Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów Santander Banku: "Moje cele z bonusem", czyli 20 zł za uruchomienie automatycznego oszczędzania

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

9.12.2021

Promocja dla klientów Santander Banku: "Moje cele z bonusem", czyli 20 zł za uruchomienie automatycznego oszczędzania

Łatwy bonus 20 zł czeka zarówno na obecnych, jak i nowych klientów Santander Banku.

"Moje cele z bonusem" 20 zł od Santander Banku
Bank płaci 20 zł za uruchomienie automatycznego oszczędzania (przy okazji płatności kartą lub Blikiem) w ramach darmowej usługi "Moje cele". Z promocji skorzystać może w praktyce każdy posiadacz konta (a jeśli takowego jeszcze nie masz, to teraz możesz zyskać do 350 zł za jego otwarcie).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

💡 Na wstępie parę słów dla osób, które konta w Santanderze jeszcze nie mają. Bank ten przygotował obecnie kumulację promocji, w której zgarnąć można nagrody o łącznej wartości aż 350 zł za Konto Jakie Chcę
Jako że promocja z bonusem 20 zł za Moje cele dostępna jest tylko do 17.12.2021 r., to z zakładaniem konta osobistego nie ma co zwlekać - warto wybrać opcję z e-kurierem (opisuję ją tutaj), która nieco przyspiesza czas aktywacji konta.


"Moje cele z bonusem": 20 zł za uruchomienie oszczędzania


Na wstępie krótkie wyjaśnienie czym jest usługa Moje cele w Santander Banku? Definicja banku brzmi tak:

Usługa „Moje cele w usługach Santander online” daje klientowi możliwość zdefiniowania reguły (metody oszczędzania) pozwalającej na wpłaty na rachunek do celowego oszczędzania, utworzony dla określonego przez klienta celu.


W ten sposób można więc odkładać (najczęściej drobne) kwoty na jakiś określony, samodzielnie wybrany cel. Bank sugeruje np. oszczędzanie na dziecko, na przyjemności lub emeryturę. Wpłat można dokonywać samodzielnie, automatycznie lub w postaci zaokrągleń transakcji wykonywanych kartą lub Blikiem.

Usługa "Moje cele" jest udostępniana i prowadzona za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). Środki na rachunku "Moje cele" nie są oprocentowane (czyli to bardziej taka skarbonka, a nie rachunek oszczędnościowy).

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca klientem indywidualnym, która nie ma zgłoszonego sprzeciwu na marketing banku.

Nagroda. Limit nagród w promocji. Promocja ma być dostępna do 17.12.2021 roku. Co prawda pula nagród jest ograniczona, ale wątpię by w tak krótkim czasie miała się wyczerpać, bo bank przygotował aż 250 tys. bonusów po 20 zł każdy. 

Dla formalności dodam jedynie, że o kolejności przyznawania nagród ma decydować czas akceptacji regulaminu "Moje cele" w bankowości internetowej lub mobilnej Santandera (czyli w praktyce czas włączenia usługi "Moje cele").

Zasady promocji. W czasie promocji, dostępnej od 7. do 17.12.2021 r.: 

 • posiadaj aktywną usługę "Moje cele" w usługach bankowości elektronicznej Santander Banku; 
 • w usłudze "Moje cele" włącz metodę "zaokrąglania transakcji" na dowolnym celu oszczędnościowym (nieco niżej wyjaśniam jak to dokładnie zrobić) oraz 
 • wykonaj min. 1 płatność (w PLN) kartą lub Blikiem. 


Wypłata bonusu 20 zł ma nastąpić najpóźniej do 31.12.2021 r. na rachunek do celowego oszczędzania - do tego czasu ten rachunek musi być więc aktywny. W promocji każdy uczestnik może uzyskać tylko jeden bonus 20 zł.

Jak włączyć usługę Moje cele w Santander Banku?


