Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj nawet 500 zł za eKonto osobiste w mBanku (+ 1,8% dla oszczędności)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

26.11.2021

Zyskaj nawet 500 zł za eKonto osobiste w mBanku (+ 1,8% dla oszczędności)

To promocja, w której wartość nagród zrównuje się z dotychczas rekordową sumą, jaką można było zgarnąć za konto osobiste w mBanku.

Zyskaj nawet 500 zł za eKonto osobiste w mBanku (+ 1,8% dla oszczędności)
A uzyskać można gwarantowane nagrody o łącznej wartości 500 zł - w skład tego pakietu wchodzą premie pieniężne (do 300 zł) oraz bon do Allegro o wartości 200 zł. Do tego jest też jeszcze zachęta dla oszczędzających.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

W praktyce jest to kumulacja promocji, bo do dotąd dostępnej akcji, w której do jest 300 zł premii i 1,8% na rachunku oszczędnościowym, teraz doszła promocja z bonem Allegro. Promocje łączą się ze sobą.

Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2018 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). 

Z udziału w promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Na szczęście posiadanie innych produktów w tym banku (np. kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) nie wyklucza możliwości wzięcia udziału w niniejszych promocjach konta osobistego.

Nagrody. Na uczestnika promocji czekają następujące nagrody gwarantowane:

 • 5 premii pieniężnych na sumę 300 zł (z czego 1 bonus w wysokości 100 zł oraz 2 bonusy po 50 zł przewidziane są za spełnienie prostych warunków aktywności; jeden bonus 50 zł zależy od sposobu założenia konta, a jeszcze inny bonus 50 zł można otrzymać za otwarcie konta dla dziecka poniżej 13 lat). 
 • bon o wartości 200 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro i dodatkowo miesiąc korzystania z Allegro Smart za 0 zł oraz
 • (dla zainteresowanych) 1,8% w skali roku na rachunku oszczędnościowym Moje Cele (gwarantowane na 3 miesiące dla kwoty do 10 tys. zł).

Limit wniosków objętych promocją. Liczba bonów Allegro, jakie mBank ma do rozdania jest ograniczona do 2000 sztuk - na stronie promocji można znaleźć licznik pokazujący ile nagród jeszcze zostało. Gdy ta pula się wyczerpie, ma się tam pojawić komunikat o zakończeniu promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć premię 100 zł oraz bon 200 zł do Allegro na start: 
 • złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, zaakceptuj oświadczenia w części 'Moje oświadczenia' oraz wyraź zgodę na przystąpienie do programu "mOkazje" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ten program) i zawrzyj umowę z bankiem; 
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł (może być to np. przelew z własnego konta w innym banku) oraz
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (mogą, ale nie muszą być to płatności na Allegro).

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć: 
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy): 
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł (tak samo może być to przelew ze swojego konta w innym banku) oraz 
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo: W przypadku umowy o konto zawartej w listopadzie: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta (czas ten liczy się od momentu, gdy bank poinformuje Cię o otwarciu konta) zapewnij wpływ 1000 zł 
- do końca grudnia wykonaj 8 płatności 
- w styczniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w lutym wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów pieniężnych wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu bonus 100 zł dostaniesz do końca stycznia, a bonusy po 50 zł będą wpływać w lutym i marcu). 

Z kolei bon 200 zł do Allegro otrzymasz do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Znajdziesz go w bankowości internetowej w zakładce z mOkazjami (Finanse => mOkazje). mOkazja będzie dostępna jedynie do 30.04.2022 r. (to czas, w którym możliwy będzie odbiór bonu). Bon ma mieć ważność do 31.12.2022 r.

Powyżej mowa o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje) oraz o bonie 200 zł Allegro, co w sumie da już nagrody o łącznej wartości 400 zł. Jednak do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 50 za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód 


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz poprzez e-dowód oraz w ciągu miesiąca od otwarcia konta lub w miesiącu kolejnym wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (ten warunek w praktyce pokrywa się z warunkiem uzyskania pierwszej z wymienionych premii 100 zł za wpływ i 8 płatności). 

W tej kumulacji promocji (z nagrodami o łącznej wartości 500 zł) odpada możliwość założenia konta "na selfie" (co jest możliwe w samej promocji z premią do 300 zł). Wniosek o konto trzeba bowiem złożyć na stronie promocji.

