Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 6,5% do 400 tys. zł na kontach oszczędnościowych w ING Banku Śląskim (+ 250 zł premii na start)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

14.07.2022

Aż 6,5% do 400 tys. zł na kontach oszczędnościowych w ING Banku Śląskim (+ 250 zł premii na start)

Bank z lwem w logo zdecydował się na znaczącą podwyżkę oprocentowania.

Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO Bonus na start
Aktualnie oferuje już nie 5, a 6,5% w skali roku, które można zapewnić sobie na 3 miesiące do 400 tys. zł (bez jednego grosza). Z propozycji skorzystać mogą nowi, jak i obecni klienci (choć dla tych drugich niekoniecznie jest to proste). Przy okazji przypomnę: na tych, którzy dopiero teraz założą konto osobiste w ING, dodatkowo - oprócz odsetek - czeka premia 250 zł na start.

[Niniejszy wpis jest już nieaktualny. Sprawdź nową edycję promocji oprocentowania, którą opisuję tutaj.]

Tak wysokie oprocentowanie zaserwowane przez ING sprawia, że oferta tego banku wskoczyła na szczyt podium, jeśli chodzi o zestawienie kont oszczędnościowych ze stałym oprocentowaniem gwarantowanym przez określony czas (6,5% daje jeszcze tylko mBank, ale w ofercie dla osób zakładających konto osobiste i jedynie do 20 tys. zł).

W praktyce mamy w tym przypadku do czynienia z dwoma promocjami oprocentowania (można skorzystać z obydwu naraz):

 • "Bonus na start" - która skierowana jest do osób, które założą Otwarte Konto Oszczędnościowe, na którym bank naliczać będzie 6,5% w skali roku przez 3 miesiące od jego otwarcia; promocyjną stawką oprocentowania objęte zostaną środki do 199 999,99 zł;
 • "Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus" - dzięki tej propozycji promocyjne oprocentowanie można uzyskać w przypadku wpłacenia "nowych środków" - bank da 6,5% w skali roku na 3 miesiące dla kwoty do 200 tys. zł.

W sumie można więc ulokować nawet 399 999,99 zł.

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem ING Banku Śląskiego, to aby wykorzystać wszystkie możliwości i korzyści, niezbędnym będzie założenie trzech rachunków: konta osobistego (Direct lub Mobi, dzięki czemu zyskasz 250 zł premii) oraz jednego lub dwóch kont oszczędnościowych (w zależności od tego ile masz oszczędności), które będą nosić nazwy Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus (OKO Bonus). Wszystkie z nich są prowadzone za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków (szczegółowe prześwietlenie znajdziesz nieco niżej).

W celu poznania zasad uzyskania premii, sprawdź jeden z poniższych wpisów, w którym omawiam promocję oraz ofertę konta osobistego w ING:

Poniżej skupiam się już wyłącznie na ofercie kont oszczędnościowych. Dla uproszczenia i większej przejrzystości, niniejszy wpis dzielę na dwie części:
 • najpierw omawiam ofertę dla osób, które dopiero staną się klientami ING. W tym przypadku wszystko jest bowiem bardzo proste i klarowne;
 • nieco niżej wyjaśniam, kiedy z promocji oprocentowania dla oszczędności skorzystać mogą obecni klienci - tam warunków jest więcej i chociażby ze względu na wymóg wpłaty "nowych środków", te wytyczne są bardziej rozbudowane.

Warunki dla nowych klientów ING


Jeśli dopiero założysz konto osobiste w ING Banku Śląskim, to w celu skorzystania z promocyjnego oprocentowania 6,5% w skali roku wystarczy najpóźniej do 27.07.2022 r. założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) i - jeśli również chcesz - Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO Bonus).

Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO), na którym można uzyskać promocję "Bonus na start" (czyli 6,5% poniżej 200 tys. zł) to rachunek oszczędnościowy, który i tak trzeba założyć na potrzeby promocji z premią dla otwierających konto osobiste w ING, bo to właśnie na ten rachunek wpłynie część bonusów (do 200 zł).

