Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia aż 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

9.11.2021

Premia aż 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium!

Okazja to nie lada, bo tak wysokiej premii pieniężnej za konto osobiste w tym banku nie było od grubo ponad 4 lat!

Premia aż 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium!
A w dodatku po raz kolejny skrócony został okres wykluczenia dla byłych klientów, więc dla niektórych może być to szansa na opłacalny powrót. Gwarantowana premia pieniężna 360 zł czeka do wzięcia za spełnienie prostych warunków, które w praktyce pokrywają się z tymi, które sprawiają, że konto i karta są 0 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja "Aż 360 zł z Kontem 360°"? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium.

I tym razem to tyle, jeśli chodzi o wymogi wobec osób zakładających konto w promocji tego banku - prosto i klarownie.

Nagroda. Na biorących udział w niniejszej promocji czekają dwie premie pieniężne - każda w wysokości 180 zł, a więc łącznie można uzyskać tytułowe 360 zł. 

To nagrody gwarantowane, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie zapewniającym nagrody po spełnieniu określonych warunków (ale na szczęście całkiem prostych - o czym mowa poniżej). Nie ma tu zatem cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria czy konkurs. Premie wpłyną na Twe konto, więc będzie można z nimi zrobić co się chce - przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "Aż 360 zł z Kontem 360°"


By wziąć udział w promocji:
 • do 31.01.2022 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto w Millennium:
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (wystarczy sama aktywacja i zalogowanie - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą premię w wysokości 180 zł - wpłynie ona na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Spełniając warunki jej uzyskania, otworzysz sobie również drogę do zgarnięcia drugiej premii. By ją zdobyć, w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł (mogą być to przelewy z Twego konta w innym banku) oraz 
 • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Drugą premię 180 zł otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego po ostatnim miesiącu spełniania powyższych warunków. Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Dużo terminów? Już spieszę z objaśnieniami i wskazaniem konkretnych miesięcy, w których będzie należało spełniać warunki. Najlepiej ukaże to tabela (pod uwagę weź jedynie kolumnę z tym miesiącem, w którym otworzysz konto w Millennium):

Warunki do spełnienia:

Miesiąc, w którym otworzysz konto:

 

Listopad 2021

Grudzień 2021

Styczeń 2022

Aktywacja aplikacji + 1 płatność kartą lub Blikiem:

Do końca grudnia 2021

Do końca stycznia 2022

Do końca lutego 2022

Wpływy na sumę min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą lub Blikiem (w trzech kolejnych miesiącach):

Grudzień 2021 – luty 2022

Styczeń – marzec 2022

Luty – kwiecień 2022

Termin wypłaty I i II premii (po 180 zł każda):

I: do 31.01.2022

II: do 31.03.2022

I: do 28.02.2022

II: do 29.04.2022

I: do 31.03.2022

II: do 31.05.2022


Zawarcie umowy. Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie dokumenty do podpisu i przy okazji dostarczy kartę do konta lub 
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

Składając wniosek o konto pod koniec dostępności promocji, miej na względzie, że do 31.01.2022 r. trzeba nie tylko zawnioskować o konto, ale też zawrzeć umowę - wtedy więc zamiast kuriera (który musi mieć kilka dni na dotarcie) lepszym wyborem może być wizyta w placówce w celu podpisania dokumentów lub któryś ze sposobów zawarcia umowy zdalnie (online lub "na selfie").

W przypadku ostatniej opcji, czyli otwarcia konta "na selfie", dojdzie jeszcze jeden warunek do spełnienia - będzie należało udać się do placówki Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu.

Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto (na sumę min. 1000 zł), wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). Do transakcji nie zostaną też zaliczone przelewy na telefon Blik.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z premią 360 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić i ma łatwiejsze warunki do spełnienia (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy). 

▶️ [Aktualizacja: pojawiły się sygnały od Czytelników, że w niektórych przypadkach po kliknięciu we wniosek na stronie promocji pojawia się komunikat o błędzie 400. Taka sytuacja występuje w przeglądarkach Edge i Opera (sprawę zgłosiłem do banku). Warto wtedy skorzystać z innej przeglądarki - wniosek prawidłowo działa np. w przypadku przeglądarek Chrome i Firefox.]