Bonus 50 zł za otwarcie eKonta Junior (dla dzieci poniżej 13 lat)


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 50 zł za otwarcie konta osobistego dla swego nieletniego dziecka (poniżej 13 lat). eKonto Junior można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego. Wypłata bonusów za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód (50 zł) oraz za otwarcie eKonta Junior (50 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji


▶️ mOkazje to darmowy program rabatowy, z którego korzystać mogą klienci mBanku. Dzięki nim można uzyskiwać rabaty lub zwroty. W zakładce w bankowości internetowej dedykowanej mOkazjom będzie można odebrać bon Allegro, będący nagrodą w promocji.

Oświadczenie o przystąpieniu do programu mOkazje należy złożyć we wniosku o eKonto osobiste w części poświęconej oświadczeniom właśnie (ma to miejsce pod koniec - po wypełnieniu 88% wniosku). Tam należy albo zaakceptować wszystkie zgody, albo rozwinąć je (jak na poniższej grafice)...
Oświadczenia we wniosku o eKonto osobiste

...i po rozwinięciu docelowo wyrazić zgodę na jedno z ostatnich oświadczeń - dot. mOkazji (jak na grafice niżej):
 
Oświadczenie o przystąpieniu do programu mOkazje we wniosku o eKonto osobiste w mBanku

Zgody marketingowe są dobrowolne.

▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł; 

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro). 

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania. 

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 300 zł premii oraz 200 zł do Allegro).

eKonto osobiste - prześwietlenie konta z oferty mBanku 


Główne cechy konta osobistego dostępnego w mBanku to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie;
  tu warto zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów; 
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

Do uzyskania wszystkich nagród (a więc premii oraz bonu do Allegro) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. Konto można założyć poprzez wspomniany e-dowód (co daje dodatkowy bonus 50 zł) lub za pośrednictwem kuriera. O tych dwóch metodach otwarcia konta mowa na stronie promocji, ale we wniosku jest też opcja wyboru doradcy mobilnego lub placówki mBanku.

W przypadku zawierania umowy o konto z mobilnym doradcą lub w placówce mBanku - by mieć pewność udziału w promocji (bo udział w niej biorą tylko wnioski składane na stronie promocji) - warto zwrócić uwagę, aby umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku (to ten wspomniany numer składający się z liter RAC i 9 cyfr).

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć premię do 300 zł oraz bon Allegro o wartości 200 zł. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać 1,8% dla oszczędności.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 1,8% do 10 tys. zł od mBanku


Kto chce (bo to już opcja dobrowolna i korzystanie z rachunku oszczędnościowego nie jest wymagane na potrzeby promocji z premią do 300 zł i bonem 200 zł do Allegro) może też skorzystać z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie. 

Szczegóły oferty to: 
 • oprocentowanie: 1,8% w skali roku
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 10 000 zł;
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania przez trzy kolejne pełne miesiące (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania w październiku, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w listopadzie, grudniu i styczniu)".


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" odhacz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste (jak na poniższej grafice). 
Jak włączyć moje cele podczas składania wniosku o konto w mBanku Moje cele.

Co to jest? To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. 

Aby uzyskać stawkę 1,8% w skali roku, spełnij poniższy warunek: 
"Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym 
(np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia października miałeś na nich 300zł, aby mieć promocyjne oprocentowanie na koniec listopada, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia października. Czyli: 
stan aktywów na Moich celach na 31.10 = 300zł 
Gdy stan aktywów na Moich celach na 30.11 = 400zł -> Naliczy się promocyjne oprocentowanie 
Gdy stan aktywów na celach na 30.11 = 399zł -> NIE naliczy się promocyjne oprocentowanie)" 

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

Przydatne dokumenty:

57 komentarzy:

 1. Ciągle 1.01.2018.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A propo jak się dowiedzieć kiedy zamknąłem konto? Coś mi świta że mogłem zamykać przez internet i dlatego nie mogę znaleźć wypowiedzenia z datą.

   Usuń
  2. Fakt strasznie długi termin.. nie zapisałam sobie, ale chyba pod koniec 2019 zamykałam, więc zanim się złapię, to jeszcze pewnie z 2 lata :d

   Usuń
  3. Sprawdź sobie maila. mBank po zamknięciu konta przysyła informację o dokładniej dacie zamknięcia.

   Usuń
 2. Czy we wniosku trzeba załączać skan dowodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba. mBank nie wymaga ani skanu, ani kserokopii dowodu osobistego.

