Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij aż 250 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao (+ 2,5% na koncie oszczędnościowym)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

22.11.2021

Zgarnij aż 250 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao (+ 2,5% na koncie oszczędnościowym)

W promocji do wzięcia są bony na zakupy (do wyboru): Biedronka, Allegro lub 4F.

Promocja "Przezakupy z kartą Visa Debit FX"
To nowa propozycja Banku Pekao z nagrodami o rekordowej wartości za samo otwarcie konta osobistego. W tej promocji obowiązuje krótki, bo zaledwie kilkumiesięczny okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Pekao! [Aktualizacja: dodatkowo można też zyskać 2,5% na koncie oszczędnościowym!]

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]


Promocja "Przezakupy z kartą Visa Debit FX"

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która w okresie od 1.05.2021 do 17.11.2021 r. nie miała (ani nie współposiadała) rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Pekao (oczywiście posiadanie jakichkolwiek produktów w PKO BP nie wyklucza z udziału, bo to dwa odrębne banki). 

W przypadku byłych posiadaczy konta w Pekao, dla wielu osób może więc to być okazja na bardzo opłacalny powrót, gdy okres wykluczenia jest aż tak krótki (w tej promocji od 1.05.2021 r., choć w innych promocjach dotąd bank konsekwentnie trzymał się 1.01.2019 r.). Duża zamiana na plus!

Nagrody. W promocji do wzięcia czekają 3 bony na zakupy (o wartości 50, 100 i 100 zł, co łącznie da tytułowe 250 zł). Uczestnik ma możliwość wyboru sieci sklepów, do której najbardziej będą mu odpowiadać bony: Biedronka, Allegro lub 4F.

[Aktualizacja w dn. 22.12.2021 r.: zakładając teraz konto osobiste w Pekao, od dziś można też załapać się na promocyjne oprocentowanie 2,5% na koncie oszczędnościowym (do 20 tys. zł przez pół roku). O ile jednak w niniejszej promocji z bonami na zakupy (o wartości 250 zł) okres wykluczenia dla byłych klientów jest dość krótki, to w promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym udział wziąć mogą wyłącznie nowi klienci, którzy dotąd (nigdy) nie posiadali jakiejkolwiek umowy z Pekao.]

Limit nagród. Bank Pekao przygotował się na 2800 uczestników promocji, bo właśnie tyle jest pakietów nagród (w każdym są bony o wartości 50, 100 i 100 zł). [Informacja z dn. 28.12.: Od osoby współodpowiedzialnej za organizację promocji przez banku udało mi się dowiedzieć, że pula jest cały czas dostępna i promocja będzie dostępna do końca, tj. do 31.12.2021 r. - to czas na otwarcie konta.]

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć 250 zł na zakupy:

 • złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą Visa Debit FX i z aplikacją PeoPay (czyli aplikacją mobilną Pekao) oraz do 31.12.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem (można zrobić to online/"na selfie" - więcej o tej metodzie otwierania konta piszę nieco niżej lub w placówce banku - takie dwie opcje dostępne są we wniosku); 
  Na tym etapie podaj swój adres mailowy oraz wybierz nagrodę, jaka Ci będzie odpowiadać - odbywa się to za pomocą wpisania stosownego kodu podczas zakładania konta (należy to zrobić w polu na "KOD REKOMENDACJI"). I tak podać należy kod:
  • BIEDRONKA – jeśli jako nagrodę wybierasz e-kod do sieci sklepów Biedronka lub
  • ALLEGRO – gdy jako nagrodę wybierasz e-kod do Allegro, lub 
  • CZTERYF – jeżeli jako nagrodę wybierasz e-kod do sieci sklepów 4F.

Kod należy wpisać w dokładnie tak wyglądającym polu we wniosku o konto:
Kod rekomendacji we wniosku o konto w Pekao

I to już wszystko, co wystarczy, by otrzymać pierwszą nagrodę: bon o wartości 50 zł do wybranej sieci sklepów.

Do wzięcia będą jeszcze dwa bony (każdy o wartości 100 zł). By je uzyskać, w styczniu oraz w lutym 2022 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj 5 płatności kartą Visa wydaną do konta (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty; można, ale nie trzeba je wykonywać w sklepach, do których są bony jako nagrody w promocji).


Nagrody mają być przekazywane mailem oraz wiadomością w bankowości internetowej Pekao w ciągu 60 dni od zakończenia etapu, w którym będzie czas na zrealizowanie warunków uzyskania danej nagrody. W praktyce więc bonu 50 zł należy spodziewać się do 1.03.2022 r., a kolejny bony (po 100 zł każdy) wpadną najpóźniej do 1.04. oraz do 29.04.2022 r.

Bony do Biedronki mają mieć ważność przez 12 miesięcy. Można je wykorzystywać w częściach (aż do upływu ważności lub wcześniejszego wykorzystania salda) lub łączyć. 

Regulamin promocji niestety nie precyzuje daty ważności bonów Allegro (standardowo są one jednak ważne przez 12 miesięcy od zakupu przez nabywcę bonu). Bonów Allegro nie da się łączyć. Można je realizować wielokrotnie aż do wykorzystania salda środków.

Bony do 4F będzie można zrealizować najpóźniej do 31.12.2022 r. 


[2,5% na koncie oszczędnościowym


Rozwiewając wątpliwości: otwieranie konta oszczędnościowego nie jest wymagane, jeśli chcesz się skupić wyłącznie na promocji z bonami o wartości 250 zł za konto osobiste.

Kto ma jednak oszczędności i szuka wysokiego (jak na obecne czasy) oprocentowania w banku, ten na konto oszczędnościowe w Pekao powinien zwrócić uwagę.

W regulaminie promocji dotyczącym oprocentowania 2,5% w skali roku znaleźć możemy następujący zapis: 
"Jeśli otwierałeś konto osobiste (...) w Okresie przystąpienia do Promocji [czyli od 22.12.2021 - przy. Mr. Złotówa] drogą elektroniczną i nie otworzyłeś jednocześnie Konta Oszczędnościowego będziesz miał możliwość zawarcia umowy Konta Oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem w bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay) w terminie od 3 do 5 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste" 

W ramach promocji twe konto oszczędnościowe w Pekao będzie charakteryzować się poniższymi cechami: 
 • oprocentowanie: 2,5% w skali roku;
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 183 dni, licząc od dnia zawarcia umowy o konto oszczędnościowe; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 20 000 zł
 • kapitalizacja odsetek: na koniec miesiąca kalendarzowego.

Konto Oszczędnościowe w Banku Pekao prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł. Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu bank pobiera opłatę 7 zł za każdy przelew z konta oszczędnościowego). 

W umowie o konto oszczędnościowe znajdziesz oprocentowanie standardowe (czyli delikatnie rzecz ujmując - małe). Tym nie ma się jednak co przejmować, bo wiążący jest regulamin promocji, który dla kont oszczędnościowych założonych w czasie promocji daje 2,5% w skali roku na 183 dni do 20 tys. zł. Standardowe oprocentowanie (to z umowy) obowiązywać będzie dla nadwyżki środków (powyżej 20 tys. zł) albo po upływie promocyjnego okresu (183 dni) z oproc. 2,5%.]

