Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Santander Bank podbija stawkę! Tylko teraz do wzięcia aż 500 zł! Do premii 350 zł dochodzi 150 zł na zakupy w Biedronce lub RTV Euro AGD

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

15.11.2021

Santander Bank podbija stawkę! Tylko teraz do wzięcia aż 500 zł! Do premii 350 zł dochodzi 150 zł na zakupy w Biedronce lub RTV Euro AGD

Świetne wieści napłynęły z Santander Banku dla osób, które chcą założyć Konto Jakie Chcę.

150 zł na zakupy od Santander Banku
Teraz oprócz łatwej do wzięcia gwarantowanej premii pieniężnej 350 zł, doszła dodatkowa nagroda. To bon na zakupy o wartości 150 zł! Do wyboru są bony do sklepów Biedronka lub RTV Euro AGD.

[Aktualizacja w dn. 13.12.2021 r.: otrzymałem informację o zakończeniu niniejsze promocji "150 zł na zakupy" - z bonem do Biedronki lub RTV Euro AGD (w tej promocji obowiązywał limit nagród). Niezmiennie, do 20.12.2021 r. dostępne są jednak promocje dające do 350 zł premii za Konto Jakie Chcę - w tym przypadku nie ma limitu nagród.]

Promocję z premią pieniężną już szczegółowo omówiłem we wpisie "Zyskaj 350 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Banku (z czego 100 zł jeszcze przed Gwiazdką!)". Zachęcam do jego lektury, bo dzisiejszy wpis nie powiela warunków tej promocji i prześwietlenia konta. Poniżej opisuję najnowszą okazję do bankobrania, która właśnie się pojawiła i daje szansę na kumulację zysków.

Warunki uczestnictwa są podobne. W nowej promocji udział wziąć może tylko osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem. 150 zł na zakupy uzyskasz, jeśli:

"Od 1 listopada 2020 r. do dnia otwarcia konta w tej promocji nie masz/nie miałeś otwartego i nie jesteś właścicielem ani współwłaścicielem oszczędnościowo-rozliczeniowego rachunku płatniczego w PLN [w Santander Banku - przyp. Mr. Złotówa]"


Choć jest nawet jeszcze prościej, bo promocja z premią 350 zł zawiera dodatkowe wykluczenie osób, które posiadały Konto Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select założone od 1.04.2019 r. w jakieś promocji z premią czy inną nagrodą. W akcji, której dotyczy dzisiejszy wpis z bonami o wartości 150 zł do Biedronki lub RTV Euro AGD już takiego dodatkowego ograniczenia nie ma, więc dla niektórych Czytelników bloga jest to szansa na szybszy, opłacalny powrót.

Limit nagród. Dodatkowa promocja z bonami na zakupy (w odróżnieniu od tej z premią do 350 zł) jest limitowana, więc z udziałem warto się pospieszyć. Bank przygotował 600 tys. zł na nagrody, więc można policzyć, że bony na zakupy otrzyma 4 000 osób. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji na stronie promocji (w jaki sposób to zrobić, wyjaśniam nieco niżej). 

Premie pieniężne do 350 zł otrzyma każdy - bez względu na kolejność udziału.

Zasady promocji. W celu uzyskania 150 zł na zakupy:

 • od 15.11. do 31.12.2021 r. otwórz Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych i najpóźniej do 31.12.2021 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej;

  warto tu jednak zwrócić uwagę na dwie kwestie: (I) w promocji z premią do 350 zł udział biorą tylko wnioski składane do 20.12.2021 r., a jeśli umowę zawrzesz do końca do 30.11.2021 r., to część premii (100 zł) otrzymasz bardzo szybko, bo jeszcze przed Bożym Narodzeniem!; (II) w akcji z bonami na zakupy obowiązuje wspomniany limit nagród, więc z udziałem w promocji po prostu nie warto zwlekać;

 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody: 
  • na kontakt i dostarczanie przez bank regulacji (w tym taryfy opłat i prowizji), 
  • na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz 
  • na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu);
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank (dzieje się tak m.in. z tego względu, by bank nagrodę mógł Ci przekazać);
 • do 31.01.2022 r. dodatkowo wyślij formularz zgłoszeniowy, w którym wybierzesz nagrodę dla siebie: bon 150 zł do Biedronki lub bon 150 zł do RTV Euro AGD;
 • do 31.01.2022 r. za pomocą karty wydanej do konta wykonaj płatności na sumę min. 300 zł - mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka czy RTV Euro AGD - płacić kartą możesz gdzie chcesz (w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

I to wszystko. Nagrodę bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do 28.02.2022 r. Do tego czasu nie zamykaj konta osobistego (Jakie Chcę lub Jakie Chcę dla Młodych) w Santander Banku.

