Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj nawet 250 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim (dla osób w wieku 18-26 lat)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.07.2022

Zyskaj nawet 250 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim (dla osób w wieku 18-26 lat)

ING Bank Śląski przygotował nową edycję promocji swego konta dla młodych. 

Premia 200 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim
Za bezwarunkowo darmowe konto uzyskać można gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 250 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

W praktyce mamy tu do czynienia z kumulacją dwóch promocji. W najnowszej - niżej opisywanej - do wzięcia czeka premia pieniężna do 200 zł. Ta promocja łączy się z programem poleceń, dzięki któremu zgarnąć można dodatkowy bonus 50 zł (podając kod polecenia we wniosku o konto - jeśli nie znasz nikogo, kto jako klient ING mógłby Ci udostępnić taki kod, to możesz uzyskać go ode mnie - piszę o tym nieco niżej).

Zgarnij do 250 zł za Konto Mobi


Dla kogo promocje? Udział w promocji z premią do 200 zł wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która w dniu otwarcia konta w niniejszej promocji nie ukończyła 26 lat i co najmniej od 1.04.2021 r. nie miała konta w ING (wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont w tym banku). I jeśli spełniasz te warunki w promocji z premią do 200 zł, to jednocześnie spełnisz też warunki uczestnictwa w akcji z bonusem 50 zł za podanie kodu polecenia.
💡 Jeśli masz już więcej lat (co nie pozwali Ci otworzyć Konta Mobi), to sprawdź alternatywną promocję ING Banku Śląskiego, w której również można zgarnąć 250 zł premii za Konto Direct (to propozycja dla wszystkich osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

Ponadto w regulaminie promocji z premią do 200 zł za Konto Mobi znaleźć możemy zapis:
"Nie możesz też mieć (ani być pełnomocnikiem) żadnego innego produktu (np. karty, pożyczki) [w ING - przyp. Bankobranie]. Musisz być naszym nowym klientem"

Zasady promocji "Do 200 zł za otwarcie konta Mobi" 


By zgarnąć gwarantowaną premię:
 • do 30.09.2022 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgodę na "przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny";
 • najpóźniej do 30.11.2022 r. wykonaj min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty, w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

Dzięki spełnieniu powyższych warunków uzyskasz premię 120 zł. By zgarnąć więcej, tj. 200 zł, poza spełnieniem warunków uprawniających do uzyskania 120 zł, do 30.11.2022 r.:
 • wykonaj min. 3 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje wliczą się do 10 płatności, które wykonać trzeba na potrzeby uzyskania wyżej opisanej premii 120 zł) oraz 
 • załóż Smart Saver (to usługa, umożliwiająca automatyczne oszczędzanie - więcej na jej temat piszę nieco niżej) oraz na dzień 30.11.2022 r. na rachunku Smart Saver posiadaj saldo co najmniej 30 zł.

Smart Saver to darmowa usługa banku, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Gdy będziesz realizować przelew z Konta Direct lub wykonasz płatność kartą wydaną do tegoż konta, to część Twych środków z konta osobistego trafi na rachunek oszczędnościowy (z oprocentowaniem 4% w skali roku dla kwoty do 5 000 zł). 

A odbywać się to może na jeden z dwóch sposobów (który możesz wybrać podczas uruchomienia Smart Saver): 
 • jako zaokrąglenie kwoty transakcji - może być to 5 lub 10 zł albo 
 • jako procent od kwoty transakcji - od 1 do 10%. 

Przykładowo: jeśli wybierzesz tę drugą metodę automatycznego oszczędzania (wskazując 10%), to przy przelewie z Kont Direct w ING  (np. na swe konto w innym banku) kwoty 300 zł, dodatkowo bank z tego konta przeleje 30 zł na rachunek oszczędnościowy Smart Saver. Nie ma możliwości samodzielnego zasilenia rachunku Smart Saver (za pomocą "zwykłego" przelewu pomiędzy swymi rachunkami) - jego zasilanie możliwe jest wyłącznie w wyżej opisany, zautomatyzowany sposób (jako zaokrąglenie albo określony procent). 

