Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 450 zł premii + bon 50 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w promocji "Kolory jesieni"

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

25.11.2021

Aż 450 zł premii + bon 50 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w promocji "Kolory jesieni"

BNP Paribas pozostaje niezmiennie aktywny w serwowaniu promocji. I właśnie odpalił kolejną akcję!

Promocja "Kolory jesieni" BNP Paribas
Tym razem zdecydowana większość nagrody gwarantowanej za otwarcie konta osobistego jest w postaci premii pieniężnej, czyli tego co najmilej widziane. Do wzięcia czeka 450 zł, które wpłynie na konto i będzie można zrobić z tym co się chce. A jedynie 50 zł jest w postaci bonu - do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. Uwaga: promocja dostępna jest tylko do 30.11.2021 r.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Warto jednak zwrócić uwagę, że tylko do poniedziałku (tj. 29.11.2021 r.) włącznie dostępna jest alternatywna promocja z kontem w BNP Paribas w roli głównej i w niej zyskać można jeszcze więcej! Czekają nagrody o łącznej wartości 535 zł - w skład tego pakietu wchodzą wyłącznie bony na zakupy (450 zł do Allegro, 50 zł do Biedronki oraz 35 zł do Legimi).

Promocja "Kolory jesieni": zyskaj 500 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Kolory jesieni" do wzięcia czekają 4 nagrody gwarantowane:
 • bon do Biedronki o wartości 50 zł oraz
 • 3 premie pieniężne (w wysokości 100, 150 oraz 200 zł), które w sumie dadzą 450 zł.

Bon będzie można wykorzystywać podczas dowolnych zakupów w sklepach Biedronka - jednorazowo lub wielokrotnie aż do wyczerpania salda środków (ale nie dłużej niż do 30.11.2023 r. - bo taką ważność ma mieć bon).

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Kolory jesieni"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 30.11.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 15.12.2021 r.).

Już za samo spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza nagroda: bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

By zdobyć drugą nagrodę (premię 100 zł), też wiele nie trzeba - w styczniu 2022 roku:
 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (na dowolną kwotę; może być to np. przelew na własne konto w innym banku);
 • wykonaj min. 2 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay (na dowolne, nawet drobne kwoty) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek też można zrealizować łatwo - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

By z kolei zdobyć kolejną premię (150 zł), w lutym 2022 r.:
 • wykonaj min. 3 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay (na dowolne, nawet drobne kwoty) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek też można zrealizować łatwo - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

By zgarnąć ostatnią z nagród, czyli premię w wysokości 200 zł, w marcu 2022 r.:
 • wykonaj min. 4 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay (na dowolne, nawet drobne kwoty) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek też można zrealizować łatwo - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku).

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród, jest uprzednie spełnienie warunków przyznania nagrody poprzedniej. Przykładowo: by zdobyć 150 zł premii za spełnienie warunków w lutym, to uprzednio (w styczniu) musisz mieć spełnione warunki uzyskania wcześniejszej premii 100 zł. 

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu koloryjesieni@bnpparibasplus.pl):
 • do 31.12.2021 r. o przyznaniu pierwszej nagrody - bonu 50 zł do Biedronki;
 • do 16.02.2022 r. o przyznaniu premii 100 zł (za spełnienie warunków w styczniu)
 • do 25.03.2022 r. o przyznaniu premii 150 zł (za spełnienie warunków w lutym)
 • do 26.04.2022 r. o przyznaniu premii 200 zł (za spełnienie warunków w marcu).

Bon do Biedronki otrzymasz SMSem najpóźniej do 31.12.2021 r.

Jeśli zaś chodzi o premie pieniężne, to na drugą z wyżej wymienionych wiadomości (która ma przyjść do 16.02.2022 r.) będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z tego maila będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 23.02.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek będą wpływać premie: do 28.02. (100 zł), do 31.03. (150 zł) oraz do 30.04.2022 r. (200 zł).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Kolory jesieni"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelew, jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić telefonem, sprawdź me wpisy poradnikowe: jak korzystać z Google Pay lub jak korzystać z Apple Pay?

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności (Google Pay i Apple Pay) wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Do tych transakcji (3 miesięcznie) wliczają się płatności Google Pay lub Apple Pay (które będziesz wykonywać na potrzeby promocji). Pamiętaj jedynie, że choć w styczniu regulamin promocji dla uzyskania premii 100 zł wymaga wykonania zaledwie dwóch płatności, to wykonaj jedną więcej - by uniknąć opłaty miesięcznej za kartę do konta.