Więcej korzyści


Poza promocją z premią 360 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: 1,5% w skali roku na 62 dni do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Jeśli masz dziecko (w wieku 0-18 lat), to po otwarciu konta osobistego dla siebie, za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej możesz założyć Konto 360° Junior dla swej latorośli. Za to Bank Millennium daje 100 zł w postaci bonu do wykorzystania podczas zakupów (ta promocja też jest dostępna tylko do 31.01.2022 r.)

Konto 360º oraz 360º Student - prześwietlenie oferty Millennium


Dla osób pełnoletnich Bank Millennium w swej ofercie ma Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej (bez górnego limitu wieku). Drugie jest zaś propozycją skierowaną wyłącznie do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, bank w żaden sposób nie weryfikuje czy posiadacz konta jest studentem). 

Główne cechy Konta 360º to: 
 • 0/8 zł za prowadzenie konta oraz 0/7 zł za kartę wydaną do konta - te opłaty miesięczne nie są pobierane, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę), co więc idealnie pokrywa się z warunkami, które i tak trzeba spełniać na potrzeby promocji - wszystko zrealizujesz więc za jednym razem - i spełnisz warunki uzyskiwania poszczególnych premii, i spełnisz wytyczne, które sprawią, że konto oraz karta będą za 0 zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunków zwalniających z opłat za konto i kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Konto 360° Student - w przypadku tego konta jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (jeśli ten warunek nie zostałby spełniony, to bank pobierze opłatę miesięczną 4 zł za kartę, a za wypłaty z bankomatów - oprócz sieci Millennium - będzie naliczał 1 zł w przypadku urządzeń Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce). 

Konto 360° Student prowadzone jest za 0 zł bez warunków, więc regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o ich zapewnieniu w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych na potrzeby uzyskania drugiej premii 180 zł).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

139 komentarzy:

 1. W końcu się doczekałem! Konto zamknięte w lipcu'17!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zamknęłam listopadzie 2018 więc jeszcze muszę czekać.

   Usuń
  2. Tak długa karencja to ewenement!

   Usuń
  3. Ewenement – wyjątkowe, nietypowe zdarzenie, które wyróżnia się na tle codzienności.

   Tymczasem 1.01.2018 jest też datą karencji w mBanku więc to nie taki ewenement.

   Usuń
 2. Wniosek złożony. Były 2 ubezpieczenia do wyboru ale rozumiem że to dobrowolne?

  Czy przed przyjazdem kuriera jeszcze ktoś z banku dzwoni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubezpieczenia dobrowolne.

   Tak, dzwoni konsultant. Krótka rozmowa. Pyta czy wszystko jasne czy coś wyjaśnić, potwierdza adres do przyjazdu kuriera i tyle.

   Usuń
 3. Posiadanie karty kredytowej i udział w poprzednich promocjach z bonusem pieniężnym tym razem nie wyklucza z udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko ROR wyklucza. I w końcu nie ma tego zapisu o wykluczeniu osób które kiedyś miały Konto 360 założone w promocji.

   Usuń
 4. Czy Millennium udostępnia aplikację na Huawei?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Aplikację można pobrać z Google Play (dla Androida), AppStore (iOS) oraz App Gallery właśnie.

   Usuń
 5. A co jeśli miałem już kiedyś konto 360 w promocji? Czy to mnie nie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej edycji nie ma znaczenia czy ktoś miał kiedyś Konto 360° lub 360° Student założone w jakiejś promocji. Liczy się tylko to, by konta osobistego w Millennium nie posiadać po 1.01.2018 r. I to wszystko.

   Usuń
  2. Czy konta przeniesione z eurobanku tez sie liczą ?

   Usuń
  3. Jeśli konto nie zostało zamknięte przed połączeniem z Millennium, to klienci posiadający konto z czasów Eurobanku stali się klientami Millennium - tym samym są wykluczeni z promocji.

   Usuń
 6. Blisko 4 lata karencji? Ich oferta na zatrzymanie daje dokładnie tyle samo, a można mieć ich bez liku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak skladales wypowiedzenie przez bankowosc czy w oddziale, ze zaproponowali pozostanie ?

   Usuń
  2. Zawsze przez bankowość!

   Usuń
  3. No wlasnie musze sprobowac co mi zaproponuja.

   Zalozone konta dla seniorow z Twojego linka Złotowa. Poszlo szybko nie wiem tylko do czego ma słuzyc ten nadany 4-cyfrowy PIN do zapamietania. Jak przyjdzie umowa z karta to trzeba bedzie zadzwonic na infolinie.

   Usuń
  4. Ten 4-cyfrowy kod podaje się podczas pierwszego logowania. Kartę aktywowałem w bankowości (bez dzwonienia na infolinię).

