Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów PKO BP: bon 100 zł do Empik.com za wyrażenie zgód marketingowych

⭐ 650 zł od: mBanku oraz VeloBanku625 zł od BNP Paribas600 zł od Santandera800 zł za kartę Pekao

Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

15.11.2021

Promocja dla obecnych klientów PKO BP: bon 100 zł do Empik.com za wyrażenie zgód marketingowych

Wystartowała nowa promocja dla osób posiadających konto osobiste w największym banku w Polsce. 

Promocja PKO BP: Zyskaj 100 zł za zgody marketingowe
I tym razem jest to promocja skierowana głównie do tych, którzy... z promocji raczej nie korzystają, bo trzeba wyrazić zgody marketingowe (które zazwyczaj są wymagane dla osób zakładających konto w promocji).

[Aktualizacja w dn. 16.11.2021 r.: na stronie promocji pojawił się komunikat: 

"Promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród". 

Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, posiadająca konto osobiste w PKO BP (z wyłączeniem kont Inteligo), prowadzone w PLN i założone przed 1.11.2021 r., która na dzień 7.11.2021 r. nie miała wyrażonych zgód marketingowych w PKO BP.

Konkretnie chodzi o następujące zgody:

"1) zgodę na marketing elektroniczny (np. sms, e-mail, iPKO, IKO) i telefoniczny - zgoda na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego SA informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, 

2) zgodę na przetwarzanie danych - zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez PKO Bank Polski SA w celu marketingu produktów lub usług podmiotów współpracujących, 

3) zgodę na marketing elektroniczny (np. sms, e-mail, iPKO, IKO) i telefoniczny dot. podmiotów współpracujących - zgoda na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego SA informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących podmiotów współpracujących za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących." 


Nagroda
. Do wzięcia czeka karta podarunkowa o wartości 100 zł, którą będzie można wykorzystać podczas zakupów w internetowym sklepie Empik.com. Środki z tego typu bonu można wykorzystywać wielokrotnie aż do upływu jego ważności lub wcześniejszego wyczerpania salda.

Limit uczestników. Udział w promocji został jednak ograniczony wyłącznie dla pierwszych 160 uczestników, którzy zgłoszą swój udział - i to mankament tej promocji, bo wystartowała ona już 8.11.2021 r., ale dopiero dziś dostałem pierwszy sygnał o niej (za co wielkie dzięki dla Czytelnika Mariusza). Jednakże zgodnie z regulaminem promocji - o ewentualnym wcześniejszym wyczerpaniu puli bank ma poinformować na stronie promocji... i póki co takiej informacji tam nie ma. I tak samo bank zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli nagród... co zresztą już uczynił - można bowiem znaleźć komunikat:

"Ze względu na duże zainteresowanie promocją zwiększamy pulę nagród do 386"


Zasady promocji
. By wziąć udział w akcji "Zyskaj 100 zł za zgody marketingowe" i zgarnąć nagrodę o tytułowej wartości, najpóźniej do 26.11.2021 r.:

 • zgłoś swój udział na stronie promocji (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń, więc warto się spieszyć);
 • zweryfikuj i ewentualnie zaktualizuj swe dane kontaktowe w banku (dokument tożsamości, e-mail, adres korespondencyjny) oraz 
 • poprzez bankowość internetową iPKO lub w aplikacji mobilnej IKO wyraź zgody marketingowe (te trzy, które już wyżej wymieniłem) i nie odwołuj ich do dnia otrzymania nagrody.

Jak sprawdzić i zmienić zgody marketingowe w PKO BP? Po zalogowaniu do bankowości internetowej iPKO, kliknij w swoje imię i wybierz "Ustawienia", a dalej w zakładce "Dane podstawowe" przejdź do sekcji "Informacje o zgodzie marketingowej".

Nagrody mają być przekazane całkiem szybko, bo najpóźniej do 30.11.2021 r. za pomocą powiadomienia push w aplikacji mobilnej IKO lub wiadomością na maila. Każdy uczestnik promocji uzyskać może tylko jeden bon.

💡 Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w PKO BP, to na powyższą promocję się nie załapiesz. Sprawdź jednak jak zyskać 100 zł za Konto Za Zero lub 150 zł za Konto Bez Granic.

💡 Sprawdź również dzisiejszą, rewelacyjną wieść z Santander Banku: teraz do wzięcia, oprócz premii 350 zł, czeka też bon 150 zł na zakupy w Biedronce lub RTV Euro AGD - w sumie można więc zgarnąć rekordowe 500 zł za Konto Jakie Chcę.

Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Wg strony promocji (w FAQ) jest zapis, że promocja działa tylko dla tych osób,które nie miały zgody na WSZYSTKIE z wymienionych zgód - wiec jak ktoś miał np jedna zgodę to już się nie łapie :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dobrze że ja zawsze cofam zgody jak już nie są potrzebne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji dobrze ale w innych nie bo cię nie zaproszą jak nie masz zgód.

   Usuń
 3. U babci właśnie zmienione. Nadzieja że udało się załapać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak w apce mogę sprawdzić te zgody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba kliknąć w inicjały, wybrać "Moje dane" i tam na końcu jest sekcja "Zgody marketingowe".

   Usuń
 5. Nagroda aż 100 zł ! Co za hojność ! A oprocentowanie depozytów i kont ile ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 0.01, ale żadne zaskoczenie. PKO BP nigdy nie mial dobrych lokat i kont oszczędnościowych. Z tego co mi się kojarzy to nawet kiedyś konto oszczędnościowe było płatne jakieś grosze. W ogóle to jest bank, który niewiele oferuje klientom, a raczej pp prostu bazuje na ogromnej bazie "staruch klientów" i "tradycji".

   Usuń
 6. Promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród.

  Taki komunikat na stronie promocji :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szybko poszło. Ale pula śmieszna jak na taki duży bank.

   Usuń
 7. Mr. Złotówa

  Mam w PKO BP od końca lipca tego roku, konto za zero i kartę debetową, ale chcę odejść z tego Banku i złożyć wypowiedzenie jeszcze w tym miesiącu.  
  Jak to zrobić skutecznie by nie bylo problemów i bym nie musiała ponieść oplat za konto? czy muszę w grudniu (czyli 30 dniowym okresie wypowiedzenia) wykonać tych 5 transakcji kartą by nie ponosić za nią oplaty? czy też wystarczy wykonać tych 5 obowiązkowych transakcji blikiem, a kartę debetową  zdać ptzy skladaniu wypowiedzenia w placówce banku?

  Krótko bylam w PKO, ale mam z tym bankiem przykre doświadczenia,  dlatego chcę bardzo dobrze przygotować się do pożegnania z nimi, tak, by nie bylo żadnych niespodzianek.

  Doradź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robisz 5 płatności i zamykasz kartę od ręki. A konto wypowiadasz z okresem wypowiedzenia 30 dni. Ale to już na spokojnie sobie leci bo samo KZZ bez karty jest darmowe.

   Usuń
 8. Czy dostał już ktoś z Was kod? Ja niestety żadnego kodu nie dostałam.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit! 650 zł w bonusach za eKonto osobiste w mBanku + 7% dla oszczędności

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do...