Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 100 zł z Kontem 360° Junior (dla dziecka w wieku 0-18 lat) od Banku Millennium (+ 360 zł premii dla rodzica)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

11.11.2021

Zyskaj 100 zł z Kontem 360° Junior (dla dziecka w wieku 0-18 lat) od Banku Millennium (+ 360 zł premii dla rodzica)

Promocyjna ofensywa Millennium trwa w najlepsze - tym razem do wzięcia czeka stówka za konto dla dziecka.

Nagrodą za konto jest bon 100 zł, który będzie można wykorzystać podczas (w praktyce dowolnych) zakupów. To dla dziecka (w wieku 0-18 lat). A przy okazji przypomnę, że na rodziców (tudzież wszystkich dorosłych) za konto osobiste czeka aż 360 zł premii.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku (bez wieku minimalnego).

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste bądź kartę kredytową w tym banku oraz posiadać/wyrobić dostęp do bankowości Millenet. Do udziału w promocji kwalifikują bowiem wyłącznie Konta 360° Junior otwierane za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.
💡 Jeśli nie posiadasz jeszcze jakichkolwiek produktów w Millennium, sprawdź jak uzyskać 360 zł premii za Konto 360° lub 360° Student - teraz bank w końcu zdecydował się na kolejne przesunięcie okresu wykluczenia dla byłych klientów i zdecydowanie podniósł wartość nagrody gwarantowanej (aż tyle w postaci premii pieniężnej nie dawał od ponad 4 lat!).

W promocji konta dla dziecka jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"


Aczkolwiek w regulaminie promocji można też znaleźć zapis, który ma pozytywny wydźwięk dla osób, które mają więcej niż jedno dziecko:

"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior"


Nagrodą w promocji jest eKarta podarunkowa o wartości 100 zł w aplikacji zakupowej Goodie (to aplikacja obsługiwana przez spółkę należącą do Banku Millennium), którą będzie można wykorzystać podczas zakupów w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Limit nagród. Choć niniejsza promocja przewidziana jest aż do 31.01.2022 r., to trzeba mieć na uwadze, że weźmie w mniej udział 30 000 Kont 360° Junior, które zostaną założone jako pierwsze. To bardzo duża pula, ale o ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium ma poinformować na swej stronie internetowej (tutaj).

Promocja "Zyskaj 100 zł z Kontem 360° Junior"


Zasady promocji. By zgarnąć 100 zł na zakupy za otwarcie konta dla swego dziecka:
 • do 31.01.2022 r. (pamiętaj jednak, iż akcja może zakończyć się wcześniej z powodu wyczerpania puli kont objętych promocją): 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • najpóźniej do 28.02.2022 r.: 
  • bez względu na wiek dziecka zasil Konto 360° Junior kwotą min. 100 zł oraz
  • w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia zapewnij aktywowanie aplikacji mobilnej oraz wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem, lub zbliżeniowo telefonem i w imieniu dziecka wyraź zgody marketingowe;
 • do 28.02.2022 r. nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior.

Nagrodę otrzymasz do 31.03.2022 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni. Z kolei eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu.
 

Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty Millennium


Konto dla nieletnich w swej krótkiej charakterystyce to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane, ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
  • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
  • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłata za wydanie karty); 
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 6220,80 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. Witam. Wraz z żoną posiadamy każdy z osobna konto w Millennium. Mamy dwoje dzieci. Czy w tym przypadku zarówno żona może założyć konta dla dwojga dzieci i w tym samym czasie ja mogę zrobić to samo aby skorzystać z promocji i uzyskać premię 2x100 (żona) i ja 2x100.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plan dobry, ale na 1 dziecko może być tylko 1 konto Junior. Czyli możecie w sumie dostać 2 x 100 zł, bo macie 2 dzieci. A kto im założy konta to już bez znaczenia.

   Usuń
 2. Witam. Zakładam konto dla swojego dwumiesięcznego syna. W pewnym miejscu muszę podać dokument tożsamości dziecka, wybieram skrócony odpis aktu urodzenia. wyskakuje, że muszę podać serie i numer dokumentu tożsamości. Mój dwumiesięczny syn jeszcze go nie posiada. Czy da to się jakoś przeskoczyć? Pozdrawiam Barbara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brałam udział już kilka miesięcy temu ale z tego co pamiętam to ja tam wpisałam swój numer dowodu osobistego.

   Usuń
  2. Podajesz numer i serię aktu urodzenia. U mnie przeszło bez problemu.

   Usuń
 3. Czy z dzieckiem trzeba później iść do banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto otwiera się zdalnie przez bankowość internetową lub aplikację (wręcz tego wymaga regulamin promocji).

   Usuń
 4. Nagrodą w promocji jest eKarta podarunkowa o wartości 100 zł w aplikacji zakupowej Goodie (to aplikacja obsługiwana przez spółkę należącą do Banku Millennium), którą będzie można wykorzystać podczas zakupów w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

  Jak to wydać nie mając antenki w telefonie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie przez pomyłkę przelałam 100 PLN na konto oszczędnościowe dziecka. Można to wypłacić tylko w oddziale u.u tak mi na czacie napisali. Ale jak dziecko jest starsze to można przelać sobie z jego apki 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy wystarczy przelać te 100 zł na konto junior i za chwilę można je z powrotem przelać na swoje konto ? Czy te 100 zł ma tam "leżakować" aż do momentu wydania kodu do goodie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma nic o przetrzymywaniu więc można od razu wypłacić.

   Usuń
 7. A jak już założę konto Junior bo jest instrukcja gdzie to znaleźć to jak później otworzyć też konto oszczędnościowe dla dziecka bo jest wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto oszczędnościowe Profit dla dziecka od razu otwiera się razem z kontem Junior.

   Usuń
 8. Jak zrobić płatność blik z tego konta dziecka, gdy się nie wybralo opcji z płatna karta 15ziko do tego konta junior?
  Bo do 28.02 należy to zrobić (1 płatność blik lub karta do konta junior wydaną)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wygeneruj kod blik w aplikacji mobilnej dziecka i zapłać za cokolwiek chcesz

  OdpowiedzUsuń
 10. Dostał ktoś kod smsem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dostałem właśnie.

   Usuń
  2. Ja też nie... Chyba trzeba napisać do nich...

   Usuń
  3. Zgłosiłem reklamację, do 30 dni odpowiedź 😆

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...