Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Teraz aż 600 zł w bonach do Biedronki jako nagrody gwarantowane za kartę Citi Simplicity

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

15.07.2022

Teraz aż 600 zł w bonach do Biedronki jako nagrody gwarantowane za kartę Citi Simplicity

O ile bony na zakupy w sklepach Biedronka ten bank już rozdawał, to jeszcze nigdy nie były to bony aż o takiej wartości.

Promocja "Nawet 600 złotych na zakupy w Biedronce"
Tym razem można bowiem zdobyć nie 400, ale aż 600 zł. Niezmiennie za to obowiązują uproszczone warunki utrzymania karty za 0 zł, co oznacza, że zyskać można 600 zł "na czysto".

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.

Promocja w pigułce: bony do Biedronki na sumę 600 zł (konkretnie będzie to 1 bon o wartości 200 zł + 4 bony o wartości 100 zł) otrzymasz, jeśli po zawarciu umowy o kartę kredytową:
 • aktywujesz kartę oraz zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności w Biedronce) przez 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Do tego uczestnikom promocji przysługuje również zwrot opłaty za kartę (12 zł) - otrzymasz go, jeśli w danym okresie rozliczeniowym karty wykonasz płatności na sumę co najmniej 300 zł (a może być to kwota, której wydanie jednocześnie spełni warunki promocji).

Szczegółowe prześwietlenie warunków promocji i wskazówki jak krok po kroku zdobyć nagrodę znajdziesz poniżej.

Co warto wiedzieć o promocjach bankowych?


Na wstępie kilka zdań tytułem wstępu dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może po raz pierwszy (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest wiele i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością (nie wykraczającą w zasadzie ponad standardowe korzystanie z karty). Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je w praktyce już od grubo ponad 8 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się przede wszystkim na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I tak jest właśnie w tym przypadku.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 26,28%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

600 zł w bonach do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citibanku. 

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jednak, by wniosek o kartę złożyć na stronie promocji.

Nagroda. Bony, które otrzymasz od Citibanku, będzie można zrealizować podczas zakupów w Biedronce. Każdy bon będzie można wykorzystywać przez 6 miesięcy. Bony można łączyć ze sobą, ale każdy bon można też wykorzystywać oddzielnie i wielokrotnie (do wyczerpania salda środków).

Limit nagród. Choć promocja ma być dostępna do 16.08., to może się ona zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie pierwszych 1 000 osób, które zawrą umowę o kartę Citi Simplicity. Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady promocji "Nawet 600 złotych na zakupy w Biedronce


By wziąć udział w akcji i uzyskać tytułową nagrodę gwarantowaną:
 • do 16.08.2022 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko tak składane wnioski kwalifikują do zgarnięcia bonów do Biedronki);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity i aktywuj kartę w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku;
 • po aktywacji karty i najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy posiadanie samej karty kredytowej - otwieranie konta nie jest konieczne);
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (mogą to być płatności w Biedronce, ale nie muszą - transakcje można wykonywać też w innych miejscach). 

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci uzyskanie bonu do Biedronki o wartości 200 zł oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród - 4 bonów po 100 zł każdy. By je zgarnąć:
 • od czwartego do siódmego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymywać będziesz bon do Biedronki o wartości 100 zł każdy.

💡 Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz w lipcu, to płatności (po 300 zł w każdym miesiącu kalendarzowym) będzie należało wykonywać od sierpnia do października (dla uzyskania bonu 200 zł) oraz od listopad do lutego (za co otrzymasz w sumie 4 bony po 100 zł każdy).

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni tylko transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Powiadomienie o każdej z nagród dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danego bonu. Nagroda przyjdzie w ten sam sposób w ciągu 60 dni od powiadomienia o jej przyznaniu (wiadomość nie jest widoczna w aplikacji; by ją przeczytać trzeba zalogować się do bankowości poprzez przeglądarkę internetową np. na komputerze). Do dnia otrzymania każdej z nagród posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Kto może otrzymać kartę Citi Simplicity? 


Osoba wnioskująca o kartę kredytową w Citibanku, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta kredytowa Citi Simplicity - co warto wiedzieć?

Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z bonami do Biedronki czeka jeszcze jeden, wspomniany na wstępie, przywilej - bank zwróci opłatę miesięczną za kartę (12 zł), jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł. Jest zatem prościej uniknąć kosztu, niż w przypadku warunków standardowych (wynikających z taryfy opłat i prowizji). Takie uproszczone zasady dla uczestników promocji obowiązują przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (transakcje wykonywane na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę również muszą spełniać wytyczne, o których pisałem wyżej, tj. nie mogą być to np. transakcje zwrócone, czy płatności w kasynach). Uwaga: w tym przypadku miesięczny okres rozliczeniowy może, ale nie musi się pokrywać się z miesiącami kalendarzowymi (wszystko zależy od daty generowania miesięcznego zestawienia transakcji).

Zwrot opłaty za kartę ma być realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym następującym po tym, w którym zrealizujesz płatności na sumę min. 300 zł.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności kartą miesięcznie).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.

💡 Na koniec dodam, iż w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Za bezwarunkowo darmowe CitiKonto do wzięcia czeka bowiem premia 270 zł + do 100 zł moneybacku. Promocję karty kredytowej z bonem do Biedronki można łączyć z promocją konta (a dla uzyskania wspomnianego moneybacku jest to wręcz niezbędne). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.


Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

Przydatne linki:

26 komentarzy:

 1. Czy za pierwszy, niepełny miesiąc kalendarzowy też jest pobierana opłata?
  Czy do obrotu pomogą przyjaciele?

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecenie karty jest możliwe z ta promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Można polecać tylko w promce z bonem 400 zł więc w sumie nic lepiej nie wyjdzie.

