Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Mobilna 5,5% do 100 tys. zł w Santander Banku (+ 380 zł dla nowych klientów)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

19.07.2022

Lokata Mobilna 5,5% do 100 tys. zł w Santander Banku (+ 380 zł dla nowych klientów)

Santander Bank właśnie zmodyfikował ofertę swej 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej.

Lokata Mobilna 5,5% w Santanderze
Zmiany są na lepsze, bo bank i podniósł jej oprocentowanie, i podwyższył limit kwoty, jaką można zdeponować. Aktualnie lokata daje 5,5% w skali roku nawet do 100 tys. zł. Z oferty ponownie mogą skorzystać też stali klienci.

[Niniejszy wpis jest już nieaktualny. Sprawdź obecnie najlepsze lokaty bankowe.]

Lokatę Mobilną - jak już nazwa może sugerować - otworzyć można wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej Santandera. Skorzystać z niej mogą zarówno obecni klienci banku (posiadający konto osobiste i/lub oszczędnościowe), jak i nowi klienci - jeśli takowym jeszcze nie jesteś, sprawdź promocję Santandera, w której uzyskać można gwarantowane bonusy o łącznej wartości 380 zł na start (to dodatkowy zysk oczywiście oprócz odsetek z lokaty; w podlinkowanym wpisie poznasz zasady promocji powitalnej oraz znajdziesz omówienie oferty konta osobistego w tym banku).

Lokata Mobilna w Santander Banku


Główne cechy lokaty to:

 • minimalna kwota: 1 000 zł
 • maksymalna kwota: 100 000 zł
 • okres lokaty: 4 miesiące
 • oprocentowanie: 5,5% w skali roku (stałe)
 • kapitalizacja odsetek: na koniec umownego okresu lokaty (w przypadku jej wcześniejszego zerwania bank zwróci kapitał bez naliczania odsetek)
 • liczba lokat, które może założyć klient: 1
 • lokata zakładania jest jako nieodnawialna - po jej zakończeniu kapitał wraz z odsetkami z automatu wpłynie na Twe konto.

Względem poprzedniej oferty Santander podniósł oprocentowanie lokaty o 0,5 punktu procentowego i umożliwił wpłacenie większej kwoty (100 tys. zł zamiast dotychczasowo stosowanego limitu 20 tys. zł).

Lokatę Mobilną można założyć ponownie


Standardowo z Lokaty Mobilnej w Santanderze skorzystać można tylko raz (takie zasady obowiązywały przez bardzo długi czas). Jednak obecnie bank udostępnił (już trzecią) edycję promocji, dzięki której z tego depozytu skorzystać mogą także obecni klienci - nawet jeśli Lokatę Mobilną już kiedyś posiadali. Ta promocja - umożliwiająca ponowne założenie Lokaty Mobilnej - dostępna ma być do 31.12.2022 roku.

Jak założyć Lokatę Mobilną w Santander Banku? 

 • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (dostępnej na urządzenia z systemem Android lub iOS); 
 • przejdź do zakładki LOKATY (na dole) i tam kliknij "Zacznij oszczędzać", a dalej "Otwórz lokatę", wskazując kwotę, na jaką chcesz założyć lokatę - środki będą pobrane z Twego konta.

Przydatne linki:

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Santander goni i zostaje w tyle. Po raz kolejny zresztą.
  Jaki jest sens mrozić pieniądze na 4 miesiące na procent i tak niższy, niż w innych bankach. Przy tak dynamicznej sytuacji ta oferta wypada niestety blado.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te inne banki to masz na myśli (a) brak polskiego BFG, (b) niepewna sytuacja (vide: Getin), (c) różne dodatkowe warunki (w stylu dla nowych klientów i dla nowych środków)?

   Jak ktoś nie porównuje tylko oferowanej stawki oprocentowania, ale na poprawkę bierze też inne kryteria to już te 5,5 proc. okazuje się jednym z najlepszych na rynku.

   Usuń
  2. @Anonimowy 19 lipca 2022 17:04
   Skoro dla Ciebie 5,5% na 4m to "jedna z najlepszych ofert na rynku" to serdecznie współczuje. Wolę ofertę pozostałych banków 6,5 - 6,8 niż marne 5,5%.

   Usuń
  3. Jeśli ktoś jak ty ignoruje wymienione przeze mnie punkty (a) - (c) to oczywiście napisze że 5,5 proc. jest marne.

   Ale jakie masz oferty na 3-5 mies., które nie podpadają pod te punkty? Przejrzyj ranking lokat i podaj mi jakieś lokaty. Poza mobilnymi w BNP (6 proc. na 3 mies.) i w PKO BP (5,75 proc. na 3 mies.) po max. 50 tys. zł to wszystkie inne lokaty albo są w bankach z zagranicznymi gwarancjami albo w Getinie albo trzeba być nowym klientem lub wpłacić nowe środki.

   Wnioski są takie że przy tych kryteriach Lokata Mobilna w Santander to TOP3.

   Usuń
  4. Wystarczy skorzystać z konta oszczędnościowego santander consumer bank czy millenium (profit). Procent wyższy, gwarancja jest, a i kasy nie trzeba mrozić na 4 miesiące, zwłaszcza przy tak szybko zmieniającej się sytuacji :) Uwaga, że santander (nie od kredytów) pozostaje w tyle jest absolutnie słuszna.

   Usuń
  5. Ale w Millennium jest wymóg nowych środków. Teraz z nieprzewidywalną datą badania salda.

   Usuń
 2. Dokładnie w Santander konto oszczędnościowe na 0. 01 lokata plan premia tesz na 0. 01

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprocentowanie standardowej lokaty terminowej już nie wynosi 0,01 proc. A Konto Max Oszczędnościowe jest oprocentowane na 4 proc.

   Usuń
 3. Jest podwyżka oprocentowania do 6,25% na lokacie mobilnej, do aktualizacji.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...