Konto Przekorzystne - szczegóły oferty Pekao 


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Pekao to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; 
 • 0/4 zł miesięcznie za kartę (Visa Debit FX) wydawaną do konta - bank nie pobierze opłaty, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków: 
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub
  • (II) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay.
Uwaga: chociaż do konta można zamówić kartę Mastercard, to pamiętaj, że udział w wyżej wymienionych promocjach zapewnia wyłącznie karta Visa Debit FX (zwróć na to uwagę, gdyż we wniosku może być też dostępna karta Visa Gold - ona jednak nie kwalifikuje do promocji, a do tego ma inne warunki zwalniające z opłaty miesięcznej).

FX w nazwie karty oznacza, że jest to karta wielowalutowa - jeśli zechcesz, to możesz założyć rachunki walutowe w Pekao i wtedy za pomocą tejże karty mieć również do nich dostęp, płacąc we właściwej walucie (by nie dochodziło do przewalutowań, a środki były pobierane z właściwego rachunku w walucie, w której płacisz).
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł. 


We wniosku o konto na stronie promocji (a tylko tak składane wnioski uprawniają do uzyskania bonów na zakupy) znajdziesz dwie opcje zawarcia umowy z bankiem: 

 • bez wychodzenia z domu - w procesie z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie dowodu osobistego oraz twarzy np. za pomocą kamerki w smartfonie (w ten sposób bank potwierdzi Twą tożsamość i uruchomi konto) lub
 • w placówce banku - decydując się na taką opcję i wybierając się do placówki, pamiętaj, by pracownikowi banku zasygnalizować, że chodzi o zawarcie umowy dla już złożonego wniosku przez Internet, bo dla tego wniosku musi być zawarta umowa (wnioski składane w placówkach banku nie będą brały udziału w promocji).

Przydatne dokumenty:

203 komentarze:

 1. Posiadacze konta w Idea Banku pewnie wykluczeni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej klienci Idea Banku są już klientami Pekao, więc jeśli nadal posiadasz konto z czasów Idea Banku, to już je masz w Pekao (co wyklucza z powyższej promocji).

   Usuń
  2. Jeśli dostałem w sierpniu taką wiadomość to jestem wykluczony czy nie? Nie miałem żadnego konta w idea banku tylko kiedyś tam miałem założoną lokatę?

   WYPOWIEDZENIE UMOWY O BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNĄ

   Szanowny Panie,
   informujemy, że Bank Pekao S.A. (dalej: „Bank”) wypowiada Umowę o bankowość elektroniczną (dalej „Umowa”).
   Wypowiedzenie odbywa się na podstawie § 16, ust. 2. Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości
   elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. dla klientów indywidualnych, tj. Bank jest uprawniony do
   wypowiedzenia Umowy o Bankowość Elektroniczną jeżeli w ciągu kolejnych 12 miesięcy przed otrzymaniem oświadczenia o wypowiedzeniu była
   to jedyna Umowa Produktowa wiążąca Bank i Posiadacza Rachunku.
   Wypowiedzenie Umowy nastąpi z zachowaniem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia, licząc od dnia doręczenia tego dokumentu.
   Umowa ulegnie rozwiązaniu z upływem okresu wypowiedzenia.
   Bank po upływie okresu wypowiedzenia uniemożliwi korzystanie z systemu bankowości elektronicznej udostępnionego na podstawie Umowy o
   bankowość elektroniczną.
   W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 22 101 10 10 (infolinia czynna jest w dni robocze od 9.00 do 17.00, koszt
   połączenia zgodny ze stawką operatora). Zachęcamy również do wysłania wiadomości poprzez bankowość internetową lub wizyty w oddziale
   banku. Lista oddziałów udostępniona jest pod adresem: www.ideabank.pl/oddzialy.

   Usuń
  3. Numer telefonu jak wpisałem w promocji to przeszedł bez problemu, nie jak kolegą poniżej

   Usuń
  4. Jeśli co najmniej od 1.05.2021 r. nie masz konta osobistego, ani lokaty, to droga do udziału w promocji jest otwarta.

   Usuń
  5. Też tak myślę, że po prostu miałem dostęp, ale nic tam nie było, więc mi zamknęli.
   Więc wezmę udział, promocja łatwa, więc w najgorszym razie okres karencji i tak tylko o kilka miesięcy się wydłuży.

   Usuń
  6. No niestety, nie mogę złożyć wniosku, bo wyskakuje mi takie info:

   "Wystąpił błąd

   Wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Popraw wprowadzony numer telefonu lub przyjdź do najbliższego oddziału."

   I co teraz?

   Usuń
  7. ja tez mam problem z tym numerem telefonu. Po jakiego grzyba pko trzyma moje dane jak juz nie jestem ich klientem? A gdzie rodo? Troche sie wkurzylam i na infolini zlozylam dyspozycje o wycofanie wszystkich moich danych. Pani na infolinii proponowala aby isc do banku i zalozyc konto, ale skoro nie zarejestrowalam sie nawet w promocji to chyba wizyta w banku nie pomoze.

   Usuń
  8. Mi o dziwo przeszedł, może za czasów idei miałem inny ciężko powiedzieć. Ale skoro Wam nie przechodzi to boję się, że jednak mogę być wykluczony z promocji ;)

   Usuń
  9. Kup startera z nowym numerem. 5 zł.

   Usuń
  10. mam to samo, czyli niby łagodna karencja, ale nie :D ta walidacja patrzy we wszech wstecz

   Usuń
  11. Mysciak, jeśli konto założyłeś a karencja minęła to czym się przejmujesz?

   Usuń
 2. Co znaczy
  nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunek wymaganego wpływu min. 500 zł zapewni wpływ z konta w innym banku (np. przelew z własnego konta w innym banku), ale nie zapewni wpłata gotówkowa (np. w kasie banku lub we wpłatomacie).

   Usuń
 3. Przy wypełnianiu formularza pojawiła się informacja: wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Popraw wprowadzony numer telefonu lub przyjdź do najbliższego oddziału :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezamknięta umowa ramowa?

   Usuń
  2. W wypowiedzeniu miałam zapis: "Proszę o zamknięcie konta wraz ze wszelkimi dodatkami i produktami zgodnie z regulaminowym okresem
   wypowiedzenia. Proszę jednak o pozostawienie dostępu do platformy bankowości internetowej do ostatniegodnia rozwiązania umowy.

   Ponadto cofam wszelkie zgody na wykorzystywanie moich danych osobowych, w tym zgody marketingowe." Konto zamknięte na początku 2021 r. więc nie wiem dlaczego mój numer telefonu nadal jest zarejestrowany...

   Usuń
  3. mam to samo

   Usuń
 4. Konto juz dawno zamkniete, a nie moge sie zarejestrowac bo moj nr komorkowy nadal jest w systemie.co robic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo, konto zamknięte już dawno a pisze że nr telefonu jest w systemie.

