Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj nawet 700 zł za BIZnest Konto dla firm (edycja 2)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

13.07.2022

Zyskaj nawet 700 zł za BIZnest Konto dla firm (edycja 2)

Po krótkiej przerwie powraca promocja konta firmowego w Nest Banku.

Zyskaj nawet 700 zł za BIZnest Konto dla firm
I jest to powrót dość szybki, bo pomiędzy poprzednimi edycjami była ponad 2-letnia przerwa. Promocja jest bardzo łatwa, bo za bezwarunkowo darmowe konto do wzięcia czeka gwarantowana premia 300 zł za otwarcie konta firmowego (dodatkowe 400 zł można zgarnąć za skorzystanie z terminala płatniczego).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

BIZnest Konto z premią do 700 zł


Dla kogo promocja?
Propozycja skierowana jest do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i do spółek: cywilnych, jawnych, partnerskich, z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacji i stowarzyszeń, które siedzibę i rezydencję podatkową mają w Polsce. 

Z promocji wykluczone są jednak osoby, które mają lub miały konto firmowe w Nest Banku od 1.01.2020 r.

Ewentualne posiadanie innych produktów (np. konta osobistego, lokat czy kredytu) w Nest Banku nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji konta firmowego - pamiętaj jednak, by wniosek o konto firmowe złożyć na stronie promocji, bo tylko tak otwarte konto kwalifikuje do uzyskania premii.

Nagroda. W promocji uzyskać można gratyfikacje pieniężne na sumę 700 zł. W skład tej kwoty wchodzą:
 • 6 bonusów po 50 zł za otwarcie i korzystanie z BIZnest konta oraz
 • premia za terminal, która wynieść może od 100 do 400 zł.

Zasady promocji z premią do 700 zł za BIZnest Konto


By wziąć udział w promocji:
 • do 31.08.2022 r. złóż wniosek o BIZnest Konto;
 • najpóźniej do 15.09.2022 r. zawrzyj umowę z bankiem, wyrażając przy tym zgody na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: 
  • w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej: (1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, (2) w rozmowie telefonicznej, (3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz (4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej; 
  • w przypadku pozostałych form prawnych: (1) w rozmowie telefonicznej oraz (2) za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (np. komputera, tabletu, smartfonu);
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta wykonaj min. 1 płatność kartą.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszy z bonusów: 50 zł.

By zdobywać kolejne bonusy (po 50 zł każdy), w pięciu kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu spełnienia powyższego warunku (tego z wykonaniem jednej płatności kartą wydaną do konta):
 • zapewnij wpływy na sumę min. 5 000 zł oraz 
 • wykonaj min. 3 transakcje (wśród których mogą być: płatności kartą, płatności Blikiem i/lub przelewy - z wyłączeniem przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).

Zapewniając wpływy na konto, miej na uwadze, że dla banku znaczenie ma wyłącznie:
"suma Zleceń Płatniczych uznaniowych zaksięgowana na Rachunku Firmowym, pomniejszona o wartość środków pochodzących z: (i) przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Banku [czyli w Nest Banku - przyp. Mr. Złotówa], (ii) kredytów udzielonych przez Bank oraz (iii) lokat"


Wypłata bonusów przewidziana jest do 20. dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Do momentu jej otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj zgód i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank. 
 

Premia za terminal płatniczy (do 400 zł) 


Ta premia zainteresować może już tylko część przedsiębiorców, bo nie każdy ma potrzebę korzystania z terminala płatniczego.

By załapać się na tę premię: 
 • we wniosku o BIZnest Konto (lub nie później niż w ciągu 30 dni od złożenia wniosku poprzez bankowość elektroniczną) zgłoś chęć korzystania z terminala płatniczego Fiserv Polska; 
 • w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o konto:
  • zawrzyj  z Fiserv Polska umowę o "współpracy w zakresie obsługi i rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi z wykorzystaniem terminala płatniczego" oraz
  • zapewnij na BIZnest Konto wpływy z rozliczenia płatności kartą poprzez terminal płatniczy.

Za spełnienie powyższych warunków na Twe konto wpłynie jednorazowa premia pieniężna, której wysokość zależeć będzie od zadeklarowanego przez Ciebie czasu użytkowania terminala płatniczego (im dłuższy okres wybierzesz, tym wyższą premię otrzymasz). I tak zdobędziesz 100, 200, 300 albo 400 zł, jeśli zadeklarujesz okres odpowiednio 12, 24, 36 bądź 48 miesięcy. Wypłata premii przewidziana jest do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

💡 Biorąc udział w promocji z kontem firmowym w roli głównej, pamiętaj, że uzyskana premia stanowi przychód z działalności gospodarczej i to uczestnik promocji ma obowiązek rozliczenia podatku.

BIZnest Konto - co warto wiedzieć?


Charakterystyka konta firmowego w Nest Banku jest czytelna:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN (w tym także za przelewy do ZUS i US) zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie pierwszej karty do konta oraz 0 zł miesięcznie za jej użytkowanie (bez warunków);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w bankomatach sieci Euronet (w bankomatach innych sieci lub banków: 6 zł)

Do udziału w promocji z premią do 700 zł za BIZnest Konto kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z czterech poniższych sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym z własnego konta w innym banku (możliwe jest to jednak wyłącznie z niektórych banków, do których należą: Alior, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PBS Bank, Santander Bank) - w tym przypadku istotne jest, by dane przy przelewie idealnie pasowały do tych, które wpiszesz we wniosku o konto; 
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję, we wniosku możesz dodać adres miejsca podpisania umowy (inny niż zamieszkania czy korespondencyjny - może być to np. miejsce swej pracy) lub 
 • w placówce Nest Banku (można ją wybrać we wniosku, wskazując odpowiadającą sobie lokalizację) - przy tej opcji pamiętaj jednak, by doradca w placówce kontynuował wniosek złożony online (bo tylko taki liczy się w promocji), a nie przyjmował kolejnego.

Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Niby tak długo nie było a nadal jestem wykluczony

  OdpowiedzUsuń
 2. "suma Zleceń Płatniczych uznaniowych zaksięgowana na Rachunku Firmowym, pomniejszona o wartość środków pochodzących z: (i) przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Banku [czyli w Nest Banku - przyp. Mr. Złotówa], (ii) kredytów udzielonych przez Bank oraz (iii) lokat"

  Jak przeleje z konta w Aliorze 5000 zł to będzie spełniony warunek wpływu?

  "wykonaj min. 3 transakcje (wśród których mogą być: płatności kartą, płatności Blikiem i/lub przelewy - z wyłączeniem przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku)."

  Jeśli zrobię 3 przelewy na swoje konto w innym banku to będzie spełniony warunek 3 płatności?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...