   Usuń
 3. Czy konto można polecać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można. We wniosku nie ma pola na wpisanie kodu polecenia.

   Usuń
 4. Czy konto można zamknąć zdalnie? Pytam profilaktycznie bo do najbliższej placówki mam niestety 45 km.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mr. Złotowa w instrukcji zakładania konta odpisujesz by w części moje oświadczenia zaznaczyć chęć przystąpienia do m okazję wczoraj zakładając konto dokładnie prześledził em cały wniosek oczywiście korzystając z twojego linku z bloga i nie zauważyłem pola odnośnie m okazji może dodał byś zrzut w którym miejscu on jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest w oświadczeniach na końcu wniosku po wyborze metody podpisania umowy.

   Usuń
  2. Powyższy wpis (w części z podtytułem "Przydatne wskazówki dla uczestników promocji") właśnie uzupełniłem o informację gdzie we wniosku można złożyć oświadczenie o przystąpieniu do mOkazji.

   Jeśli wniosek został przez Ciebie wysłany, to najpewniej zostały wyrażone wszystkie zgody jednym kliknięciem. Jeśli tamto okienko nie byłoby odhaczone, to dalej nie dałoby się przejść. A bez rozwinięcia, akceptując wszystkie oświadczenia, domyślnie akceptuje się również mOkazje.

   Usuń
 6. Tyle dni już promocja a licznik pokazuje 1986 dostępnych wniosków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W końcu zmienili. "Do wyczerpania puli pozostało tylko 1498".

   Usuń
 7. Czy przelew blik na inne konto( numer telefonu) wlicza się do transakcji tych 8?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczą się płatności (z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu).

   Usuń
 8. Czy zgody marketingowe są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy przelew może być z konta mBank od innego użytkownika i czy mogę przelać od razu te pieniążki na to samo konta czy muszę na inne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji można znaleźć następującą definicję: "Wpływ – jednorazowy wpływ min. 1000 zł na eKonto osobiste, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Do wpływów zaliczamy również wpłatę we wpłatomacie i wpłatę w oddziale banku.".

   Wykluczone są zatem tylko przelewy z własnych (innych) rachunków w mBanku (np. z własnego konta oszczędnościowego) oraz wpłaty gotówkowe. Przelew z rachunku innej osoby (nawet z mBanku) może więc być.

   Usuń
 10. Rachunek Moje cele założyłem 6.12. Czy oprocentowanie 1,8 % liczy się już teraz czy dopiero od stycznia ? Jeśli od stycznia to czy mogę wycofać wpłacone środki ?

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja mam konto w Nest banku(wcześniej Smart) od 2015 i teraz sprawdziłem oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 2.30% .Bez żadnej akcji z mojej strony.Można doceniać starego klienta ? MOŻNA ! .Ktoś ma też tak ? .To nie SPAM ale wkleję do paru postów .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na koncie którego nie da się założyć od ponad 5 lat.

   PS. Skończ z tym spamem wszędzie.

   Usuń
  2. Też tak mam.Wszystko poszło do Nest bank.

   Usuń
 12. Czy promocja jest dalej aktualna? Pytam ponieważ zakładając konto bezpośrednio ze strony baku warunki są trochę inne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest aktualna. Linkuję do strony promocji - tam jest informacja o dostępnej jeszcze puli.

   To że banki najczęściej nie promują tego typu promocji na swych głównych stronach to ani nic nowego, ani zaskakującego. Powszechna polityka. Powody są dwa: 1) na stronę banku wchodzą głównie obecni klienci (więc po co "cieszyć" ich oko promocją dla nowych); 2) jeśli już ktoś wchodzi na stronę banku, a nie jest klientem banku, to najpewniej już został do tego w jakiś sposób zachęcony (np. reklamą), więc bank nie chce płacić podwójnie (tzn. i za reklamę, i nagrodą dla klienta).

   Usuń
 13. Czy można nie aktywować karty, żeby uniknąć opłaty za nią? Wtedy wszystkie transakcje blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważne żeby ją zamówić i podpisać umowę. Jak ci przyślą to w bankowości wejdź w karty i ją zamknij.

   Usuń
 14. Promocja jest jeszcze dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Na stronie masz informację: Oferta ograniczona.
   Do wyczerpania puli pozostało tylko 809.

   Usuń
  2. Jest. Dziś złożyłem wniosek i byłem podpisać umowę.

