Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 60 zł za zalogowanie do bankowości lub aplikacji w promocji dla obecnych klientów Santander Banku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

4.11.2021

Bonus 60 zł za zalogowanie do bankowości lub aplikacji w promocji dla obecnych klientów Santander Banku

"Zaloguj się na zimę" to nowa promocja Santandera, którą bank kieruje do zaproszonych klientów (którzy od pewnego czasu nie logują się do bankowości, ani aplikacji).

Promocja "Zaloguj się na zimę"
A kto już propozycję udziału w promocji dostanie, ten zbytnio się nie natrudzi, bo warunki do spełnienia są banalnie proste: wystarczy, że 2 razy zaloguje się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku. I za to wpadnie 60 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

I właściwie wszystko co najważniejsze już zdążyłem opisać w powyższym wstępie. Nieco niżej jednak więcej szczegółów.

💡 Na początek informacja dla osób, które jeszcze nie posiadają konta w Santander Banku. Jest zachęta by je założyć, bo do wzięcia czeka gwarantowana premia 350 zł za Konto Jakie Chcę (a obecna edycja na tle wcześniejszych wyróżnia się szybką wypłatą części premii - jeden z bonusów wpadnie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia!).


Promocja "Zaloguj się na zimę"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba posiadająca konto osobiste (w PLN) w Santander Banku, która nie logowała się do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej Santander Banku w ciągu 30 dni przed startem promocji (tj. 30 dni przed 1.11.2021 r.) i otrzymała od banku SMS z zaproszeniem do promocji "Zaloguj się na zimę".

Na zaproszenie liczyć mogą wyłącznie osoby, które mają wyrażoną zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a także nie zgłaszały sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych i do tego mają włączony Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK).

Nagroda. Do wzięcia czekają 2 bonusy po 30 zł każdy, co w sumie da tytułowe 60 zł. To nagroda pieniężna, która wpłynie na Twe konto w Santander Banku, więc będzie można ją wykorzystać według własnego uznania (wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

Zasady promocji "Zaloguj się na zimę" 


By wziąć udział w akcji musisz otrzymać wspomniane zaproszenie od Santandera. Z informacji zawartych w regulaminie promocji "Zaloguj się na zimę" wynika, że bank zamierza przedstawiać promocję klientom w okresie od 1. do 20.11.2021 r., więc pewnie jeszcze te SMS-y będą wysyłane.

Dalej wystarczy w listopadzie oraz w grudniu 2021 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy) przynajmniej jeden raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten wymóg, bank przyzna Ci bonus 30 zł.

Wypłata bonusu w wysokości 30 lub 60 zł (w zależności od tego w ilu miesiącach nastąpiło logowanie) w ramach promocji "Zaloguj się na zimę" ma nastąpić do 31.01.2022 r. Do momentu jej otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wycofuj wspomnianych wyżej zgód oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych.

Za podrzucenie informacji o powyższej promocji dziękuję Czytelnikowi Jarkowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. A dla obecnych klientów już dawno Santander nie organizuje żadnych promocji. Jednak nie warto przywiązywać się na stałe do jednego banku. Rozglądam się za kontem w innym banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda ja od dłuższego czasu jestem u nich aktywnie korzystam i z konta i kk i figa

   Usuń
  2. No ale to tak jest wszędzie. Nowi super pięknie, a starzy w odstawkę. Dlatego banki trzeba zmieniać żeby być nowym.

   Usuń
  3. No ale akurat w Santanderze to promocji jest najwięcej z wszystkich banków.

   Usuń
  4. Przy rezygnacji z kk zaproponowali mi 2% zwrotu od płatności przez 4 miesiące. Do 30 zł/mies.

   Usuń
  5. Dają tylko raz później figa

   Usuń
  6. A za co masz to dwa procent za kartę debetowa?

   Usuń
 2. Na Lokacie Mobilnej Santander podniósł oprocentowanie z 0,5 na 1%.

  OdpowiedzUsuń
 3. I co że podniósł jak inne dalej 0.01

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...