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Kolory jesieni" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.
💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 300 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o 800 zł!

Przydatne dokumenty:

112 komentarzy:

 1. zarejestrowałem się w promocji z 535 zł- jeśli jednak wolę ta czy da się jakoś wybrać w której promocji zakładam konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli w promocji "Black Week z bankiem" nastąpiła tylko rejestracja, ale wniosek o konto nie został jeszcze złożony, to można zarejestrować się w promocji "Kolory jesieni" i za pośrednictwem strony dedykowanej tej akcji złożyć wniosek o konto.

   Jeśli wniosek został już złożony i umowa zawarta (a robi się to SMSem), to bym pozostał przy tamtej promocji (teoretycznie można by było odstąpić od umowy, ale dużo z tym zachodu - wymaga to formy pisemnej, a więc wizyty w placówce, a później po zamknięciu konta całej procedury od nowa - przy czym nie ma gwarancji, że uda się wyrobić w czasie oraz dochodzi ryzyko problemów technicznych przy składaniu kolejnego wniosku - by zakwalifikował się do promocji).

   Usuń
 2. Hej, masz błąd w tekście - wg regulaminu karencja to 9 miesięcy a nie 12....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta tym razem jest nieco skrócony. Dzięki za czujność.

   Usuń
 3. Czy za przyjazd kuriera jest naliczana jakaś opłata?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Kurier przyjeżdża na koszt banku.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Jednak w cenniku znalazłem taki zapis "Dostarczenie karty debetowej lub PIN-u przesyłką kurierską: wg kosztów rzeczywistych, min. 35 zł".

   Usuń
  3. Ta pozycja nie dotyczy sytuacji, gdy kurier przyjeżdża w celu weryfikacji klienta w związku z umową i przy tej okazji przywozi kartę do konta. Taki kurier jest na koszt banku - sprawdzone w teorii i w praktyce.

   Jeśli zaś chodzi o przywołaną pozycję z taryfy prowizji i opłat, to dotyczy ona sposobu dostarczenia karty na żądanie klienta (standardowo karta - np. przy wznowieniu - wysyłana jest zwykłym listem; za to nie ma opłaty).

   Usuń
 4. Czyli jak 13 lutego upłynął okres wypowiedzenia skladanego 13 stycznia to mieszcze się w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak :) Upłynęło już 9 miesięcy.

   Usuń
  2. Założyłam hurrrra!!! Dzięki Mr.ZŁOTÓWA!

   Usuń
 5. Czy posiadając telefon bez funkcji NFC istnieje możliwość korzystania z Google Pay tak aby spełnić warunki promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez transakcje Google Pay - zgodnie z regulaminem promocji - bank rozumie

   "transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS lub bankomacie, lub transakcja dokonana w aplikacji mobilnej, tzw. in-app payment, przy wykorzystaniu Google Pay. Z Promocji wykluczone są Transakcje Google Pay wykonane w punktach o Kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu"

   Zatem poza płatnościami zbliżeniowymi telefonem (do czego NFC jest niezbędne), mogą być też płatności w aplikacjach (wtedy bez NFC powinno to działać). Takie płatności możliwe są w aplikacjach m.in. Allegro, Audioteka, Empik, JakDojade, Multikino, Play, Pyszne.pl, T-Mobile, Uber.

   Usuń
 6. Co rozumieć przez " osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas"? Czy mając limit odnawialny na allegro w banku BNP można skorzystać na promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa ramowa dotyczy konta osobistego wraz z wydawaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości w związku z tym kontem.

   Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji konta.

   Swego czasu były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z jakimś innym produktem w tym banku), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Ale później bank musiał to naprawić, bo zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje. Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
 7. Czyli w ogóle nie trzeba aktywować aplikacji mobilnej banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew wymagany w styczniu można wykonać za pomocą aplikacji lub bankowości internetowej, więc tu nie ma potrzeby.

   Trzeba jednak korzystać z Google Pay lub Apple Pay, więc ta apka jest potrzebna.

   Usuń
 8. A kurier to Inpost czy inny?

  OdpowiedzUsuń
 9. Miałem już konto w BNP. Chciałem sprawdzić czy napewno wszystko zamknięto i okazało się że pozostał aktywny dostęp do bankowości internetowej. Czy będzie on przeszkodą do wzięcia udziału w promocji? Jak go zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz go zamknąć w oddziale. Robią to od ręki. I wtedy możesz zakładać konto.