   Usuń
 7. A czy posiadanie rachunku 360 Junior po 2018 r. Wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To też rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, więc niestety to wyklucza z promocji.

   Zapis w regulaminie brzmi bowiem "Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień startu promocji posiada rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub posiadała go po 1.01.2018 r.".

   Usuń
 8. Mam kilka pytań.

  1) Jeśli konto założę w listopadzie to czy w listopadzie muszę już mieć wpływ i zrobić 1 płatność żeby nie było opłat za konto i kartę?

  2) Do końca grudnia muszę użyć aplikacji i zrobić 1 płatność, a jednocześnie od grudnia jest wymagany wpływ i 1 płatność. Czy więc trzeba zrobić 2 płatności?

  3) Czy konto można zamknąć zdalnie? Bo sprawdziłem i w mojej miejscowości nie ma tego banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Za listopad ani opłata za konto, ani za kartę nie będą pobrane - w pierwszym, niepełnym miesiącu kalendarzowym bank nie weryfikuje spełnienia warunków zwalniających z opłat.

   2. Jeśli chodzi o płatności, to w grudniu wystarczy jedna. Ona załatwi spełnienie warunków dla obydwu premii.

   3. Tak, wypowiedzenie umowy w Millennium można złożyć zdalnie (np. poprzez bankowość internetową). O dostępnych sposobach zamykania kont w poszczególnych bankach piszę tutaj (może się przydać w przyszłości).

   Usuń
  2. super, dziękuję! miałam dokładnie te same pytania co powyższy Anonim, rozwiałeś moje wątpliwości :-)

   Usuń
 9. W zakładce promocja na KO Profit u siebie widzę oprocentowanie 1,25% do 50k :) Blogerzy ciułacze jeszcze nie widziałem żeby o tym pisali, więc daję znać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jaki kurier przyjedzie z umową o konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TNT. Albo jak u mnie Fedex bo te firmy się łączą.

   Usuń
 11. Czy w przypadku założenia konta on line wykorzystując do weryfikacji konto w innym banku (trzeci z podanych sposobów) również trzeba udać się do banku, aby złożyć wzór podpisu (jak przy zakładaniu na selfie)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodatkowy wymóg w postaci wizyty w placówce pojawia się tylko dla kont otwartych "na selfie". Regulamin promocji nie wymaga tego w przypadku wyboru innej metody zawarcia umowy.

   Usuń
 12. Chciałbym założyć konto online (poprzez weryfikację z innego banku). Mam dowód bezterminowy. Jaką datę we wniosku online mam wpisać w pozycji "data ważności dowodu"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie tego nie dało się przejść u dziadka. Podał datę 10 lat późniejszą od daty wydania dowodu i wtedy przeszło. Umowę miał przez kuriera jeśli ma to jakieś znaczenie.

   Usuń
  2. To rozwiązanie Twojego dziadka ma ten minus że jesli minie te 10 lat, to bank może zablokować operacje wychodzące do momentu aktualizacji dowodu. Więc to "obejście" jest ograniczone czasowo. Z drugiej strony raczej dane z uwierzytelnianego banku online się nie pokryja. Stąd mój wniosek, że sposób online dla osób z dowodem bezterminowym jest niemożliwy, a to pachnie dyskryminacją:-)

   Usuń
  3. To by było za 5 lat. Luzik.

   Usuń
 13. Mam pytanie - czy bank ma jakąś ofertę utrzymaniową dla konta w zamian za rezygnację z wypowiedzenia umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ma 🙂

   Usuń
  2. A jaką drogą najlepiej złożyć wypowiedzenie, żeby dostać taką ofertę utrzymaniową? Poprzez bankowość internetową, w placówce czy zadzwonić na infolinie? Ma to znaczenie?

   Usuń
  3. Nie wiem czy ma znaczenie. Ja zawsze składam przez bankowość.

   Usuń
 14. Przez jaki okres czasu muszę mieć te wpływy po 1000 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta.

   A jak masz więcej niż 26 lat to co miesiąc także później bo to zwalnia z opłat za konto i kartę.

   Usuń
  2. Po jakim czasie mogę zrezygnować z tego konta?

   Usuń
  3. Dostaniesz premię i od razu możesz zamknąć.

   Usuń
 15. Brałem na raty RTV i figuruję jako posiadacz konta.Rata ostatnia 15.11.2020r
  Czy mogę założyć ko to 360

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli posiadasz konto (lub po 1.01.2018 r. posiadałeś) to niestety nie.