Główne cechy promocji "Bonus na start" na Otwartym Koncie Oszczędnościowym to: 
 • oprocentowanie: standardowe (1% w skali roku) + bonus podwyższający oprocentowanie o 5,5 punkty procentowe, co w sumie da 6,5% w skali roku (promocyjne oprocentowanie obowiązuje tylko na jednym Otwartym Koncie Oszczędnościowym); 
 • czas obowiązywania promocji "Bonus na start": 3 miesiące od otwarcia pierwszego Otwartego Konta Oszczędnościowego (rozwiązanie umowy o OKO przed upływem tego okresu oznacza brak bonusu w postaci promocyjnego oprocentowania); 
 • maksymalna kwota objęta promocją: poniżej 200 000 zł (a więc w praktyce do 199 999,99 zł); 
 • kapitalizacja odsetek: wynikających z oprocentowania standardowego na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, a w przypadku bonusu (5,5 p.p.) wypłata odsetek nastąpi w pierwszym dniu roboczym po upływie 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO. Do momentu wypłaty przez bank odsetek wynikających z bonusu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o OKO. 

Otwarte Konto Oszczędnościowe otwierane i prowadzone jest bez warunków za 0 zł. Przelewy z OKO (bez limitu ilościowego) na własne konto osobiste w ING Banku Śląskim są darmowe, jeśli zlecisz ich realizację przez bankowość internetową lub mobilną. 

Jeśli zaś chodzi o Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus (OKO Bonus) to odrębny rachunek oszczędnościowy, który cechuje:
 • oprocentowanie: 6,5% w skali roku; 
 • czas obowiązywania promocji: 3 miesiące od otwarcia pierwszego Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus; 
 • kwota objęta promocją: do 200 000 zł; 
 • kapitalizacja odsetek: nie później niż do 5. dnia po zakończeniu 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO Bonus. Do momentu otrzymania odsetek nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o OKO Bonus. 

Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania jest przyrost salda, przez które bank rozumie nadwyżkę salda końcowego nad saldem początkowym. Upraszczając: na koniec 3-miesięcznego okresu promocyjnego oprocentowania musisz mieć więcej środków na produktach depozytowych (i ewentualnie funduszach inwestycyjnych) w ING Banku Śląskim, niż wynosiło saldo Twych środków w tym banku na dzień 11.07.2022 r. Jako nowy klient ten warunek spełnisz w praktyce bardzo łatwo. Jeśli wypłacisz środki z OKO Bonus przed upływem 3 miesięcy z promocyjnym oprocentowaniem, to warto tam zostawić choćby jakąś symboliczną kwotę (by nie było to 0 zł). Wówczas po zakończeniu 3 miesięcznego okresu dostaniesz odsetki proporcjonalnie do faktycznego czasu i wysokości środków trzymanych w czasie promocji na OKO.

Umowa o OKO Bonus zawierana jest wyłącznie na czas określony (3 miesiące) i po jego upływie rachunek zostanie przez bank zamknięty, a Twe oszczędności wraz z odsetkami trafią na rachunek, który wskażesz podczas zakładania OKO Bonus.

OKO Bonus otwierane i prowadzone jest za 0 zł (bez warunków). W przypadku przelewów zlecanych poprzez bankowość internetową z OKO Bonus na własne konto osobiste w ING Banku Śląskim każdy przelew jest za 0 zł. Na inne rachunki (np. na konto w innym banku) w miesiącu rozliczeniowym skorzystać możesz z jednego przelewu z OKO Bonus za 0 zł. Drugi i każdy kolejny w tym samym miesiącu rozliczeniowym kosztuje 9 zł. 

Czas na otwarcie Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus z oprocentowaniem 6,5% w skali roku jest do 27.07.2022 r. Każdy klient może posiadać tylko jedno OKO Bonus.

Jak otworzyć OKO w promocji "Bonus na start" oraz OKO Bonus? Po otwarciu Konta Direct lub Konta Mobi, gdy zalogujesz się do bankowości internetowej przejdź ścieżkę: Oferta ING => Oszczędności. Tam wyklikasz obydwa rachunki OKO.

Sprawdź prześwietlenie promocji z premią 250 zł za Konto Direct lub (jeśli masz 18-26 lat) z premią 250 zł za Konto Mobi.

