Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów PKO BP: bon 100 zł do Empik.com za wyrażenie zgód marketingowych

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

15.11.2021

Promocja dla obecnych klientów PKO BP: bon 100 zł do Empik.com za wyrażenie zgód marketingowych

Wystartowała nowa promocja dla osób posiadających konto osobiste w największym banku w Polsce. 

Promocja PKO BP: Zyskaj 100 zł za zgody marketingowe
I tym razem jest to promocja skierowana głównie do tych, którzy... z promocji raczej nie korzystają, bo trzeba wyrazić zgody marketingowe (które zazwyczaj są wymagane dla osób zakładających konto w promocji).

[Aktualizacja w dn. 16.11.2021 r.: na stronie promocji pojawił się komunikat: 

"Promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród". 

Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, posiadająca konto osobiste w PKO BP (z wyłączeniem kont Inteligo), prowadzone w PLN i założone przed 1.11.2021 r., która na dzień 7.11.2021 r. nie miała wyrażonych zgód marketingowych w PKO BP.

Konkretnie chodzi o następujące zgody:

"1) zgodę na marketing elektroniczny (np. sms, e-mail, iPKO, IKO) i telefoniczny - zgoda na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego SA informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, 

2) zgodę na przetwarzanie danych - zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez PKO Bank Polski SA w celu marketingu produktów lub usług podmiotów współpracujących, 

3) zgodę na marketing elektroniczny (np. sms, e-mail, iPKO, IKO) i telefoniczny dot. podmiotów współpracujących - zgoda na otrzymywanie od PKO Banku Polskiego SA informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących podmiotów współpracujących za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących." 


Nagroda
. Do wzięcia czeka karta podarunkowa o wartości 100 zł, którą będzie można wykorzystać podczas zakupów w internetowym sklepie Empik.com. Środki z tego typu bonu można wykorzystywać wielokrotnie aż do upływu jego ważności lub wcześniejszego wyczerpania salda.

Limit uczestników. Udział w promocji został jednak ograniczony wyłącznie dla pierwszych 160 uczestników, którzy zgłoszą swój udział - i to mankament tej promocji, bo wystartowała ona już 8.11.2021 r., ale dopiero dziś dostałem pierwszy sygnał o niej (za co wielkie dzięki dla Czytelnika Mariusza). Jednakże zgodnie z regulaminem promocji - o ewentualnym wcześniejszym wyczerpaniu puli bank ma poinformować na stronie promocji... i póki co takiej informacji tam nie ma. I tak samo bank zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli nagród... co zresztą już uczynił - można bowiem znaleźć komunikat:

"Ze względu na duże zainteresowanie promocją zwiększamy pulę nagród do 386"


Zasady promocji
. By wziąć udział w akcji "Zyskaj 100 zł za zgody marketingowe" i zgarnąć nagrodę o tytułowej wartości, najpóźniej do 26.11.2021 r.:

 • zgłoś swój udział na stronie promocji (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń, więc warto się spieszyć);
 • zweryfikuj i ewentualnie zaktualizuj swe dane kontaktowe w banku (dokument tożsamości, e-mail, adres korespondencyjny) oraz 
 • poprzez bankowość internetową iPKO lub w aplikacji mobilnej IKO wyraź zgody marketingowe (te trzy, które już wyżej wymieniłem) i nie odwołuj ich do dnia otrzymania nagrody.

Jak sprawdzić i zmienić zgody marketingowe w PKO BP? Po zalogowaniu do bankowości internetowej iPKO, kliknij w swoje imię i wybierz "Ustawienia", a dalej w zakładce "Dane podstawowe" przejdź do sekcji "Informacje o zgodzie marketingowej".

Nagrody mają być przekazane całkiem szybko, bo najpóźniej do 30.11.2021 r. za pomocą powiadomienia push w aplikacji mobilnej IKO lub wiadomością na maila. Każdy uczestnik promocji uzyskać może tylko jeden bon.

💡 Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w PKO BP, to na powyższą promocję się nie załapiesz. Sprawdź jednak jak zyskać 100 zł za Konto Za Zero lub 150 zł za Konto Bez Granic.

💡 Sprawdź również dzisiejszą, rewelacyjną wieść z Santander Banku: teraz do wzięcia, oprócz premii 350 zł, czeka też bon 150 zł na zakupy w Biedronce lub RTV Euro AGD - w sumie można więc zgarnąć rekordowe 500 zł za Konto Jakie Chcę.

Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Wg strony promocji (w FAQ) jest zapis, że promocja działa tylko dla tych osób,które nie miały zgody na WSZYSTKIE z wymienionych zgód - wiec jak ktoś miał np jedna zgodę to już się nie łapie :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dobrze że ja zawsze cofam zgody jak już nie są potrzebne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji dobrze ale w innych nie bo cię nie zaproszą jak nie masz zgód.

   Usuń
 3. U babci właśnie zmienione. Nadzieja że udało się załapać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak w apce mogę sprawdzić te zgody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba kliknąć w inicjały, wybrać "Moje dane" i tam na końcu jest sekcja "Zgody marketingowe".

   Usuń
 5. Nagroda aż 100 zł ! Co za hojność ! A oprocentowanie depozytów i kont ile ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 0.01, ale żadne zaskoczenie. PKO BP nigdy nie mial dobrych lokat i kont oszczędnościowych. Z tego co mi się kojarzy to nawet kiedyś konto oszczędnościowe było płatne jakieś grosze. W ogóle to jest bank, który niewiele oferuje klientom, a raczej pp prostu bazuje na ogromnej bazie "staruch klientów" i "tradycji".

   Usuń
 6. Promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród.

  Taki komunikat na stronie promocji :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szybko poszło. Ale pula śmieszna jak na taki duży bank.

   Usuń
 7. Mr. Złotówa

  Mam w PKO BP od końca lipca tego roku, konto za zero i kartę debetową, ale chcę odejść z tego Banku i złożyć wypowiedzenie jeszcze w tym miesiącu.  
  Jak to zrobić skutecznie by nie bylo problemów i bym nie musiała ponieść oplat za konto? czy muszę w grudniu (czyli 30 dniowym okresie wypowiedzenia) wykonać tych 5 transakcji kartą by nie ponosić za nią oplaty? czy też wystarczy wykonać tych 5 obowiązkowych transakcji blikiem, a kartę debetową  zdać ptzy skladaniu wypowiedzenia w placówce banku?

  Krótko bylam w PKO, ale mam z tym bankiem przykre doświadczenia,  dlatego chcę bardzo dobrze przygotować się do pożegnania z nimi, tak, by nie bylo żadnych niespodzianek.

  Doradź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robisz 5 płatności i zamykasz kartę od ręki. A konto wypowiadasz z okresem wypowiedzenia 30 dni. Ale to już na spokojnie sobie leci bo samo KZZ bez karty jest darmowe.

   Usuń
 8. Czy dostał już ktoś z Was kod? Ja niestety żadnego kodu nie dostałam.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...