   Usuń
 10. Czy posiadanie karty kredytowej w BNP Paribas jest równoznaczne z byciem stroną umowy ramowej z BNP (i tym samym wyklucza z udziału w promocji)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza. Osobiście brałem udział i wszystko dostałem.

   Usuń
 11. Czy da sie szybko sprawdzic czy obowiazuje mnie umowa ramowa? Zastnawiam sie, gdyz podczas wypowiadania umowy, konsul prawdopodbonie powiedział, ze taka umowe moge wylaczyc po okresie wypowiedzenia konta, ktore wynosilo 30 dni.
  Czy sprawdzenie na infolinii wystarczy?
  Przyszlosciowo, czy w pozostałych bankach moga byc podobne problemy? Czy rozwiazaniem moze byc podejscie do kazdego z nich osobiscie i sprawdzenie czy taka umowa obowiazuje?
  Gdy wypowiem te umowe ramowa dajmy na to w nastepnym tygodniu? Czy po wypowiedzenie moge normalnie skorzystac, bowiem ta umowa nie bedzie mnie juz obowiazywac a okres karencji 9 miesiecy zostanie spelniony?
  Jezeli skorzystalbym z promocji majac obowiazujaca umowe ramowa, tym samym nagrody nie otrzymam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na infolinii powinni ci powiedzieć. Jak będziesz mieć to musisz iść do oddziału zamknąć umowę. Powinno to zrobić od razu i wtedy założysz konto w promocji.

   Takiej umowy ramowej praktycznie nie ma nikt poza Aliorem.

   Usuń
  2. "Jezeli skorzystalbym z promocji majac obowiazujaca umowe ramowa, tym samym nagrody nie otrzymam?"

   Tak, nie brałbyś w promocji.

   Karencja liczy się od daty zamknięcia konta, a nie umowy ramowej.

   Usuń
 12. Witam
  Nie wiem dlaczego ale w poprzedniej promocji i w tej gdy otwieram konto po wpisaniu wszystkich danych i w sumie już przy zatwierdzeniu wniosku wyskakuje mi komunikat że mój wniosek elektroniczny o otwarcie konta został odrzucony i mam się udać do oddziału banku itp :) wiecie może dlaczego? Tak jest? Miał tak juz ktoś?

  OdpowiedzUsuń
 13. Wcześniej posiadalem konto w BNP i zamknąłem je ponad roku temu, dostęp do bankowości internetowej zamknąłem w zeszłym tygodniu, teraz po założeniu konta mam dostęp do historii konta które posiadalem wcześniej, czy wie ktoś może dlaczego tak się dzieję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BNP Paribas (chyba jako jedyny bank - przynajmniej innego nie kojarzę) zachowuje historię. Nie ma to jednak żadnego wpływu na udział w promocji - ważne, że od zamknięcia konta upłynął określony czas. Sprawdzone w praktyce (pisali o tym Czytelnicy; miałem tak i ja).

   Usuń
  2. Dokladnie tak jest, BNP Paribas  zachowuje  historię  starego konta ktore kiedyś yam mieliśmy,  malo tego numer nowego rachunku jest raki sam jak starego konta ¯\_(ツ)_/¯

