Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 300 zł premii za mKonto Intensive

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.11.2021

Do 300 zł premii za mKonto Intensive

Wystartowała nowa promocja konta z oferty mBanku.

Premia 300 zł za mKonto Intensive
W tej edycji bank skrócił okres spełniania warunków uzyskania premii, więc całą pulę można zgarnąć szybciej. 

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Zyskaj do 300 zł za mKonto Intensive w mBanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2018 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku).

Z udziału w promocji wykluczeni są także współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Jednak inne  produkty w tym banku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Promocja "mKonto Intensive plus premia- edycja III"


Nagrody. Do wzięcia czeka łącznie nawet 5 bonusów - jeden w wysokości 100 zł oraz cztery po 50 zł każdy. W sumie można zatem zgarnąć tytułowe 300 zł. To premie pieniężne, które będą wpływać na Twe konto w mBanku, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "mKonto Intensive plus premia- edycja III":
 • do 31.01.2022 r. złóż wniosek o mKonto Intensive wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus: 100 zł.

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w listopadzie: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł 
- do końca grudnia wykonaj 8 płatności 
- w styczniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w lutym wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł.

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. Na bazie powyższego przykładu bonusy będziesz otrzymywać w styczniu (100 zł) oraz w lutym i marcu (po 50 zł - odpowiednio za spełnienie warunków w styczniu i lutym).

Powyżej mowa o trzech premiach za aktywność (wpływy i transakcje), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 50 za otwarcie mKonta Intensive przez e-dowód/ na selfie


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz poprzez e-dowód lub na selfie oraz w ciągu miesiąca od otwarcia konta lub w miesiącu kolejnym wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (ten warunek w praktyce pokrywa się z warunkiem uzyskania pierwszej z wymienionych premii 100 zł za wpływ i 8 płatności).

Bonus 50 zł za otwarcie eKonta Junior (dla dzieci poniżej 13 lat)


Osoby, które dla siebie założą mKonto Intensive w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 50 zł za otwarcie konta osobistego dla swego nieletniego dziecka (poniżej 13 lat). eKonto Junior można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive.

Wypłata bonusów za otwarcie mKonta Intensive na selfie/przez e-dowód (50 zł) oraz za otwarcie eKonta Junior (50 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia mKonta Intensive w promocji.

O czym warto pamiętać, spełniając warunki promocji?


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 300 zł). Z promocji wyklucza też zmiana mKonta Intensive na konto innego typu.

mKonto Intensive czy eKonto osobiste? Co wybrać?


Osoby, które regularnie śledzą bloga Bankobranie, być może kojarzą alternatywną promocję mBanku, w której do wzięcia czeka premia 300 zł za eKonto osobiste + 1,8% dla oszczędności (do 10 tys. zł na 3 miesiące). Rodzić się więc może pytanie po co są dwie promocje i dwa różne konta? Odpowiadam.

mKonto Intensive należy do kategorii kont prestiżowych, które dają więcej możliwości/korzyści, ale jednocześnie od posiadacza wymagają nieco większej (teoretycznie) aktywności, by utrzymać je za 0 zł. W przypadku mBanku i mKonta Intensive jednak aż tak trudno nie jest... i może się okazać, że ciężej jest utrzymać eKonto osobiste (należące do kont standardowych) z wydawaną do niego kartą za 0 zł. Co jednak będzie lepsze dla Ciebie? W znalezieniu odpowiedzi pomoże Ci poniższe porównanie:

 

eKonto osobiste

mKonto Intensive

Warunki zwolnienia z opłaty miesięcznej za prowadzenie konta

Brak opłaty

Zapewnienie wpływów na sumę min. 7000 zł miesięcznie (mogą być to przelewy z własnego konta w innym banku)

Warunki zwolnienia z opłaty miesięcznej za kartę wydawaną do konta

Wykonanie płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 350 zł w miesiącu kalendarzowym

Brak opłaty

Bonusy za otwarcie konta

Premia do 300 zł + 1,8% dla oszczędności (do 10 tys. zł na 3 mies.)

