Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 300 zł premii za konto w BNP Paribas w promocji "Nagrody za aktywność"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

29.11.2021

Do 300 zł premii za konto w BNP Paribas w promocji "Nagrody za aktywność"

BNP Paribas przygotował kolejną promocję swego konta osobistego.

"Nagrody za aktywność" do 300 zł od BNP Paribas
Do wzięcia czekają bonusy pieniężne na sumę nawet 300 zł. Tym razem uzyskuje się je, wykazując aktywnościami, które wybiera się samodzielnie. Można więc np. płacić kartą i/lub Blikiem albo robić przelewy, albo zapewniać wpływy - co kto woli.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Nagrody za aktywność": zyskaj do 300 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Nagrody za aktywność" czekają bonusy pieniężne - po 5 zł za każdą aktywność. W miesiącu kalendarzowym można dzięki nim zdobyć do 100 zł, co w 3 miesiące trwania promocji dać może tytułowe 300 zł.

W całości to premie pieniężne, które wpłyną na konto, więc środki wypłacisz, przelejesz lub wydasz na dowolny cel.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Nagrody za aktywność"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 13.12.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 31.12.2021 r.).

W styczniu, lutym i marcu 2022 r. (w każdym z tych trzech miesięcy), wykazuj się następującymi aktywnościami (wybierając co chcesz robić):
 • wykonuj przelewy z konta w BNP Paribas za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej i/lub
 • wykonuj płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty), i/lub
 • wykonuj płatności Blikiem (na dowolne kwoty), i/lub
 • zapewniaj wpływ(y) na kwotę min. 500 zł.

Każda z tych aktywności da bonus 5 zł. W każdym z miesięcy kalendarzowych zgarnąć można do 100 zł premii, więc łatwo można policzyć, że w celu uzyskania całej przysługującej premii, wykazać się trzeba 20 aktywnościami w miesiącu. Jakie to będą aktywności, w pełni zależy od Ciebie. Możesz zrobić np. 20 przelewów albo 20 płatności kartą, albo w jakikolwiek sposób je wymieszać, np. zrobić 10 przelewów, 6 płatności kartą i 4 płatności Blikiem. Od Ciebie zależy, ile czego zrobisz - to może być dowolny mix.

Pamiętaj jedynie, że warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród, jest uprzednie spełnienie warunków przyznania nagrody poprzedniej. Przykładowo: by zdobyć do 100 zł premii za spełnienie warunków w lutym, to uprzednio (w styczniu) musisz mieć spełnione warunki uzyskania wcześniejszej premii (od 5 do 100 zł - w zależności od tego iloma aktywnościami się wykażesz). 

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu nagrodyzaaktywnosc@bnpparibasplus.pl):
 • do 17.02.2022 r. o przyznaniu pierwszej premii do 100 zł (za spełnienie warunków w styczniu);
 • do 25.03.2022 r. o przyznaniu drugiej premii do 100 zł (za spełnienie warunków w lutym)
 • do 25.04.2022 r. o przyznaniu trzeciej premii do 100 zł (za spełnienie warunków w marcu).

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z tego maila będzie należało zalogować się na stronie promocji i tam najpóźniej do 23.02.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek będą wpływać premie: do 28.02., do 31.03. oraz do 30.04.2022 r..

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Nagrody za aktywność"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy, jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i/lub Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Do tych transakcji (3 miesięcznie) wliczają się płatności Google Pay lub Apple Pay (które będziesz wykonywać na potrzeby promocji). Pamiętaj jedynie, że choć regulamin promocji dla uzyskania premii 100 zł pozwala wykonać dowolne aktywności (nie tylko płatności kartą) to wykonaj przynajmniej te 3 płatności kartą, by uniknąć opłaty miesięcznej. Pozostałe formy aktywności dobieraj dowolnie.

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Nagrody za aktywność" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

💡 Na koniec dodam, że gdy już otworzysz konto (najlepiej zachować taką kolejność), to możesz też skorzystać z innej promocji BNP Paribas: za wyrobienie karty kredytowej czeka 300 zł w bonach Allegro. Dzięki obydwu promocjom (konta i karty kredytowej) łącznie można więc wzbogacić się o 600 zł!

