Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

7.07.2022

Zgarnij 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas

Po krótkiej przerwie pojawiła się kolejna promocja z kontem w BNP Paribas w roli głównej.

Zgarnij 400 zł za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o łącznej wartości 400 zł. W skład powitalnego pakietu wchodzi bon o wartości 100 zł do H&M oraz premia 300 zł do wykorzystania na co się chce. A dla oszczędzających jest jeszcze zachęta w postaci lokat z oprocentowaniem do 7,1%.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Zgarnij 400 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 nagrody. Konkretnie są to:
 • 2 bonusy pieniężne w wysokości 50 i 250 zł (wpłyną one na Twe konto, więc będzie je można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel) oraz
 • 1 bon o wartości 100 zł do H&M (do wykorzystania w sklepach stacjonarnych lub w sklepie internetowym; bon ma mieć ważność do 31.08.2024 roku).

Są to więc nagrody o tytułowej wartości 400 zł i są to nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Premie i bon otrzymasz, jeśli spełnisz określone - na szczęście całkiem proste - warunki. Szczegółowo piszę o nich nieco niżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 5000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.07.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 15.08.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 15.08.2022 r.);
 • w sierpniu 2022 roku:
  • wykonaj min. 1 płatność Blikiem (na dowolną kwotę; nie musi być to płatność w H&M) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę (w skład której wejdzie bonus 50 zł oraz bon 100 zł do H&M) oraz otworzy drogę do możliwości zgarnięcia nagrody drugiej (czyli 250 zł premii).

By otrzymać bonus 250 zł każdy, we wrześniu, październiku i listopadzie 2022 roku (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych):
 • wykonaj przelew(y) z konta w BNP Paribas na łączną kwotę min. 300 zł (tu ten warunek też można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew na własne konto w innym banku) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (tu również wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu kontonalata@bnpparibasplus.pl):
 • do 21.09. o przyznaniu bonusu pieniężnego 50 zł i bonu 100 zł do H&M (za spełnienie warunków w sierpniu) oraz
 • do 22.12. o przyznaniu bonusu pieniężnego 250 zł (za realizację warunków w okresie od września do listopada).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila otrzymanego od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 26.09.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek otrzymasz bonusy pieniężne, które będą wypłacane do 30.09. (50 zł) oraz do 31.12.2022 r. (250 zł).

Bon do H&M otrzymasz SMS-em do 30.09.2022 roku.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatność Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon. Ponadto nie zostaną uwzględnione transakcje wykonane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (wskazujący na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Dodatkowa korzyść. Jeśli masz do ulokowania oszczędności, to może zainteresować Cię propozycja lokaty GOmobile (6% w skali roku na 5 miesięcy od 1 000 do 50 000 zł), którą można założyć (wyłącznie) za pomocą aplikacji mobilnej BNP Paribas. Klient ma możliwość założenia tylko jednej takiej lokaty - więcej na jej temat piszę tutaj lub Lokata na Nowe Środki umożliwiająca wybór okresu depozytu od 3 miesięcy (6% w skali roku) do 18 miesięcy (7,1% w skali roku) - o tej lokacie przeczytasz tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • Karta Otwarta na Dzisiaj (wydawana do konta) - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

Wykonywanie płatności kartą nie jest wymagane na potrzeby promocji z nagrodami o wartości 400 zł, ale pamiętaj o nich, by uniknąć opłaty miesięcznej za kartę. Ewentualne płatności Blikiem nie są zamiennikiem dla płatności kartą i nie wliczają się do wymaganej liczby transakcji kartą.

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie kwalifikującego do uzyskania nagród możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji). Z relacji Czytelników biorących udział w poprzednich edycjach promocji wynika, że o wiele skuteczniejszym sposobem otwarcia konta jest opcja z kurierem.

💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 400 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o 800 zł!


