Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Październikowa premia" (400 zł za konto w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

900 zł za kartę od Citi800 zł za kartę od Pekao400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

21.12.2021

Uczestniku promocji "Październikowa premia" (400 zł za konto w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników promocji z października.

Kto założył konto i spełnił warunki uzyskania pierwszej z nagród, ten teraz powinien otrzymać maila od organizatora. Na wiadomość trzeba zareagować i uzupełnić numer rachunku konta do wypłaty premii. Przypominam o tym, a przy okazji podpowiadam też jak w BNP Paribas zyskać jeszcze więcej.

Wspomniana szansa na zwiększenie zysków w BNP Paribas skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów tego banku (posiadanie konta nawet założonego w promocji w niczym nie przeszkadza). A do zgarnięcia jest 300 zł w bonach Allegro za przetestowanie karty kredytowej.

Finalizacja promocji "Październikowa premia"


Promocję szczegółowo omówiłem we wpisie: 400 zł premii pieniężnej za konto osobiste w BNP Paribas w promocji "Październikowa premia". Wypłata bonusów w tej promocji rozbita została na dwie transze: 150 i 250 zł. Teraz przyszedł czas na rozliczenie pierwszego z nich.

Kto spełnił warunki uzyskania pierwszej nagrody, ten najpóźniej do 20.12.2021 r. powinien otrzymać maila od organizatora (z adresu pazdziernikowapremia@bnpparibasplus.pl) z powiadomieniem o przyznaniu 150 zł. Za pomocą kodu z tej wiadomości należy zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 26.12.2021 r. podać numer rachunku konta osobistego założonego w BNP Paribas w ramach promocji. I to właśnie na ten rachunek wpływać będą premie - 150 zł zostanie wypłacone przez organizatora do 31.12.2021 r.

W grudniu, styczniu i lutym pozostanie jeszcze spełniać warunki uzyskania drugiej premii - w wysokości 250 zł, która wypłacona zostanie do końca marca 2022 r.

Co zrobić gdy brak maila powiadamiającego o przyznaniu premii?


E-mail od organizatora jest bardzo ważny, gdyż nie tylko powiadamia o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji. Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to koniecznie sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". 

W sytuacji gdy jednak i tam nie ma wyczekiwanej wiadomości, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji:

"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: pazdziernikowapremia@bnpparibasplus.pl 

2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 

3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Pamiętaj też, że nawet gdy Ci umknie termin uzupełnienia danych, bo przegapisz maila od organizatora, to nadal nic straconego - nagroda nie musi przepaść. Regulamin promocji przewiduje scenariusz dla osób, które się spóźnią. Można w nim bowiem znaleźć następujący zapis: 

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 26.12.2022 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: pazdziernikowapremia@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 30 września 2022 r."


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


2 komentarze:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...