Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 400 zł do wydania na Allegro za konto w BNP Paribas (+ do 7,1% dla oszczędzających)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

25.07.2022

Zgarnij 400 zł do wydania na Allegro za konto w BNP Paribas (+ do 7,1% dla oszczędzających)

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Zgarniaj kody": 400 zł do Allegro za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Allegro. Dodatkową zachęta - dla oszczędzających - są lokaty w tym banku z oprocentowaniem od 6 do 7,1% w skali roku.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

O ile w poprzednich edycjach promocji konta w BNP Paribas, część puli nagród stanowiły bony do Legimi, Żabki czy H&M, to tym razem są to bony do serwisu, w którym najwięcej Polaków robi zakupy.

Promocja "Zgarniaj kody": 400 zł do Allegro za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 4 bony do wykorzystania na Allegro o wartości 50, 100, 150 i jeszcze raz 100 zł, co w sumie da tytułowe 400 zł. Zgodnie z regulaminem promocji bony mają mieć ważność do 31.07.2023 roku.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bony do Allegro otrzymasz, jeśli spełnisz określone - na szczęście całkiem proste - warunki. Szczegółowo piszę o nich nieco niżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Zgarniaj kody"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 12.08.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 26.08.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 26.08.2022 r.);
 • w sierpniu 2022 roku: 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (warunek ten można spełnić całkiem łatwo, bo wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku);
  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (na dowolną kwotę; ten warunek można spełnić w prosty sposób, bo może być to przelew np. na własne konto w innym banku).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci już dwa bony (o wartości 50 zł za samo otwarcie konta i nadanie PIN-u do karty oraz 100 zł za wpływ i przelew) oraz otworzy drogę do zdobycia kolejnych bonów do Allegro. By je zgarnąć, we wrześniu i w październiku 2022 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych):
 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (tak samo może być to przelew na dowolne kwoty np. na własne konto w innym banku);
 • wykonaj płatności Blikiem na sumę min. 200 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności na Allegro) oraz
 • zapewnij wpływy na sumę min. 1 000 zł na konto w BNP Paribas (ten warunek można spełnić w prosty sposób - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków we wrześniu (przelew + płatności Blikiem + wpływ) otrzymasz bon o wartości 150 zł, a za wykazanie się tą samą aktywnością w październiku organizator prześle Ci jeszcze bon o wartości 100 zł.

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdego kolejnego bonu jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania bonów poprzednich, a więc np. by zdobyć bon 150 zł za spełnienie warunków we wrześniu, to wcześniej w sierpniu musisz mieć zrealizowane warunki uzyskania bonu o wartości 100 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu zgarniajkody@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 26.09.2022 r. o przyznaniu bonów o wartości 50 i 100 zł (za spełnienie warunków do sierpnia włącznie);
 • do 26.10.2022 r. o bonie 150 zł do Allegro (za realizację warunków we wrześniu) oraz
 • do 25.11.2022 r. o bonie 100 zł (za spełnienie warunków w październiku).

Bony do Allegro w postaci kodu otrzymasz SMS-em najpóźniej do 30.09. (bony 50 i 100 zł), do 31.10. (bon 150 zł) oraz do 30.11.2022 r. (bon 100 zł).

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Zgarniaj kody"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). 

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Dodatkowa korzyść. Jeśli masz do ulokowania oszczędności, to mogą zainteresować Cię poniższe propozycje:

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za Kartę Otwartą na Dzisiaj wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; 
  Choć na potrzeby promocji nie trzeba płacić kartą, to pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności miesięcznie (na dowolne, nawet bardzo drobne kwoty), by uniknąć opłaty - transakcje Blikiem w BNP Paribas nie zastępują płatności kartą.
 • 0 zł wypłaty gotówki kartą z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Zgarniaj kody" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji). Z relacji Czytelników biorących udział w poprzednich edycjach promocji wynika, że o wiele skuteczniejszym sposobem otwarcia konta jest opcja z kurierem.