Przydatne dokumenty:

25 komentarzy:

 1. Bony na bożonaredzonie

  OdpowiedzUsuń
 2. Po "intensywności" promocji domniemam, że blog zaczyta się zwijać? Naprawdę nie ma nic poza w koło odgrzewanymi kotletami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wręcz przeciwnie. Blog ma się bardzo dobrze :) A akurat powyższa promocja jest o tyle fajna, że okres wykluczenia dla byłych klientów jest dość przyjazny, co dla niektórych oznacza okazję na opłacalny powrót, więc życzmy sobie takich kotletów ;)

   Usuń
 3. Pytanie czy jeśli małżonka rejestrowała się w poprzedniej promocji, ale odrzucili wniosek o selfi , to może teraz znow zgłosić? Czy np musi najpierw dzwonić do banku i wyjaśniać poprzednią rejestrację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarejestruj się oraz zawrzyj umowę. Możesz to zrobić w aplikacji GOmobile lub przez internet. Podpisz umowę i ciesz się premią.

   Usuń
  2. Jeśli poprzedni wniosek został odrzuocny, to teraz można się zarejestrować i złożyć nowy wniosek (choć pewnie lepiej wybrać kuriera, co - jak wynika z relacji Czytelników - daje łatwiejsze sfinalizowanie, tj. otwarcie konta).

   Usuń
 4. Jak zawierana jest umowa ? Przyjeżdża kurier czy jest jakaś inna opcja ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspominam o tym na samym końcu powyższego wpisu - dostępne są dwie opcje finalizacji: kurier lub wideoweryfikacja za pomocą aplikacji mobilnej.

   Usuń
 5. "By otrzymać bonus 250 zł każdy, we wrześniu, październiku i listopadzie 2022 roku (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych):
  wykonaj przelew(y) z konta w BNP Paribas na łączną kwotę min. 300 zł (tu ten warunek też można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew na własne konto w innym banku) oraz
  zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (tu również wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku)."

  Czyli mogę przelać 1000 zł z mojego konta w innym banku(wpływy) i jak bank zarejestruje przelew, to zrobić przelew z powrotem na moje inne konto i zaliczy przelewy na 300 zł? I taka zabawa przez 3 miechy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak sprawdzić kiedy konto zostało zamknięte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii.

   Usuń
  2. Dzięki, ale niestety jednak tylko w placówce banku. Właśnie próbowałam infolinią i nie powiedzą.

   Usuń
  3. No to chyba zależy na kogo się trafi na infolinii. Bo mi konsultant powiedział. No chyba że coś się zmieniło. Ja dzwoniłem kilka miesięcy temu się dowiedzieć.

   Usuń
 7. Czy wybierając metodę otwarcia konta poprzez aplikacje może zdarzyć się że nie otrzymam nagrody? Wspomniałeś że lepiej wybrać kuriera. Z jakich powodów lepiej kurier? Co może wydarzyć się gdy wybiorę aplikacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Metoda otwarcia konta (kurier lub wideoweryfikacja w aplikacji) nie ma znaczenia w kontekście uzyskania nagród, bo obydwie opcje są dopuszczalne - ważne tylko, żeby wniosek o konto złożyć za pośrednictwem strony promocji.

   Sugestię, że lepiej wybrać kuriera, zamieściłem wyłącznie w związku z tym, że od Czytelników często dochodziły sygnały, że wideoweryfikacja potrafi płatać figle. Z tego względu pewniejszy i łatwiejszy sposób na sfinalizowanie otwarcia konta to właśnie kurier.

   Usuń
 8. dostał już ktoś pierwszego maila?

  OdpowiedzUsuń
 9. Działa wam ten bon do h&m?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykorzystany. Może wpisujesz w pole na rabat ? A to trzeba wpisać na końcu dopiero jako dodanie karty podarunkowej.

   Usuń
 10. Niestety przez przypadek skasowałam SMS w jaki sposób mogę uzyskać ponowne przesłanie bonu ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Wysyłał może już organizator prezenty przedświąteczne w postaci mejla? pytam bo może coś mi umknęło uwadze?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy dostał już ktoś wiadomość na maila o ostatnim bonusie? Termin mija właśnie dziś

  OdpowiedzUsuń
 13. Nagroda zostanie wysłana do 31 grudnia 2022 r.
  na adres e-mail powinna przyjść informacje z konta kontonalata@bnpparibasplus.pl

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...