_____________________

Warunki dla obecnych klientów ING 


Z promocji "Bonus na start" skorzystać mogą osoby, które spełnią jeden z poniższych warunków:
"w czasie trwania Oferty jako pierwszą zawarły Umowę o OKO i od 14.07.2022 r. nie są i nie były posiadaczami / współposiadaczami następujących rachunków w PLN: Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver"

lub 

"w czasie trwania Oferty zawarły kolejną Umowę o OKO i są posiadaczami/ współposiadaczami rachunku wymienionego w podpunkcie 2) litera a) [czyli OKO - przyp. Mr. Złotówa], otwartego przed 14.07.2021 r. i na tym rachunku: 
• nie wykazywały aktywności, to znaczy, że nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty, od 14.07.2021 r. do dnia zawarcia umowy o nowy rachunek OKO, oraz 
• miały średnie saldo nie większe niż 10 PLN od 14.07.2021 r. do 13.07.2022 r"

Przekładając to z zacytowanego języka regulaminowego na "nasz" wychodzi na to, że jeśli nie masz obecnie żadnego rachunku OKO, ani Dream Saver założonego przed 14.07.2022 r. i dopiero teraz (do 27.07.2022 r.) go otworzysz, to z automatu skorzystasz z promocji "Bonus na start".

Drugą z opcji - przewidzianą dla tych, którzy posiadają już OKO lub Dream Saver w ING założone przed 14.07.2022 r. - jest założenie kolejnego OKO (by na nim uzyskać promocyjne oprocentowanie 6,5% w skali roku). Taka osoba musi jednak spełniać dodatkowe warunki (które mogą okazać się dość trudne):
 • nie mogła nic wpłacać na "stare" OKO co najmniej 14.07.2021 r. (czyli w praktyce co najmniej od roku), ani z niego wypłacać;
 • a w dodatku w tym okresie (od 14.07.2021 do 13.07.2022 r.) saldo na tym "starym" OKO nie mogło być większe, niż 10 zł. Bank kieruje więc to propozycję tylko dla tych, którzy wykazywali się dużą biernością.

A główne cechy promocji "Bonus na start" to: 
 • oprocentowanie: standardowe (1,0% w skali roku) + bonus podwyższający oprocentowanie o 5,5 p.p., co w sumie da 6,5% w skali roku (promocyjne oprocentowanie uzyskać można tylko na jednym OKO); 
 • czas obowiązywania promocji "Bonus na start": 3 miesiące od otwarcia pierwszego Otwartego Konta Oszczędnościowego (rozwiązanie umowy o OKO przed upływem tego okresu oznacza brak bonusu w postaci promocyjnego oprocentowania); 
 • maksymalna kwota objęta promocją: poniżej 200 000 zł (a więc w praktyce do 199 999,99 zł); 
 • kapitalizacja odsetek: wynikających z oprocentowania standardowego na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, a w przypadku bonusu (5,5 p.p.) wypłata odsetek nastąpi w pierwszym dniu roboczym po upływie 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO. Do momentu wypłaty przez bank odsetek wynikających z bonusu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o OKO. 

OKO założyć można poprzez bankowość internetową (w zakładce Oferta ING => Oszczędności) lub w placówce banku.

Jeśli zaś chodzi o Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus (OKO Bonus), to tu warunki załapania się na promocyjne oprocentowanie także przez obecnych klientów wydają się prostsze. W praktyce potrzebne będzie wpłacenie nowych środków.

Na wstępie jednak krótkie objaśnienie: OKO Bonus to odrębny rachunek oszczędnościowy z oferty ING Banku Śląskiego. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje na nim dla nowych środków, które bank wylicza wobec salda na produktach depozytowych w ING Banku Śląskim na koniec dnia 11.07.2022 roku. A do tych produktów depozytowych zalicza się: 
 • rachunki oszczędnościowe (z wyłączeniem IKZE i Smart Saver), 
 • lokaty, 
 • lokaty w pakiecie z funduszem i 
 • inwestycyjne lokaty terminowe.