   Usuń
  2. U mnie wniosek przeszedł. Konto w Pekao zamknąłem w styczniu 2020. Może nie macie zamkniętego dostępu do bankowości?

   Usuń
  3. Coś może nie zostało zamknięte? Zapewne dostęp do bankowości internetowe? (Acz to mój domysł; pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, bo dotąd karencja była długa i w praktyce nie przewidywała powrotu byłych klientów; tu wyjątkowo okres wykluczenia jest krótszy). U mnie (jako byłego klienta) wniosek przed chwilą przeszedł.

   Usuń
 5. Wystąpił błąd
  Wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Popraw wprowadzony numer telefonu lub przyjdź do najbliższego oddziału.


  Na infolinii powiedzieli, że jedyna opcja to wizyta w oddziale. Zastanawiam się jeszcze nad innym nr telefonu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kup nowy starter w kiosku i utrzymuj numer do końca promocji.

   Usuń
 6. Pojawia się błąd, że wybrany numer telefonu jest już zarejestrowany. Co robić?

  OdpowiedzUsuń
 7. "Wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Popraw wprowadzony numer telefonu lub przyjdź do najbliższego oddziału". Konto zamknięte w 2020, a nie mogę się zarejestrować. Gówniany bank

  OdpowiedzUsuń
 8. Na infolinii otrzymałam wiadomosc: jeżeli była Pani naszym klientem nie ma możliwości otwarcia konta przez internet, zapraszamy do oddziału, czyli promocja przepada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takiego wykluczenia w regulaminie nie ma. Można znaleźć następujący zapis:

   "Możesz wziąć udział w naszej Promocji, jeżeli: (...)

   e. od 1 maja do 17 listopada 2021 r. nawet przez jeden dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak:

   i. rachunek płatniczy dla konsumentów, czyli konto do wykonywania różnych transakcji płatniczych (rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy),

   ii. rachunek terminowej lokaty oszczędnościowej lub rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej (...)"

   Usuń
 9. Na tej stronie promocji nie chce mi się klikać Załóż konto online. Co mam zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obok tego przycisku jest suwak, którym wyraża się zgodę na przystąpienie do promocji i akceptuje regulamin - trzeba w niego kliknąć, by podświetlał się na zielono. Wtedy w przycisk "Załóż konto online" będzie już można kliknąć i przejść do wniosku.

   Usuń
 10. Jak sprawdzić, czy przenieśli mi konto z Idea banku do Pekao? Można internetowo, telefonicznie, czy trzeba osobiście w banku?

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja dostałem informację na infolinii, że nie ma wymogu otwierania konta na selfie w tej promocji. Czy ktoś może to potwierdzić?

  OdpowiedzUsuń
 12. Żeby wziąć udział w promocji trzeba założyć online. Nie mogę założyć, bo mój numer telefonu już jest u nich w systemie. Pan na infolinii mówi, że jeżeli kiedykolwiek byłem ich klientem to nie założę online. To o d..ę rozbić jest ta karencja od maja 2021, jak nie mogę założyć nawet jak nie jestem ich klientem od półtora roku.

  OdpowiedzUsuń
 13. W którym momencie trzeba podać jaką nagrodę wybieram? Dopiero w aplikacji przy weryfikacji czy w pierwszym etapie gdzie jest napisane żeby podać kod rekomendacji? Przeszłam już ten etap i nic tam nie wpisałam bo myślałam że chodzi o jakiś kod polecenia od znajomego. Co teraz? Da się to jakoś poprawić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszym etapie kod rekomendacji, tam gdzie podawało się e-mail za pierwszym razem. Pisało, że jak się nie wpisze to nie dostaje się nagrody :(

   Usuń
  2. ach, przeczytalem komentarz i zorientowałem się że tak samo zrobiłem :/

   Usuń
  3. Jeżeli odstąpię od umowy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy zdalnej, to będzie to zaliczało się do posiadania konta? Pytam bo nie wiem czy będę mógł brać np. udział w kolejnej edycji czy będę musiał doczekać okres karencji?

   Usuń
  4. W Pekao nie wiem ale chciałam odstapic w Millennium to nie wiedzieli jak to mają zrobić z zostawiłam dyspozycje i tak przysłali mi info, że konto zamknęli. Nie odpuszczam i dalej drąże sprawe

   Usuń
  5. Ja też nie widzialem miejsca na wpisanie kodu a konto już zostało otwarte 😶 Podszedłem dzisdo oddziału by odstąpić i jeszcze raz to zrobić. Pani jednak w oddziale skontaktowała siez kimś przez tel i ręcznie dodali mnie do promocji wpisujac kod w systemie.

   Usuń
 14. Wniosek trzeba wyklinać online. U mnie nie przechodzi, bo nr telefonu jest już w systemie. Konto zamknąłem półtora roku temu. Pan na infolinii mówi że jeżeli kiedykolwiek byłem ich klientem to nie założę online. Czyli jestem wykluczony choć spełniam warunki karencji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi powiedzieli, w takiej samej sytuacji, że muszę odwiedzić oddział, ale warunki promocji będą utrzymane. Zamknąłem konto we wrześniu 2020

   Usuń
 15. Przy wybieraniu w aplikacji głównego oddziału, nie mam na mapie żadnego do wyboru. System ios

  OdpowiedzUsuń
 16. moj numer telefonu juz maja i nie mozna przejsc dalej - co robic? wszystkie umowy z pekao dawno temu pozamykane,

  promocja niedorobiona - prosze im zdjac ze 2 z tych 5 gwiazdek

  OdpowiedzUsuń
 17. To samo. Konto założone a nie było informacji aby podać rodzaj nagrody

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod trzeba wpisać jako kod rekomendacji.

   Usuń
  2. U mnie we wniosku nie było takiej opcji żeby wpisać rodzaj nagrody

   Usuń
  3. Była, ale na samym dole na którymś ekranie we wniosku: Kod rekomendacyjny. Tam trzeba było wpisać wybrany kod. Teraz masz konto, ale nie w promocji

   Usuń
 18. no i ja dołączam do tego grona, gdzie nie można otworzyć. Zadzwoniłąm na infolinię, pani nie może mi pomóc, ale może dać nr tel gdzie ktoś z rozszerzonymi uprawnieniami wyklika mi ten wniosek, lub oddział. Zadzwoniłąm, ale tam ta samo co w większośc tu, jak miałam konto, to przez stronę nie otworzę. Pytam jak w oddziale wybrać nagrodę? JAk nie będzie takiej możliwości to reklamcję pani złoży. Nie wiem czy jest sens ....a szkoda, bo niby fajna promocja.
  Aha mi o dziwo nr tele przechodził.

  OdpowiedzUsuń
 19. Trochę się przestraszyłem czytają tutaj te komentarze bo już kiedyś byłem klientem Pekao i Idea Banku do tego. Ale na szczęście wniosek udało się wysłać.

