Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj minimum 650 zł za bezwarunkowo darmowe BIZnest Konto dla firm

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

25.07.2022

Zyskaj minimum 650 zł za bezwarunkowo darmowe BIZnest Konto dla firm

Czas na kumulację promocji konta firmowego w Nest Banku, jakiej dotąd nie było.

Zyskaj nawet 650 zł za BIZnest Konto dla firm
Za bezwarunkowo darmowe konto do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 650 zł. Co najmniej, bo da się zgarnąć więcej.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

W praktyce mamy tu do czynienia z dwoma promocjami, które na szczęście łączą się ze sobą. I tak zgarnąć można:
 • do 350 zł dzięki najnowszej promocji "BIZnest Konto z BONUSEM",;
 • 300 zł premii dzięki promocji "BIZnest Konto z premią - edycja 3". A tu do wzięcia  jest jeszcze dodatkowa premia do 400 zł  (przewidziana dla tych którzy oprócz założenia konta zdecydują się również na terminal płatniczy).

Szczegółowe omówienie tych wszystkich okazji do bankobrania, jedna po drugiej, znajdziesz poniżej.

Bonus 350 zł na start


Dla kogo promocja? Propozycja skierowana jest do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i do spółek: cywilnych, jawnych, partnerskich, z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacji i stowarzyszeń, które siedzibę i rezydencję podatkową mają w Polsce. 

W promocji z bonusem 350 zł nie zastosowano jakiegokolwiek okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy konta firmowego w Nest Banku, więc dla niektórych przedsiębiorców może to być okazja - nawet na bardzo szybki - opłacalny powrót.

Ewentualne posiadanie innych produktów (np. konta osobistego, lokat czy kredytu) w Nest Banku nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji konta firmowego - pamiętaj jednak, by wniosek o konto firmowe złożyć na stronie promocji, bo tylko tak otwarte konto kwalifikuje do uzyskania premii.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • do 15.09.2022 r. (a najlepiej do 31.08.2022 r. - niżej wyjaśniam dlaczego) zarejestruj się na stronie promocji i za jej pośrednictwem (po zalogowaniu) złóż wniosek o BIZnest Konto, wyrażając przy tym zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej - wyłącznie w zakresie niezbędnym do przekazania przez bank informacji do organizatora promocji o spełnieniu warunków pozwalających na wypłatę nagrody
  (we wniosku o konto podaj ten sam adres mailowy, który użyjesz podczas rejestracji na stronie promocji);
 • najpóźniej do 30.09.2022 r. zawrzyj umowę z bankiem, 
 • do 17.10.2022 r. wyraź zgody na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: 
  • w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej: (1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, (2) w rozmowie telefonicznej, (3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz (4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej; 
  • w przypadku pozostałych form prawnych: (1) w rozmowie telefonicznej oraz (2) za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (np. komputera, tabletu, smartfonu);
   powyższe zgody utrzymuj do dnia uzyskania bonusu;
 • również do 17.10.2022 r. pobierz i zaloguj się do aplikacji mobilnej Nest Banku (dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem Android, iOS oraz HarmonyOS).

Za spełnienie powyższych warunków będzie przysługiwać Ci pierwsza część bonusu - 100 zł. By zdobyć jeszcze 250 zł, także do 17.10.2022 r.:
 • wykonaj co najmniej 3 przelewy z konta firmowego w Nest Banku (ten warunek można spełnić, realizując przelewy na dowolny rachunek do innego banku - zaliczą się nie tylko przelewy do kontrahentów, ale też przelewy np. na własne konto w innym banku).

O przyznaniu nagrody organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 27.10.2022 r. - wtedy na tę wiadomość będzie należało zareagować i najpóźniej do 3.11.2022 r. zalogować na stronie promocji oraz podać numer rachunku konta założonego w Nest Banku w ramach promocji. Na to konto bonus zostanie wypłacony do 15.11.2022 roku.