Jako że w promocji z premią do 350 zł, uzyskanie jednego z bonusów (50 zł za otwarcie konta z polecenia) też jest uzależnione od wykonania płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł, to rozwiewając wątpliwości dodam, że spełnianie warunków dla tego bonusu, jak i dla bonu 150 zł może się pokrywać (co oznacza, że nie trzeba wydawać min. 600 zł). Trzeba tylko zwrócić uwagę, że o ile regulamin promocji z bonami na zakupy dopuszcza realizowanie płatności kartą do końca stycznia, to w promocji z bonusem 50 zł za otwarcie konta z polecenia płatności trzeba wykonać do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Jeśli więc konto w Santander Banku otworzysz w listopadzie, to z płatnościami na sumę min. 300 zł wyrób się do końca grudnia - za to dostaniesz i 50 zł, i bon 150 zł na zakupy.

Bony do Biedronki i do RTV Euro AGD mają mieć ważność do 31.03.2022 r. Bon w Biedronce można wykorzystywać wielokrotnie podczas dowolnych zakupów aż do wyczerpania salda środków. Z kolei bon w RTV Euro AGD można wykorzystać tylko jeden raz, a zrealizować go się da zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internetowym sklepie RTV Euro AGD.

Do udziału we wszystkich promocjach jednocześnie (a więc i z premiami do 350 zł, i z bonem 150 zł na zakupy) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto (Jakie Chcę lub Jakie Chcę dla Młodych) złożone przez Internet.

Opis promocji z premią 350 zł (łączącej się z powyższą promocją z bonami 150 zł), jej warunki oraz prześwietlenie kont z oferty Santander Banku znajdziesz tutaj.

Przydatne dokumenty:

80 komentarzy:

 1. Bony są imienne? Czy jeżeli konto założę na mnie i żona drugie na siebie to bony będzie można połączyć przy jednych zakupach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego typu bony są bezimienne. Można je łączyć w Biedronce i na pewno w sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD (bo tak robiłem osobiście; nie wiem jedynie jak w sklepie internetowym Euro).

   Usuń
 2. Kiedy wysłać ten formularz? Można od razu po złożeniu wniosku czy dopiero po otwarciu konta albo po wykonaniu płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wskazuje kolejności, a mówi jedynie o ramach czasowych w jakich należy spełnić poszczególne warunki. Zatem rejestracja w promocji (z wyborem bonu) może odbyć się przed wykonaniem płatności na sumę min. 300 zł.

   Usuń
  2. Złotówa, skoro regulamin mówi jedynie o ramach czasowych rejestracji, to czy rejestracja może nastąpić nawet przed złożeniem wniosku o konto?   Usuń
  3. Pobrań pytanie.

   PS. Na infolinii niestety nie potrafili dać jednoznacznej odpowiedzi.

   Usuń
  4. Nie jest to wykluczone - acz osobiście (gdybym brał udział) zarejestrowałbym się po wniosku (choć może nawet przed zawarciem umowy).

   Usuń
  5. Dlaczego zarejestrowałbyś się dopiero po złożeniu wniosku? Czy w regulaminie jest jakiś zapis, który by wskazywał na taką kolejność?

   Usuń
 3. We wniosku trzeba wpisać kod polecający. Można o takowy prosić? Czy jest różnica z wyborem karty, Visa, czy MasterCard?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oto mój kod polecenia: 0037005192 (udostępniam go też we wpisie prześwietlającym promocje z premiami do 350 zł - tutaj).

   Można wybrać dowolną kartę (Mastercard lub Visa) - z punktu widzenia każdej z wyżej opisywanych promocji jest to bez znaczenia.