   Pytanie jednak czy to było konto przy tych ratach, czy może jedynie rachunek techniczny?

   Usuń
  2. Mam w Millenium raty, ale nie zakładałam przy tym konta (i w ogóle nigdy w tym banku).
   Założyłam teraz konto 360 w promocji i po zalogowaniu widzę ten kredyt ratalny i rachunek techniczny do niego.
   Czy takiej sytuacji bez problemu zakwalifikuję się do otrzymania premii w promocji?

   Usuń
  3. Rachunek techniczny to nie ROR. Bez problemu się kwalifikujesz.

   Usuń
 16. Czy jeśli jestem pełnomocnikiem do konta to mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza jedynie posiadaczy konta osobistego (pełnomocnictwo nie jest relacją właścicielską, a jedynie upoważnieniem do określonych czynności np. przy koncie, które posiada ktoś inny).

   Usuń
 17. Przy płatnościach posługuję się blikiem. Czy karta w tej promocji jest obowiązkowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymaga złożenia wniosku wraz z wydawaną do niego kartą. Później już jednak nie wspomina nic o konieczności utrzymywania karty - wzmianka o karcie pojawia się jedynie w kontekście warunku wykonywania płatności (1 miesięcznie), ale to można robić alternatywnie za pomocą Blika.

   Z drugiej strony ta rezygnacja z karty... niewiele zmieni. Bo (w przypadku Konto 360) zapewnienie wpływu 1000 zł i 1 płatność miesięcznie (nawet Blikiem) zwalniają z opłat i za konto, i za kartę :)

   Usuń
 18. Czy przy zawarciu umowy przy pomocy innego banku (online), w ogóle dostaję kartę? Bo przecież raczej kurier tylko karty mi nie przywiezie, czy muszę udać się do punktu obsługi czy coś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście dostaniesz kartę jeśli zamówiłeś. Ale to we wniosku chyba jest domyślnie ustawione. Przyjdzie listem.

   Usuń
 19. Czy konto firmowe w Millennium wyklucza z udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy Konto 360 Student też bierze udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bierze. Złotówa o tym pisze, jest też w regulaminie.

   Usuń
 21. Mam telefon sprzed potopu. Czy mogę w związku z tym skorzystać z telefonu wnuczki która ma oczywiście inny numer telefonu niż ten który ja podałem we wniosku i zainstalować apkę na jej telefonie na mój użytek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jest możliwe korzystanie z aplikacji na telefonie z innym numerem, niż ten podany we wniosku i np. służący do wysyłki SMS-ów z hasłami do autoryzacji. Sprawdzone w praktyce i osobiście ;)

   Usuń
  2. A jak to fizycznie wygląda?

   Usuń
  3. Masz apkę z powiązaną z kontem. Logujesz się za pomocą PINu który sobie nadasz do aplikacji albo palcem. Konfiguracja apki jest dość prosta i sugestywna. Już dokładnie nie pamiętam ale był login, hasło. Może też jakieś hasło sms ale to może przyjść na inny telefon w sensie na innym urządzeniu.

   Usuń
 22. Wypłaty gotówki z bankomatu- dobrze rozumiem że wypłaty są bez opłat,we wszystkich bankomatach innych banków, jeśli co miesiąc będzie zapewniony wpływ i jedna płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nie ma prowizji za wypłaty gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym (w przypadku Konta 360°) był zapewniony wpływ oraz wykonana min. 1 płatność.

   Usuń
 23. Czy aplikacja jest obowiązkowa do czasu zgarnięcia premii czy można ją odinstalować np. miesiąc później i korzystać tylko z bankowości internetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji mówi jedynie o aktywacji aplikacji. Dalej nie ma wymogu ani jej używania, ani posiadania.

   Usuń
  2. Wielkie dzięki Mr Złotówo :-)

   Usuń
 24. Mr. Złotówo, czy można zainstalować apkę na iPodzie aby spełnić warunek promocji czy musi to być tylko i wyłącznie aplikacja na telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dotąd chyba tylko w jednym banku (w jednej promocji) kojarzę by było wskazanie, że aplikacja ma być pobrana na telefon. Tu takich wytycznych nie ma, więc można ją pobrać i aktywować na urządzeniu mobilnym (niekoniecznie na telefonie).

   Usuń
  2. Dziękuję.