   Ja i mąż po 9 miesięcznej karenencji (hurra)   zakładaliśmy w promocji  "koloro jesieni" rachunki.
   Każde z nas po wypełnieniu wniosku dostało potwierdzenie, konto zalizone, kurier przyniósł kartę do konta i...zaczęły się schody  tj. oboje nie mogliśmy zalogować się do bankowości mobilnej po wpisaniu loginu z BANKU  przychodził sms o tym że  konto nie jest jeszcze aktywne. Mi cudem udało się dodzwonić na infolinię gdzie mily konsultant aktywował mi kartę,  został nadany pin i  doradzil by do aplimacji zalogować się  przez pesel...w rezutacie u mnie wszystko się  udalo. Gorzej  bylo z mężem. Na infolinii aktywowano mu kartę  i został  nadany pin, ale za nic nie można  było aktywować  mezowi dostepu do aplikacji bo login kończył  się  sms z banku o niraktywnym koncie, a ptoba logowania przez pesel  kończyła się  tym, że  na stary numer telefonu  (który był  podany  przy starej umowie o konto) przychodził  sms weryfikacyjny. Niestety nic nie mozna bylo zrobić.  W sumie przez dwa dni nikt ze strony banku nie wiedział co zrobić, aż  do dzisiaj gdy bystry konsultant powiedział  że  trzeba zmienić  numer aktywacyjny, a można  to zrobić  tylko w oddziale banku.  Pomijając  godzinna wizytę w oddziale- powiem tak: udalo się  numer telefonu został  zmieniony i konto w aplikacji zostalo aktywowane przez  PESEL z sms weryfikujacym już  na  wlasciwy numer telefonu. 
   Reasumując - dla tych ktorzy będą  mieć  podobne przejścia  z bankiem:
   1. Zakladajac po okresie karencji kolejne nowe konto w bnp paribas  numer rachinku bedzie taki sam jak sraego rachunku, dlatego
   2.  historia  starego rachunku bedzie sie wyswietlac ale  UWAGA tylko w aplikacji mobilnej, bo w bankowości internetowej  'stara' historia nie bedzie widoczna  ;)
   3. do bankowości mobilnej lepiej logować się peselem, a dopiero potem, jak już  aktywne będzie konto-  zalogowac sie do bankowości internetowej otrzymanym loginem.

   Zrodzone w bolu, sprawdzone i DZIAŁA.

   B.

   Usuń
 14. Witam, mam pytanie odnośnie zapisu: "nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 15.12.2021 r.)". Dlaczego nie można później nadać PINu niż 15.12.2021?
  Pytam, bo dzisiaj dopiero będę składał wniosek o założenie konta i raczej nie ma 100%-owej gwarancji, że karta dotrze przed w/w datą...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę przywozi kurier więc dostaniesz do tego czasu bez problemu.

   Usuń
 15. Aktywując kartę debetową w grudniu,to też trzeba wykonać trzy płatności kartą, aby nie płacić za kartę w miesiącu styczniu?
  Chodzi o tą najprostszą kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy konto założone? W listopadzie czy w grudniu? Jak w listopadzie to musisz w grudniu zrobić 3 płatności. Jak w grudniu to dopiero od stycznia.

   Usuń
  2. Konto w promocji założone 29.11.
   Kartę kurier przywiózł dzisiaj.
   Czyli 3 płatności kartą w grudniu konieczne będzie.

   Usuń
 16. Ten kurier z poczty to jakaś porażka. Specjalnie zamówiłem do pracy, żeby o normalnej porze go przyjąć, a on bez żadnego kontaktu telefonicznego próbuje dostarczyć przesyłkę po 18.00...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to kwestia człowieka,bo do mnie kurier zadzwonił, umówiliśmy się na daną godzinę, Pan był uprzejmy i kulturalny, szybciutko i w miłej atmosferze.

   B.

   Usuń
  2. W tym roku i ja, i żona zakładaliśmy konta w BNP Paribas (już za czasów obsługi umów za pośrednictwem Poczty Polskiej). Też mamy pozytywne spostrzeżenia - SMS (dzień przed kurierem) o nadaniu przesyłki; rano telefon osoby potwierdzającej przyjazd kuriera i ustalenie godziny spotkania; możliwość wskazania nawet późniejszych godzin (np. do godz. 17).

   Usuń
 17. Pin do karty, zgodnie z instrukcją, ustawiłem przez infolinię. A kiedy dostaliscie dane do pierwszego logowania? Miał być emal z banku po założeniu pinu do karty a tu nic... Jak więc mam się zalogować na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Login jest w umowie. Jak go podasz pierwszy raz to dostaniesz hasło startowe smsem.

   Usuń
 18. A co jesli uaktywni sie karte 7 dni po otrzymaniu karty ale ciągle przed 15.12.21r. ? Nie umialem znalezc czasu by aktywowac konto do tej pory, a na szybko po przejrzeniu regulaminu nie widze fragmentu w ktorym jest mowa o 7 dniach(jeszcze tlo sie we mnie nadzieja ;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie znalazłem w regulaminie tych 7 dni ,które są powyżej wpisane w opisie promocji.
   Regulamin :
   oraz Nada PIN do Karty w terminie do dnia 15 grudnia 2021 roku;

   Usuń
  2. O nadaniu PIN-u w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą mowa w regulaminie promocji (§ 1, pkt. 4., ppkt. 13.).