   Usuń
 4. Ten bon jest jakoś powiązany z Bezcennymi Chwilami? Czy nie trzeba wyrabiać karty MC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja nie ma nic wspólnego z programem Bezcenne Chwile. Można wybrać dowolną kartę (Mastercard lub Visa).

   Usuń
 5. Jeśli zapisałam się do promocji z bonem na 150 zł po wypełnieniu formularza, ale przed podpisaniem umowy, to załapię się do tej akcji? Czytam regulamin i wydaje mi się, że zapisu do akcji trzeba dokonać po założeniu konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie nie ma znaczenia kolejność. Przynajmniej nie wskazuje jej regulamin.

   Usuń
  2. @Anonimowy, 15 listopada 2021, 09:39

   "Czytam regulamin i wydaje mi się, że zapisu do akcji trzeba dokonać po założeniu konta" - który zapis regulaminu to sugeruje?


   Usuń
  3. No właśnie, który - ja takowego nie widzę.

   Usuń
 6. jaka karencja? miałem rok temu konto Jakię chcę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest wyraźnie podana. Od 1.11.2020.

   Usuń
  2. By wziąć udział w promocji "150 zł na zakupy" nie można mieć konta osobistego w Santander Banku co najmniej od 1.11.2020 r.

   Taki sam okres wykluczenia jest w promocji z premią 300 zł, przy czym dłuższa karencja obowiązuje te osoby, które od 1.04.2019 r. założyły konto w Santanderze w promocji.

   W programie poleceń - gdzie bonus dla osoby otwierającej konto wynosi 50 zł - okres wykluczenia jest liczony od 1.10.2020 r.

   Usuń
  3. Czyli de facto nic się nie zmieniło w karencji pomiędzy promocją za 350 a obecną kumulacyjną promocją (350+150). Bo tak samo jestem wykluczony jeśli od 1.04.2019 zakładałem konto w promocji. Więc skąd ten optymistyczny ton w powyższym opisie?:

   "Choć jest nawet jeszcze prościej, bo promocja z premią 350 zł zawiera dodatkowe wykluczenie osób, które posiadały Konto Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select założone od 1.04.2019 r. w jakieś promocji z premią czy inną nagrodą. W akcji, której dotyczy dzisiejszy wpis z bonami o wartości 150 zł (..) już takiego dodatkowego ograniczenia nie ma".

   Różnica jest taka, że jak otworzę konto w tej promocji to zgarnę 150zł za bony ale na opcję 350 zł i tak się nie łapię, dobrze rozumiem? A konto zamykałem 9.2019

   Usuń
  4. Dokładnie. W promocjach z premiami (a zwłaszcza w tej z 300 zł) nic się nie zmieniło. Nadal są wykluczone osoby, które założyły konto w promocji od 1.04.2019 r. (nawet jeśli zdążyły je zamknąć przed 1.11.2020 r.). Jednak dla tych osób dostępna jest możliwość udziału w promocji z bonem 150 zł.

   Usuń
 7. Czy złożenie wniosku w dn. 13-11-2021 uprawnia mnie do wzięcia udziału w premii 150 zl? Kurier ma przyjechac z umowa we wtorek 16-11, wtedy tez ja podpisze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji "150 zł na zakupy" (z bonem do Biedronki lub RTV Euro AGD) mówi o otwarciu konta od 15.11. (a nie o złożeniu wniosku w tym czasie), więc wydaje się, że w takiej sytuacji udział w tej promocji jest możliwy.

   Usuń
 8. Czegoś tu nie rozumiem. W taryfie opłat Santander Bank Polska nie ma czegoś takiego jak "Konto Jakie Chcę dla Młodych". Jest tylko Konto Jakie Chcę, ze zróżnicowaniem wysokości opłat w zależności od wieku posiadacza (granica 26 lat). Czyli jeśli mam mniej niż 26 lat, to mogę skorzystać z linku do otwarcia Konta Jakie Chcę (nie "dla Młodych") i będę miał warunki opłat i prowizji jak dla konta "dla Młodych". To o tyle istotne, że przy składaniu wniosku o konto "dla Młodych" nie ma do wyboru opcji z przelewem weryfikacyjnym, a o konto "zwykłe" taka opcja jest. Mr. Złotówa, co Ty o tym myślisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co więcej, we wniosku z obu linków z Bankobrania nie ma opcji przelewu weryfikacyjnego (jest tylko kurier), a we wniosku o "zwykłe" KJC na stronie banku jest opcja przelewu. Mr. Złotówa, czemu tak?

