Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pierwsze kieszonkowe 50 zł za konto dla dziecka (6-12 l.) + 5% na koncie oszczędnościowym w Pekao (+ 250 zł za konto dla rodzica!)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

24.11.2021

Pierwsze kieszonkowe 50 zł za konto dla dziecka (6-12 l.) + 5% na koncie oszczędnościowym w Pekao (+ 250 zł za konto dla rodzica!)

To promocja dla osób, które mają dziecko w wieku 6-12 lat.

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS - V edycja
Do wzięcia czeka premia 50 zł za spełnienie... dziecinnie prostych warunków. W praktyce wystarczy bowiem samo zawarcie umowy i zalogowanie do aplikacji mobilnej. Do tego czeka też promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb (dla niewielkiej jednak kwoty) - aż 5%.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Pekao.]

Te dwie promocje z kontem dla dziecka w roli głównej dostępne są już jedynie do 28.11.2021 r., więc z udziałem w nich warto się pospieszyć. Dla tych (rodziców), którzy jeszcze nie mają konta osobistego w Pekao dla siebie, może to być dodatkowa mobilizacja, bo za otwarcie Konta Przekorzystnego czekają bony na zakupy na sumę 250 zł (co jest rekordową nagrodą od tego banku. Do tego warunki do spełnienia są banalnie proste, a i z udziałem w tej akcji też warto się spieszyć ze względu na limitowaną pulę).

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS – V edycja


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być dziecko w wieku 6-12 lat (w dniu zawarcia w jego imieniu umów), mieszkające w Polsce i z polskim obywatelstwem, które od 1.01.2019 r. nie posiadało konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

Z udziału w promocji wykluczone są też osoby, które brały już udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom" oraz "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS".

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać do 250 zł z Kontem Przekorzystnym (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji; to rekordowa wartość bonusów, jaka czeka na osoby zakładające konto osobiste w tym banku).

Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć bonus 50 zł:
 • do 28.11.2021 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Pakiet PeoPay KIDS (w skład którego wchodzą Konto Przekorzystne dla Młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikacja mobilna PeoPay KIDS), składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody;
 • najpóźniej do 1.12.2021 r. dziecko musi zalogować się do aplikacji PeoPay KIDS.

I to już wszystko. Wypłata bonusu ma nastąpić do 24.12.2021 r. (ot, taki miły prezent dla dziecka na święta Bożego Narodzenia; do czasu otrzymania premii nie należy zamykać, ani wypowiadać umowy o jakikolwiek produkt wchodzący w skład pakietu PeoPay KIDS). Środki wpłyną na konto, więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania: wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Promocja nie jest dostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Pakiet PeoPay KIDS można założyć za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay albo w placówkach własnych banku.

5% na rachunku Mój Skarb na 3 miesiące


Zachętą do skorzystania z powyższej propozycji Pekao, a przy okazji nauką oszczędzania dla pociech, jest promocja oprocentowania, jaką Bank Pekao przygotował na koncie oszczędnościowym dla niepełnoletnich, a konkretnie dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Warunki udziału w promocji są zbliżone do tych w promocji z premią 50 zł. Różnica jest w zakresie wykluczeń:
"W promocji nie może wziąć udziału uczestnik, który korzystał przynajmniej z jednej z promocji na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb z PeoPay KIDS obowiązujących w okresie od 27 maja 2020 r. do 2 listopada 2021 r.".

Bank daje aż 5% w skali roku przez okres 92 dni (licząc od dnia zawarcia umowy o rachunek Mój Skarb) dla kwoty do 3 000 zł (kwota to stosunkowo niewielka, ale przy takim oprocentowaniu, po zaledwie 3 miesiącach, przybędzie nieco ponad 30 zł odsetek!). 

Konto Przekorzystne dla Młodych - szczegóły oferty


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują warunki prowadzenia konta takie same, jak dla klientów, którzy nie ukończyli 26. roku życia: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce. 

Karta do konta wydawana jest dopiero od 13. roku życia (i wtedy też jest bez warunków darmowa).

Z kolei rachunek Mój Skarb to konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia), które bank otwiera i prowadzi bez opłat. Na potrzeby promocji z bonusem 50 zł założenie (lub posiadanie) tego konta jest niezbędne, ale nie ma wymogu wpłacania tu jakichkolwiek środków (no chyba, że chce się skorzystać z promocji oprocentowania jakiego obecnie próżno szukać na jakiejkolwiek lokacie czy koncie oszczędnościowym).

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć tylko jeden bonus 50 zł (bez względu na liczbę założonych kont).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Czy można założyć więcej rachunków Mój Skarb czy 5% jest pewnie tylko na jednym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla jednego dziecka jeden rachunek Mój Skarb

   Usuń
 2. Czy rqchunek moj skarb mozna otworxyc dla rocznego dziecka i skorzystać z tych 5 % na 3 tys?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy z polecenia moz a założyć konto i będą liczyć się premie

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...