Z promocji OKO Bonus skorzystać mogą osoby, które już posiadają (bądź właśnie założą) Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN (czyli to, o którym pisałem wyżej) i/lub Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct w PLN, i/lub Otwarte Konto Oszczędnościowe Premium w PLN i/lub Dream Saver w PLN oraz dostęp do bankowości internetowej ING Banku Śląskiego.

OKO Bonus założyć można poprzez bankowość internetową (w zakładce Oferta ING => Oszczędności) lub w placówce banku. Umowa zawierana jest na czas określony (3 miesiące) i po jego upływie umowa o OKO Bonus zostanie rozwiązana, a Twe oszczędności wraz z odsetkami trafią na rachunek, który wskażesz podczas zakładania OKO Bonus. 

Główne cechy promocji: 
 • oprocentowanie: 6,5% w skali roku; 
 • czas obowiązywania promocji: 3 miesiące od otwarcia pierwszego Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus; 
 • kwota objęta promocją: do 200 000 zł; 
 • kapitalizacja odsetek: nie później niż do 5. dnia roboczego po zakończeniu 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO Bonus. Do momentu otrzymania odsetek nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o OKO Bonus. 

Stan salda nowych środków bank weryfikuje każdego dnia. Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania jest przyrost salda, przez które bank rozumie nadwyżkę salda końcowego nad saldem początkowym. Upraszczając: na koniec 3-miesięcznego okresu oprocentowania musisz mieć więcej środków na produktach depozytowych (i ewentualnie funduszach inwestycyjnych) w ING Banku Śląskim, niż wynosiło saldo Twych środków w tym banku na dzień 11.07.2022 r. 

OKO Bonus otwierane i prowadzone jest za 0 zł (bez warunków). W przypadku przelewów zlecanych poprzez bankowość internetową z OKO Bonus na własne konto osobiste w ING Banku Śląskim każdy przelew jest za 0 zł. Na inne rachunki (np. na konto w innym banku) w miesiącu rozliczeniowym skorzystać możesz z jednego przelewu z OKO Bonus za 0 zł. Drugi i każdy kolejny w tym samym miesiącu rozliczeniowym kosztuje 9 zł. 

Czas na otwarcie Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus z oprocentowaniem 6,5% w skali roku jest do 27.07.2022 r. Każdy klient może posiadać tylko jedno OKO Bonus.

Przydatne dokumenty:

46 komentarzy:

 1. Złotowa jak pieniądze z lokaty przychodzą po 6, a do 27 można założyć okobonus to co mam zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domyślam się, że chodzi o lokatę z innego banku?

   Jeśli tak, to wystarczy teraz (tudzież do 27.07.) założyć OKO i wpłacić na nie choćby symboliczną kwotę "nowych środków" (by uruchomić promocję), a później środki będzie można dopłacić.

   Usuń
 2. Czy dobrze rozumiem że jeżeli chce ulokować tylko do 200000 na oko na procent 6,5 to wystarczy założyć rachunek + OKO? OKO bonus nie jest mi potrzebne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, do 200k wystarczy samo OKO (w promocji "Bonus na start"). OKO Bonus zbędne.

   Usuń
 3. Ostatnio Getin coś się nie stara. Przy przelewie oferta na zatrzymanie 5,7% na 2 lub 4 mies. Więc żegnaj Getinie, witaj ING.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a próbowałeś do różnych banków?

   Usuń
  2. Do Credit Agricole i Santandera.

   Usuń
  3. 6% do Millenium

   Usuń
 4. Czy można założyć konto( bez karty) tak by było za 0 zł + OKO (w promocji "Bonus na start")???
  Pytam ponieważ nie mając zwykłego konta w ING to po upływie 3 miesięcznego okresu rachunek zostaje przez bank zamknięty, a oszczędności wraz z odsetkami trafiają na wskazany rachunek przeze mnie czyli w innym banku. Czyli to będzie przelew do innego banku , a przy kapitale powyżej 15 000 euro czyli 72 000 zł( kwestia kursu) banki z urzędu zawiadamiają ZUS. Po co się później tłumaczyć ZUS, że zarobiłeś uczciwie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można mieć sam ROR bez karty. Jest za 0 zł.

   No chyba że chcesz też premię 200/250 zł za konto. Wtedy karta jest wymagana.

