Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Aktywni wiosną" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

21.07.2022

Uczestniku promocji "Aktywni wiosną" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników majowej promocji BNP Paribas.

Finalizacja promocji "Aktywni wiosną"
To czas, gdy organizator rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu premii. Na tę wiadomość należy zareagować, podając teraz numer rachunku do wypłaty premii. Przypominam o tym, jak również podpowiadam, jak w BNP Paribas zyskać jeszcze więcej.

Wspomniana szansa na zwiększenie zysków w BNP Paribas dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów tego banku (posiadanie konta nawet założonego w promocji w niczym nie przeszkadza). A do wzięcia czeka nagroda gwarantowana: 400 zł w bonach Allegro za przetestowanie karty kredytowej.

Finalizacja promocji "Aktywni wiosną"


Zasady uczestnictwa i warunki do spełnienia szczegółowo omówiłem we wpisie: >>Zyskaj 450 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Aktywni wiosną"<<.

Kto spełnił warunki uzyskania pierwszej premii pieniężnej w wysokości 100 zł (za wykazanie się wymaganą aktywnością w lipcu), ten teraz powinien otrzymać maila powiadamiającego o tej nagrodzie (organizator na przesłanie tej wiadomości dał sobie czas do 20.07.2022 roku). Za pomocą kodu z wiadomości należy zalogować się na stronie promocji i tam jednorazowo, najpóźniej do 26.07.2022 r. podać numer rachunku konta osobistego założonego w BNP Paribas w ramach promocji. I to właśnie na ten rachunek wpłynie premia - ma to nastąpić do 31.07.2022 roku.

Poza tym do końca września pozostanie spełniać pozostałe warunki, by zgarnąć kolejne nagrody (a będą to jeszcze dwie premie po 150 zł każda oraz bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka). Ostatnia z nagród ma być przekazana do końca października bieżącego roku - pamiętaj, by do tego czasu nie zamykać konta, ani nie rezygnować z wydanej do niego karty oraz dostępu do bankowości internetowej.

Nim przejdę do podpowiedzi co zrobić, jeśli wyczekiwany mail od organizatora do Ciebie nie dotarł, to niżej podpowiadam...

... jak obecnie zarobić więcej?


Jeśli spodobał Ci się udział w niniejszej promocji BNP Paribas, to podobnych promocji nie brakuje. Na ten moment szczególnie warto sprawdzić poniższe propozycje:


Co zrobić w przypadku braku maila o nagrodzie? 


Wiadomość od organizatora jest tak wyczekiwaną, gdyż nie tylko powiadamia o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod potrzebny do zalogowania na stronie promocji. Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". 

W sytuacji gdy jednak i tam nie ma wiadomości od organizatora, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji:

"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: aktywniwiosna@bnpparibasplus.pl

2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 

3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Pamiętaj też, że nawet gdy Ci umknie termin uzupełnienia danych, bo przegapisz maila od organizatora, to nadal nic straconego - nagroda nie musi przepaść. Regulamin promocji przewiduje scenariusz dla osób, które się spóźnią. Można w nim bowiem znaleźć następujący zapis: 

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 26.07.2022 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: aktywniwiosna@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 14 maja 2023 r."


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


5 komentarzy:

 1. Czy was też bank naciął na opłatę 6zł za papierowy wyciąg? Mam w umowie wybrany wyciąg mailowy i pdf w aplikacji, oni wysłali mi wersję papierową i pobrali za to 6zł. Zgłosiłem się na czacie gdzie miłe panie twierdziły, że to normalne, sam zapis w umowie im nie wystarcza i muszę im złożyć dodatkowe oświadczenie, o tym, że mogą się ze mną kontaktować mailowo. Złożyłem reklamację i czekam na odpowiedź, ale mam przeczucie, że będą brnąć w zaparte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz złe przeczucie 🤪

   Usuń
  2. Nie wiem czy złe bo już na czacie brnęli w zaparte. Wczoraj dostałem maila że zajęli się moją reklamacją. Odpowiedź pewnie przyjdzie pocztą ale jak na razie 6zł nie oddali więc mogę się domyślić w którą stronę pójdą.

   Usuń
  3. Też mi pobrali. Zgłosiłem reklamację i zwrócili.

   Usuń
 2. Wiadomości były wysyłane wczoraj po południu.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...