   Tym poślizgiem myślę jednak (tudzież mam nadzieję), że aż tak mocno martwić się nie należy - zwłaszcza, gdy wyrobi się ze spełnieniem tego warunku do 15.12. Potwierdzeniem tego jest też trochę to, co niedawno relacjonował mi Czytelnik, uczestniczący w innej edycji (od organizatora dowiedział się, że to powinno zostać zaakceptowane). Bądźmy więc dobrej myśli (mając jednak w zanadrzu na uwadze, że być może będzie potrzebna reklamacja).

   Usuń
 19. Czy ktoś otrzymał już ten kod do Biedronki? W jakiej formie powinien od dotrzeć? SMS?

  OdpowiedzUsuń
 20. Myślałam że przed świętami dadzą ten voucher, ale nic z tego...i nadal go nie mam ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Może już ktoś otrzymał kodzik? Czas ucieka a go nie ma dalej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj oni to zazwyczaj robią na ostatni moment. Nie zdziwi mnie jak przyślą gdy już będziesz zaczynać jakąś zabawę sylwestrową ;)

   Usuń
 22. U mnie też na razie odnośnie kodu ani widu ani słychu...

  OdpowiedzUsuń
 23. Dzisiaj przyszedł kod do Biedry :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Kod przyszedł dzisiaj we wiadomości sms

  OdpowiedzUsuń
 25. Mam! Dzisiaj dostałam kod SMSem i dodatkowo info na mail. Suuuuper!! :) Extra!

  OdpowiedzUsuń
 26. Dzisiaj dostałem SMS-a z kodem i maila o przyznaniu nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 27. Ja też dostałem SMS-a z kodem:), ale co ciekawe - maila już nie...

  OdpowiedzUsuń
 28. Dostał już ktoś przelew za ogarnięcie warunków ze stycznia?

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy ktoś już dostał info o przyznaniu bonusu za styczeń?

  OdpowiedzUsuń
 30. Nie ma maila o przyznaniu nagrody za styczeń.

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy jeżeli nie mogę płacić telefonem, ale np. podczas zakupów na allegro wybieram opcję 'płatność Google Pay' i w ten sposób dokonuję zakupu to spełniam warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak we wcześniejszej promocji płaciłem i mi zaliczyli. W tej też tak właśnie płaciłem i oby również te płatności zostały zaliczone jako spełniające warunek...

   Usuń
  2. Jeżeli karta podpięta jest z BNP to tak.

   Usuń
  3. W historii rachunku mam te płatności jako płatność kartą.

   Usuń
  4. Ja płacę telefonem przez GooglePay i też mam to pokazane jako płatność kartą,także ok

   Usuń
 32. Dzień sie jeszcze nie skonczyl, BNP ma czas do g.23:59 ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. u mnie też póki co cisza. Cierpliwie czekam, bo warunki spełnione.

  OdpowiedzUsuń
 34. Jest informacja o nagrodzie!

  OdpowiedzUsuń
 35. JEST, o g 15 przyszedł mail :) sprawdźcie swoje skrzynki :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Ja w telefonie na przegladarce nie mogę potwierdzić ciasteczek na ich stronie bo na dole zasłania karta informacyjna której nie można zamknąć, brak iksa 🤔

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pasku narzedziowym włącz wersję na komputer i dasz radę.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 37. Czy komuś również mimo spełnienia warunków maila nie wysłali?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi nie przysłalim napisałem wczoraj reklamacje na mail podany w promocji - czekam na informacje od nich

   Usuń
 38. Po złożeniu reklamacji otrzymałem odpowiedź, że nie spełniłem warunków płatności Google pay, mimo że je spełniłem bo płacę i płaciłem tylko Google pay 🙁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Google Pay zrób zrzuty transakcji i im wyślij.

   Usuń
 39. Dostaliscie już premię 100 zł? Bo u mnie cisza, czyżby BNP Paribas zamierzał ją wpłacić ostatniego dnia? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standard. Do ostatniego czekamy.

   Usuń
  2. Właśnie pojawił się wpływ 100zł premii :)

   Usuń
 40. Jest II nagroda.100 pln na koncie!

  OdpowiedzUsuń
 41. Wpadło 100 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Nie wpłynęła mi pierwsza nagroda mimo spełnienia warunków promocji. Zero odzewu na maile. Można jakoś inaczej się z nimi skontaktować i wyegzekwować należną kasę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem w tej samej sytuacji. Nawet mail nie przyszedł....

   Usuń
  2. na odpowiedź mają 30 dni.