   Nie informują ZUS ale GIIF. Ale to nie ma nic do rzeczy z jakimkolwiek tłumaczeniem się.

   Usuń
 5. Czy można założyć konto ( bez karty ) tak by nie naliczali jakichkolwiek opłat + OKO (w promocji "Bonus na start")?

  OdpowiedzUsuń
 6. A czy w ogóle można tu wypłacić pieniądze (nawet nie całość ale część) przed upływem 3 miesięcy? Czy to jednak będzie oznaczać brak bonusu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wcześniej wypłacić. Ale żeby dostać bonus trzeba chociaż jakieś grosze zostawić żeby saldo końcowe było wyższe (nawet symbolicznie) od początkowego.

   Usuń
 7. Dzień dobry. Jak wpłacę 200tys w bonus na start to mam 6,5% czy 1%? Żeby mieć 6,5% to musi być wpłata 199,999,99 czy 200tys. Bo się gubię. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj jeszcze raz. Wszystko jest w artykule.

   Na OKO standardowe oprocentowanie to 1%. Bonus (5,5%) dostaniesz po 3 miesiącach. Wpłacasz ile chcesz. Jak wpłacisz więcej niż 200 tys. to też bonus dostaniesz ale do 199 999,99 zł a od nadwyżki tylko 1%. Więc jak ktoś chce wpłacić np 300 tys. to wtedy powinien założyć OKO + OKO Bonus i kasę podzielić.

   Usuń
 8. > Jeśli wypłacisz środki z OKO Bonus przed upływem 3 miesięcy z promocyjnym oprocentowaniem, to warto tam zostawić choćby jakąś symboliczną kwotę (by nie było to 0 zł).

  Hmm. Czyli zachachmęcą mi odsetki jak będę miał tam całkiem zero? Jestem nowym klientem ING, potrzymałem tam (jeszcze na 4%, kiedy królowała taka stawka na rynku depozytów) przez jakiś miesiąc środki, potem uciekłem gdzie indziej za lepszym oprocentowaniem, wygenerowanie 'sensownych' odsetek jakie powinno mieć miejsce po ponad trzech miesiącach od otwarcia jeszcze przede mną. To rozumiem że jak teraz tam przeleję złotówkę i będzie sobie tam leżała to mi naliczy wszystko tak jak w normalnych bankach, a jeżeli nie to odsetki przepadną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Musisz zostawić cokolwiek żeby te bonusowe odsetki dostać.

   Usuń
 9. Czy można założyć takie konto w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można ja założyłem takie konto i bardzo dobrze, bo można wybrać bez karty, to wtedy jest bez oplat.

   Usuń
  2. Konto założone w oddziale nie bierze udziału w promce z premią.

   Usuń
  3. W promce z premia trzeba wydawać kartą 300 zł. Bez promki nic nie trzeba.

   Usuń
 10. Całkiem niezła alternatywa dla lokat Inbank , BFF na identyczny okres rozliczeniowy. Oferta z przytupem. Jest potencjał na przyszłość

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy ING ma jakieś oferty na zatrzymanie środków jak Getin czy Alior?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W banku nowym już od czerwca mamy 6.8. kto założył, ten miesiąc wcześniej będzie miał środki.

   Usuń
 12. Czyli opis jest niedokładny bo nie ma uwagi że trzeba mieć kartę i wydawać na nią 300 zł no w innym przypadku będą opłaty i pewnie nie otrzyma się 250 zł premii
  To jak faktycznie wygląda sytuacja dla tych którzy mają ponad 26 lat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opis jest dokładny. Skupia się jednak na Otwartym Koncie Oszczędnościowym i OKO Bonus. A tamat konta osobistego (i premii 250 zł do tego) jest tu wspomniany (bo monco powiązany), ale do szczegółów odsyłam do odrębnego wpisu. Przykładowo jest akapit: "W celu poznania zasad uzyskania premii, sprawdź jeden z poniższych wpisów, w którym omawiam promocję oraz ofertę konta osobistego w ING" (i dalej linkuję do wpisów o tych kontach).

