Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 535 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas w promocji "Black Week z Bankiem"

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

22.11.2021

Rekordowe 535 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas w promocji "Black Week z Bankiem"

W tego typu promocji konta w BNP Paribas jeszcze nigdy nie było nagród o takiej wartości.

Promocja "Black week z bankiem" BNP Paribas
W sumie zgarnąć można bowiem aż 535 zł w bonach, z czego 50 zł będzie do wykorzystania w Biedronce, aż 450 zł na Allegro oraz 35 zł na Legimi. Promocja "Black Week z Bankiem": do 535 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Black Week z Bankiem" do wzięcia czekają 4 nagrody gwarantowane:
 • kod promocyjny Legimi o wartości 35 zł,
 • bon do Biedronki o wartości 50 zł oraz
 • 2 bony (200 oraz 250 zł) do wykorzystania na Allegro.

Co to jest Legimi? O ile Biedronki i Allegro nikomu przedstawiać nie trzeba, to po krótce napiszę czym jest Legimi. To serwis z bazą ponad 60 000 audiobooków i e-Booków, z których można korzystać m.in. za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android 5.0.x lub nowszym, iOS 8.0 lub nowszym albo Windows 7 SP1, 8 lub 10, macOS 10.9 wzwyż. Dostęp możliwy jest też za pomocą komputera lub czytnika.

Bon o wartości 35 zł pozwoli na skorzystanie z wybranego ebooka lub audiobooka spośród 40 udostępnionych w ramach promocji. Kod do Legimi ma mieć ważność do 30.06.2022 r.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 2000 uczestników (czyli o 1/3 mniej, niż bank ma w zwyczaju). W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Black Week z Bankiem"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 29.11.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 12.12.2021 r.).

Już za samo spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza nagroda: kod o wartości 35 zł do wykorzystania w serwisie Legimi. 

By zdobyć drugą nagrodą (bon o wartości 50 zł do Biedronki), też wiele nie trzeba - najpóźniej do 12.12.2021 r.:
 • wykonaj min. 1 płatność Blikiem (na dowolną, nawet drobną kwotę).

By z kolei zdobyć pierwszy z bonów do Allegro (o wartości 200 zł), w grudniu 2021 r.:
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 400 zł.

W celu uzyskania ostatniej z nagród, czyli bonu do Allegro (tym razem o wartości 250 zł), w styczniu 2022 roku:
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek też można zrealizować łatwo - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród, jest uprzednie spełnienie warunków przyznania nagrody poprzedniej. Przykładowo: by zdobyć 250 zł do Allegro za spełnienie warunków w styczniu, to uprzednio (w grudniu) musisz mieć spełnione warunki uzyskania wcześniejszych nagród. 

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu blackweek@bnpparibasplus.pl):
 • do 22.12.2021 r. o przyznaniu pierwszej nagrody, czyli 35 zł do Legimi;
 • do 26.01.2022 r. o przyznaniu bonu 50 zł do Biedronki i 200 zł do Allegro (za spełnienie warunków w grudniu) oraz
 • do 23.02.2022 r. o przyznaniu bonu 250 zł do Allegro (za spełnienie warunków w styczniu).

Nagrody mają być przesyłane SMSem najpóźniej do 31.12.2021 r. (bon Legimi) oraz do 31.01. (50 zł do Biedronki i 200 zł do Allegro) i do 28.02.2022 r. (250 zł do Allegro).

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Black Week z Bankiem"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatność Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać w punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie. 

Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego z oferty BNP Paribas otwieranego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Black Week z Bankiem" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.
💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 300 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o ponad 800 zł!

Rozpiska warunków promocji: aby ułatwić spełnianie warunków tej promocji BNP Paribas przygotowałem gotową listę. Całość mieści się na jednej stronie, wystarczy pobrać, wydrukować i kolejno odhaczać zrealizowane działania, by mieć pewność uzyskania premii od banku.

Przydatne dokumenty:

81 komentarzy:

 1. Czy te płatności 400 i 300 zł muszą być jednorazowe czy w dowolnej ilości byle łącznie tyle wyszło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jedna, ale może być wiele płatności - ważne by wykonać transakcje na łączne kwoty min. 400 zł (w grudniu) i min. 300 zł (w styczniu).