BIZnest Konto z premią od 300 (do 700) zł


Otwierając konto firmowe w powyższej promocji, jednocześnie możesz załapać się na bankową promocję z bonusami od 300 do 700 zł - tu jednak miej na względzie, że obowiązuje inny okres wykluczenia dla byłych klientów.

Zasady promocji. W przypadku tej promocji wykluczone są osoby, które mają lub miały konto firmowe w Nest Banku w okresie od 1.01.2020 r.

Nagroda. W promocji "BIZnest Konto z premią - edycja 3" uzyskać można gratyfikacje pieniężne na sumę 700 zł. W skład tej kwoty wchodzą:
 • 6 premii po 50 zł każda za otwarcie i korzystanie z BIZnest konta oraz
 • premia za terminal, wynosząca od 100 do 400 zł.

Zasady promocji. By zdobywać kolejne premie, oprócz otwarcia konta, wyrażenia zgód i zawarcia umowy do 30.09.2022 r. (o czym już pisałem wyżej):
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta wykonaj min. 1 płatność kartą.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą premię: 50 zł.

By zdobywać kolejne premie (po 50 zł każda), w pięciu kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu spełnienia powyższego warunku (tego z wykonaniem jednej płatności kartą wydaną do konta):
 • zapewnij wpływy na sumę min. 5 000 zł oraz 
 • wykonaj min. 3 transakcje (wśród których mogą być: płatności kartą, płatności Blikiem i/lub przelewy - z wyłączeniem przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).

Zapewniając wpływy na konto, miej na uwadze, że dla banku znaczenie ma wyłącznie:
"suma Zleceń Płatniczych uznaniowych zaksięgowana na Rachunku Firmowym, pomniejszona o wartość środków pochodzących z: (i) przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Banku [czyli w Nest Banku - przyp. Mr. Złotówa], (ii) kredytów udzielonych przez Bank oraz (iii) lokat"


Wypłata premii przewidziana jest do 20. dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Do momentu jej otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj zgód i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank. 
 

Premia za terminal płatniczy (do 400 zł) 


Ta premia zainteresować może już tylko część przedsiębiorców, bo nie każdy ma potrzebę korzystania z terminala płatniczego.

By załapać się na tę premię: 
 • we wniosku o BIZnest Konto (lub nie później niż w ciągu 30 dni od złożenia wniosku poprzez bankowość elektroniczną) zgłoś chęć korzystania z terminala płatniczego Fiserv Polska; 
 • w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o konto:
  • zawrzyj  z Fiserv Polska umowę o "współpracy w zakresie obsługi i rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi z wykorzystaniem terminala płatniczego" oraz
  • zapewnij na BIZnest Konto wpływy z rozliczenia płatności kartą poprzez terminal płatniczy.

Za spełnienie powyższych warunków na Twe konto wpłynie jednorazowa premia pieniężna, której wysokość zależeć będzie od zadeklarowanego przez Ciebie czasu użytkowania terminala płatniczego (im dłuższy okres wybierzesz, tym wyższą premię otrzymasz). I tak zdobędziesz 100, 200, 300 albo 400 zł, jeśli zadeklarujesz okres odpowiednio 12, 24, 36 bądź 48 miesięcy. Wypłata premii przewidziana jest do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.
💡 Biorąc udział w promocji z kontem firmowym w roli głównej, pamiętaj, że każdy uzyskany bonus i premia stanowią przychód z działalności gospodarczej i to uczestnik promocji ma obowiązek rozliczenia podatku.


BIZnest Konto - co warto wiedzieć?


