Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 2 000 zł za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.07.2022

Zyskaj do 2 000 zł za Konto Mój Biznes w Banku Millennium

W nowej odsłonie akcji bank podniósł łączną wartość bonusów do zgarnięcia.

Promocja konta firmowego w Banku Millennium
Spora część z tych bonusów (1000 zł) to zwroty za przelewy do ZUS oraz za płatności na stacjach paliw (a więc w zasięgu, jeśli nie każdego, to przynajmniej większości przedsiębiorców). W sumie można jednak zdobyć więcej - nawet 2 000 zł.


Promocja "Zyskaj do 2000 zł z Kontem Mój Biznes"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG.

Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczony jest klient, który;
"jest lub był stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa], jako przedsiębiorca (...) w okresie od 1 stycznia 2018 r. do dnia przystąpienia do Promocji"


Limit nagród
. Promocja konta firmowego w Millennium ma być dostępna do 30.09.2022 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż promocję bank przygotował dla 5000 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank zakomunikuje na swej stronie internetowej.


Nagroda w promocji została podzielona na kilka różnych bonusów. I tak do wzięcia czeka:
 • do 500 zł - jako zwrot 5% składki ZUS opłacanej przelewem z konta w Millennium (przez 5 miesięcy - do 100 zł/mies.); 
 • do 500 zł - jako zwrot 5% kosztów paliwa, jeśli na stacji zapłacisz kartą Visa wydaną do konta w Millennium (przez 5 miesięcy - do 100 zł/mies.)
 • 500 zł premii za podpisanie umowy leasingu z Millennium Leasing oraz
 • 500 zł premii za podpisanie umowy o terminal płatniczy.

W sumie można więc zgarnąć tytułowe 2 000 zł, aczkolwiek w przypadku umów o terminal płatniczy i o leasing warto uprzednio dokonać indywidualnych obliczeń, czy to się opłaca (o ile też jest taka potrzeba, bo przecież nie każda działalność gospodarcza wymaga udostępniania klientom terminala płatniczego). 

Zwroty za opłacanie składek ZUS w praktyce dotyczą jednak wszystkich (płacąc składki w pełnym wymiarze łatwo o zgarnięcie całej premii). Podobnie jest też z tankowaniem na stacjach paliw - tu zapewne wielu przedsiębiorców również może się załapać i zgarnąć całą pulę - nawet 1 000 zł.

Do 2000 zł za konto firmowe Mój Biznes - zasady promocji 


By wziąć udział w promocji "Zyskaj do 2000 zł z Kontem Mój Biznes":
 • najpóźniej do 30.09.2022 r. otwórz Konto Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej Millennet bądź aplikacji mobilnej (jeśli do takowych posiadasz dostęp) lub złóż wniosek o Konto Mój Biznes na stronie promocji;

  Wyrabianie karty do konta (teoretycznie) nie jest wymagane, ale będzie ona niezbędna, jeśli chcesz uzyskiwać zwroty za płatności na stacjach paliw.
 • wyraź zgody (jeśli ich jeszcze nie masz) na "przetwarzanie przez Bank jego danych kontaktowych/osobowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z Bankiem; otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon".
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta, aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

Dalej przyjdzie już zdobywać poszczególne premie. 

Zwroty 5% za przelewy do ZUS bank będzie naliczał przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes. W każdym miesiącu można uzyskać max. 100 zł zwrotu, więc w sumie przez ten okres da się uzbierać nawet 500 zł.

Zwroty 5% za płatności na stacjach paliw kartą Millennium Visa Mój Biznes wydaną do konta Mój Biznes w Millennium - tu można uzyskać również do 100 zł miesięcznie, a bank będzie brał pod uwagę transakcje wykonywane w każdym kolejnym z 5 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes.

Zwrot będzie naliczany za transakcje kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"a) 5541, określające stacje serwisowe (także sprzedające paliwo), 
b) 5542, określające samoobsługowe stacje benzynowe, 
c) 5983, określające stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna"

500 zł za umowę o leasing z Millennium Leasing otrzymasz, jeśli do 31.10.2022 r. zawrzesz umowę o leasing z Millennium Leasing na kwotę finansowania min. 30 000 zł.

W celu uzyskania 500 zł za terminal płatniczy, najpóźniej do 31.10.2022 r. w placówce Banku Millennium zawrzyj umowę o terminal płatniczy (z PayTel) lub Millennium SoftPOS i do końca listopada 2022 roku zapewnij wpływy na konto Mój Biznes w wysokości min. 1 000 zł z tytułu rozliczeń transakcji na tymże terminalu.

Tym razem oprócz "tradycyjnego" terminala można alternatywnie wybrać Millennium SoftPOS, co umożliwi przyjmowanie płatności za pośrednictwem aplikacji w telefonie (z systemem Android 6.0 lub nowszym oraz wyposażonym w moduł NFC).

Wypłata premii (zwrotów za ZUS i za płatności kartą) ma być realizowana do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania (przykładowo: jeśli konto założysz w lipcu, to przelewy do ZUS i/lub płatności kartą będzie można wykonywać od sierpnia do grudnia, a premie będą wypłacane co miesiąc od września do stycznia).

Z kolei wypłata premii za terminal i/lub leasing przewidziana jest do 31.12.2022 r.

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie rozwiązuj umowy, ani jej nie wypowiadaj (dotyczy również leasingu oraz terminala, jeśli na takowe się zdecydujesz) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - co warto wiedzieć?


Zakładając konto firmowe w Millennium, dodatkowo możesz załapać się na promocję "Zyskaj z kontem dla Biznesu" (dostępną do odwołania - informacje o niej można znaleźć na stronie promocji). Zgodnie z jej regulaminem:
"Promocja polega na obniżeniu opłat naliczanych przez Bank przez pełne 24 miesiące: 
1) poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy produktu w taki sposób, że: 
a) miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł, 
(...), 
c) miesięczna opłata za konto w EUR, konto w USD, konto w GBP, konto w CHF wyniesie 0 zł"

I takie uprzywilejowane warunki biorą górę nad cennikiem, w którym mowa, że:
 • 0/20 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; 

Przez 24 miesiące uczestnicy promocji tych wymogów spełniać nie muszą. Obowiązują za to poniższe warunki:
 • 0 zł za pierwsze 20 przelewów krajowych przelewów Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej w miesiącu kalendarzowym; za 21. i każdy kolejny opłata wynosi 1 zł; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 500 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.


Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...