   Usuń
  2. Dzięki za szybką odpowiedź. To jeszcze tylko jednego się upewnię. Tych płatności nie trzeba czasem robić tylko w Biedronce i na Allegro ale można gdzie się chce?

   Usuń
  3. "Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie."

   Usuń
  4. Płatności nie muszą być na Allegro czy w Biedronce. Można płacić gdzie indziej.

   Usuń
 2. Łączy się z bonami do Decathlonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne masz na myśli promocję "Sportowo z kontem", którą opisuję tutaj, a w której zdobyć można (do wyboru) 450 zł w bonach do Decathlonu lub 350 zł premii pieniężnej na dowolny cel?

   To odrębna, alternatywna promocja. Można wziąć udział tylko w jednej. O tym w której bierze się udział decyduje rejestracja i złożenie wniosku na stronie dedykowanej danej promocji.

   Usuń
 3. Witam, chciałam zapytać, czy np. płatność za rachunek na poczcie będzie się liczyć?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, czy płatność 400zł i 300zł można wykonać kartą przez allegro? Czy w przypadku zwrotu zakupionego produktu (np. po 10 dniach) płatność będzie zaliczona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Allegro zwrot na 99% dostaniesz na tą samą kartę czyli się nie zaliczy.

   Usuń
  2. Ale np. w promocji banku Santander można było dokonać płatności kartą i nie anulować jej przez 7 dni, wiec teoretycznie po 10 dniach można by dokonać zwrotu.

   Usuń
  3. Więc jak to jest w tym przypadku?

   Usuń
 5. Wiadomo z jakich 40 ebooków/audiobooków będzie można coś wybrać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu każdego wpisu prześwietlającego promocję umieszczam "Przydatne dokumenty" - tam dodałem link do listy ebooków/audiobooków.

   Usuń
 6. Czy z promocji wykluczeni są jedynie posiadacze/współposiadacze kont z ostatnich 12 miesięcy? Co w przypadku posiadania limitu odnawialnego Allegro?

  OdpowiedzUsuń
 7. Po jakim czasie będzie można zamknąć konto bez żadnych opłat? I czy można to będzie zrobić przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po 28.02.2022 albo nawet wcześniej jeśli ostatnią nagrodę prześlą szybciej.

   Usuń
  2. Konto można zamknąć na infolinii.

   Usuń
  3. W BNP Paribas konto można zamknąć na 3 sposoby: w placówce, listownie lub telefonicznie.

   Polecam wpis, w którym podpowiadam Jak zamknąć konto bankowe? (w poszczególnych bankach, bo każdy dopuszcza różne metody).

   Usuń
 8. Zarejestrowałem się i przeszedłem już do składania wniosku. Niestety padło mi łączą i wyszedłem z wniosku. Co teraz mogę zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz znaleźć maila którego przesyłają po rejestracji. Tam jest link po którym możesz wrócić co wniosku objętego promocją.

   Usuń
 9. Marta Frankowska23 listopada 2021 15:37

  Nie mogę znaleźć takiej promocji na stronie banku. Czy może mi ktoś podać ścieżkę? Wiem, że w artykule jest podany link, ale mimo wszystko wolę bezpośrednio przez BNP Paribas

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większość promocji bankowych działa tak, że nie jest dostępna na głównej stronie banku. To ani nic nowego, ani zaskakującego - piszę o tym m.in. w FAQ.

   Powody są proste: na stronę banku wchodzą głównie obecni klienci (po co więc im wyświetlać promocje dla nowych klientów? To raczej nie będzie mile widziane) lub trafiają nowi klienci, którzy już są zainteresowani i w jakiś sposób zachęceni - np. reklamą w tv. A co, jak co, ale banki potrafią świetnie liczyć i nie zapłacą dwa razy (tzn. i za reklamę w tv, i jeszcze raz klientowi w postaci nagród), bo to by im się nie opłacało.

   Tego typu promocje są dostępne tak jak tutaj - by wzbudzić chęć założenia konta u kogoś, kto jeszcze wczoraj nawet o tym nie pomyślał. Zachętą są nagrody.

   A jeśli chodzi o link z bloga... to udostępniam tylko linki sprawdzone i godne zaufania. Gdyby miało być inaczej, to ten blog nie istniałby już prawie 8 lat i w każdym miesiącu nie odwiedzałoby go co najmniej 100 tys. użytkowników.