Wszystkie przelewy z rachunku Smart Saver na własne rachunki w ING Banku Śląskim (zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) można wykonywać za 0 zł. Środki można w dowolnym momencie wypłacać bez utraty odsetek - będą one naliczone za faktyczny czas deponowania oszczędności (pamiętaj jednak by na dzień 30.11.2022 r. saldo środków na rachunku Smart Saver wynosiło co najmniej 30 zł). 

Usługę Smart Saver możesz włączyć po zalogowaniu do bankowości internetowej - należy wówczas wybrać: Oferta ING => Oszczędności => Smart Saver => Załóż teraz. Metodę automatycznego oszczędzania da się modyfikować również w bankowości internetowej. Można posiadać tylko jedną usługę Smart Saver do jednego konta osobistego w ING.

Wypłata premii 120 lub 200 zł (w zależności od tego, które warunki spełnisz) przewidziana jest do 15.12.2022 r. - do czasu jej otrzymania posiadaj aktywne Konto Mobi (jako konto indywidualne - nie zmieniaj go na konto wspólne) wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe założone w promocji (bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

Jak zdobyć dodatkowy bonus 50 zł? 


Szczegółowo program poleceń opisałem tutaj. Jednak dla ułatwienia poniżej przedstawiam warunki uzyskania bonusu 50 zł przez osobę zakładającą Konto Mobi z polecenia.

By zdobyć dodatkowe 50 zł:
 • we wniosku o Konto Mobi (tym samym, który złożysz na potrzeby wyżej opisanej promocji z premią do 200 zł) wpisz kod polecenia i dane osoby polecającej, wyrażając przy tym zgodę na przekazanie osobie polecającej informacji o spełnieniu warunków promocji;

  jeśli nie znasz osoby, która by Cię poleciła, możesz skorzystać z kodu, który udostępniam na końcu niniejszego wpisu; 

 • we wniosku o konto wyraź zgodę na przekazywanie elektronicznie przez bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych;
 • w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych (najpóźniej do 31.01.2023 r.) wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub w Internecie BLIKiem na sumę co najmniej 300 zł (z wyłączeniem usługi "Płać z ING"). 

7% dla oszczędzających 


Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING: 7%
Dla osób otwierających Konto Direct w ING Banku Śląskim dostępna jest jeszcze jedna zachęta. Oprócz premii 250 zł na start można też skorzystać z promocyjnego oprocentowania dla oszczędności. 

Na rachunkach oszczędnościowych da się obecnie uzyskać stawkę 7% w skali roku do 800 tys. zł, którą bank gwarantuje na 4 miesiące. Więcej o tej propozycji piszę tutaj.

Konto Mobi w ING - prześwietlenie ofety


Charakterystyka konta dla osób w wieku 18-26 lat jest prosta:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (także bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) również prowadzone jest za 0 zł (a przypomnę, że trzeba je założyć, bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii). ING nie pobiera opłat za przelewy wykonywane z OKO na inne własne konto/konta w tym banku.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania premii do 200 zł). A otwarcie konta możliwe jest wtedy na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - można go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) muszą dokładnie pokrywać się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Mobi;
 • za pośrednictwem kuriera - będzie to krótkie spotkanie, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy, więc formalności są ograniczone do minimum;
 • w placówce banku - w tym przypadku pamiętaj zgłosić doradcy, że chodzi o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie ono brało udziału w promocji).
 

Odbierz kod polecenia do ING Banku Śląskiego 


Jeśli chcesz założyć konto w ING Banku Śląskim i zyskać nawet 250 zł, we wniosku podaj kod polecenia. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby Cię polecić, możesz uzyskać taki kod ode mnie. Wypełnij poniższy formularz - mailem prześlę Ci kod oraz dane osoby polecającej:

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Czy zakupy na allegro zaliczą się jako zakupy w sklepie internetowym?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy z programu polecenia płatności kartą na minimum 300 zł mają być wykonane w internecie? Czy można w sklepach stacjonarnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sensie, że można zrobić płatności kartą stacjonarnie?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...