   Usuń
 3. Jaki dokument jest wymagany do potwierdzenia dochodu ? wyciąg z banku 3 miesiace np starczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w przypadku wynagrodzenia z umowy o pracę czy emerytury to dokument najczęściej wystarczający.

   Usuń
 4. Pytanie do obecnych klientów? Czy bank ma nadal ofertę utrzymaniową dla osób które złożyły wypowiedzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nadal oferują :)

   Usuń
  2. O co chodzi? Poproszę o jakieś szczegóły.

   Usuń
  3. Po wypowiedzeniu umowy przez klienta dzwonią z propozycją wycofania i proponują promocję. Zwrot 10% za płatności kartą. Max. 100 lub 200 zł dają.

   Usuń
  4. Mogę potwierdzić. W zeszłym miesiącu dostałem taką propozycję. U mnie 10% do 100 zł.

   Usuń
 5. Zarejestrowałem się do promocji na stronie internetowej. Po wypełnieniu danych należy zrobić zdjęcie dowodu korzystając z linku przesłanego smsem przez Bank. Sposób ten nie działa, na co zresztą zwrócił ktoś wcześniej w Bankobraniu w komentarzu odnośnie innej promocji Banku. Próbuję wielokrotnie, mam ustawić dowód do zdjęcia tak, aby pasował do niebieskiej ramki. Ramka się nie pojawia w ogóle, telefon nie próbuje zrobić zdjęcia mimo że strona ma pozwolenie na robienie zdjęć. Wybieram inną metodę potwierdzenia i przechodzę do czytania i "podpisywania" kolejnych dokumentów na stronie Banku. Ostatni z pdfów nie ładuje się na stronie, więc nie za bardzo wiadomo jak potwierdzić przeczytanie dokumentu, który się nie pojawia. Próbuję ponownie, ten sam błąd. Dzwonię do banku, pani konsultantka bardzo miła, sprawdza moje dane i informuje o umowach oraz prosi o załadowanie zdjęć dowodu oraz potwierdzenia dochodu na podstronie. Informuje mnie, że jeśli wszystko jeszcze dzisiaj załaduję, kurier zostanie zamówiony jutro - przyjedzie do mnie i sprawdzi dowód. Ładuję wymagane zdjęcia i pdf na stronie tak jak mnie poinstruowano przez telefon i emailowo. Nie otrzymuję potwierdzenia załadowania dokumentów, ale sądzę, że jest OK. Po dwóch godzinach przychodzi sms i email z prośbą o załadowanie tych samych potrzebnych dokumentów (zdjęcie dowodu i potwierdzenie dochodu) na tej samej stronie, na której to robiłem wcześniej, bo jak mówi sms "Twoja nagroda z kartą kredytową czeka". Ładuję co trzeba i wchodzę na chat banku, aby dowiedzieć się, czy tym razem moje dokumenty do nich dotarły (ponownie nie ma żadnego potwierdzenia na stronie ani emailem/smsem, tylko pojawia się ta sama ramka do ponownego ładowania plików). Uprzejmy pan na czacie informuje, że nie może odpowiedzieć na moje zapytanie, bo nie ma dostępu do systemu, ale mogę do nich zadzwonić, bo numer Banku jest czynny do godziny 20:00. Dzwonię ponownie na ten sam numer, gdzie dzwoniłem parę godzin wcześniej. Przez 35 minut słucham spokojnej muzyki, a następnie dochodzę do wniosku, że spędzenie większości popołudnia na ogarnianie deficytów komputerowo-technicznych Banku Handlowego City to zwykła strata czasu. Mam nadzieję, że jeśli karta kredytowa kiedyś przyjdzie, to będzie działała lepiej niż pierwszy kontakt z Bankiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to coś się ci trafiło co być może zależy od urządzenia, przeglądarki, systemu ale jednak leży po stronie banku. U mnie poszło w miarę sprawnie (choć właściwie to żonie bo to ona teraz zamawiała kartę). Co do samej karty to nie mam uwag bo sam korzystam od kilku lat.

   Usuń
 6. Mam pytanie jak długo taką kartę trzeba posiadać? Przez te 12 miesięcy? Czy dłużej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zrezygnować po otrzymaniu nagród. Nie musisz dłużej trzymać. Skąd te 12 miesięcy?

   Usuń
  2. Nie trzeba trzymać karty 12 miesięcy. Wystarczy tylko do momentu jak prześlą ostatni bon.

   Usuń
 7. Jeśli dostaje wynagrodzenie (umowa zlecenie) na citi konto to zaświadczenie o dochodach będzie potrzebne??

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy mając już konto w citibank umowę o kartę zawiera się całkowicie zdalnie bez wizyty kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możliwe jest zdalne zawarcie umowy online.

   Usuń
 9. czy trzeba wyrazić zgody marketingowe czy nie jest to warunek promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego wymogu w regulaminie więc nie trzeba.

   Usuń
 10. czy to musi byc jedna transakcja na min 300zl miesiecznie czy moze byc np trzy po 100zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jedna płatność, ale może być też wiele na mniejsze kwoty - ważne by w sumie wyszło min. 300 zł.

   Usuń
  2. Pytanie podobne, czy w promocji 270, trzeba zrobić 3 przelewy na tel lub płatności blik na min. 300 zł, czy można wystarczą 4 - 5 na 301 zł?

   Usuń
  3. Łącznie min. 300 zł w min. płatnościach/przelewach. Możesz więc zrobić nawet 50 x 6 i też będzie dobrze.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...