  OdpowiedzUsuń
 20. czy te zdjęcia dowodu i selfie robi się podczas składania wniosku i jak je się przesyła z telefonu do komputera czy jak bo nie bardzo rozumiem tego mechanizmu otwierania konta online. Zawsze wnioski wypełniam na komputerze, może tutaj trzeba to zrobić w telefonie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy wniosek możesz uzupełnić na komputerze, ale zaraz potem musisz pobrać aplikację i tam dokończyć wniosek, m.in. zrobić zdjęcie dowodu.

   Usuń
 21. Konto otwarte. Czy w grudniu muszę już robić płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
 22. Umowa ramowa w Ideabanku wyklucza z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdzasz czy jesteś klientem banku PKO SA.Jesteś to wykluczenie z promocji sprawdzisz na infolinii .

   Usuń
 23. Udało się założyć😁

  OdpowiedzUsuń
 24. Zmieniłem numer telefonu i konto już założone na selfie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za tip. Konto udało się założyć.

   Usuń
 25. Nie można założyć konta przez błąd: Wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Popraw wprowadzony numer telefonu lub przyjdź do najbliższego oddziału.

  OdpowiedzUsuń
 26. Na jakie zgody trzeba się zgodzić?
  W regulaminie zapis o zgodach niezbędnych do realizacji promocji, ale tak owych do odhaczenia nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są te na stronie promocji przy suwaku. A we wniosku profilaktycznie zaznaczyłem 2 pierwsze zgody dla banku. Dla grupy kapitałowej już nie ale wg mnie to żadna i tak nie jest wymagana.

   Usuń
 27. U mnie ta sama sytuacja, konto zamknięte w styczniu ale system rozpoznaje dane. Na infolinii otrzymałam informację, że mają już od dłuższego czasu problem techniczny i byli klienci nie mogą założyć konta przez internet. Mogę otworzyć konto w oddziale w promocji ale nie gwarantują że dostanę nagrodę. No to ale promocja, śmiechu warte! Po podaniu innego numeru telefonu powstaje problem z weryfikacją danych i wniosku nie można dokończyć.

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy trzeba we wniosku zaakceptować zgody na marketing?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin niczego nie wymaga. Tylko trzeba zaakceptować regulamin na stronie promocji i tyle. Choć dwie p-wsze zgody we wniosku wyraziłem (te na marketing banku bez marketingu grupy kapitałowej).

   Usuń
 29. Założyłem przez selfie, kod nagrody wpisałem przyskalda iu wniosku ale w dokumentach, które dostałem na maila nie ma regulaminu promocji. To normalne?

  OdpowiedzUsuń
 30. Będzie info na stronie promocji jak limit wniosków się wyczerpie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopytywałem o to. Dzisiaj dostałem odpowiedź - w przypadku osiągnięcia limitu, na stronie promocji ma się pojawić komunikat o tym.

   PS. Też zawsze wolę o to dopytać. Jednak według mnie to jedyne zdroworozsądkowe podejście. Banki są świadome, że osoby, które założyłyby konto (zachęcone promocją), a nagrody miałyby nie otrzymać (bo nie byłoby zakomunikowania o wyczerpaniu puli), to równie szybko takie konto by zamknęły. Dla banku to niepotrzebne zamieszanie. Ma budżet na promocję (czyli nagrody) - to działa w ramach niego, bo zależy mu na pozyskiwaniu klientów, którzy dzięki takiej promocji będą zadowoleni.

   Usuń
  2. Złotówa, a co w sytuacji gdy dzisiaj wypełnie wniosek w internecie, a podpisze pojutrze a tu nagle jutro info o wykoncczeniu bonów. Wypełnieni wniosku "bukuje" nagrodę?

   Usuń
  3. Jutro przed wejściem do placówki sprawdzisz sobie na stronie czy promocji nie zakończyli.

   Usuń
 31. Złotówa, zacząłem rejestracje i doszedłem do momentu aby pobrać apkę - czy mogę dokończyć rejestracje za kilka/naście dni i nie wypadnę przez to z tej skromnej puli wniosków promocyjnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale na co chcesz czekać? Na wyczerpanie puli?

   Usuń
 32. Pozwolę sobie zauważyć, że ten limit 2800 uczestników dotyczy każdego etapu oddzielnie, tzn. można załapać się na nagrodę w pierwszym etapie (50 zł), a nie załapać się na nagrody w drugim (100 zł) i trzecim (100 zł) - decyduje kolejność spełnienia warunków w danym etapie. Czyli trzeba będzie jak najszybciej robić te płatności kartą w kolejnych miesiącach. Jak dla mnie to ta promocja jest bardziej loterią, bo nic tutaj nie jest gwarantowane - można się zarejestrować, spełnić wszystkie warunki i nie dostać żadnej nagrody. Ale jaki bank, taka promocja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko jeśli konto w promocji może otworzyć tylko 2800 osób to w kolejnych etapach spełniając warunki nie ma możliwości nie załapać się na nagrodę, bo nikt z poza tej grupy 2800 osób się więcej nie łapie:)

   Usuń
  2. Anonimowy 23 listopada 2021 21:13
   Gdyby było tak, jak piszesz, to po co w regulaminie te limity dla poszczególnych etapów?

   Usuń
  3. Nigdzie nie jest napisane, że tylko 2800 osób może złożyć wniosek o konto w tej promocji. Tyle jest nagród w poszczególnych etapach. Więc jeśli dobrze rozumiem to dalej wnioski może złożyć w tej promocji obojętnie jaka liczba osób nawet i 10 000 osób ale tylko 2800 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji dostaję nagrodę. I tak dla każdego etapu.

   Usuń
 33. Gówniany regulamin, konto zamknięte 1,5 roku temu, ale można założyć nowego, bo nr telefonu jest już zarejestrowany. Jak zmieniam numer telefonu, to rejestracja i tak nie przechodzi. Każą zalogować się do aplikacji za pomocą istniejącego konta, które dawno już zostało zamknięte. Masakra.

  OdpowiedzUsuń
 34. I ja jestem po rozmowie z infolinią. Pani powiedziała, że osoby które były już klientami banku nie mają możliwości założenia konta on-line. Mozna udać się do oddziału, ale nie gwarantuje, że tam pracownik da radę wyklikać tę promocję. Śmiechu warte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli w każdym z tych banków sa tacy pracownicy jak w moim, to na pewno nie dadzą rady :(

   Usuń
 35. Patrząc po ilość osób z problemami już w pierwszym etapie tej loterii należy sądzić, że im mniej jasne warunki i im więcej niepowodzeń wśród uczestników, tym więcej chętnych i tym bardziej bankom opłaca się organizować tego typu imprezy. :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Dzisiaj umowa podpisana w placówce. Tak szybko to jeszcze chyba nigdy nie odbyłam wizyty w banku.

  OdpowiedzUsuń
 37. Czy bank będzie informował że wyczerpał się limit osób które są objęte promocją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dostałem informację, że ma się pojawić taki komunikat.

