Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ 250 zł premii za konto dla rodzica)

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

27.07.2022

Bonus 50 zł za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ 250 zł premii za konto dla rodzica)

Propozycja skierowana jest do młodzieży w wieku 13-17 lat.

50 zł za konto dla dziecka w ING
By jednak założyć konto dla dziecka, niezbędnym jest posiadanie konta osobistego w ING także przez rodzica (jeśli go jeszcze nie masz, to teraz opłaca się je otworzyć).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

ING Bank Śląski płaci bowiem 250 zł za Konto Direct (dla osób pełnoletnich) lub (dla osób w wieku 18-26 l.) za Konto Mobi.

I to właśnie założenie/posiadanie konta osobistego w ING otwiera drogę do promocji z bonusem 50 zł za konto dla dziecka.

50 zł na start za konto dla dziecka


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Active), która założy konto dla swego dziecka - warunkiem jest jednak to, by dziecko ukończyło 13 lat, ale nie ukończyło 18 lat.

Ponadto, by móc uczestniczyć w promocji, dziecko nie może posiadać Konta Mobi w ING Banku Śląskim.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "50 zł na start" i zgarnąć tytułowy bonus:
 • jako rodzic wyraź zgodę na elektroniczne przekazywanie przez bank informacji handlowych – w tym profilowanych (możesz zweryfikować i ewentualnie zmienić zgodę po zalogowaniu do bankowości internetowej, rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem i dalej wybierając: Moje dane => Zgody i oświadczenia);
 • do 10.08.2022 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Konta osobiste => Konto Mobi 13-17 lat) jako przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) w jego imieniu zawrzyj umowę o Konto Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING), przystępując do promocji i akceptując jej regulamin;
 • do 10.09.2022 r.:
  • wykonaj co najmniej 1 przelew min. 50 zł z konta uczestnika (rodzica) na konto dziecka (może to być np. przelew BLIK na telefon albo "zwykły" przelew) oraz 
  • posiadaj swe konto osobiste w ING;
 • do momentu wypłaty premii 50 zł (ma to nastąpić najpóźniej do 23.10.2022 r.) nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto dla dziecka, jak i dla rodzica.

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"Dziecko może otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach tej Promocji" 
oraz 
"Jeśli jesteś przedstawicielem ustawowym więcej niż jednego dziecka, wystarczy, że zapiszesz się do Promocji tylko raz. Możesz założyć konta dla kilku dzieci i każde z nich otrzyma nagrodę (po spełnieniu warunków Promocji)." 

Konto Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). 

Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Czy dziecku warto zakładać konto? Oczywiście są zalety takiego rozwiązania: nauka finansów od małego, uczenie podstaw bankowania, wyrobienie nawyków oszczędzania, sposób na łatwe przekazanie pieniędzy w momencie, gdy dziecko przebywa np. na wakacyjnym wyjeździe. Jednakże, jeśli dziecku już niewiele brakuje do pełnoletności (choć pod tym "niewiele" kryć się może okres nawet 2-3 lat), to z zakładaniem konta warto się wstrzymać. Osiemnastka może bowiem otworzyć bramy do znacznie bogatszego świata bankobrania, gdzie gratyfikacje są wyższe (w ING Banku Śląskim można zgarnąć - wspomniane już - 250 zł za Konto Direct lub - dla osób w wieku 18-26 l. - za Konto Mobi).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


 Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Pierwszy. Oko bonus przedłużone do Oferta trwa do 17 sierpnia 2022 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Świeży wpis na ten temat wjechał na bloga - tutaj.

   Usuń
 2. Ing jako jedyny bank w którym mam zaniżone wypłatę odsetek i e którym dwa razy nie dostalem odsetek premiowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem który moment masz na myśli, jeśli chodzi o wypłatę odsetek bonusowych, ale jakby co, to one wypłacane są w innym terminie niż odsetki standardowe (piszę o tym, bo już kilka osób mi to zgłaszało i informowało o reklamacjach składanych do banku, które jednak okazywały się przedwczesnymi).

   W przypadku Otwartego Konta Oszczędnościowego (OKO) w promocji "Bonus na start" wypłata bonusowych odsetek przewidziana jest dopiero w pierwszym dniu roboczym po upływie 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO.

   Jeśli zaś chodzi o OKO Bonus, to wypłata bonusowych odsetek ma nastąpić do 5. dnia po zakończeniu 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO Bonus.

   Usuń
 3. W innych bankach zgadza mi się policzona suma odsetek a tu mam sporo zaniżoną , bank podaje kwotę podstawowego oprocentowania którą trzeba przemnożyć x6.5 i odjąć podatek 19%

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy pełnomocnik też może otworzyć Konto Mobi 13-17l? Czy musi to zrobić właściciel konta aby dostać bonus 50zł?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...