   Usuń
  2. Być może podział na strony/wnioski odrębnie dla Konta Jakie Chcę i odrębnie Konta Jakie Chcę dla Młodych jest stosowany w celu rozróżnienia komunikacji banku o ofercie. TOiP inne warunki prowadzenia konta wyróżnia przez kryterium wieku. Czy jednak wniosek złożony o Konto Jakie Chcę, gdy ktoś ma <26 lat będzie owocował traktowaniem tego konta, jako konta dla młodych? Wydaje się, że powinien (ale ręki uciąć sobie nie dam).

   Usuń
  3. Ale w żadnych regulacjach na stronie Santandera nie ma czegoś takiego jak "Konto Jakie Chcę dla Młodych" - to tylko marketing. Nawet po kliknięciu w ten link do wniosku o konto "dla Młodych" pojawia się wniosek o otwarcie "zwykłego" Konta Jakie Chcę.

   Usuń
 9. A jak jest z założeniem konta wspólnego ? Można dopisać właściciela ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem promocji z premią 300 zł: "W tej promocji możemy nagrodzić Ciebie tylko za jedno otwarte Konto, (...). W przypadku Kont wspólnych, wypłacimy tylko jedną nagrodę.". W praktyce taki sam zapis jest w regulaminie promocji "150 zł na zakupy". Z kolei w programie poleceń znaleźć można taki zapis: "Jeśli chcesz otworzyć konto wspólne z innym klientem, nagrodę wypłacimy tylko jednej osobie.".

   Wychodzi więc na to, że wspólposiadacza można dopisać... acz on też musi spełniać warunki uczestnictwa w promocji (karencja). A jeśli już spełnia... to lepiej zyskać więcej. Zatem: najpierw jedna osoba otwiera konto, potem poleca tą drugą (za co jeszcze wpadnie dodatkowe 50 zł dla polecającego). Łącznie zgarniecie 1050 zł (2 x 500 zł + 50 zł). A po otrzymaniu wszystkich premii jedno z kont można zamienić na wspólne :)

   Usuń
 10. Czy warunku obrotu 300 zł kartą do 31.01.2022 r. ma jakiekolwiek wykluczenia MCC ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszą, że płatności należy dokonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Identyczny zapis mieli w promce na zatrzymanie' i pomimo wcześniejszych zapewnień o braku wykluczeń MCC nie uznali mi płatności rachunków (MCC 4900) ani opłaty za kartę Twisto.

   PS. Nie pomogła nawet reklamacja z powołaniem na wprowadzającą w błąd odpowiedź ich pracownika otrzymaną w bankowości.

   Usuń
  2. Te zwroty na zatrzymanie dawały jedynie 2% z maksimum 30 zł miesięcznie, ale w przypadku niewypłacenia 150 zł nagrody zgłosił bym ich do rzecznika:

   https://www.santander.pl/klient-indywidualny/kontakt/reklamacje

   Usuń
  3. Już 5 razy brałem udział w ich promocjach organizowanych przez różne firmy (m.in. Agora Performance, Rankomat) oraz przez Bank i jak dotychczas za każdym razem musiałem się odwoływać!

   Usuń
 11. W którym momencie można się rejestrować do puli tych 4000 osób? Przed złożeniem wniosku, po złożeniu czy dopiero po otwarciu konta? Wie ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nie precyzuje kolejności, a wskazuje jedynie na ramy czasowe, w jakich dane warunki należy spełniać. Zatem, tak jak wyżej w komentarzu napisałem, osobiście (gdybym brał udział, ale się niestety nie łapię) zarejestrowałbym się po wniosku (może nawet przed zawarciem umowy).

   Usuń
  2. Złotówka, skoro regulamin nie precyzuje kolejności, to nie rozumiem dlaczego nie zarejestrować się przed złożeniem wniosku, w sytuacji gdy puls nagród jest ograniczona?