   Usuń
 13. Do "peletonu" z 6% na KO dołączył od dziś Santander Consumer Bank i co ciekawe podniósł limit do 1 miliona PLN (update edycji do 30.08)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Złotowa o tym nie pisze? Zmienili oprocentowanie na nowe środki od 16.07. czyli wreszcie data edycji się zmieniła i data od której liczone jest standardowe oprocentowanie. Widocznie zobaczyli, że środki im wyparowują. Lecz ING już ich przebiło. I co z tego, że odsetki dolicza się po kwartale?

   Usuń
  2. Data, od której liczone są nowe środki pozostała ta sama - 26 kwietnia.

   Usuń
  3. Nigdzie w regulaminie niema daty 26.04., a jest 16.07. nie wiadomo więc gdzie możnaby o tym przeczytać?

   Usuń
  4. Bank informował o tym, że data badania nowych środków pozostaje taka sama w wiadomości dostępnej po zalogowaniu na konto klienta. Poza tym ta informacja jest też podana w regulaminie, na samym początku tekstu, gdzie są podawane definicje: Data Salda Początkowego – dzień, w którym wyznaczone zostało Saldo Początkowe Lokat i Saldo Początkowe Rachunku, tj. 26.04.2022.

   Usuń
  5. Regulamin promocji. Para 1.2 data salda początkowego.

   Usuń
  6. 26.04. był dniem badania salda w kilku edycjach promocji dostępnych przed 14.07.

   W aktualnej edycji (dostępnej od 14.07.) dniem badania salda jest 11.07. (co wynika z regulaminu promocji OKO Bonus - podlinkowanego na końcu powyższego wpisu).

   Usuń
  7. Mr. Złotówa: to są odpowiedzi na pytanie o saldo początkowe w Banku Santander Consumer - tam pozostała poprzednia data badania salda, czyli 26 kwietnia. Pozdrawiam.

   Usuń
  8. Faktycznie, moja pomyłka, że tu chodzi o ING. Pozdrawiam

   Usuń
 14. Można otworzyć tylko samo OKO plus bonusowe bez konta bieżącego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak upłyną Ci te 3 m-ce i nie będziesz miał u nich ROR to przeleją Ci kasę na tzw. "rachunek techniczny" którego nie widzisz; tj. któregoś pięknego dnia zobaczysz zerowy stan konta u siebie i brak konta oszcz. i będziesz musiał im napisać gdzie mają przelać kasę.

   Piszę żebyś zawału nie dostał w owym sądnym dniu jak będziesz chciał odebrać kasę z odsetkami.

   Usuń
 15. Niewiadomo, może zrobią nowa edycję w sierpniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowa edycja to już będzie pewnie jutro.

   Usuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak obecna edycja jest do 27 lipca to w jakim dniu będą brać kolejne saldo? 23 lipca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nieprzewidywalne. Poprzednio przez kilka edycji utrzymywali taką samą datę sporo wsteczną.

   Usuń
 18. Czy dobrze rozumiem, że jeśli obecnie mam otwarte KO i czekam na rozpisanie odsetek, to potem mogę zamknąć takie konto, żeby nie mieć żadnego KO i potencjalnie w jakiejś kolejnej edycji załapać się na oprocentowanie promocyjne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale ko bonus zakładasz, jak masz już ko. Twój wybór. Nawet jak masz ko zalapiesz się na bonusowe oprocentowanie na kobonus.

   Usuń
 19. Ing jako jedyny bank w którym mam zaniżone wypłatę odsetek i e którym dwa razy nie dostalem odsetek premiowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem który moment masz na myśli, jeśli chodzi o wypłatę odsetek bonusowych, ale jakby co, to one wypłacane są w innym terminie niż odsetki standardowe (piszę o tym, bo już kilka osób mi to zgłaszało i informowało o reklamacjach składanych do banku, które jednak okazywały się przedwczesnymi).

   W przypadku Otwartego Konta Oszczędnościowego (OKO) w promocji "Bonus na start" wypłata bonusowych odsetek przewidziana jest dopiero w pierwszym dniu roboczym po upływie 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO.

   Jeśli zaś chodzi o OKO Bonus, to wypłata bonusowych odsetek ma nastąpić do 5. dnia po zakończeniu 3-miesięcznego okresu liczonego od otwarcia OKO Bonus.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...