Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ 250 zł premii za konto dla rodzica)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

27.07.2022

Bonus 50 zł za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ 250 zł premii za konto dla rodzica)

Propozycja skierowana jest do młodzieży w wieku 13-17 lat.

50 zł za konto dla dziecka w ING
By jednak założyć konto dla dziecka, niezbędnym jest posiadanie konta osobistego w ING także przez rodzica (jeśli go jeszcze nie masz, to teraz opłaca się je otworzyć).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

ING Bank Śląski płaci bowiem 250 zł za Konto Direct (dla osób pełnoletnich) lub (dla osób w wieku 18-26 l.) za Konto Mobi.

I to właśnie założenie/posiadanie konta osobistego w ING otwiera drogę do promocji z bonusem 50 zł za konto dla dziecka.

50 zł na start za konto dla dziecka


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Active), która założy konto dla swego dziecka - warunkiem jest jednak to, by dziecko ukończyło 13 lat, ale nie ukończyło 18 lat.

Ponadto, by móc uczestniczyć w promocji, dziecko nie może posiadać Konta Mobi w ING Banku Śląskim.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "50 zł na start" i zgarnąć tytułowy bonus:
 • jako rodzic wyraź zgodę na elektroniczne przekazywanie przez bank informacji handlowych – w tym profilowanych (możesz zweryfikować i ewentualnie zmienić zgodę po zalogowaniu do bankowości internetowej, rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem i dalej wybierając: Moje dane => Zgody i oświadczenia);
 • do 10.08.2022 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Konta osobiste => Konto Mobi 13-17 lat) jako przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) w jego imieniu zawrzyj umowę o Konto Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING), przystępując do promocji i akceptując jej regulamin;
 • do 10.09.2022 r.:
  • wykonaj co najmniej 1 przelew min. 50 zł z konta uczestnika (rodzica) na konto dziecka (może to być np. przelew BLIK na telefon albo "zwykły" przelew) oraz 
  • posiadaj swe konto osobiste w ING;
 • do momentu wypłaty premii 50 zł (ma to nastąpić najpóźniej do 23.10.2022 r.) nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto dla dziecka, jak i dla rodzica.

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"Dziecko może otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach tej Promocji" 
oraz 
"Jeśli jesteś przedstawicielem ustawowym więcej niż jednego dziecka, wystarczy, że zapiszesz się do Promocji tylko raz. Możesz założyć konta dla kilku dzieci i każde z nich otrzyma nagrodę (po spełnieniu warunków Promocji)." 

Konto Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). 

Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Czy dziecku warto zakładać konto? Oczywiście są zalety takiego rozwiązania: nauka finansów od małego, uczenie podstaw bankowania, wyrobienie nawyków oszczędzania, sposób na łatwe przekazanie pieniędzy w momencie, gdy dziecko przebywa np. na wakacyjnym wyjeździe. Jednakże, jeśli dziecku już niewiele brakuje do pełnoletności (choć pod tym "niewiele" kryć się może okres nawet 2-3 lat), to z zakładaniem konta warto się wstrzymać. Osiemnastka może bowiem otworzyć bramy do znacznie bogatszego świata bankobrania, gdzie gratyfikacje są wyższe (w ING Banku Śląskim można zgarnąć - wspomniane już - 250 zł za Konto Direct lub - dla osób w wieku 18-26 l. - za Konto Mobi).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


 Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Pierwszy. Oko bonus przedłużone do Oferta trwa do 17 sierpnia 2022 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Świeży wpis na ten temat wjechał na bloga - tutaj.

   Usuń
 2. Ing jako jedyny bank w którym mam zaniżone wypłatę odsetek i e którym dwa razy nie dostalem odsetek premiowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem który moment masz na myśli, jeśli chodzi o wypłatę odsetek bonusowych, ale jakby co, to one wypłacane są w innym terminie niż odsetki standardowe (piszę o tym, bo już kilka osób mi to zgłaszało i informowało o reklamacjach składanych do banku, które jednak okazywały się przedwczesnymi).

   W przypadku Otwartego Konta Oszczędnościowego (OKO) w promocji "Bonus na start" wypłata bonusowych odsetek przewidziana jest dopiero w pierwszym dniu roboczym po upływie 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO.

   Jeśli zaś chodzi o OKO Bonus, to wypłata bonusowych odsetek ma nastąpić do 5. dnia po zakończeniu 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO Bonus.

   Usuń
 3. W innych bankach zgadza mi się policzona suma odsetek a tu mam sporo zaniżoną , bank podaje kwotę podstawowego oprocentowania którą trzeba przemnożyć x6.5 i odjąć podatek 19%

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy pełnomocnik też może otworzyć Konto Mobi 13-17l? Czy musi to zrobić właściciel konta aby dostać bonus 50zł?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...