   Usuń
  2. Ale w regulaminie promocji nie ma czegoś takiego, jak limit złożonych wniosków albo limit otwartych kont. Te 2800 to limit nagród do zdobycia w każdym etapie oddzielnie. Jak więc bank ma poinformować o wyczerpaniu tego limitu i wstrzymać przyjmowanie kolejnych wniosków czy otwieranie kont w promocji?

   Usuń
 38. a ja mam dość, w 2019 r nie mogłam otworzyć rachunku w promocji ,bo okazalo się ,ze 15 lat temu przy okazji posiadania lokaty otworzyli mi jakieś konto osobiste.Nawet o tym nie wiedzialam-wyszło to przy probie zlożenia wniosku.W 2019 r zamknęłam ten fantomowy rachunek i nawet pytałam pana w oddziale czy już nic u nich nie mam.Potwierdził.Wczoraj odrzuciło mi wniosek z adnotacją, ze juz jestem klientem.Byłam dziś w oddziale i-uwaga hit-okazało się, ze jednak widnieję tam jako pelnomocnik dawno zamkniętej lokaty mojego taty z okolo 2002r.No i po promocji,a teraz jeszcze , zeby mnie wypisali z tego pelnomocnictwa muszę przedstawic akt zgonu taty i jeszcze poświadczenie dziedziczenia.Szczerze mówiąc to mi się już nie chce -2 lata czekałam aż minie jakaś karencja, ucieszylam się teraz i kiszka.Czy takie pelnomocnictwo nie wygasa po zamknięciu rachunku? Orientyjecie się może?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zawsze wygasa. Nie wiem, jak jest akurat w Pekao ale w Santander Banku mąż kilkakrotnie zamykał i otwierał konto i za każdym razem nadal byłam pełnomocnikiem.

   Usuń
 39. Konto zamknąłem w kwietniu 2019 roku i dziś bez problemu udało mi sie je założyć w promocji. Za pierwszym razem tylko nie przeszła weryfikacja selfie. całość trwała moze 15 minut. Także trzeba próbować

  OdpowiedzUsuń
 40. Ja nie mogę dokończyć wniosku po podaniu danych personalnych z dowodu. Pojawia się komunikat:
  Wygląda na to, że jesteś już naszym klientem. Zaloguj się do serwisu https://www.pekao24.pl/ i wypełnij wniosek o rachunek osobisty lub firmowy w zakładce Oferta dla Ciebie.
  Mam skutecznie wypowiedzianą umowę we IX 2021 r więc spełniam główny warunek promocji i takie kwiatki. Niepoważny bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo, umowa dawno wypowiedziama a tu info że jestem ich klientem.

   Usuń
 41. Sprostowanie do mojego postu z 23 listopada 21:41. Umowę wypowiedziałem we IX 2020 r a nie jak błędnie podałem,że we IX 2021 r

  OdpowiedzUsuń
 42. Zamknęłam w lutym 2021 i niestety pojawia się komunikat z telefonem, jak u innych osób...

  OdpowiedzUsuń
 43. Informacja dla wszystkich zainteresowanych. Ja też miałem problemy z założeniem konta przez internet i aktywacji promocji. Udałem się do najbliższego oddziału banku i tam pracownik banku założył mi konto i ręcznie podpiął mi promocje,otrzymałem pismo potwierdzające o przystąpieniu do promocji. Pozdrawiam wszystkich łowców promocji bankowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak pracownik to zrobił? Ja byłem w oddziale to pani miała u siebie opcję otwarcie konta, takiego standardowego, ale nie było nigdzie pola do wpisania kodu z nazwą sklepu.

   Usuń
  2. W moim przypadku pani zadzwoniła do tak zwanego opiekuna promocji, i ta osoba u siebie w systemie podpięła mnie do promocji i zaznaczyła do jakiego sklepu chcę otrzymać Bony.

   Usuń
 44. Da się konto założyć przez kuriera?

  OdpowiedzUsuń
 45. Konto Za Zero wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To konto w PKO. A PKO BP i Pekao to 2 osobne banki.

   Usuń
 46. Ok. 20 marca złożyłam wypowiedzenie w Idea Banku. Udało się wstrzelić w karencję. Dzisiaj podpisana umowa.

  OdpowiedzUsuń
 47. konto założone bez problemu na selfi. zamykałem jakieś 2 lata temu - też zakładane na selfi, podałem tylko inny nr tel bo i tak mi się zmienił, mail ten sam. weryfikacja po 21 w kilka minut i konto otwarte. Czekam teraz na kartę, spełniam banalne warunki, biorę kaskę i zamykam konto. I tak do następnej łatwej promki w tym banku. dzięki Złotówa za dobre wyeksponownie promki na fb i mailu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulacje, że udało Ci się złożyć wniosek o konto w promocji po zmianie numeru telefonu. Prawie wszyscy co zmienili numer telefonu mimo wszystko nie mogli dokończyć wniosku bo były już w systemie inne dane jak np PESEL.

   Usuń
 48. A ja mam inny przypadek, może ktoś miał podobna sytuację. Zaczęłam zakładać konto, nie wpisałam tzw "kodu rekomendacyjnego" bo odebrałam to jako kod polecenia czy cóś. Na końcu nie zatwierdziłam umowy. Zadzwoniłam na podany numer, pracownik anulował wniosek i powiedział, ze bez problemu założę nowy, niestety pojawił się błąd. Dzwonie znowu a Pani mówi, że oni maja już moje dane, pytam się na jakiej podstawie skoro nie podpisałam umowy, powinny się skasować, pytam, czy może jest to kwestia przetworzenia dnia albo aby zgłosiła ten fakt do informatyków. Niestety nie ma takiej możliwości. Mogę to zrobić w oddziale, tylko dla mnie jest absurdem, że odwołuje coś na co nie wyraziłam formalnie zgody, bo nie podpisałam umowy. Pani nie wie co może zrobić oddział i czy promocja mnie obejmie. Jutro będę dzwonić do oddziału. Niestety informatycznie bank zacofany zostają im dane, których nie maja prawa posiadać wg. mnie, będzie cyrk jak zaczną dzwonić do mnie z ofertami :) :P

  OdpowiedzUsuń
 49. u mnie wniosek zostal anulowany na infolinii po pozytywnym przesjciu selfie. Dalej wniosku nie kontynuowalem. Po usunieciu wniosku na infolinii konsultant poradzil by poczekac 15 minut i zlozyc nowy wniosek.

  OdpowiedzUsuń
 50. Wysyłają kartę za granicą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99,99% nie. Podaj jakiś polski adres i niech ktoś ci prześle. Albo nawet nie musi bo sobie możesz dodać do Google Pay.

   Usuń
 51. Potrzebuje kod polecający

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocji nie da się łączyć z programem poleceń. W polu na kod rekomendacji należy wpisać kod określający nagrodę, którą chce się otrzymać: BIEDRONKA, ALLEGRO lub CZTERYF.

   Usuń
 52. Witam, mam pytanie, czy wśród tych wymaganych 5 transakcji kartą mogą się znaleźć transakcje wykonane kartą poprzez portal iUsługi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, chodziło mi o portal imoje (daw. Moje Usługi).