   Usuń
  3. Anonimowy 15 listopada 2021 21:36
   Z ostrożności "bankobraniowej" ;) - czyli żeby potem nie tracić czasu i zdrowia na reklamacje.

   Usuń
  4. @Anonimowy 15 listopada 2021 21:36, ale ja nie napisałem, że tak nie można zrobić. Napisałem jak ja bym zrobił. Zdecydowanie ujmowałbym to w kategorii dobrej rady, a nie wiążącego wskazania kolejności.

   Bazuję jednak na doświadczeniu, obserwacjach i wiedzy jaką mam z przebiegu wcześniejszych promocji z limitami nagród (w różnych bankach; nie wiem jak tu będzie). Świetnie ujął to przedmówca - z ostrożności właśnie tak bym zrobił. Ewentualne reklamacje (nawet słuszne i później rozpatrywane pozytywnie)? Po co to komu?

   Wczuwając się w bank organizujący promocję z limitem nagród: musiałbym monitorować liczbę rejestracji, sprawdzając na bieżąco ile jest rejestracji i ile do tego złożonych wniosków. Gdyby liczba tych ostatnich przekroczyła liczbę nagród + jakiś procent więcej (bo ostatecznie nie wszyscy spełnią warunki - ktoś zapomni, ktoś zrezygnuje, ktoś nie będzie mógł; takich przypadków nie będzie dużo, ale zawsze są), to wtedy wyłączałbym komunikację o bonie na stronie promocji.

   Teoretycznie 4000 osób może spełnić wszystkie warunki wcześniej, niż osoba, która zarejestrowała się dziś, a konto postanowi założyć sobie po miesiącu (acz decydować ma kolejność rejestracji). Zatem jest to też postawa fair wobec innych, by bank czym prędzej wiedział ile jest kont, a nie "pustych" rejestracji, z których konta będą (lub nie będą, bo ktoś zrezygnuje, ktoś zapomni). Wtedy będzie mógł wyłączyć komunikację o bonie, gdy już będzie wiedział, że pula się wyczerpała - bo po co komuś dawać złudzenie, że się załapie.

   Oczywiście promocja jest na tyle fajna, że podstawa - czyli premia do 350 zł jest pewna i tu limitu nie ma, bo zdobędzie ją każdy.

   Usuń
  5. Złotówa, dzięki bardzo za bardzo wyczerpującą odpowiedź, w której - bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu - poruszasz sporo wątków.

   Fakty są jednak takie, że regulamin został napisany bardzo nieprecyzyjnie. Cytuję:

   "O kolejności przyznawania elektronicznych kart podarunkowych będzie decydować
   kolejność rejestracji na stronie santander.pl/promocjakonta"

   oraz:

   "Będziemy wypłacać nagrody do czasu, kiedy ich równowartość osiągnie 600 000 zł"

   Z treści obu zapisów można się niestety jedynie domyślać pewnych rzeczy, a ja nie lubię zasiadać do gry nie znając jej zasad i dlatego chciałbym zapytać:

   - co należy zrobić, żeby anulować umowę, która jest już przekazana kurierowi?

   - czy niepodpisanie umowy dostarczanej obecnie przez kuriera wpłynie na moją karencję w przyszłych promkach?

   Dziękuję.

   Usuń
  6. Niepodpisanie umowy będzie oznaczało anulowanie wniosku. To nie wlicza się do karencji (bazując na warunkach z dotychczasowych promocji).

   Mym skromnym zdaniem szkoda jednak rezygnować. To początek promocji - taka pula tak szybko się nie wyczerpuje (zwłaszcza przy tak dużym banku, gdy sam potencjał jest mniejszy - ma dużo klientów, serwuje dużo promocji). Ale to oczywiście indywidualna decyzja :)

   Usuń
  7. Na stronie rejestracji niestety nie mają licznika, ale jest możliwość zarejestrowania - czy to oznacza, że limit 4 tys. zgłoszeń nie został jeszcze wyczerpany?

