Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Październikowa premia" (400 zł za konto w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

21.12.2021

Uczestniku promocji "Październikowa premia" (400 zł za konto w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników promocji z października.

Kto założył konto i spełnił warunki uzyskania pierwszej z nagród, ten teraz powinien otrzymać maila od organizatora. Na wiadomość trzeba zareagować i uzupełnić numer rachunku konta do wypłaty premii. Przypominam o tym, a przy okazji podpowiadam też jak w BNP Paribas zyskać jeszcze więcej.

Wspomniana szansa na zwiększenie zysków w BNP Paribas skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów tego banku (posiadanie konta nawet założonego w promocji w niczym nie przeszkadza). A do zgarnięcia jest 300 zł w bonach Allegro za przetestowanie karty kredytowej.

Finalizacja promocji "Październikowa premia"


Promocję szczegółowo omówiłem we wpisie: 400 zł premii pieniężnej za konto osobiste w BNP Paribas w promocji "Październikowa premia". Wypłata bonusów w tej promocji rozbita została na dwie transze: 150 i 250 zł. Teraz przyszedł czas na rozliczenie pierwszego z nich.

Kto spełnił warunki uzyskania pierwszej nagrody, ten najpóźniej do 20.12.2021 r. powinien otrzymać maila od organizatora (z adresu pazdziernikowapremia@bnpparibasplus.pl) z powiadomieniem o przyznaniu 150 zł. Za pomocą kodu z tej wiadomości należy zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 26.12.2021 r. podać numer rachunku konta osobistego założonego w BNP Paribas w ramach promocji. I to właśnie na ten rachunek wpływać będą premie - 150 zł zostanie wypłacone przez organizatora do 31.12.2021 r.

W grudniu, styczniu i lutym pozostanie jeszcze spełniać warunki uzyskania drugiej premii - w wysokości 250 zł, która wypłacona zostanie do końca marca 2022 r.

Co zrobić gdy brak maila powiadamiającego o przyznaniu premii?


E-mail od organizatora jest bardzo ważny, gdyż nie tylko powiadamia o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod niezbędny do zalogowania na stronie promocji. Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to koniecznie sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". 

W sytuacji gdy jednak i tam nie ma wyczekiwanej wiadomości, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji:

"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: pazdziernikowapremia@bnpparibasplus.pl 

2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 

3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Pamiętaj też, że nawet gdy Ci umknie termin uzupełnienia danych, bo przegapisz maila od organizatora, to nadal nic straconego - nagroda nie musi przepaść. Regulamin promocji przewiduje scenariusz dla osób, które się spóźnią. Można w nim bowiem znaleźć następujący zapis: 

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 26.12.2022 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: pazdziernikowapremia@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 30 września 2022 r."


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


2 komentarze:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...