   Usuń
 53. Czy konto można zamknąć od razu po otrzymaniu premii czy jest okres w którym musi być otwarte? Nie mogę znaleźć tego w regulaminie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W praktyce konto wystarczy posiadać do momentu otrzymania nagród. Regulamin nie wymaga utrzymywania konta dłużej.

   Usuń
 54. Złożyłem wniosek,podpisałem umowę, aktywowałem konto ale nie podałem kodu rekomendacji. Dzwoniłem na infolinię w banku z prośbą o wpisanie tego kodu, otrzymałem odpowiedź że już nie mogą że za późno. Pytanie jak na odległość zamknąć to konto ? Jest jakiś wniosek wypowiedzenia umowy na odległość ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na maila otrzymałeś dokumenty, w tym m.in. odstąpienie od umowy.

   Usuń
  2. nie wypowiadaj, tylko złoż dyspozycję odstąpienia

   Usuń
 55. Błąd w opisie nie chodzi o bank PkoBp tylko PkoSa ten z zubrem

  OdpowiedzUsuń
 56. A co robić jeśli po wpisaniu tylko imienia i nazwiska wniosek przeskakuje na ekran "mam to - loguj się" ale nie da się zalogować żadnymi starymi danymi? Albo pod koniec wniosku pojawia się kumunikat: "Wygląda na to, ze jestes Juz naszym klientem. Zaloguj sig do serwlsu https://www.pekao24.pl i wypelnij wniosek o rachunek osoblsty lub flrmowy w zakladce Oferta dla Ciebie." I zalogować też się nie da. Czy w placówce banku można założyć konto z tą promocją?

  OdpowiedzUsuń
 57. Czy ta Promocja jest jeszcze dostępna?

  OdpowiedzUsuń
 58. Założyłem konto dzisiaj(7.12.21).Czy w grudniu muszę już wykonać przelew 500zl i jedną płatnośc aby konto było bezpłatne czy dopiero od styczniu?

  OdpowiedzUsuń
 59. Ponawiam pytania z 2 grudnia: A co robić jeśli po wpisaniu tylko imienia i nazwiska wniosek przeskakuje na ekran "mam to - loguj się" ale nie da się zalogować żadnymi danymi? Albo pod koniec innego wniosku pojawia się kumunikat: "Wygląda na to, ze jestes juz naszym klientem. Zaloguj sig do serwisu https://www.pekao24.pl i wypelnij wniosek o rachunek osobisty lub flrmowy w zakladce Oferta dla Ciebie." I zalogować też się nie da ani starymi ani nowymi danymi. Czy w placówce banku można założyć konto z tą promocją?

  OdpowiedzUsuń
 60. A czy przy zakładaniu tego konta działa program poleceń??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Bo w pole na kod remomendacji trzeba wpisać kod określający jaki bon chcesz. Potwierdzałem na infolinii.

   Usuń
 61. Ja założyłem konto wcześniej. Pierwszy raz w Pekao. Ojciec wcześniej był klientem i teraz też się udało założyć (inny nr tel).

  OdpowiedzUsuń
 62. Mam pytanie. W poprzednich promocjach Pekao obowiązkowym było potwierdzenie tożsamości w placówce, aby bonus był wypłacony. Czy nadal trzeba to robić? W regulaminie nie widzę nic na ten temat. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nie ma takiego wymogu. Czytałem regulamin 2 razy.

   Usuń
 63. Złotówa, cytuję opis ze strony Promocji:

  "Krok 1.
  Otwórz Konto Przekorzystne
  i wybierz nagrodę wpisując
  kod promocji.

  W Promocji biorą udział konta
  otwarte do 31.12.2021 r.
  lub do wyczerpania nagród."

  Najpewniej w chwili obecnej pula 2800 nagród została wyczerpana. Czy tyczy się to jedynie 1. etapu, czy całej Promocji, tzn. czy rejestrując się dzisiaj mam szansę na premię w 2. oraz 3. etapie pod warunkiem, że spełnię ich warunki w puli pierwszych 2800 uczestników?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji wciąż brak jakiejkolwiek informacji o zakończeniu promocji. Czy to oznacza, że pula 2800 uczestników nie jest jeszcze wyczerpania?

   Usuń
  2. Mam świeże, bo jeszcze z wczoraj, informacje, że promocja jest nadal dostępna.

   Z mych spostrzeżeń i przemyśleń. Jeszcze kilka lat temu, gdy temat promocji bankowych był większą nowością, zdarzało się, że promocje z ograniczoną pulą wniosków/nagród potrafiły zakończyć się w 2-4 dni, a jedna akcja zakończyła się - jeśli pamięć mnie nie zawodzi - po zaledwie dwudziestu paru godzinach. Wtedy jednak i promocji (ogólnie) było mniej, i banki kolejne edycje serwowały rzadziej, i więcej osób łapało się jako "nowy klient". Teraz sytuacja jest inna: promocji w różnych bankach jest mnóstwo (można wybierać - wiele osób jak już ma 2-3 konta, to na kolejne się nie decyduje, nawet jeśli są proste warunki, jak tutaj), banki serwują jedną edycję za drugą (przez co wiele osób nie łapie się, bo ma już konto w tym banku albo karencja jeszcze nie upłynęła). Dlatego mnie nie dziwi dłuższa dostępność promocji. Najlepiej to widać po promocjach BNP Paribas - intensywność z jaką się pojawiają, mimo całkiem krótkiego okresu wykluczenia dla byłych klientów, sprawia, że "tradycyjna" (w przypadku tego banku) pula 3000 rejestracji nie wyczerpuje się tak szybko, jak to bywało kiedyś (nawet w ciągu kilku dni).

   Teraz mój domysł. Ograniczona pula wniosków/nagród w promocji aż tak często (na szczęście) nie jest stosowana (większość banków nie stosuje limitów), ale czasem to zdarza się, jak tutaj czy w BNP Paribas. Czy jest to sztywno stosowany limit XXXX wniosków? Że mniej, to nie sądzę. Jednak czy ani jednego więcej? Osobiście wątpię - bankom zależy na pozyskiwaniu klientów. Jeśli więc promocja ma branie, to czemu z tego nie korzystać? Oczywiście w ramach jakiś budżetowych założeń (myślę jednak, że ta tolerancja bywa duża - swoją drogą sztywne trzymanie się określonej liczby jest trudne, bo liczba złożonych wniosków nie musi równać się liczbie otwartych kont i dalej liczba otwartych kont nie musi równać się liczbie osób, która spełni warunki promocji - zdarza się niektórym o czymś zapomnieć, przegapić). Kiedyś rozmawiałem z pracownikiem banku (nie był to Bank Pekao) odpowiedzialnym za organizację promocji i pytałem się o limit nagród. Usłyszałem odpowiedź w stylu, że 'spokojnie, tym nie trzeba aż tak mocno się martwić, ale dział prawny (opiniujący przecież regulaminy, jak i wszelkie inne regulacje bankowe) zasugerował takie zapisy, by była furtka do ewentualnego wcześniejszego zakończenia promocji'.