   Usuń
 10. Po otwarciu konta jest ten sam numer rachunku który miałem już ponad rok temu. Czy to nie wyklucza mnie teraz z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Numer rachunku w BNP Paribas jest zachowywany. To w niczym nie przeszkadza - ważne, że od zamknięcia konta minęło 12 miesięcy. Sprawdzone w praktyce :)

   Usuń
 11. Do kiedy są ważne ekody Allegro i Legimi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod do Legimi ma mieć ważność do 30.06.2022 r.

   Usuń
  2. Kody Allegro normalnie są ważne przez rok.

   Usuń
 12. "Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. "
  chodzi o kod blik?
  W promocji ogólnie chodzi o to że trzeba używać bezpośrednio karty, lub np w apple pay podpięta mieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, 6-cyfrowy kod dot. płatności Blikiem.

   Płatności kartą zaliczą się jak są przez Apple Pay.

   Usuń
 13. Jaka firma kurierska wozi umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli awizo gwarantowane.

   Usuń
  2. Absolutnie nie! Założyłem już masę kont przez kurierów i to właśnie z Pocztą Polską i kontem BNP było najprofesjonalniej. Dzień przed SMS o przesyłce. Rano w dniu przyjazdu kuriera zadzwoniła kobieta i zapowiedziała. Umówiła na kiedy chcę, bez problemu po g. 17! Wg mnie niekwestionowany nr 1 w poziomie obsługi.

   Usuń
 14. Czy posiadanie konta GOoptima wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza bo to konto oszczędnościowe a nie osobiste.

   Usuń
 15. Jestem w następującej sytuacji:
  W sierpniu 2020 zamknąłem konto i w sumie zapomniałem o sprawie, ale ostatnio coś mnie podkusiło i spróbowałem się zalogować na stronę banku. Okazuje się, że dalej mam dostęp do portalu klienta, przy czym nie mam tam żadnych produktów banku. Tu rodzi się pytanie, czy wyklucza mnie to z obecnych promocji BNP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz isć do placówki i zamknąć umowę ramową. Następnego dnia załóż konto.

   Usuń
 16. W jaki sposób dowiedzieć się od jakiego czasu nie jestem klientem banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może uda się na infolinii. Ja tak sprawdzałem (aczkolwiek już jakiś czas temu - może rok lub dalej, więc mogło się coś zmienić).

   Usuń
 17. Czy bony do allegro można wykorzystać przy jednym zakupie?
  Drugie pytanie otworzyłem wczoraj konto w wersji kuriera i chyba jednak miałem otwartą umowę ramową (sprawdzę rano na infolinii) co można zrobić? nie przyjmować karty od kuriera? Odstąpić od umowy? Czy promocja przepadła?

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy bony do allegro można wykorzystać przy jednym zakupie?
  Drugie pytanie otworzyłem wczoraj konto w wersji kuriera i chyba jednak miałem otwartą umowę ramową (sprawdzę rano na infolinii) co można zrobić? nie przyjmować karty od kuriera? Odstąpić od umowy? Czy promocja przepadła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakbyś miał umowę ramową to by ci wniosek odrzucili i napisali że masz założyć konto w bankowości.

   Usuń
  2. Bonów Allegro nie da się łączyć.

   Usuń
 19. Czy osoby, które zawarły umowę z bankiem i odstąpiły od niej z tytułu "umowy na odległość" są uważane za takie które posiadały rachunek czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odstąpienie od umowy = umowa niezawarta.

   Usuń
 20. Tak się zastanawiam. Płatność w szkole nauki jazdy się zaliczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej tak. Nie podpada pod żaden zakazany MCC.

   Usuń
 21. Wczoraj zarejestrowalam się w tej promocji, pobrałam aplikacje, podałam swoje dane, otrzymałam informacje, ze umowa ramowa, z karta oraz bankowoscia internetowa jest podpisana. Dzis dostaje smsa i mail (bo mieli cos zweryfikować), ze wniosek został odrzucony, prosimy załóż konto w oddziale...co mam w tej sytuacji zrobić? Ani konta, ani promocji...

  OdpowiedzUsuń
 22. A ja założyłem konto, loguje się a tak "konto zablokowane" ktoś wie o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na infolinię żeby ci odblokowali.