Usługę można uruchomić wyłącznie w aplikacji mobilnej. Szukałem jej po zalogowaniu do bankowości internetowej (poprzez przeglądarkę na komputerze), ale tam jest ona niedostępna. Czego nie udało się mnie znaleźć, to znaleźli Czytelnicy. Możliwość włączenia usługi "Moje Cele" istnieje także w bankowości internetowej (w zakładce "Pulpit" - na dole strony). Poniżej instrukcja z zakładaniem poprzez aplikację.

Zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku - u dołu głównego ekranu, pod rachunkami i kartami znajdziesz: "MOJE CELE (NOWOŚĆ)" i tam wybierz "Dodaj", a dalej "Dodaj cel" - na trzecim etapie jego konfiguracji, jako metodę oszczędzania (wymaganą regulaminem promocji z bonusem 20 zł), wybierz "Końcówki transakcji",

W kolejnym kroku wskaż konto osobiste, z którym ma być powiązane oszczędzanie (płatność kartą lub Blikiem musi być z tego konta) i dzięki temu, bank będzie zaokrąglać Twoje transakcje – i tak, jeśli kartą lub Blikiem zapłacisz np. 3,50 zł, to z Twego konta bank pobierze dodatkowo 0,50 zł (będące zaokrągleniem do pełnego złotego) i przerzuci na rachunek służący oszczędzaniu.

Jeśli chcesz przyspieszyć odkładanie na wyznaczony cel, to możesz wybrać mnożnik (x 5 lub x 10) i wtedy, bazując na powyższym przykładzie, zamiast 0,50 zł, bank na "Moje cele" przerzuci odpowiednio 2,50 lub 5 zł.

Dalej kliknij w przycisk "Załóż cel" i zaakceptuj regulamin usługi "Moje cele".

"Moje cele" pojawią wśród posiadanych przez Ciebie produktów i usług - będą widoczne na ekranie głównym po zalogowaniu do aplikacji mobilnej. Pamiętaj by "Moje cele" posiadać do momentu otrzymania bonusu (jego wypłata ma nastąpić najpóźniej do 31.12.2021 r.).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

70 komentarzy:

 1. Jak to wyłączyć po 31.12?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wchodząc w "Moje cele" i w aplikacji w górnym prawnym narożniku trzeba kliknąć w 3 kropeczki (tak to przynajmniej wygląda na telefonie z Androidem) - tam będzie opcja "Zakończ cel".

   Usuń
 2. A co z klientami co mają już spełnione warunki przed rozpoczęciem promocji?

  OdpowiedzUsuń
 3. A co jak się miało już włączone przed promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Włączasz nowe, robisz płatność, czekasz na 20 zł.

   Usuń
  2. A zaokraglanie moze byc wtedy przy 2 celach? Tez mialam wlaczone juz wczesniej i chcialabym skorzystac z promocji.

   Usuń
  3. jeśli miało się już aktywny cel i włączoną metodę to pozostaje jedynie wykonać min 1 transakcję wskazaną w regulaminie promocji i cieszyć się 20 zł. pod koniec roku
   :)

   Usuń
  4. 20 zł. dla klienta więc nieważne ile masz aktywnych celów i włączonych metod

   Usuń
 4. 20 zł będzie dla każdego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do jednego.

   Usuń
  2. za regulaminem promocji:
   7. Nagroda z tytułu promocji zostanie zaksięgowana do 31.12.2021r. na rachunku do celowego oszczędzania, który na moment rozliczenia musi być aktywny. W przypadku posiadania kilku rachunków do celowego oszczędzania - nagroda zostanie zaksięgowana na rachunku z najwyższym saldem na dzień uznania rachunku. Możesz otrzymać jedną nagrodę w tej promocji.

   Usuń
 5. Cel włączony. Dziękuję za podpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 6. A co jak wczoraj zrobiłem płatność blik a dzisiaj włączyłem cel?Warunek spełniony czy muszę wykonać jeszcze jedną płatność?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to wczoraj było przed włączeniem i ci nie ma prawa pobrać zaokrąglenia na Moje cele. Musisz jeszcze raz zrobić płatność kartą/blikiem.

   Usuń
  2. Jak może być spełniony warunek skoro nawet nie miałeś założonego celu. Najpierw cel, potem płatność. Trochę logiki a nie zadawać głupie pytania.