   No i teraz przemyślenie najważniejsze i bazujące na doświadczeniu oraz obserwacji promocji bankowych, o których na blogu piszę już prawie 8 lat, a samodzielnie korzystam jeszcze dłużej. Jaki byłby cel banku, by przyjmować kolejne wnioski, jeśli pula nagród miałaby być już wyczerpana? To mijałoby się z głównym założeniem i celem organizowania takich promocji, jakim jest pozyskiwanie nowych, zadowolonych klientów. O to bowiem chodzi bankowi. Po to przeznacza budżet (niemały przecież) na promocję i nagrody w niej przewidziane - a nie po to, by robić niepotrzebny szum i by założone miały być konta, które zaraz później miałyby być zamknięte, bo okazałoby się, że nagród zabrakło. Jeśli ktoś jest zachęcony i zmotywowany nagrodą do otwarcia konta, to tej nagrody oczekuje. Nie dostanie? Zamknie konto i jeszcze złą opinię bankowi wystawi. A nie o to chodzi w promocjach bankowych - ich podstawy są inne - banki chcą, by klienci zakładali konta (budżety na nagrody dla nich są wkalkulowane w pozyskiwanie tych klientów) i by zadowoleni pozostawali klientami.

   Usuń
  3. Złotówa, dziękuję za obszerny wpis!

   Zaryzykuję więc i się zarejestruję :)

   Mam jeszcze dodatkowe pytanie. Chodzi mi o zapis z regulaminu §2 ust.2 mówiący o wykonaniu 5 płatności kartą Visa Debit FX. Czy płatności kartą wirtualną podpiętą dzięki Google Pay również będą akceptowane?

   Dziękuję.

   Usuń
 64. Powyższa promocja łączy się z promocją 2,5% na KO?

  OdpowiedzUsuń
 65. Chcę właśnie złożyć wniosek ale umowę będę mógł podpisać dopiero w Sylwestra. Czy wiadomo może czy w ten dzień placówki banku będą czynne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłem na infolinię. W Sylwestra placówki będą czynne do godz. 14.

   Usuń
 66. Gówno nie promocja. Nie wiem czemu Złotówa umieściłeś tą promo w TOP 3 bo czytając komentarze ewidentnie bank jest beznadziejny w zakładaniu konta - zwłaszcza dla byłych klientów. Sam miałem tak konto w 2019 ale jak widać problemy wynikły już przy biometrii i skanowaniu dowodu i twarzy - jakieś 20 min i kilka prób, za każdym razem nieudane pomimo oświetlenia na maxa i zero refleksów. Opcja z podpisaniem umowy w banku też nie przeszła bo błąd! Każrz się zalogować do banku (jak już ktoś wcześniej napisał). Lubię Twoje promocje ale bierz pod uwagę też poziom skomplikowania podczas zapisywania się do promocji. W tym wypadku jest w 99% upierdliwy - jak czytałem większość byłych ma problemy, inny nr tel nie zawsze działa, a u mnie jak widać nawet to nie działa. Beznadziejny bank z swą strukturą informatyczną pomimo okazjonalnej promocji (w 2019 dawali tylko 100zł).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też miałem konto i zamknąłem w 2020 roku. Teraz pierwszy wniosek mi nie przeszedł, ale drugi z innym numerem tel. już się udało. W placówce umowa podpisana bez problemu w max 5 minut.

   Usuń
  2. @M jak Michał, w TOP3 wymieniam 3 inne promocje (w innych bankach). Pod nimi jest coś w rodzaju ławki rezerwowych i tam dopiero piszę o Pekao. Co do Pekao, to - jak wynika z komentarzy wyżej - na problem z ponownym założeniem konta głównie napotykają byli klienci, którzy już konto kiedyś posiadali (acz niektórym się udaje - tak, jak przedmówca pisze i mnie także). Choć te głosy uwzględniłem - po nich rating ściąłem o jedną gwiazdkę.

   Usuń
 67. Czy jest gdzieś w bankowości internetowej lub aplikacji lub przychodzi na adres e-mail potwierdzenie, że założone konto bierze udział w promocji? Prawdopodobnie przypadkowo nie zamówiłem karty podczas zakładania konta i chcę ją zamówić, ale zastanawiam się czy powinienem gdzieś zobaczyć potwierdzenie spełnienia warunków i wzięcia udziału w promocji (I etap).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałem żeby mi potwierdzili jaką nagrodę wybrałem i mi potwierdzili. W sprawie karty może zadzwoń na infolinię.

   Usuń
 68. Konto założone. Dziś dostałem SMS od Pekao: Zaloz Lokate NA START i zyskaj 1% w skali roku na 2 m-ce do 50 tys. zl. Lokate otworzysz w Pekao24, w PeoPay lub w oddziale Banku Pekao S.A. do 10.01.2022 r.

  OdpowiedzUsuń
 69. Jak długo może trwać weryfikowanie moich danych? Zdjecie dowodu i selfi??

  OdpowiedzUsuń
 70. Karencja na KO @ 2,5% to 3 lata!

  OdpowiedzUsuń
 71. Złotówa, czy do spełnienia warunków tej promki konieczna jest aktywacja apki Peopay czy wystarczy bankowość?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma konieczności korzystania z aplikacji PeoPay.

   Usuń
  2. Jak zwykle ufam Twojej opinii, jednak zasugerowałem się powyższym opisem: "złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą Visa Debit FX i z aplikacją PeoPay (czyli aplikacją mobilną Pekao) oraz do 31.12.2021 r. zawrzyj umowę" - co spowodowało, że wymieniasz tu apkę?

   Usuń
 72. Czy ktoś już otrzymał pierwszą nagrodę 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież w styczniu to dopiero jest czas na robienie płatności.

   Usuń
  2. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "bonu 50 zł należy spodziewać się do 1.03.2022 r."

   Usuń
 73. Złotówa, powyżej piszesz, że opłata w wysokości 20 groszy nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej.

  Czy pobierana jest taka opłata za SMS wysyłany do aktywacji karty płatniczej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli do tego konieczne jest pobranie SMS, to pobierają 20 groszy - taki bank :)

   Usuń
  2. Czy jest jeszcze jakiś duży bank, który miałby opłatę za wysyłkę SMS ??

   Usuń
  3. Ja o czymś podobnym nie słyszałem - to kuriozum!

   Usuń
  4. Aktualnie chyba nie ma. O ile jacyś klienci daw. BZ WBK nie zostali z tą opłatą przy jakiś starych RORach.

   Usuń
  5. Mnie obciążyli ta opłata za kod autoryzacyjny wysłany do aktywacji karty w bankowości. Czy to jest zgodne z Prawem Bankowym? Przecież inaczej karty aktywować się nie da - pisze reklamację!

   Usuń
  6. A czy na pewno do wysłania reklamacji nie wygenerują kolejnego SMS-a?

