Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj nawet 450 zł w promocji "Sportowo z kontem" w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

3.11.2021

Zyskaj nawet 450 zł w promocji "Sportowo z kontem" w BNP Paribas

Wystartowała nowa okazja do bankobrania dla osób otwierających konto osobiste w BNP Paribas.

Promocja "Sportowo z kontem" w BNP Paribas
Uczestnik promocji ma do wyboru jedną z nagród gwarantowanych: 350 zł premii pieniężnej lub 450 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Decathlon.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Sportowo z kontem": zyskaj do 450 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Sportowo z kontem" do wyboru jest jedna z nagród:
 • nagrody pieniężne o wartości 50 zł i 2 razy po 150 zł (a więc łącznie 350 zł) lub
 • kody do Decathlon o wartości 100, 200 i 150 zł (co w sumie da 450 zł).

Kody mają mieć ważność do 1.10.2023 r. i będzie można je wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym Decathlonu.

Limit rejestracji. Jak to w promocjach konta w BNP Paribas bywa, tak i w tej edycji udział wziąć może maksymalnie 3000 osób. W przypadku wyczerpania puli rejestracji (bo to właśnie kolejność rejestracji decyduje o udziale), na stronie promocji pojawi się komunikat o jej zakończeniu, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Sportowo z kontem"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony) - już na tym etapie konieczne jest podjęcie decyzji którą nagrodę wybierasz: nagrody pieniężne (do 350 zł) czy kody do Decathlon (o łącznej wartości 450 zł);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 30.11.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 14.12.2021 r.);
 • do 31.12.2021 r. wykonaj:
  • min. 1 płatność Blikiem (na dowolną kwotę) oraz 
  • co najmniej 1 przelew za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas.

I już za to przysługiwać Ci będzie pierwsza nagroda - w zależności od tego którą wybierzesz podczas rejestracji: bonus 50 zł lub kod 100 zł do Decathlonu. 

By uzyskać drugą nagrodę (150 zł premii lub 200 zł do Decathlonu - oczywiście również w zależności od tego, co wybierzesz, przystępując do promocji), w styczniu 2022 r.:
 • wykonaj min. 2 płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay (na dowolne kwoty) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (ten warunek też można zrealizować łatwo - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku). 

Do wzięcia pozostanie jeszcze trzecia nagroda - o wartości 150 zł (w postaci premii lub kodu do Decathlonu). W celu jej uzyskania, w lutym 2022 r.:
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 500 zł oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (tak jak wyżej może być to przelew z własnego konta w innym banku).

I to już wszystko. Pamiętaj jedynie, że do zdobycia kolejnych nagród uprawnia uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej. A więc przykładowo: by zdobyć drugą nagrodę za spełnienie warunków w styczniu, uprzednio (w grudniu) należy zrealizować wytyczne otrzymania nagrody pierwszej.

Kiedy otrzymasz premie za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu sportowozkontem@bnpparibasplus.pl):
 • do 18.01. r. o przyznaniu premii 50 zł lub kodu 100 zł do Decathlonu (za spełnienie warunków w grudniu; 
 • do 22.02. o przyznaniu premii 150 zł lub kodu 200 zł do Decathlonu (za spełnienie warunków w styczniu) oraz
 • do 22.03.2022 r. o przyznaniu premii 150 zł lub kodu 150 zł do Decathlonu (za spełnienie warunków w lutym).

Kto jako nagrodę wybierze premie pieniężne, ten na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie musiał zareagować - do 26.01.2022 r. będzie należało zalogować się na stronie promocji (dane do logowania organizator prześle w mailu powiadamiającym o nagrodzie) i tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. 

Premie mają być wypłacane do 31.01. (50 zł), do 28.02. (150 zł) oraz do 31.03.2021 r. (150 zł).

Osoby, które jako nagrodę dla siebie wybiorą kody do Decathlonu, danych uzupełniać już nie muszą. Nagrody organizator prześle SMSem do 31.01. (kod o wartości 100 zł), do 28.02. (kod o wartości 200 zł) oraz do 31.03.2022 r. (kolejny kod, tym razem o wartości 150 zł).