Przydatne dokumenty:

30 komentarzy:

 1. Okazuje się że moja mama posiada jeszcze konto oszczędnościowe z czasów BGŻ Optima. Czy to ją wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno? To konto i do tego jest umowa ramowa.

   Usuń
  2. Tak, na pewno. Optima i BNP to formalne dwa różne banki mające inne numery rozliczeniowe.

   Usuń
  3. Z tej promocji wyklucza umowa ramowa z BNP Paribas i konto osobiste w tym banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

   Umowa o konto w Optimie to inny rodzaj umowy ramowej. A konto w Optimie nie było nigdy osobistym, a oszczędnościowym. Zatem twoja mama może brać udział.

   Usuń
  4. Cytat z powyższego opisu promki: "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas"

   Usuń
 2. Czy kilka bonów o różnej wartości można wydać łącznie jednorazowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się łączyć.

   Usuń
  2. To sprawia, że atrakcyjność tej oferty jest raczej dość mizerna 😂

   Usuń
  3. Ja tam przyjmuję każde ilości bonów w dowolnych nominałach.

   Usuń
  4. @MZ, 25. lipca 2022, 20:47 - No i co w związku z tym?

   Usuń
  5. i aż 200zł trzeba wydać x2! nie ma to jak kupić kajzerkę raz czy kilka razy w miesiącu!

   Usuń
  6. Od ponad roku Allegro umożliwia łączenie kodów.

   Usuń
  7. skad taka informacja? Niby jak łączyc bony?

   Usuń
  8. Bonów nie da się łączyć.

   Od ponad roku jest możliwe ich wykorzystywanie w częściach bo reszta nie przepada. Ale przy zakupie nadal można dodać tylko 1 kod

   Usuń
  9. @Anonimowy, 31 lipca 2022, 07:27 - Dzięki. To pierwszy merytoryczny wpis w tej kwestii 😀

   Usuń
 3. Jaki jest okres karencji dla byłych klientów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak w każdym wpisie prześwietlającym promocję, piszę o tym w części zaczynającej się od słów: "Dla kogo promocja?".

   Usuń
  2. Dziękuje, moje przeoczenie.

   Usuń
 4. Jak oni liczą miesiące?całe czy dni?jak konto zamknąłem 22 lipca 2021 to się łapie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karencja to pełny rok.

   Usuń
  2. Pytanie tylko co rozumiem przez "konto zamknąłem 22 lipca 2021"? Złożyłem wypowiedzenie czy finalnie bank w tym dniu zamknął ci konto po okresie wypowiedzenia. Jeśli to drugie to możesz już zakładać, ale jeśli to pierwsze to musisz miesiąc zaczekać bo konto zamknęli ci pewnie 21 sierpnia 2021.

   Usuń
 5. czy po zarejestrowaniu się na stronie promocji powinna przyjść na maila jakaś informacja potwierdzająca? gdyż zarejestrowałem się z 2 godziny temu i nic nie otrzymałem (w spamie też nic nie ma)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, przychodzi mail. Sprawdź spam

   Usuń
  2. Jak napisałem powyżej, w spamie też nic nie ma.

   Usuń
 6. Czy paribas ma pomoc chat bo nie wiem jak nadać pin karcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do karty jest załączony list (a właściwie to odwrotnie, czyli karta jest załączona do listu) i tam masz instrukcję.

   Usuń
  2. No piszą że jest chat ale go nie widzę w gomobile ktore dziś nie chce działać

   Usuń
  3. W bankowości internetowej GOonline
   wybierz:
   Moje Finanse> Karty> Aktywuj> Nadaj PIN

   W aplikacji mobilnej Gomobile
   wybierz:
   Finanse> Karty> Aktywuj> Nadaj PIN

   Przez telefon
   (22) 134 00 00
   lub
   +48 500 990 500
   Opłata za połączenie wg cennika operatora

   Usuń
 7. Hej. 26 września minął a żadnej infornacji o przyznaniu bonów nie otrzymałem. Dostał ktoś z was info o bonach z BNP?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...