Przydatne dokumenty:

24 komentarze:

 1. Witam, właśnie założyłam konto i czy najprościej byłoby wykonywać z apki Go mobile przelew na dowolna kwotę na inne konto, byle nie blik i nie natychmiastowy i sumarycznie 20 takich przelewów, nawet w wysokości 1 zl każdy, spełni warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być 20 przelewów po 1 zł, ale warto pamiętać o 3 płatnościach kartą (Otwartą na Dzisiaj), by uniknąć opłaty miesięcznej za kartę, więc wtedy wystarczy 17 przelewów.

   Usuń
 2. W zasadzie to jeszcze dopytam-czy można by nawet w ciągu 1-2 dni dokonać 10 albo 20 przelewów na kwotę 1-2 zl na konto w innym banku niz Paribas i to zostanie zaakceptowane? Przelewy inne niz blik oraz natychmiastowy. To by znacznie ułatwiło myślenie o promocji (wiem, zostaje warunek oplaty za kartę, ale to juz mniejsza o to). Czy coś przegapiłam i należy codzinne wykazywać taką aktywność a nie skumulować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi o wykazaniu się tymi 20 aktywnościami w danym miesiącu kalendarzowym, więc można to zrobić w dowolny sposób - rozłożyć w czasie lub nawet wykonać w ciągu jednego dnia.

   Usuń
  2. a czy utworzenie stałego zlecenia aby codzienne przelewała się automatycznie taka drobna kwota także spełni warunki promocji?

   Usuń
  3. Odpada. Zlecenia robi bank za ciebie a tu chodzi żebyś ty robił przelewy.

   Usuń
 3. Witam ponownie, czy na kartę do konta muszę po prostu poczekać czy jeszcze gdzieś ją domawiam? Zaznaczałam ją przy otwieraniu w tej 1 bezpłatnej wersji pod warunkiem 3 płatności kartą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jak założyłeś konto. Jak przez wideoweryfikację to przyjdzie listem, A jak ma przyjechać kurier to on od razu przywiezie kartę do konta też.

   Usuń
 4. Czy karta przyjdzie listem czy w jakiś inny sposb muszę ją jesscze domówić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamówienie karty zaznacza się we wniosku. Przywiezie ją kurier (jeśli taka opcja otwarcia konta została wybrana) lub przyjdzie listem.

   Usuń
 5. Dzień Dobry . W warunkach trzeba wykonać 20 aktywności , miedzy innymi zapewniaj wpływ(y) na sumę min. 500 zł. Czy trzeba wpłacić każdorazowo minimum 500 zł ,czy kilka kwot na łączna sumę 500 zł.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, jakimś cudem przegapiłam aktywację karty, aktywowałam aplikacje ale kartę niestety 3.01-czy to dyskwalifikuje z promocji? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działałbym dalej. Jeden z Czytelników, który nie zrobił tego na czas, pisał mi, że organizator przymknął na to oko. Acz z tyłu głowy warto mieć, że być może będzie potrzebna reklamacja - acz z tym pozostaje zaczekać do czasu maili powiadamiających o przyznaniu nagrody.

   Usuń
  2. Napisalam im maila, bo jakoś tak lubię wiedzieć "na zaś", zobaczymy.

   Usuń
 7. czy płatność kartą za zakupu allegro dyskwalifikuje? w sensie czy spełniony jest warunek płatności kartą ale niespełniony do 20 transakcji promocyjnych, tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PayU niestety.

   Usuń
  2. No z tym to nie jest takie oczywiste. Ja z żoną założyłem 2 konta. Na jednym płatność na Allegro zaliczyli a na drugim na początku nie. W historii w obydwu przypadkach było PayU w opisie transakcji. Po reklamacji i odwołaniu uznali.

   Usuń
 8. czy ktoś dostał już maila bo dziś 17.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W innej promocji konta w BNP Paribas (tutaj), w której maile miały być rozesłane do 16.02., Czytelnicy wczoraj pisali o otrzymanych powiadomieniach dopiero ok. godz. 15.

   Usuń
  2. no właśnie nie :/

   Usuń
  3. jest! właśnie przyszedł mail :)

   Usuń
  4. Do mnie już e-mail dziś dotarł.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...