Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Jak uzyskać jeszcze więcej za konto w Santander Banku? Oto dodatkowa promocja z bonem do Biedronki

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

7.07.2022

Jak uzyskać jeszcze więcej za konto w Santander Banku? Oto dodatkowa promocja z bonem do Biedronki

Do dotąd przewidzianych nagród za otwarcie konta, Santander Bank dorzucił jeszcze jedną.

"Zakupy z kontem – edycja III", czyli 100 zł do Biedronki od Santandera
Do wzięcia czeka bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. A to sprawia, że teraz za Konto Jakie Chcę można już zgarnąć aż 480 zł... a nawet jeszcze więcej.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocję konta w Santanderze (dostępną od początku lipca) już oczywiście prześwietliłem we wpisie "Zgarnij 380 zł w bonusach za Konto Jakie Chcę w Santander Banku". Zachęcam do jego lektury, bo tam szczegółowo opisuję jak zdobyć gwarantowaną premię pieniężną 300 zł oraz od 80 do 180 zł w bonach na zakupy (do innych miejsc, niż Biedronka) i tam również omawiam - całkiem proste swoją drogą - warunki utrzymania konta i wydawanej do niego karty za 0 zł.

W niniejszym wpisie skupiam się już wyłącznie na nowości - promocji dostępnej od dzisiaj.

"Zakupy z kontem – edycja III", czyli 100 zł do Biedronki od Santandera


Wytyczne dotyczące tego, kto może wziąć udział w promocji "100 zł na zakupy online - edycja III" (z bonem do Biedronki) w praktyce idealnie pokrywają się z tymi, które obowiązują w akcji z premią. Zgodnie z regulaminem możesz wziąć w niej udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią, masz polskie obywatelstwo, a także:

"a. nie masz u nas konta w PLN, indywidualnego ani wspólnego, od 1 lipca 2021 r. do dnia, kiedy otworzysz konto w tej promocji, 

b. żadne z Twoich poprzednich kont osobistych w naszym banku nie było otwierane w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot we współpracy z bankiem od 1 kwietnia 2019 r"


Limit nagród
. Dodatkowa promocja z bonami do Biedronki (w odróżnieniu od tej z premią do 300 zł czy 80 zł na zakupy) jest limitowana, więc z udziałem nie ma co zwlekać. Bank przygotował 2 000 bonów do Biedronki - o ich przyznaniu decydować ma kolejność rejestracji w promocji.

Zasady promocji z bonem do Biedronki. A co trzeba zrobić, by wziąć udział w promocji z bonem do Biedronki? 

 • w okresie od 7. do 31.07.2022 r. złóż wniosek o konto (Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej (to ten sam wniosek, który kwalifikuje do promocji z premią 300 zł i uzyskania bonów na zakupy o łącznej wartości 80 zł):
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt i dostarczanie przez bank regulacji (w tym taryfy opłat i prowizji), 
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz 
  • przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu); 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank (dzieje się tak m.in. z tego względu, by bank nagrodę mógł Ci przekazać) oraz
 • do 10.08.2022 r. zawrzyj umowę z bankiem (do tego momentu praktycznie wszystko pokrywa się z warunkami promocji z bonusami o łącznej wartości 380 zł);
 • najpóźniej do 31.07.2022 r. zarejestruj się w promocji z bonem do Biedronki - formularz uzupełnij tymi samymi danymi, które wpiszesz we wniosku o konto; 
  Formularz rejestracyjny znajdziesz, klikając w "Wypełnij formularz" (jak na poniższym zrzucie ekranu ze strony promocji - w miejscu oznaczonym żółtą strzałką:
Formularz rejestracyjny w promocji z bonem do Biedronki
 • w sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu 2022 roku (w każdym z tych pięciu miesięcy kalendarzowych) wykonaj co najmniej 3 przelewy za pomocą aplikacji mobilnej - bank dopuszcza następujące przelewy: przelew w złotych na rachunek w innym banku, przelew na telefon Blik i/lub przelew do ZUS, do Urzędów Skarbowych lub innych organów podatkowych. Jak najprościej spełnić ten wymóg? Możesz wykonać 3 przelewy na dowolne kwoty na własne konto w innym banku. I już.

Tylko tyle wystarczy, by zgarnąć bon. Bank prześle Ci go wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 31.01.2023 r. Do tego czasu nie zamykaj konta osobistego (Jakie Chcę) w Santander Banku.

Do udziału we wszystkich promocjach jednocześnie (a więc i z premią do 300 zł, i z bonami na zakupy o łącznej wartości 80 zł oraz teraz dodatkowo z bonem 100 zł do Biedronki) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet.

Na początku wspomniałem, że za konto w Santander Banku można zgarnąć "aż 480 zł... a nawet jeszcze więcej" (bo oprócz tego do wzięcia są też m.in. zwroty za płatności z konta, bonusy za polecenia oraz premia 100 zł za otwarcie konta nastoletniemu dziecku) - opis tych wszystkich promocji, warunki do spełnienia oraz prześwietlenie kont z oferty Santander Banku znajdziesz tutaj.


Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. W Santander depozyty na 0. 01 to mało by mieć konto tu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 580 zł to mało? W ...... się już zupełnie poprzewracało? Proponuję otworzyć konto w jakimś np. Plus Banku. Tam aby konto było bezpłatne, trzeba tylko 1000 zł wydać kartami debetowymi lub/i naklejkami zbliżeniowymi. Ostatecznie opłata za konto jest minimalna bo tylko 21,90 zł a to dla prawdziwego bankobiorcy - któremu Santander Bank dający 580 zł nie odpowiada - prawdziwa gratka.

   Usuń
  2. Ale tu nikt nie każe ci zakładać depozytów. Zakładaj tam gdzie dają więcej.

   ale za to wszędzie tam gdzie jest wyższe oprocentowanie (Getin, Toyota, Facto, Inbank) to nie masz żadnych bonusów.

   Usuń
 2. Czy zlecenie w lipcu w aplikacji mobilnej przelewów z datą przyszłą w kolejnych miesiącach będzie spełniało warunek dotyczący przelewów? Czyli czy liczy się data zlecenia czy daty księgowania przelewów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej chodzi o to żeby samemu wykonywać te przelewy. A nie robić zlecenie stałe.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...