   Usuń
 25. Witam jeśli założyłem konto w grudniu. To czy w grudniu też muszę zaliczyć wpłatę min 1000zl i 1 płatność żeby nie płacić za utrzymanie konta?

  OdpowiedzUsuń
 26. Bankowi Millenium nie udało potwierdzić się mojej tożsamości. Dostałam SMS, że wniosek anulowany. Metoda weryfikacji online. Najpierw logowanie przez mBank, po zalogowaniu i przekazaniu danych komunikat od Millenium, że nie mogę podpisać umowy w ten sposób i mam to zrobić w oddziale Millenium. Potem złożyłam powtórnie wniosek i dokładnie to samo, po logowaniu przez Santander. Od niedawna mam konto w Santander, założyłam je przez przelew weryfikacyjny z mBanku. Czemu Millenium nie może zweryfikować tożsamości, skoro ani mBank ani Santander nie mają z tym problemów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak raz weryfikacja online ci nie przeszła to kolejne też nie przejdą. Albo musisz wybrać podpisanie umowy w placówce albo jeśli przejdzie kuriera.

   Usuń
 27. Mam pytanie, czy jesli ja juz zakladalam te konta dla dzieci w millenium, a teraz maz otworzy konto w millenium, to czy tez moze zalozyc konta dla dzieci w tej promocji czy juz nie?

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam, czy to prawda, że składając wniosek w tej promocji nie ma możliwości wyboru karty (Visa lub Mastercard)? Jeśli tak, to która karta jest wydawana? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku jest Mastercard.

   Usuń
  2. Jest karta MC ale jakby co to karty Millennium nie biorą udziału w Bezcennych Chwilach.

   Usuń
  3. Dziękuję za info. Pytałem właśnie głównie pod kątem Bezcennych;)

   Usuń
 29. Złożyłam wniosek o konto 360 w promocji przez online .podpisanie umowy miało nastąpić w oddziale banku . niestety nie doszło do podpisania , bo mam lokatę strategiczną. Na stronie internetowej pisano , że konto jest dla wszystkich osób które 1 01 2018r nie posiadały konta osobistego w Millennium. Ja nigdy w Millennium nie miałam konta osobistego. jak w takim razie mam być? prosz o odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy trzeba aktywować przysłaną kartę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czym chcesz robić 1 płatność miesięcznie?

   Usuń
  2. No można blikiem zamiennie. Ale wtedy to i tak bez znaczenia że karty nie aktywowałeś bo i tak będziesz mieć za darmo po tej płatności Blikiem.

   Usuń
  3. Czyli jesli dobrze rozumiem nue muszę aktywować karty tylko moge raz w msc. zaplacic blikiem i wciaz lapie sie na warunki promocji?

   Usuń
 31. Nie da się założyć konta 360 online poprzez weryfikację w innym banku. Ja zakładałem tydzień temu, po czym zero informacji zwrotnej. Weryfikacja poprzez ING zakończona rzekomo pomyślnie, bo taki komunikat się pojawia. Dopiero kilka dni później dzwoni konsultant z informacją, ze ten sposób nie działa i odsyłają do oddziału.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już od jakiegoś czasu wyciągnąłem jeden wniosek. Najlepszy kurier. Później placówka. Online/przelewy/selfie są weryfikowane przez automaty i wtedy bywa pod górkę.

   Usuń
 32. A kiedy w końcu bank podniesie oprocentowanie lokat dla klientów którzy mają konta w tym banku od kilku lat tak jak ja i oprocentowanie na tych kontach wynosi 00.001 procent

  OdpowiedzUsuń
 33. Chyba im sie strona posypała

  OdpowiedzUsuń
 34. Nie da się założyć jo konta360 z tego linku, błąd 404 na stronie banku. Dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą sprawdziłem. Działa. Może to coś chwilowego?

   Usuń
  2. Nadal błąd 400, nie 404. Jak dodać printscreena?

   Usuń
  3. Działa ale z laptopa, z mobile nie :(

   Usuń
  4. @Anonimowy 22 stycznia 2022 19:38, uprzejmie poproszę o printscreena (kontakt@bankobranie.pl) z informacją o urządzeniu (Android/iOS) oraz przeglądarce.

   Usuń
  5. Przed chwilą składałam wniosek. Wszystko poszło okey.

   Usuń
  6. Potwierdzam - wniosek nie działa na laptopie... Błąd 400...