   Doradca próbował złożyć nowy wniosek więc uważajcie i pilnujcie żeby podpisać umowę do właściwego wniosku!

   Usuń
 15. W jaki sposób zawrzeć umowę z bankiem aby zyskać wszystkie premie skoro selfie odpada? Przez kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto nie jest otwarte na e-dowód, to jeden bonus 50 zł odpada. Do zdobycia pozostanie nadal 450 zł (250 zł premii i bon 200 zł do Allegro). Umowa może być wtedy za pośrednictwem kuriera.

   Usuń
 16. Jaka karta jest wydawana do konta - Visa czy MC? A może jest wybór?

  OdpowiedzUsuń
 17. A jesli ktos ma w tym banku kredyt bez konta to czy otwierajac konto dostanie premie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczyć może tylko posiadanie konta osobistego i/lub rachunku oszczędnościowego. Inne produkty ewentualnie posiadane w mBanku nie są przeszkodą do wzięcia udziału w promocji :)

   Usuń
 18. Czy ktoś otrzymał już bon do Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie możemy to sprawdzić? Profil - mOkazje?
   u mnie brak

   Usuń
  2. Tak, dokładnie tam. U mnie dziś pojawił się bon lecz gdy klikam pobierz kod zostaje przekierowany na stronę gdzie zamiast kodu widzę „WYSTĄPIŁ BŁĄD, SPRÓBUJ PONOWNIE PÓŹNIEJ...”

   Usuń
  3. Mam dokładnie taka samą sytuację... cały czas błąd

   Usuń
 19. Czy ktoś dostał w końcu ten bon na 200zł? Mija drugi pełny miesiąc, a bonu jak nie było tak nie ma...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem. Pisz reklamację.

   Usuń
  2. Hej mam bon, aktywowalem w allegro, tylko można go wykorzystać przy jednych zakupach😔

   Usuń
  3. Skąd taka informacja? Na stronie Allegro jest że co nie wydasz to zostaje.

   Usuń
  4. Jak wejdzie się w ten link jest napisane jedna płatność dostawa nie wchodzi w koszt oraz kwota nie wykorzystana przepada...

   Usuń
  5. Nic nie przepada. Regulamin Kart Podarunkowych Allegro, cz. III. pkt 3:

   "W przypadku gdy kwota wykorzystana przy Transakcji jest niższa niż wartość użytej Karty Podarunkowej, Użytkownik otrzyma nową Kartę, która zostanie przypisana do jego Konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnej Karty Podarunkowej. Termin ważności i warunki wykorzystania nowej Karty Podarunkowej będą takie same jak pierwotnej Karty Podarunkowej. Jedynie w przypadku, gdy w momencie skorzystania z Karty do końca terminu ważności tej Karty Podarunkowej jest mniej niż 14 dni, to nowa Karta podarunkowa będzie miała 14-dniowy termin ważności.".

   Usuń
  6. Czy ktoś sprawdzał jak faktycznie działa ten kod? Można go wykorzystać do jednej płatności czy do kilku?

   Usuń
  7. @Mr Złotówa Czy posiadasz może sprawdzone info jak wygląda sprawa możliwości wykorzystania kodu Allegro, tzn. czy wyłącznie przy jednej płatności czy też można go użyć w kilku transakcjach?

   Usuń
 20. Hej,

  a czy ktoś otrzymał premię pieniężną? Pomimo spełnienia warunków u mnie nic nie ma. Napisałam reklamację i czekam 30 dni na rozpatrzenie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam otrzymałem 100 zł oraz bonus do allegro na 200 zł... Czekam na ostanie 100 zł ( 2x50 zł) pozdrawiam

   Usuń
 21. Czy dostał ktoś ten bon na allegro w mokazjach?
  Nigdzie nie widzę, a i nie ma formularza kontaktowego z mbankiem.. ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałem to samo i złożyłem reklamację przez czat. Jest on dostępny po zalogowaniu się do swojego konta.

   Usuń
  2. Czat jest już dostępny? Bo w poniedziałek była informacja że wszystkich pracowników przekierowali na infolinię.

   Usuń
 22. Zakładałem konto w ramach promocji w styczniu. Nie widzę jednak w mOkazjach Bonu do Allegro. Wiem, że jeszcze kilka dni na przyznanie go pozostało, ale czy może ktoś już go otrzymał (z tych, którzy też zakładali konto w styczniu)?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...