Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz projektor multimedialny Overmax MULTIPIC 3.5. za przetestowanie karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

23.11.2021

Odbierz projektor multimedialny Overmax MULTIPIC 3.5. za przetestowanie karty Citi Simplicity

W najnowszej akcji Citibanku do wzięcia czeka nagroda gwarantowana, jakiej dotąd w promocjach bankowych jeszcze nie było. 

Projektor multimedialny Overmax MULTIPIC 3.5. za przetestowanie karty Citi Simplicity
To projektor multimedialny Overmax MULTIPIC 3.5., który można zgarnąć za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity. Poniżej dowiesz się jakie (całkiem proste) warunki należy spełnić i jak można utrzymać kartę za 0 zł (bez ponoszenia opłat i bez odsetek czy promocji).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocja w pigułce: niżej opisywana propozycja Citibanku nie jest konkursem, ani loterią, bo nagroda w postaci projektora multimedialnego Overmax MULTIPIC 3.5. jest gwarantowana w ramach promocji bankowej (jakich sporo - na blogu Bankobranie opisuję je od prawie 8 lat, a samodzielnie korzystam jeszcze dłużej).

W skrócie - w promocji Citibanku otrzymasz projektor Overmax, jeśli:
 • zalogujesz się do aplikacji mobilnej i za jej pomocą aktywujesz kartę kredytową oraz
 • wykonasz płatności kartą na sumę min. 1500 zł (będziesz mieć na to 3 miesiące).

Ponadto uzyskasz też zwroty opłaty miesięcznej za kartę (12 zł), jeśli w danym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (co wliczy się już do płatności na potrzeby promocji).

Szczegółowe prześwietlenie warunków promocji znajdziesz poniżej.

Promocja karty: dają "za darmo"?! Jak to się dzieje? Tłumaczę


Na początek kilka zdań - tytułem wstępu - dla osób, które być może z tego typu promocją spotykają się po raz pierwszy (bo jeśli odwiedzasz bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to już dobrze wiesz, że takich promocji jest dużo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 
Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszakże "nie ma nic za darmo". I to prawda. Za darmo nie ma, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. Ale bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyskuje i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to więc o wiele lepszy sposób na pozyskiwanie klientów, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał - taki klient może przecież skorzystać też z innych produktów. Ale to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania, bo tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je w praktyce od początku istnienia bloga. Sam też wziąłem udział w niejednej.

Czy to aby na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom źle kojarzyć skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy jednak wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić możesz w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddajesz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz. 

Chociaż na stronie promocji widnieje informacja o tym, że "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to 15,87%", jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Dodatkowo można też uniknąć opłaty za kartę, więc nagrodę da się zdobyć bez ponoszenia kosztów. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce (i nie tylko ja, ale wielu Czytelników, którzy w promocjach Citibanku już uczestniczyli)

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

Projektor Overmax MULTIPIC 3.5. jako nagroda gwarantowana za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku. 

Jeśli masz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, pożyczkę czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz wziąć udział w niniejszej promocji.

Overmax MULTIPIC 3.5.
Nagrodą
w niniejszej promocji jest projektor multimedialny Overmax MULTIPIC 3.5. Na stronie internetowej producenta znaleźć można taką oto jego charakterystykę:
- Obraz 150 cali w rozdzielczości Full HD 
- Łączność Wi-Fi 
- Wbudowany YouTube 
- Głośnik z subwooferem 
- Aż 50 000 godzin żywotności lampy 
- Duża liczba wejść - 2x HDMI, USB, D-sub

 
W regulaminie promocji można znaleźć zapis, że wartość projektora to 549 zł. Realnie - jak sprawdziłem dla porównania - w sieci można ten model kupić obecnie za ok. 449 zł.

Nagroda objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta (w razie potrzeby szczegóły na temat zgłoszeń reklamacyjnych można znaleźć w regulaminie promocji: pkt. 6, ppkt g).

💡 Jeśli projektor nie jest Ci potrzebny, to za wyrobienie karty Citi Simplicity możesz zgarnąć inną nagrodę gwarantowaną. W alternatywnej promocji czeka bon 400 zł do Biedronki.