   Usuń
  3. Regulamin mówi, że warunkiem jest minimum jedna transakcja kartą lub blikiem w czasie promocji czyli od 7 do 17 grudnia więc to pytanie wcale nie jest głupie i różnie można to interpretować.

   Usuń
  4. Wcale nie musi nic pobrać na moje cele.Można zrobić płatność na okrągłą kwotę i na moje cele nic nie wpłynie a warunek zostanie spełniony.

   Usuń
 7. Założyłam Moje Cele. Zrobiłam płatność kartą za 1,79 zł ale nic mi z konta nie zeszło. Na Moich Celach mam 0 zł choć wg mnie powinno być tam 0,21 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie pobiorą przy zaksięgowaniu a na razie masz blokadę.

   Usuń
  2. Tak, trzeba zaczekać na to aż się zaksięguje.

   Usuń
  3. też tak mam, nie pobrane

   Usuń
  4. Trzy transakcje karta i na celu ZERO.

   Usuń
  5. Bo muszą ci zaksięgować te transakcje.

   Usuń
 8. Szkoda, że zapomnieli to oprocentować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jaka jest różnica między 0, a 0,01% które pewnie by było? xD

   Usuń
  2. Fakt :d ale w mBanku jakoś im się udaje :)

   Usuń
 9. W Santander bank nie mam ROR tylko KK, czy mogę skorzystać z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, zgodnie z regulaminem Moich celów klient musi posiadać ROR. - ten rachunek wymagany jest też do tej metody z odkładaniem końcówek, ponieważ z tego r-ku nastąpi przeksięgowanie wyliczonej końcówki (od transakcji Blik czy karty debetowej).

   Usuń
 10. A można mieć w jednym celu zaznaczoną opcje odkladania co miesiąc i końcówek transakcji? - czy za to tez będzie 20 zl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. można mieć włączone obie metody, ale aby otrzymać te 20 zł należy wykonać transakcję kartą debetową bądź blik-iem do 17 grudnia 2021.

   Usuń
 11. pytanie techniczne - czy koniecznym jest określenie salda celu? czy można zostawić 0,00 zł czyli nie wpisywać kwoty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tego co widziałem to możesz wybrać cel bez kwoty albo otworzyć cel z kwotą ale takiej kwoty nie definiować - wyjdzie na to samo

   Usuń
  2. Najciekawsze jest to że można zrobić cel bez kwoty, ale jak się wpisze jakiś kwotowy cel to musi być min. 10 zł bo np. 5 zł nie przejdzie.

   Usuń
 12. Nigdzie podczas zakładania celu nie miałem informacji o zapoznaniu się z regulaminem promocji a jedynie akceptowałem regulamin usługi moje cele. Nie mam sprzeciwu na marketing. U Was też tak samo się to odbyło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po podaniu adresu email na następnym ekranie jak pamiętam był checkbox do zaznaczenia i zaakceptowaniu regulaminu - poza tym powinien on być przesłany na maila.

   Usuń
  2. Jest do zaznaczenia (przynajmniej u mnie) tylko regulamin usługi moje cele i tylko taki przysłali na e-mail, o promocji z 20zł nigdzie żadnej informacji.

   Usuń
 13. Zrobione. Łatwa i przyjemna promocja a jutro włączę mamusi.

  OdpowiedzUsuń
 14. W bankowości po zalogowaniu na komputerze na planszy PULPIT też są cele.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale po zalogowaniu do bankowości internetowej (poprzez przeglądarkę na komputerze) moje cele są również dostępne ... tylko trzeba przewinąć ekran ;) wg. mnie można otworzyć cele w apce jak i normalnie w przeglądarce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, wygląda na to, że jest w bankowości też. Zatem można założyć i tam (regulamin promocji dopuszcza).