   Usuń
 74. A jak z tymi 5 płatnościami kartą? Mogą to być np wpłaty na zrzutka.pl na dowolne kwoty, np 5 razy 10 zł, i wtedy warunek jest spełniony?

  OdpowiedzUsuń
 75. Program Poleceń Polecam Przekorzystnie - nowa edycja
  od 17.01.2022 r. do 30.04.2022 r.

  Premia to 100 zeta za jedno polecenie!

  OdpowiedzUsuń
 76. Przyszedł mail z kodem do Biedronki.

  OdpowiedzUsuń
 77. Dzisiaj przyszło pierwsze 50 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miła zaskoczyła, bo przed czasem😀

   Czy są jakieś wykluczenia, np. alkohol, papierosy, doładowania, etc.

   Usuń
  2. Być może regulamin kart podarunkowych do Biedronki coś o tym mówi?

   Usuń
  3. Regulamin kart podarunkowych Biedronki zawiera zapis, że generalnie nie ma wykluczeń, o ile nabywca kart (tu bank) czegoś nie zastrzeże. Nie kojarzę, by w regulaminie promocji była mowa o jakiś ograniczeniach.

   Usuń
 78. Pierwszy kod allegro przyszedł :)
  W mailu podana data ważności 31.12.2022, ale przy wpisaniu kodu w allegro wyskakuje termin ważności dokładnie rok od teraz, więc są tak naprawdę ważne trochę dłużej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważność e-kodu do Biedy jest bezterminowy, chociaż w mailu podali datę 31.12.2022 rok:)

   Usuń
 79. Właśnie dostałem pierwszy bon 50 zł :-)
  Szybko, mega :-)
  Pozdrawiam.
  Grześ

  OdpowiedzUsuń
 80. Czy mogę zrezygnować z karty debetewej jeśli już i w styczniu i w lutym zrobiłam wymagane płatności do zdobycia nagród? Nie mam ochoty bawić się w przelewy i płatności przez kolejne MSC aby karta była darmowa...

  OdpowiedzUsuń
 81. czy płatności kartą zaczynające się od "CRV" są zaliczane ? I czy muszą to być płatności fizyczne kartą?

  OdpowiedzUsuń
 82. z jakiego adresu przychodzą bony? Nie mogę się doszukać... Czy ktoś musiał pisać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 83. Bon marcowy już ktoś dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj wpadł kod za styczeń ;)

   Usuń
  2. A dzisiaj kod wykorzystany. W koszyku towaru za 123,67 zł. Zapłacone 23,67 zł. Tak żyć należy :)

   Usuń
  3. Piszę o Biedronce.

   Usuń
  4. 29. Marca wpadł bon na 100 zł, czekam jeszcze na ostani bon w kwietniu 😁

   Usuń
 84. a mi przysyłają bony do allegro a wybrałem biedronkę. co za syf nie bank

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wysyłają prawidłowo do Biedry.

   Usuń
 85. Po g. 15 wpadły dzisiaj bony (u mnie i u męża).

  OdpowiedzUsuń
 86. Dzisiaj wysyłali kody.

  OdpowiedzUsuń
 87. Ktoś nie dostał jeszcze za marzec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W piątek przysłali kody za styczeń. Za luty jeszcze nie ma. A za marzec to już nic nie będzie.

   Usuń
 88. Wpadł właśnie ostatni bon, za luty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero co złożyłem dyspozycję zamknięcia konta w trybie 30-dniowym ... kartę wciąż przecinają nożyczkami 🤪

   Usuń
 89. Dzisiaj przyszła ostatnia nagroda!

  OdpowiedzUsuń
 90. Dzisiaj wysłali ostatni kod :)

  OdpowiedzUsuń
 91. Po otrzymaniu kodów, otrzymał ktoś z Was "Nagrodę na Start" od PKO w postaci paro-złotowego przelewu na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. (od PEKAO jeśli już :) Tak, właśnie mnie dziś ogarnęło zdziwienie, otrzymałem przelew tytułem "Nagroda na start" na kwotę 67,62 zł, ostatni kod otrzymałem 29.03 i od razu zamknąłem kartę i złożyłem wypowiedzenie rachunku a tu 31.03 przelew z nagrodą na start o której pierwsze słyszę :D, ktoś coś?

   Usuń
  2. Dobra, od PEKAO S.A. :). To podobno moneyback w wysokości 10% od płatności kartą za 3 miesiące (grudzień 2021- luty 2022). Szkoda, że w zasadzie nikt nic nie wiedział o "Nagrodzie na Start".

   Usuń
  3. Podliczyłem swoje transakcję z miesięcy o których piszesz i ni jak mi nie wychodzi z tego 10% 😃, nieważne, ważne ze coś dodatkowego wpadło, szybko przelałem na inne konto żeby nie zabrali 😂

   Usuń
  4. W tamtych okolicach była też alternatywna promocja (opisywałem ją tutaj), w której do wzięcia był moneyback 10%. Przy czym wyznacznikiem tego, w której promocji bierze się udział, była karta do konta: Visa w przypadku Przezakupów (z bonami), a Mastercard dla moneybacku. Zatem to miła niespodzianka.

   Usuń
  5. Ja zakładałem konto w styczniu wiec nie łapałem się na promocje z moneyback a tez wypłacili wczoraj 14.49 ale tez nie jest to 10% transakcji wykonanych. Ważne ze wpadły 3 bony + jeszcze bonusik :P

   Usuń
  6. @Kubsiak
   U mnie za te miesiące ta dziwna premia pasuje. Wyglada to na przyznanie premii za pełne 3 miesiące od otwarcia konta. Może konto otworzyłeś w grudniu to miesiące miałbyś styczeń-marzec 2022. Dziwna sprawa uczestniczyć w jakiejś promocji bez wiedzy uczestnika :D.

   Tak Złotówa to miły gest od PEKAO ;)

   Usuń
  7. @Kminek
   Super, że wypłacili ale... Okazuje sie, że można było (albo jeszcze można) wycisnąć z konta dużo więcej.
   Skoro założyłeś w styczniu to faktycznie nie ma nawet pełnych 3 miesięcy od otwarcia konta.
   Może zagadkę rozwiąże Mr. Złotówa i tą tajemniczą promocję banku PEKAO :O

   Usuń
  8. Najgorsze że teraz mogą znaleźć się tacy co będą dociekać w banku co to jest i dlaczego dostali. I bank cofnie tą niespodziankę.

   Usuń
  9. Ja złożyłem dyspozycję wypowiedzenia tego samego dnia, w którym otrzymałem ostatni bon do Biedry czyli 29. marca. Kartę przecięli nożyczkami, żadnej dodatkowej wpłaty nie dostałem, ale w trakcie trwania promki kupiłem jedynie 2 x 5 bułek w kasie samoobsługowej Biedry.

   Usuń
 92. 15. marca złożyłem reklamację w sprawie braku bonusów w promocji "Przezakupy z kartą Visa Debit FX".

  Właśnie otrzymałem informację, że z powodu skomplikowania sprawy rozpatrzenie reklamacji nastąpi do 15. maja 😁

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...