Do momentu otrzymania każdej z nagród (bez względu czy będą to premie pieniężne, czy kody do Decathlonu) posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Sportowo z kontem"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatność Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Przelew, jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić telefon, sprawdź me wpisy poradnikowe: jak korzystać z Google Pay lub jak korzystać z Apple Pay?

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą (w tym płatności Google Pay lub Apple Pay) wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego z oferty BNP Paribas otwieranego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  O wykonywaniu tych 3 płatności kartą w każdym z kolejnych miesięcy kalendarzowych pamiętaj, gdyż w BNP Paribas płatności wykonywane Blikiem nie są zamiennikiem płatności wykonywanych kartą.

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Sportowo z kontem" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.
💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 300 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się nawet o 750 zł!

Przydatne dokumenty:

57 komentarzy:

 1. Czy posiadanie dostępu do bankowości internetowej eliminuje z udziału w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli to dostęp po zamkniętym koncie to wyklucza. Idziesz wtedy do oddziału zamknąć i następnego dnia otwierasz konto.

   Jeśli to dostęp do czegoś innego co masz/miałeś czyli np. karty kredytowej to możesz brać udział.

   Usuń
  2. Dostęp do EKD można zamknąć na infolinii.

   Usuń
  3. Czyli jeśli posiadam dostep do bankowości internetowej po zamknietym koncie, ale aktualnie mam tam pozyczkę ratalną to jestem wykluczony czy nie ?

   Usuń
  4. Posiadanie dostępu do bankowości internetowej po posiadanym kiedyś koncie oznacza, że umowa ramowa o konto nie została zamknięta. Należałoby to zrobić teraz - w placówce banku (powinno udać się od ręki). I wtedy następnego dnia (lepiej zaczekać, by systemy bankowe to "przemieliły") będzie można zakładać konto w promocji (jeśli minęło 12 miesięcy od zamknięcia poprzednio posiadanego konta; czas zamknięcia umowy ramowej na szczęście nie wlicza się do karencji).

   Usuń
 2. kody Decathlonu można łączyć?

  OdpowiedzUsuń
 3. Lokaty tu na 0.01

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na potrzeby promocji i uzyskania 450 zł do Decathlonu lub 350 zł premii nie ma potrzeby deponowania jakichkolwiek środków w BNP Paribas.

   Usuń
 4. Witam dla uzyskania drugiej nagrody płatność tylko przez Google i Apple Play?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dla uzyskania drugiej nagrody płatności jakie należy wykonać, trzeba zrobić za pomocą Google Pay lub Apple Pay (wyłącznie w ten sposób).

   Usuń
  2. Czy mogą to być płatności w internecie, np. na Allegro?

   Usuń
  3. Bywa że nie uznają bo na Allegro płatności są widoczne jako Płatności PayU. Ale podkreślę że bywają bo ja z żoną założyliśmy 2 konta. Na jednym zaliczyli, a na drugim nie. Po reklamacji i odwołaniu w końcu uznali to drugie też.

   Usuń
  4. A czy płatność Garmin Pay wlicza się do promocji? Czy tylko i wyłącznie Google Pay lub Apple Pay?
   Mam kartę dodaną do Garmin Pay i tak wykonuję transakcje i nie wiem czy specjalnie muszę uruchamiać Google Pay. Z góry dzięki za odpowiedź.

   Usuń
  5. Nic o tym nie piszą więc raczej bym unikał niepotrzebnych reklamacji.

   Usuń
 5. WITAM czy posiadając aktywną kartę kredytową z BNP PARIBAS mogę wziąć udział w tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, po przegapieniu autoryzacji o 2 w nocy i niemożliwości zalogowaniu się aplikacji Gomobile z powodu braku produktów, co robić dzwonić pisać czy jeszcze raz wszystko od początku zaczynać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to załatwiłeś?