   Usuń
  8. Jedyne co wiadomo, to że o kolejności przyznawania elektronicznych kart podarunkowych ma rzekomo decydować kolejność rejestracji - czeski film :)


   Usuń
 12. Złotówa, czy do spełnienia warunku obrotu kartą na kwotę 300 zł zaliczone będą płatności kartą np. za rachunki poprzez serwis iMoje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie zawiera jakichkolwiek wykluczeń. Dopuszczalna jest każda transakcja (cytuję regulamin) "przy użyciu Karty debetowej w dowolnym punkcie usługowo–handlowym lub w dowolnym serwisie internetowym, umożliwiającym wykonanie takiej transakcji, w celu zakupu towarów lub usług".

   Usuń
  2. Płatności w serwisie iMoje nie zawsze dotyczą "zakupu towarów lub usług" - np. spłacanie należności za konto Twisto jest w kategorii transferu środków pomiędzy dwoma instytucjami finansowymi, zwłaszcza od kiedy Twisto wprowadził możliwość 'pożyczek' dzięki opcji Twisto Cash.

   Wystarczyło by regulamin precyzował kwestię wykluczeń MCC, czego w nim niestety brak.

   Usuń
  3. Ta funkcja "Twisto Cash" to de facto DARMOWY odpowiednik Cash Advance na KK - rewela!   Usuń
  4. Twisto właśnie został przejęty przez ZIP z Australii, więc nie wiadomo jak długo jeszcze ta funkcja pozostanie darmowa.   Usuń
  5. Opłacanie kartą rachunków Twisto, Curve, Revolut czy iMoje lub innych z MCC 4900 nie będzie wliczane do warunków obrotu w tej promce.

   Usuń
 13. Te 150 zł to ładny bonus:) Ja się niestety "sprzedałem" kilka miesięcy temu za 350 zł;) Poza tematem - natknąłem się dzisiaj, będąc na popularnym portalu "łowców okazji";), czyli na Pepperze na okazję zarobienia ok. 75 złotych (14 GBP) za wyrobienie karty Curve.

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy zakładając ROR pomimo braku spełnienia warunków karencji (01.04 2019) mogę brać udział w dwóch pozostałych promkach, tzn. programu poleceń i bonu za 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W przypadku programu poleceń (z bonusem 50 zł za otwarcie konta z polecenia) okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta liczy się tylko od 1.10.2020 r., a w promocji "150 zł na zakupy" (z bonem) od 1.11.2020 r.

   Usuń
  2. Obawiam się, że w sytuacji braku spełnienia karencji z 1. kwietnia 2029 r. branie udziału w tej zabawie ma niewielki sens.

   Usuń
  3. No ale nawet przy najgorszym scenariuszu te 50 zeta za polecenie się jednak przytuli :)

   Usuń
  4. 200 zł nie? No to nie bierz. Ja się cieszę bo konto zamknąłem w samej końcówce Września'20. I te 200 zł chętnie przyjmę.

   Usuń
  5. Ciekawe w jaki sposób można udowodnić, że rejestracja została złożona zanim pula nagród została wyczerpana?

   To przypomina mi promkę z wypłatami gotówki kątami konkurencji z ich bankomatów :)

   Usuń
  6. Na stronie rejestracji brak licznika. Przynajmniej w tamtej pamiętnej promce z wypłatami z ich bankomatów sprzed ponad 5-ciu lat na koniec opublikowali zgodnie z regulaminem listę nagrodzonych. Tutaj takiego obowiązku zuch strony nie ma!

   Usuń
 15. Cześć, mam pytanie co zapewnienia wpływu na konto. Te co najmniej 1000zł w trzech kolejnych miesiącach po założeniu konta.
  Czy może to być zasilenie poprzez wpłatomat? czy musi to być przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy obrót kartą na 300 zeta.

   Usuń
  2. Dla bonu 150 zł obrót tylko. Ale jeśli chodzi o promocję z premią to wpływ będący przelewem z innego banku.

   Usuń
 16. W jakim celu wymyślili tą nieszczęsną rejestrację i jednocześnie dodając tak kiepsko napisany regulamin? Przecież wystarczyłby aneks z info o dodatkowym bonusie dla 4000 uczestników, którzy otworzą konta począwszy od 15. listopada.

  Nawet ta 'słynna' promka z wiosny ub.r. organizowana przez nich na spółkę z Rankomat nie była taką porażką!

