne lecz prawdziwe. Tyle w temacie.


   Usuń
  7. Dzisiaj otrzymałem od nich pisemne potwierdzenie tego, że ktokolwiek miał kiedykolwiek konto w programie Priceless Special bądź Bezcenne Chwile nie zakwalifikuje się na premię w tej promocji. Nowy system rozpoznaje uczestników po nazwisku, dacie urodzenia i adresie czyli danych z banku wydającego karty, a nie po koncie e-mail jak to miało miejsce np. w konkurencyjnym programie Visa Oferty.

   Tyle w temacie dla mnie.

   Usuń
  8. Ludzie! Po co wy o to w ogóle pytacie? Co wam to daje? Przez takie pytania i dociekanie tylko psujecie promocje.

   Usuń
  9. To prawda - polski oddział międzynarodowej firmy Majorel w Poznaniu obsługuje klientów programu Bezcenne Chwile na podstawie umowy z MasterCard w Brukseli.

   Usuń
  10. @Anonimowy, 3 lutego 2022, 17:01

   Co masz na myśli poprzez "psucie promocji"? Zadałem pytanie, które jednoznacznie rozwiało moje wątpliwości, gdyż kilka lat temu rejestrowałem swoją kartę MasterCard wydaną przez Getin.

   To smutne, że nie otrzymałem odpowiedzi na to pytanie tu na tym blogu, pomimo że je zadawałem wcześniej.

   Usuń
  11. Czasem nie warto pytać a robić swoje. Pytania mogą szkodzić.

   Usuń
  12. Co konkretnie masz na myśli? W jaki sposób można czemukolwiek zaszkodzić pytając o doprecyzowanie zapisu z regulaminu?

   Sądzisz, że lepiej jest czekać 60 tygodni jedynie po to, żeby się dowiedzieć, że z premii nici?

   Usuń
  13. Tak może zaszkodzić że mogą właśnie dodatkowo uszczelniać i ograniczać. Korzystam z promocji od 10 lat i mógłbym ci tu wymienić cała masę różnych przykładów gdzie niepotrzebnym dopytywaniem spalono sporo promocji/sposobów.

   Pytałeś o coś o czym była mowa wyżej. Analogiczne zasady kopiuj-wklej były w poprzedniej promocji. Można było dostać X nagród za X kart.

   Usuń
  14. Litości, ludzie odbierający telefony na infolinii są zatrudnieni przez Majorel Polska w Poznaniu i ich wpływ na tryb przyznawania premii jest taki sam jak uczestników tej promki :)

   PS. Korzystasz z promocji od 10 lat? To o 2 lata dłużej niż istnieje ten blog :)


   Usuń
  15. Wielu ludzi na tym blogu wierzy w legendy miejskie, że zadawanie pytań na infolinii ma negatywny wpływ na formułowanie warunków w kolejnych promocjach.

   Akurat taka oferta jak ta, trafia się raz na 5 lat :)

   Usuń
  16. Wiele razy brałem udział. Dzisiaj dostałem 6800 punktów na karcie w mBanku :)

   Usuń
  17. Kiedy wykonałeś płatności na min. 25 zł?

   Usuń
  18. 11. stycznia.

   Usuń
  19. Dzięki

   Ja jeszcze w grudniu, a premii brak. Na reklamację niestety na razie jest zbyt wcześnie. Poczekamy.

   Usuń
  20. Czy 11. stycznia to data wykonania czy rozliczenia transakcji?

   Usuń
  21. Data operacji
   11.01.2022

   Data rozliczenia
   12.01.2022

   Usuń
  22. To by oznaczało, że w BCh zarejestrowali tą płatność 14. lub 15. stycznia - bardzo szybko wypłacili.