   Usuń
 23. A można zapłacić kartą allegro Pay? Będzie zaliczać się ta operacja do wymaganych płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozmawiałem z konsultantem na czacie i w zasadzie to jest mało wykonalne, żeby ten obrót wykonać kartą w necie bo prawie wszystkie transakcje kartą idą przez jakiegoś pośrednika. Nawet platność kartą na allegro idzie przez payu.

   Usuń
  2. Mnie płatność na Allegro zaliczyli. Później żona założyła i nie zaliczyli najpierw. Pisaliśmy reklamację i odwołanie aż w końcu dali.

   Usuń
 24. Część o wiadomościach ze strony banku:
  "O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu blackweek@bnpparibasplus.pl)"
  to tylko tak informacyjnie?
  Nie trzeba będzie na mailu w nic klikać ani potwierdzać wypłaty premii jak w innych promocjach?
  Wystarczy spełnić warunki i czekać jak rozumiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te wiadomości będą przychodzić tylko informacyjnie. Nie ma konieczności nigdzie się logować czy uzupełniać jakichkolwiek danych. Taki wymóg w promocjach konta w BNP Paribas jest tylko wtedy, gdy nagrodą jest premia pieniężna - na pierwszą wiadomość należy zareagować i podać numer rachunku konta do wypłaty premii.

   Tu pozostanie jedynie czekać na wiadomość SMS z bonem.

   Usuń
 25. witam, nie zrealizowałem płatności BLIK-iem do 12.12.2021. Rozumiem, że już nie ma sensu robić kolejnych kroków bo już nie będę mógł uzyskać bonów do allegro? Płatność blikiem do 12.12 dawała 50 PLN do Biedronki. Z góry dziękuję za pomoc!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem (§ 3, pkt 3., ppkt a) na drugą nagrodę kwalifikuje się osoba, która spełni warunki uzyskania pierwszej nagrody. I tak samo powielany jest ten warunek dla kolejnych nagród, więc niestety brak spełnienia warunków uzyskania pierwszej nagrody eliminuje z możliwości uzyskania pozostałych nagród.

   Usuń
  2. Witam. W regulaminie właśnie jest napisane ze żeby dostać Trzecia nagrodę trzeba spełnić warunku Pierwszej nagrody oraz w grudniu wydać kara 400 zł.
   Poniżej link do regulaminu:
   https://blackweek.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf?v=1

   Usuń
 26. Witam, w jaki sposób mam zapłacić na allegro karta nie używając PayU?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za pobraniem i z płatnością na terminalu kuriera.

   Usuń
 27. Czy dostaliscie informacje na temat kodu do legimi? Teoretycznie mail powinien byc do dzisiaj? Maz tez nie dostal nic

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy dostaliście kod do Legimi? Ja nic nie dostałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie dostałem. Ale do końca roku mają czas więc czekam.

   Usuń
  2. Tak dzisiaj przyszedl sms

   Usuń
 29. Czy płatność za Netflix zalicza się jako płatność karta?

  OdpowiedzUsuń
 30. Ktoś otrzymał nagrody prócz kodu do Legimi?

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy ktos otrzymał nagrody bo mialobyć do dzisiaj smsem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jeszcze nie dostałem :/

   Usuń
  2. Też jeszcze nie dostałem

   Usuń
  3. Już 21:04. Też nie dostałem, ale mają jeszcze niecałe 3h...

   Usuń
  4. Bank wysłał maile z informacją o awarii i opóźnieniu, kody wyślą w ciągu kilku dni.

   Usuń
 32. "Zgodnie z regulaminem promocji „Black week z Bankiem” kody przyznane w ramach nagrody powinny zostać Państwu przekazane w wiadomości sms do 31 stycznia 2022 roku. Niestety, w związku z awarią systemu kody będą mogły być do Państwa wysłane w ciągu najbliższych dni. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy, dołożymy wszelkich starań, by przesłać Państwu nagrody jak najszybciej."

  OdpowiedzUsuń
 33. 28 luty. Powtórka z rozrywki....

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy dostaliście już kod na allegro ? Mówię o tym na kwotę 250 zł który miał być do końca lutego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obsuwa. Pisz reklamację blackweek@bnpparibasplus.pl

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...