   Usuń
  2. Zadzwoniła pani z banku i w paru słowach powiedział co zrobić a mianowicie, kliknąć w link do aplikacji mobilnej i tam dokończyć rejestrację, 5 minut mi to zajęło.

   Usuń
 7. Czy Wy tez macie problem z dokonczeniem wniosku online? Nie moge wybrac karty do konta - brak reakcji. Po nie wybraniu zadnej i kliknieciu dalej strona zwraca 2bledy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałem kartę domyślnie wybraną i niczego nie musiałem wybierać.

   Usuń
  2. A chyba że masz na myśli wniosek online czyli już w apce? Ja składałem dalej internetowo z kurierem. I tam właśnie od razu była podstawiona Karta Otwarta na Dzisiaj. Inne można było wybrać. Mam nawet zrzut ekranu.

   Usuń
  3. chcialbym dalej online a potem kurier. Ja mam 3 karty u gory wyswietlone zadnej nie moge kliknac, domyslnie tez mi nie wybiera. Macie jakies rady? Czat bnp nie pomaga

   Usuń
  4. Zmień przeglądarkę lub wyczyść pliki cookies.

   Usuń
 8. 3.2 Weryfikację prawa Uczestnika do uzyskania każdej z nagród przeprowadzi Organizator na podstawie danych przekazanych
  mu przez Uczestników, które to dane Organizator przekaże Bankowi na podstawie odrębnej zgody pozyskanej od Uczestników, a Bank udzieli informacji Organizatorowi na podstawie upoważnienia udzielonego Bankowi przez Uczestnika do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków uzyskania prawa do nagród.
  Czyli oznacza to, że po spełnieniu warunków należy jeszcze dopilnować, aby powiadomić organizatora o spełnieniu konkretnego warunku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bank powiadamia organizatora - na podstawie zgody, którą się zaznacza (bez niej nie da się dalej przejść, więc nie ma obawy jej przeoczenia).

   Po stronie uczestnika promocji - tylko jeśli jako nagrodę dla siebie wybierze premię pieniężną - będzie uzupełnienie numeru rachunku konta do wypłaty bonusów (to już to, o czym piszę w prześwietleniu promocji).

   Usuń
 9. maila już ktoś dostał?

  OdpowiedzUsuń
 10. Najpóźniej do 18.01 miał być

  OdpowiedzUsuń
 11. U mnie tez nic nie ma

  OdpowiedzUsuń
 12. U mnie tez nic

  OdpowiedzUsuń
 13. U mnie tez nic nie przyszło

  OdpowiedzUsuń
 14. Nic nie przyszło ifolina nie odbierA

  OdpowiedzUsuń
 15. Organizator miał czas na przesłanie maila do 18.01. Jeśli wiadomości nie ma, to o tym co robić w tej sytuacji piszę tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dostał już ktoś odpowiedź na złożoną reklamację w sprawie braku maila

  OdpowiedzUsuń
 17. Dostal ktos kod juz sms?

  OdpowiedzUsuń
 18. Dostal juz ktos sms z kodem

  OdpowiedzUsuń
 19. Dostałem właśnie kupon ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Pytanie co do trzeciej nagrody - czy transakcje na 500zł kartą mogą być nadal przez Google Pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą. Jest to nawet potwierdzone w regulaminie.

   Usuń
 21. Czy dostaliście mail za luty?

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy jest ktoś kto nie dostał maila? Warunki mam spełnione na 100%, a maila nie dostałem.

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy ktoś także nie dostał maila w lutym? Warunki w styczniu miałem spełnione, a nie dostałem maila z informacją o nagrodzie.

  OdpowiedzUsuń
 24. ja nie dostalem a spelnilem warunki za luty.

  OdpowiedzUsuń
 25. I ja tez nie dostalem. Warunkow oczywiscie nie spelnilem.

  OdpowiedzUsuń
 26. Każdego miesiąca spełniałem warunki, jednak dostałem tylko pierwszą nagrodę. I co teraz?

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy ktoś odebrał już trzecią nagrodę?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...