   Usuń
 25. 60 dni roboczych to 12 tygodni kalendarzowych, więc jeśli ktoś zarejestrował się nawet na samym początku obowiązywania tej promki czyli 20. grudnia to być może będzie czekać na przyznanie punktów do ostatniego tygodnia marca 😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jeśli ktoś zarejestrował się dopiero wczoraj i wykona płatności na 25 zeta dopiero za 30 dni, to być może będzie musiał czekać na przyznanie punktów do ostatniego tygodnia maja 😂

   Usuń
  2. Zdąży zapomnieć i wtedy wpadnie bonus :)

   Usuń
 26. Czy jeśli ktoś przystąpił do programu przed 19.01, ale nie zdążył jeszcze wykonać płatności kartą za te min. 25 zł, to jeśli teraz je wykona, to otrzyma jeszcze nagrodę czy już nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "W ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą na sumę min. 25 zł."

   Usuń
 27. Złotówa, czy osoby, które zarejestrowały jeszcze przed 19. stycznia karty MasterCard Pocztowego biorą udział w tej promce równolegle z promką Pocztowego "Konto w Porządku z nagrodami" za 4000 punktów?

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam, chciałam zapytać czy trzeba wykonać jedna transakcje na min.25 zł, czy ma to być kilka transakcji bądź jedna ktorych suma wyniesie 25 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowolna ilość na sumę min. 25 zeta.

   Usuń
  2. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "W ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą na sumę min. 25 zł."

   Usuń
 29. Już za późno, żeby zapisać się i załapać na dodatkowe punkty?

  OdpowiedzUsuń
 30. Odpowiedzi
  1. Kiedy wykonałeś wymagane płatności?

   Usuń
  2. Jaki bank wydawał kartę?

   Usuń
  3. Pewnie mBank, bo rzekomo ich klientom przyznają punkty najwcześniej.

   Usuń
  4. Ja też dostałem na kartę Getin, a żona na kartę Alior.

   Usuń
  5. Dziwne, bo Getin jest na "g" :)

   Usuń
 31. Potwierdzam nie trzeba byc nowym uczestnikiem bezcennych chwil, zarejestrowalam kartę jako drugą i na nią dostalam punkty z tej promocji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to masz farta - ja spełniłem warunki jeszcze w grudniu, a premii brak. Na moją reklamację zapewne zacytują zapis regulaminu mówiący, że w promocji udział wziąć może osoba, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile przed 20. grudnia 2021 r.

   Usuń
  2. Ale jeszcze mają czas na dodanie punktów. Na razie dostały osoby które mają kartę w mBanku.

   Usuń
  3. Ja dostałem za rejestrację karty z Alior ... Zresztą bank nie ma tu nic do rzeczy - liczy się wykonanie warunków.

   Usuń
  4. Ma. Różne są kolejności dodawania punktów. I to idzie bankami a nie kolejność robienia transakcji.

   Usuń
  5. Być może idzie to alfabetycznie - Alior (na "a") i zaraz później mBąk (na "b")

   Usuń
  6. To następny byłby Credit Agricole, bo jest na "c" :)

   Usuń
  7. Credit Agricole to chyba nie współpracuje z Bezcennymi, co? Ale Może być Citi ;)

   Usuń
  8. Bank Pocztowy też jest na "b" :)

   Usuń
 32. Ciekawe czy ktoś biorący udział w promce Pocztowego z premią 4000 punktów od BCh otrzymał również tą premię w promce "Paliwo na zimę".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak komuś się tam udało założyć konto. Bo Złotówa pisał że nie dał rady i u mnie tak samo.

   Usuń
  2. My z żoną otworzyliśmy bez żadnego problemu przez kuriera - Pocztex to chyba najlepiej działająca firma kurierska na rynku!

   Usuń
  3. Być może nie można uczestniczyć jednocześnie w 2 promkach BCh z tą samą kartą?

   Usuń
  4. Bardzo wątpliwe, żeby można było jednocześnie brać udział z tą samą kartą w dwóch promocjach, zwłaszcza że warunki się pokrywają. Cudów nie ma 😬

   Usuń
 33. Dostał już ktoś punkty za kartę z Santandera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój Santander też jeszcze czeka. Transakcje wykonane 23.01.2022.