Charakterystyka konta firmowego w Nest Banku jest czytelna:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN (w tym także za przelewy do ZUS i US) zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie pierwszej karty do konta oraz 0 zł miesięcznie za jej użytkowanie (bez warunków);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w bankomatach sieci Euronet (w bankomatach innych sieci lub banków: 6 zł)

Do udziału w promocji z bonusem do 350 zł oraz premią do 700 zł jednocześnie kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym z własnego konta w innym banku (możliwe jest to jednak wyłącznie z niektórych banków, do których należą: Alior, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PBS Bank, Santander Bank) - w tym przypadku istotne jest, by dane przy przelewie idealnie pasowały do tych, które wpiszesz we wniosku o konto; 
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję, we wniosku możesz dodać adres miejsca podpisania umowy (inny niż zamieszkania czy korespondencyjny - może być to np. miejsce pracy) lub 
 • w placówce Nest Banku (można ją wybrać we wniosku, wskazując odpowiadającą sobie lokalizację) - przy tej opcji pamiętaj jednak, by doradca w placówce kontynuował wniosek złożony online (bo tylko taki liczy się w promocji), a nie przyjmował kolejnego.

Jak zarabiać na poleceniach?


Na stronie promocji znajdziesz jeszcze informację, że zyskać możesz więcej - nawet do 2 000 zł za polecenia. By zarabiać jako osoba polecająca, musisz: 
 • posiadać konto w Nest Banku, 
 • wyrazić zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: 
  • za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS 
  • w rozmowie telefonicznej 
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz 
  • za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.
 • przystąpić do programu poleceń za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (po zalogowaniu do bankowości internetowej przejdź do zakładki "Oferty", gdzie znajdziesz "Program poleceń").

Zgody zweryfikujesz i ewentualnie zmienisz po zalogowaniu do bankowości internetowej, przechodząc ścieżkę: Ustawienia => Ogólne => Zgody => Zaktualizuj. 

Bonus za polecenie konta firmowego dla osoby polecającej wynosi 200 zł - otrzymasz go, jeśli osoba zakładająca konto w Nest Banku poda Twój numer telefonu we wniosku o konto oraz spełni wszystkie warunki uzyskania premii dla siebie (czyli 100 zł dla osoby polecanej za konto firmowe). Mankament jest jednak taki, że konta zakładane w ramach promocji z bonusem 350 zł nie łączą się z programem poleceń (we wniosku o konto nie ma bowiem miejsca na podanie kodu polecenia).

Wypłata bonusów za skuteczne polecenie/polecenia nastąpi do 20. dnia roboczego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków przez osobę poleconą. Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód. W ramach programu poleceń zgarnąć można maksymalnie 2 000 zł premii.


11 komentarzy:

 1. Jak mam ROR to rozumiem że mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji konta firmowego.

   Usuń
 2. Wziąłem udział bizkonto z premia
  https://bankobranie.blogspot.com/2022/06/premia-za-biznest-konto.html?m=1
  Czyli nie mam szans na 350 zł z nowej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, udział w promocji z bonusem do 350 zł biorą udział wyłącznie konta założone poprzez stronę promocji (a i ta dodatkowa promocja wystartowała dopiero 25.07.).

   Usuń
 3. W dwóch promocjach są wymagane wpływy po 5000. Czy trzeba je 2 razy zapewniać czy 1 wystarczy i będzie zaliczony w obydwu promocjach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba powielać spełniania warunków - jeden wpływ załatwia to dla wszystkich promocji.

   Usuń
 4. Witam, mając konto walutowe w Nest Banku z kartą, i w przypadku założenia konta firmowego z kartą, te drugą mam wciąż bezwarunkowo bezpłatną? Do tej pory była tylko jedna karta bezplatna niezależnie od ilości kont. Czy coś się zmieniło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dotyczy kont dla klientów indywidualnych. Konto firmowe z tym się nie sumuje.

   Usuń
  2. Potwierdzałem na infolinii.

   Usuń
  3. Dziękuję za odpowiedź. To bardzo dobra wiadomość 😀

   Usuń
 5. Hmm właśnie dostałem 100zł za założenie konta z polecenia.
  A na stronie promocji niby bonus też mam zaakceptowany. Zobaczymy czy przyjdzie

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...