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Karta Kredytowa Citi Simplicity z projektorem Ov - Multipic 3.5" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • do 17.03.2022 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity i za pomocą aplikacji mobilnej Citibanku aktywuj kartę;
 • po aktywacji karty i najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest wymagane);
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1500 zł

I to już wszystko! Na potrzeby promocji możesz wykonać jedną bądź wiele transakcji kartą - ważne, by we wskazanym czasie wykonać płatności na łączną kwotę 1500 zł (i oczywiście nie chodzi tutaj o takie płatności w każdym miesiącu, ale przez cały okres: od otrzymania karty do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy). Wykonywanie płatności możesz zatem rozłożyć w czasie i dopasować do swych możliwości (choć czym prędzej je wykonasz, tym prędzej otrzymasz nagrodę).

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach czy marketach spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych, drogeriach, aptekach, księgarniach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Pamiętaj jedynie, iż Citibank na potrzeby transakcji uwzględni tylko płatności, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Wiadomość powiadamiającą o przyznaniu projektora otrzymasz w bankowości internetowej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagrodę dostarczy Ci kurier najpóźniej w ciągu 60 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Kto może dostać kartę kredytową Citibanku? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową Citi Simplicity oczekuje spełniania poniższych warunków:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od min. 2 lat

Źródłami dochodu akceptowanymi przez Citibank są nie tylko umowy o pracę oraz działalność gospodarcza, ale także umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - szczegóły oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników akcji z projektorem czeka jednak jeszcze jedna - zagwarantowana w regulaminie promocji - korzyść. Citibank będzie zwracać opłatę miesięczną za kartę (12 zł), jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł

Takie uproszczone zasady dla uczestników promocji obowiązują przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (transakcje wykonywane na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę również muszą spełniać wytyczne, o których pisałem wyżej, tj. nie mogą być to np. transakcje zwrócone, czy płatności w kasynach). 

Zwrot opłaty za kartę ma być realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym następującym po tym, w którym zrealizujesz płatności na sumę min. 300 zł.

O wiele łatwiej można więc uniknąć tego kosztu, niż w przypadku warunków standardowych (wynikających z taryfy opłat i prowizji).  Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę również będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności kartą miesięcznie).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie uruchamiać dodatkowych usług (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

💡 Na koniec dodam, że w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia jest bowiem również premia 270 zł za CitiKonto + 100 zł moneybacku. Promocję karty kredytowej z projektorem można połączyć z promocją konta (kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia), co dodatkowo się opłaca, bo tylko z kontem otwiera drogę do zgarnięcia wspomnianego moneybacku do 100 zł. W sumie można więc zgarnąć premię 200 zł za konto + 100 zł moneybacku + projektor.

Promocje bankowe bez ich samodzielnego wyszukiwania? To proste. Zestawienie promocji bankowych, na których zyskasz najwięcej wraz z linkami do moich przeswietleń możesz uzyskiwać dzięki newsletterowi, który przesyłam do Czytelników. A zapisać się warto nie tylko z tego powodu. Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent w postaci praktycznego poradnika "Jak zyskiwać na bankach?".

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. toyota rozsyla info o jakis bonusach za lokate - czy mozemy prosic o pochylenie sie nad sprawa? - ciemny lud prosi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bankobranie.blogspot.com/2021/11/lokaty-z-premia.html

   Usuń
 2. Czy jeśli posiadam kartę kredytową BP z banku handlowego to czy mogę wziąć udział w tej promocji czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie, bo wyklucza posiadanie jakiejkolwiek głównej karty kredytowej (np. Simplicity, BP, World Mastercard).

   Nie wyklucza posiadanie karty dodatkowej, która jest kartą wydawaną odrębnie do rachunku kredytowego karty kredytowej, posiadanego przez kogoś innego (posiadającego kartę główną).

   Usuń
 3. czy dobrze rozumuję. dziś składam wniosek o kartę Simplicity, przychodzi do mnie umowa, wysyłam dane o dochodach i przykładowo 20 grudnia otrzymuję kartę. aktywuję ją i tankuje jeszcze w tym miesiącu samochody za kwotę 1000 zł. np. nastepnego dnia z mojego konta przelewam na kartę kredytową 1000 zł, czyli zwracam wydaną kwotę. W styczniu powtarzam myk za min 500 zł, dzień po zwracam pieniądze, loguję się do aplikacji i warunki spełnione czy tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko się zgadza - tak to można rozegrać (jedynie o aktywacji karty proszę pamiętać w aplikacji banku).

   Usuń
 4. Jak długo trzeba być klientem banku CITI, żeby po spełnieniu wymogów Promocji nie trzeba było oddawać projektora?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do otrzymania projektora. Potem możesz wypowiedzieć umowę.

   Usuń
  2. Szybko cię nie wypuszczą bo jeszcze zaoferują promocję żebyś zatrzymał kartę :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...