Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł na zakupy za konto dla dziecka w Banku Millennium (+ 500 zł premii dla rodzica)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.07.2022

100 zł na zakupy za konto dla dziecka w Banku Millennium (+ 500 zł premii dla rodzica)

Bank Millennium - tak, jak i w poprzedniej edycji - daje 100 zł na zakupy za otwarcie konta dla dziecka.

Promocja "100 zł na dobry początek"
A przy okazji przypomnę, że na rodziców (tudzież ogólnie osoby dorosłe) za konto osobiste czeka aż 500 zł premii.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku (bez wieku minimalnego).

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste bądź kartę kredytową w tym banku oraz posiadać/wyrobić dostęp do bankowości Millenet. Do udziału w promocji kwalifikują bowiem wyłącznie Konta 360° Junior otwierane za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.
💡 Jeśli nie masz konta osobistego w Millennium, sprawdź jak uzyskać 500 zł premii za konto Millennium 360°.

W promocji konta dla dziecka jest jednak i wykluczenie:
"Udział w promocji jest wykluczony, jeśli małoletnie dziecko posiadało Konto 360° Junior otwarte we wcześniejszych promocjach organizowanych przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"


Aczkolwiek w regulaminie promocji można też znaleźć zapis mający pozytywny wydźwięk dla osób, które mają więcej niż jedno dziecko:

"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior"


Nagrodą w promocji jest eKarta podarunkowa o wartości 100 zł każda w aplikacji zakupowej Goodie (to aplikacja obsługiwana przez spółkę należącą do Banku Millennium), którą będzie można wykorzystać podczas zakupów w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Promocja "100 zł na dobry początek"


Zasady promocji. By zgarnąć 100 zł na zakupy za otwarcie konta dla swego dziecka:
 • do 30.09.2022 r.: 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • najpóźniej do 31.10.2022 r.: 
  • bez względu na wiek dziecka zasil Konto 360° Junior kwotą min. 150 zł oraz
  • w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia: dodatkowo w imieniu dziecka wyraź zgody marketingowe, zapewnij aktywowanie aplikacji mobilnej oraz wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem, lub zbliżeniowo telefonem;
 • do 30.11.2022 r. nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Nagrodę otrzymasz do 30.11.2022 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni. Z kolei eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu.
 

Konto 360° Junior - szczegóły oferty Millennium


Główne cechy konta dla dzieci zakładanego w Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane (bo wymaganą płatność można wykonać też Blikiem), ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
  • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
  • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłata za wydanie karty); 
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 6220,80 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

 1. Witam. W jakich sklepach konkretnie będzie można wykorzystać kod?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...