   Usuń
  2. Też się zastanawiam, ja jeszcze nie.

   Usuń
  3. Karta z Santandera, punkty naliczone 9.02.
   Szkoda tylko, że ceny wszystkich bonów poszły w górę, np. Intersport, Decathlon czy Smyk bon 50zł już nie kosztuje 3400pkt, a 4000pkt i mnie nie stać na 2 :(

   Usuń
  4. Wszędzie inflacja :( Ale już kiedyś już tak podwyższyli a potem obniżyli z powrotem do 3400 pkt za vouchery 50 zł więc w tym nadzieja ;)

   Usuń
  5. Ja też jeszcze czekam, a konto założone 3.01, czyli tak na szybko licząc mija dziś 59 dzień roboczy. Poczekam jeszcze kilka dni i trzeba będzie się odwołać

   Usuń
  6. Punkty mają być przyznane w ciągu 60 dni roboczych od SPEŁNIENIA warunków promki, a nie założenia konta.

   Usuń
  7. Okres 60 dni roboczych to co najmniej 12 tygodni czyli niemal 3 miechy!

   Usuń
  8. U mnie do tej pory nie ma.

   Usuń
  9. @Margot, 4 kwietnia 2022, 18:34

   1. Kiedy rejestrowałaś kartę i przez jaki bank była ona wydana?

   2. Czy wcześniej rejestrowałaś jakieś inne karty?

   Usuń
 34. Dostał ktoś ostatnio punkty z jakiegoś banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają jeszcze sporo czasu.

   Usuń
  2. Podbijam pytanie.

   Usuń
  3. Ja z santanderu ani Alioru nie otrzymałem, małżonka to samo

   Usuń
  4. Nie jesteś w tej kwestii osamotniony :)

   Dziwnie to wygląda zwłaszcza, że mają już kolejną promkę "Wiosenne przyspieszenie" za 8000 punktów, a nie przyznali jeszcze za poprzednią!

   Usuń
  5. Napisalem dzis do nich reklamacje. Nie przyznali pkt bo mialem u nich kiedys konto w innej promce. Nie pomogl inny mail.

   Usuń
  6. Dokładnie to samo w moim przypadku - na ich infolinii obsługiwanej obecnie przez firmę Majorel nawet nie pytają o żaden adres e-mail tylko o nazwisko i 4 ostatnie cyfry nru karty - w ten sposób obecnie działa wyszukiwarka w ich systemie.

   Drzewiej za czasów Priceless Specials oraz w programie Visa Offers można było mieć zarejestrowaną dowolną ilość kart, gdyż rozpoznawali po adresach e-mail ... to se ne vrati :)

   Usuń
  7. Przyznam ze zdziwiło mnie to.
   Jak wiec wytłumaczyć sytuacje u osób które mimo poprzedniego korzystania z ich promocji, przy tej również dostali bonus. I nie sa to tylko bzdury w sieci, bo sam mam znajomego który w sierpniowej promocji korzystał z ich akcji, i teraz w paliwie na zimę również skorzystał - no i oczywiście bonus dostał.

   Usuń
  8. Ja również przed laty wielokrotnie korzystałem z ich ofert na karty Alior, Getin czy Handlowego i mimo tego w tej promce dostałem premię na kartę Alior.

   Warto dodać, że rejestrowałem ją poprzez bankowość internetową Aliora.

   Usuń
  9. Jakie znaczenie może tu mieć metoda rejestracji? Tam mają po prostu bajzel - jednym, którzy wcześniej uczestniczyli dają, a innym nie. Tyle w temacie.

   Usuń
 35. Warto pamiętać pisząc reklamację, że polski oddział międzynarodowej firmy Majorel w Poznaniu obsługuje klientów programu Bezcenne Chwile na podstawie umowy z MasterCard w Brukseli - czarno widzę 😂

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...