Premia do 300 zł

Bonusy za skorzystanie z karty kredytowej mBanku (promocja zakończona)

21 300 punktów w programie Bezcenne Chwile (co przekłada się na nagrody o wartości min. 300 zł)

35 900 punktów w programie Bezcenne Chwile (co przekłada się na nagrody o wartości min. 500 zł)

 W przypadku eKonta osobistego, by nie płacić za kartę wydawaną do konta, trzeba przygotować się na wykonywanie płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie. Posiadacze mKonta Intensive takiego wymogu nie mają, ale żeby nie płacić za prowadzenie konta, w każdym miesiącu kalendarzowym muszą zapewnić wpływy na sumę min. 7 000 zł. Warunek ten można spełnić całkiem prosto, nawet jeśli ktoś nie dysponuje taką sumą - można bowiem przelewać mniejszą kwotę (tam i z powrotem) - ważne bowiem jest to, by łącznie w miesiącu w historii konta zebrały się wpływy na wspomnianą sumę. I już - konto będzie za 0 zł. 

Różnicę można też zauważyć w ostatnim wierszu powyższej tabeli. Kto posiada mKonto Intensive, ten może bowiem wyrobić kartę kredytową World Mastercard Intensive i z nią zdobyć nagrody o wartości 500 zł (a z tej karty kredytowej skorzystać mogą tylko i wyłącznie posiadacze mKonta Intensive, więc jest to powiązane). Użytkownicy eKonta Intensive mogą skorzystać tylko z karty World Mastercard, a ta otwiera drogę do zdobycia mniejszej liczby punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, a więc nagród o wartości 300 zł.

Sprawdź opis promocji: Nawet 35 900 punktów w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową w mBanku.


mKonto Intensive - prześwietlenie oferty mBanku


Główne cechy konta osobistego zakładanego w mBanku na potrzeby niniejszej promocji to: 

 • 0/49,50 zł - opłata miesięczna jest więc ponadprzeciętnie wysoka (względem kont standardowych), ale tak to już bywa w przypadku kont prestiżowych. Opłata nie będzie pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków
  • suma wpływów wyniesie min. 7 000 zł (mogą to być przelewy z Twego konta w innym banku; liczy się wpływ, więc nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas; nie trzeba takiej kwoty przelewać jednorazowo - można obracać mniejszymi środkami, bo ważna jest tylko suma wpływów z całego miesiąca) lub 
  • jeśli średnie saldo Twych aktywów w mBanku wyniesie min. 100 000 zł (wyłączone są jednak produkty private banking); 
 • 0 zł za kartę Mastercard Intensive - ta karta jest darmowa bez warunków (we wniosku można wybrać inne karty, ale są one albo płatne, albo tylko czasowo zwolnione z opłaty); 
 • 3 pierwsze (w danym miesiącu kalendarzowym) przelewy natychmiastowe są darmowe;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.


Alternatywnymi sposobami otwarcia konta w mBanku (poza wspomnianą wyżej metodą "na selfie" lub eDowód, jako jedyną zapewniającą bonus 50 zł), które możesz wybrać we wniosku o konto na stronie promocji, jest zawarcie umowy za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku. W tym drugim przypadku warto dopilnować tego, by pracownik banku nie składał kolejnego wniosku, ale wydrukował do podpisu dokumenty dla wniosku już złożonego. Jak tego najprościej dopilnować? Po wysłaniu wniosku otrzymasz maila z numerem wniosku - spisz go sobie i podaj pracownikowi placówki, do której wybierzesz się podpisać umowę.

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 300 zł. 

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Nie widzę opcji otwarcia konta metoda na selfie - dostępna jest tylko przez eDo app lub klasycznie?

  OdpowiedzUsuń
 2. "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2018 r. nie miała konta ..." - chyba trzeba czekać, aż Commerzbank będzie ich znowu sprzedawać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego akurat tskie nry rachunkow? Mialam taki kiedys..

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma możliwości otwarcia konta na selfi bank coś przelicytowal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mozna to zrobic jedynie w aplikacji mobilnej

   Usuń
 5. Depozyty oprocentowane na 0.01

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak w większości największy banków (póki co). Jedynie 1,8% na wspomnianym rachunku oszczędnościowym Moje Cele jest godną uwagi propozycją.

   Usuń
 6. Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2018 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140.... ponawiam pytanie o co chodzi z tymi numerami??? Ja zamknęłam konto w marcu 2017 więc teoretycznie mogłabym skorzystać z promocji ale.... Niestety mam rachunek z ww numerami więc o co chodzi?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A więc właśnie możesz wziąć udział w promocji! :) Wykluczenie dotyczy posiadaczy kont z tymi numerami rozliczeniowymi, którzy nadal je mieli od 1.01.2018 r. Jeśli przed tą datą takie konto/konta zostały zamknięte, to droga do uczestnictwa w promocji jest teraz otwarta :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...