  PS. Najgorsze, że ludzie na infolinii też nic nie wiedzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź wydaje się dość prosta: w ten właśnie sposób uczestnik może wybrać nagrodę (czy chce bon do Biedronki, czy do RTV Euro AGD).

   Usuń
 17. Czy ta promocja z bonami jEwy nadal aktualna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątpię żeby 4000 osób założyło konto w 4 dni. Niedawno promocja z 400 zł od BNP z limitem 3000 uczestników skończyła się dopiero po kilkunastu dniach.

   Usuń
  2. Hagen organizuje promki dla Parobasa co kilka tygodni, a na dodatek wszystkie mają jedynie 12-miesięczną karencję - spora różnica!

   Usuń
  3. No to akurat tak krótka karencja powinna sprawiać że tam było więcej osób łapiących się.

   Usuń
  4. Nie zdziwiłbym się jeśli w tym tygodniu byłaby znowu jakaś kolejna promka konta w BGŻ :)


   Usuń
  5. Mówisz i masz ;) Wpis o nowej promocji konta w BNP Paribas tutaj.

   Usuń
 18. Dzwoniłem dziś na ichnią infolinię i po 2-krotnym przełączaniu do różnych działów wreszcie uzyskałem następujące wyjaśnienie: rejestracja do tej promocji absolutnie nie gwarantuje otrzymania bonu, gdyż na stronie rejestracji nie ma licznika, a bony mają być przyznawane w kolejności rejestracji aż do wyczerpania kwoty 600 tys. zł.

  OdpowiedzUsuń
 19. Wciąż można się zarejestrować do tej promki z bonami. Czy to oznacza, że pula 4000 uczestników jeszcze nie została wyczerpana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1.Można się rejestrować. 2. Tego nie wiadomo.

   Sądzę że jakby się wyczerpała to by poinformowali.

   Usuń
  2. Mnie na infolinii powiedziano, że o kolejności przyznawania elektronicznych kart podarunkowych będzie decydować kolejność rejestracji aż do chwili wyczerpania kwoty 600 tys. zł, więc dlatego rejestracja nie będzie wyłączona.

   Usuń
 20. Piszesz, że "odatkowo na stronie promocji wyślij formularz zgłoszeniowy"... A link prowadzi do formularza do założenia konta. Gdzie jest formularz po założeniu konta, gdzie się wybiera nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tej samej stronie (z której składa się wniosek o konto) jest odnośnik "Wypełnij formularz" - jest on pod informacją o bonie 150 zł (tak jak na zrzucie ekranu, który zamieściłem w powyższymi wpisie i odnośnik zaznaczyłem żółtą strzałką - podgląd tutaj).

   Usuń
 21. Czy płatności z Apple Pay się wliczają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, płatność Apple Pay lub Google Pay jest zaliczana, bo to jest płatność kartą (acz podpiętą pod elektroniczny portfel).

   Usuń
 22. @Mr Złotówa
  Mam jedną prośbę o doprecyzowanie "terminu założenia konta" - tak na wszelki wypadek;) Rozumiem, że nie pokrywa się on z terminem złożenia wniosku o założenie konta? W moim przypadku, wniosek o założenie konta złożyłem 30.11, zaś umowę w obecności kuriera podpisałem 03.12. Na konto z kolei po raz pierwszy się zalogowałem 04.12.
  Rozumiem więc, że terminem założenia konta (miesiąc) jest w tym przypadku grudzień - co oznacza, że czas na wykonanie płatności (by uzyskać bon 150 zł oraz by uzyskać bonus 50 zł za polecenie) mam do końca stycznia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, jest szansa na odpowiedź?;)

   Usuń
  2. Tak, terminem otwarcia konta w tym przypadku jest grudzień. Na wykonywanie płatności (na sumę 300 zł) jest więc czas do końca stycznia.

   Usuń
 23. Przysłali już e-bon do Biedronki. Termin ważności 30.04.2022. Gdyby ktoś miał problem z korzystaniem z tego e-bonu, to najlepiej płacić na kasie samoobsługowej - po zeskanowaniu towarów trzeba wybrać zapłać i formę płatności e-bon, a następnie wpisać numer e-bonu; na dole paragonu drukuje się stan środków pozostałych do wykorzystania. Pozdrawiam wszystkich komentujących.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...