   Usuń
  7. Witam,
   chciałbym prosić o pomoc w dwóch kwestiach związanych z wypełnieniem wniosku o założenie konta:
   a) w trakcie wypełniania wniosku zostałem poproszony m.in. o termin ważności dowodu osobistego; Mój dowód jest terminowy, ale nie zauważyłem aby "wniosek dopuszczał" taką opcję - wymagane jest podanie daty ważności... której nie jestem w stanie podać... Jak z tego wybrnąć?
   b) chciałbym prosić o WYSZCZEGÓLNIENIE, które zgody należy bezwzględnie zaznaczyć, aby skorzystać z promocji. Jest ich kilka podanych we wniosku, ale może nie na wszystkie trzeba się zgodzić?
   Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam:)

   Usuń
  8. a) musisz wpisać jakąś datę
   b) wszystkie zgody wobec banku (wobec podmiotów współpracujących nie)

   Usuń
 35. niestety link do promocji nie działa pojawia się info:

  Coś poszło nie tak…

  Podana strona nie istnieje bądź wystąpił
  nieoczekiwany błąd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam... Pojawia się również info: Błąd 400...

   Usuń
  2. Poproszę o zrzut ekranu (plus informację o przeglądarce oraz urządzeniu, na którym taki komunikat się pojawił) na kontakt@bankobranie.pl

   Usuń
  3. Przeglądarka Chrome na komputerze. Wniosek złożony. Żadnego błędu nie było.

   Usuń
 36. Cześć, czy jest jakiś limit osób biorących udział w promocji czy jedynie ten czasowy?

  OdpowiedzUsuń
 37. Witam czy przy zakładaniu konta z promocją 360zł zostanę poinformowany przez bank jeśli nie spełniam warunków karencji ? bo nie pamiętam kiedy konto zostało zamknięte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nope, nie ma takiej informacji.

   Usuń
  2. Musisz sam wcześniej wiedzieć/dowiedzieć się.

   Usuń
 38. Da się jakoś sprawdzić kiedy zamykało się tam konto?

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam,
  Założyłem konto 27.11.2021, spełniłem wszystkie warunki, mimo to nie otrzymałem premii. Ktoś miał podobny przypadek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 31.01. jest termin wypłaty p-wszej premii 180 zł.

   Usuń
 40. Dzisiaj wpadło pierwsze 180 zł! :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Ja też 28 stycznia otrzymałam 180 zł. Ale koleżanka jeszcze nie. Gdzie ma złożyć reklamację jeżeli do końca dnia nie dostanie?

  OdpowiedzUsuń
 42. Czy są jeszcze osoby, które nie otrzymały premii 180zł w styczniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem i znajomy, a moja żona nie, a zakładaliśmy wszyscy w tym samym czasie, więc powinno dziś wpłynąć... A jak nie to chyba reklamacja...

   Usuń
  2. dzisiaj 01.02 a premii dalej nie ma...

   Usuń
 43. Ja do tej pory nie otrzymałam premii mimo, że wszystkie warunki spełniłam już w grudniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kiedy konto założyłaś?

   Usuń
  2. W listopadzie, a w grudniu uruchomiłam aplikację, zapewniłam wpływ i dokonałam płatności blikiem.

   Usuń
 44. Czy ktoś w lutym dostał już premię?

  OdpowiedzUsuń
 45. Czy ktoś w marcu dostał już premię?

  OdpowiedzUsuń
 46. Ktoś dostał już drugą część?

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy ktoś już dostał pierwszą premię w marcu?

  OdpowiedzUsuń
 48. Właśnie dostałem drugą premię

  OdpowiedzUsuń
 49. Kasa wpadła!

  OdpowiedzUsuń
 50. Po wypowiedzeniu konta dzwoni konsultant, można otrzymać: 12x 30 zł czyli kolejne 360 zł, warunki proste: wpływ 1000 zł, 1x płatność kartą/blik, wyciągi elektroniczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z końcem maja wpadła druga wpłata, zaraz po niej złożyłem wypowiedzenie. Po 2 dniach telefon z ofertą cashback 2% max 30zł miesięcznie, odrzuciłem. Dostałem propozycję 30zł miesięcznie przez rok za wpływ 1000zł i 1 płatność kartą więc zostaję z Millenium na dłużej :).

   Usuń
  2. Też dostałem propozycję 12 x 30zł z pierwszą wypłatą do końca sierpnia 2022. Zobaczymy czy się wywiążą. Warunki proste. 1000zł + 1 transakcja kartą + 1 logowanie do aplikacji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...