   Usuń
 16. warto skorzystać ... 20 zł to bez odliczenia podatku aby tyle otrzymać na koncie oszczędnościowym czy lokacie z oprocentowanie 0,50% na 12 miesięcy należałoby ulokować 4 tys .. a w santanderze na kontach oszczędnościowych jest oprocentowanie w wys.0,01% co daje kwotę depozytu równą 200 tys zł. .. z lokat to elokata (identycznie oprocentowana co KOszcz) która jest jednomiesięczna i chyba odnawialna na kolejny okres z kapitalizacją odsetek.

  OdpowiedzUsuń
 17. Cele oprocentowanie są na 0 procent

  OdpowiedzUsuń
 18. nic mi się nie odkłada zaokraglonego na tych celach płaciłem już 3 x w necie kartą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie piszą że transakcja musi się zaksięgować, poczekaj ze dwa dni.

   Usuń
  2. Dzisiaj zaksięgowali mi wczorajszą płatność kartą. I przelali 20 gr na Moje cele.

   Usuń
 19. Hejka. Płatność telefonem też się wlicza? Kwota dowolna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być płatność kartą lub Blikiem. Jeśli będzie to płatność Google Pay lub Apple Pay, to ciągle jest to płatność kartą (acz podpiętą pod elektroniczny portfel). Kwota dowolna.

   Usuń
 20. Pytanie moje może głupie, ale nie wiem czy czegoś nie pokręciłem.

  Założyłem cel na 10 zł. Zrobiłem płatność kartą i bank wpłacił z 0,23 zł z mojego osobistego. Do osiągnięcia celu zostało 9,77 zł. I pytanie czy bank czasem mi tylko tyle nie wypłaci bonusu zamiast 20 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wymaga minimalnej kwoty celu i mówi o bonusie w wysokości 20 zł (ani o grosz mniejszym, ani większym).

   Usuń
 21. Płatność kartą zaksięgowana, końcówkę zabrali na Moje cele ale 20 zł nie ma :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego ma już być? Czy minął 31.12??

   Usuń
 22. Konto cele 0 procent wolą płacić telewizji za reklamę niż oprecentowac konto

  OdpowiedzUsuń
 23. Właśnie Santander wypłacił bonus 20 zeta za cel. Sprawdźcie u siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 24. 20 zł już wpadło! :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy jak wpadło 20 PLN można wyłączyć CEL?

  OdpowiedzUsuń
 26. A czy ktos z Państwa spełnił warunki a nie dostał 20 zl? Moj mąż dostał, mama też a ja nie. Niewiem dlaczego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem na wypłatę czas jest do 31-go XII.

   Usuń
 27. Dzięki Bankobranie za Twoją pracę! Prezencik od banku wpłynął. Wesołych Świąt Bankobranie!

  OdpowiedzUsuń
 28. Mam i ja. Warunki spełnione 17-go, a dziś wpadło 20 zł.

  OdpowiedzUsuń
 29. Minął 31.12 a bank nie wypłacił 20 zl premii. Co zrobić? Dzwonić z reklamacją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to czas na reklamację (można telefonicznie, można wiadomością w bankowości).

   Usuń
 30. Ja też nie dostałem premii, mimo że warunki zostały spełnione. W jaki sposób dokonać reklamacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizatorem promocji był bank. Najprościej i najwygodniej reklamację można zgłosić wiadomością poprzez bankowość internetową - w zakładce KONTAKT.

   Usuń
 31. Założyłem sobie ten cel, przy jednej płatności nawet jakieś grosze mi tam wpadły, ale już 03.01, a 20zl jak nie było tak nie ma.. Zastanawiam się dlaczego

  OdpowiedzUsuń
 32. Chyba wiem dlaczego niektórzy (w tym ja) nie otrzymali bonusu 20zł. Płatność kartą/BLIKiem należało dokonać w czasie promocji tj. od dnia 7.12.2021. do dnia 17.12.2021r.

  Ja błędnie założyłem, że wystarczy dokonać płatności w tym miesiącu i dokonałem jej dopiero 28.12, przez co bonus mi przepadł. :(

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy już ktoś dostał odpowiedź na reklamacje i jaki był wynik tej odpowiedzi?

  OdpowiedzUsuń
 34. Jakby ktoś szukał tego bonusu to Santander wypłaca go Moje Cele.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...