   Można też dzwonić.
   22 299 11 50

   Infolinia Promocji „Kolory jesieni”
   czynna jest w dni robocze w godz. 9.00-17.00

   Usuń
  3. Ktoś z piszących reklamacje otrzymał już może decyzję?

   Usuń
 43. Ktoś już dostał bonus 150 zł? Dzisiaj chyba mija termin...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez czekam na mail, a do dzisiaj mają poinformować o nagrodzie mailowo, a 150 zl wyplacą do końca miesiąca:) Zazwyczaj wyplacaja ostatniego dnia m-ca.

   Usuń
 44. Jest e-mail o 3 nagrodzie -150pln.Wypłata do 31.03.22

  OdpowiedzUsuń
 45. Już jest mail o bonusie 150 pln :)

  OdpowiedzUsuń
 46. A u mnie nadal nic... Zaczynam się robić nerwowy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spam warto sprawdzić

   Usuń
  2. U mnie wiadomość wpadła w "Oferty";)

   Usuń
 47. Dzisiaj 28 a tutaj brak wiadomości. Czy ktoś tak ma jak ja?

  OdpowiedzUsuń
 48. u mnie również brak wiadomości :(

  OdpowiedzUsuń
 49. Czy ktoś miał taka sytuacje, że płacił za zakupy przez internet Google Pay i potwierdza to podsumowanie zamówienia, transakcja jest w historii konta (oczywiście zaznaczona jako płatność kartą) ale w historii transakcji Google Pay tej transakcji nie ma? Bank nie przyznał mi nagrody za luty ponieważ nie zrobiłam wystarczająco dużo transakcji. Transakcje zrobiłam i nie mam tego jak potwierdzić. Pomocy, co robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem w takiej sytuacji. Pisałem reklamację i został wysłany na moją prośbę wniosek o ponowne zweryfikowanie płatności ale minął miesiąc i cisza. Już zostaje chyba tylko dzwonić tam...

   Usuń
  2. Zadzwoń lub wyślij mail i poproś o ponowną weryfikację w banku.

   Usuń
  3. Udało Ci się coś zdziałać Kamil? Bo nie wiem czy jest sens walczyć.

   Usuń
  4. Udało mi się. Zadzwoniłem i pani wysłała moje transakcje do ponownej weryfikacji i dostałem już bonus na konto.

   Usuń
  5. @Kamil, super, tak należy - nie odpuszczać :)

   Usuń
 50. @Mr. Złotówa może jakoś pomóc? Bo wygląda że jest nas więcej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o opłatę za wyciąg? Z relacji Czytelników, którzy już sprawę wyjaśniali, wynika, że to błąd banku i opłata jest zwracana. Pozostaje więc zgłoszenie reklamacji (najszybciej i najwygodniej można to zrobić wiadomością w bankowości internetowej).

   Usuń
  2. Nie, chodzi o to co napisała Asia z 30 marca, płatności zrobione przez Google pay a organizator nie wypłaca premii. Piszę reklamację a w odpowiedzi dostaję informację, że nie wykonałem płatności Google pay (płatności były zgodnie z regulaminem). Proszą aby przesłać screen z aplikacji Google pay ale z poprzedniego miesiąca już w historii nic nie ma i nie mam co wysłać. W historii konta są płatności kartą więc wysłałem im to ale okazało się to niewystarczające. Poprosiłem o wysłanie o ponowną weryfikację do banku i ponad miesiąc minął i cisza. Pytałem w banku i konsultant widzi je jako płatności Google pay ale organizator z uporem twierdzi że nie spełniłem warunków promocji. Sytuacja jest patowa...

   Usuń
  3. Napisz reklamację do banku i do organizatora, strasząc UOKIKiem. Muszą umieć sprawdzić że to było GP. A jak nie umieją to niech kogoś znajdą albo się nauczą.

   Usuń
 51. Dostał ktoś już maila w sprawie nagrody nr 4 ? :O Bo ja jeszcze nic nie mam..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i już mail z inf.o zdobyciu 4tej nagrody 200 zl - jest :)

   Usuń
 52. Do jutra mają czas na powiadomienie mailem o nagrodzie i pewnie jutro ok. 16.00 przyjdzie wiad.

  OdpowiedzUsuń
 53. Jest wiadomość!200 zł do końca kwietnia na koncie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnia nagroda wpada, więc to czas żegnać się już z bnp.... do następnej promocji ;)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...