Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moneyback 1% na Black Weekend dla wszystkich posiadaczy kart kredytowych Santander Banku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

25.11.2021

Moneyback 1% na Black Weekend dla wszystkich posiadaczy kart kredytowych Santander Banku

Już jutro rusza promocja dla obecnych klientów Santandera.

Black Week z kartą kredytową w Santander Banku
Za płatności dowolnymi kartami kredytowymi w dniach od 26. do 29.11.2021 r. bank zamierza naliczać 1% zwrotu. Maksymalnie można uzyskać 100 zł moneybacku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Zasady promocji są tak proste, że w praktyce udało mi się już je streścić na wstępie. Niżej jednak nieco więcej szczegółów.
💡 Jeśli w Santander Banku nie masz jeszcze konta osobistego, to (nawet posiadając już inne produkty - np. kartę kredytową) sprawdź jak zyskać nagrody o wartości aż 500 zł za Konto Jakie Chcę.


Promocja "Premia do 100 zł za zakupy w Black Weekend"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca dowolną kartę kredytową wydaną przez Santander Bank.

💡 Jeśli jeszcze nie masz karty kredytowej wydanej przez ten bank, to możesz zyskać do 700 zł - z czego 100 zł to bonusy na start, a reszta to właśnie 1-procentowy moneyback.


Zasady promocji dla obecnych posiadaczy karty kredytowej Santander Banku
. By otrzymać moneyback 1%: 

 • w okresie od 26. do 29.11.2021 r. płać kartą kredytową w dowolnych sklepach stacjonarnych lub internetowych. 


Od sumy tych transakcji Santander Bank wyliczy moneyback, którego wypłata przewidziana jest do 10.12.2021 r. - do tego czasu musisz nadal posiadać kartę kredytową, gdyż to na rachunek tejże karty bank wypłaci zwrot (maksymalnie 100 zł dla rachunku karty kredytowej - bez względu na to, ile kart jest do niego wydanych). Wpływ zwrotu spowoduje spłatę wykorzystanego limitu lub nadpłatę. W tym drugim przypadku pamiętaj, by środki wykorzystać jedynie wykonując płatności kartą, bo wypłata gotówki w bankomacie czy przelew z karty kredytowej są kosztowne (z powodu naliczanych prowizji).

Faktem jest, że aby zdobyć maksymalny zwrot, to trzeba by wydać aż 10 000 zł, ale być może ktoś ma zaplanowane jakieś większe zakupy? 😉

Wykonując płatności kartą kredytową, pamiętaj o wykluczeniach, o których bank wspomina w regulaminie promocji:

"Do transakcji kartą kredytową nie wlicza się : 

a) płatności w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna (transakcje quasi Cash), 

b) płatności w punktach posiadających następujące kody kategorii akceptanta: 4829, 6012, 6051, 6211, oraz 8999 o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna), 

c) płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket."


Na koniec przypomnę, że obecnie to nie jest jedyna promocja, z której korzystać mogą także obecni klienci Santandera. W listopadzie i grudniu bank podwaja zwroty za płatności za media wykonywane z Konta Jakie Chcę. Ponadto niezmiennie można zarabiać dzięki programowi poleceń, w którym premia za skuteczne polecenie wynosi 50 zł (a polecać jest obecnie o wiele łatwiej, gdy na osobę poleconą, a więc otwierającą konto, czekają wspomniane nagrody o łącznej wartości 500 zł). Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą z kolei zgarnąć do 1850 zł za konto firmowe (i zapewnić sobie jego bezterminowe prowadzenie za 0 zł).

Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Mr.Złotówa Moje Usługi niesą wykluczone ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpunkt c z tych wykluczeń pewnie wyklucza.

   Usuń
  2. a moje usługi nie mają czasem 4900? tego kodu nie ma na liście

   Usuń
 2. Czy jak mam kartę Visa Pajacyk, która w innej promocji zwraca 1% za płatność przez cały rok to czy oznacza to, że transakcje wykonane w dniach od 26 do 29 listopada wygenerują w sumie 2% zwrotu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałem regulamin i jedno mnie zastanawia, czy premia jest per karta czy per klient? Czy przy dwóch kartach można dostać 2 x 100zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Zwroty, o których mowa powyżej, dotyczą rachunku karty kredytowej niezależnie od ilości kart przypisanych do tego rachunku".

   Zatem jeśli ktoś ma jeden rachunek kredytowy, ale do niego np. dwie karty (główną i dodatkową) to może dostać max. 100 zł.

   Jednak jeśli ktoś ma 2 odrębne rachunki kredytowe (czyli 2 główne karty), to może zyskać do 200 zł (2 x 100 zł).

   Usuń
 4. Czy jest jakas opcja obrotu tych 10 tys ? Zwykłych zakupów za taką kwote nie zrobie. A wpłata np na revolut z karty wg regulaminu odpada. Są jeszcze inne opcje?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli mam nadzieję że przy karcie 123 gdzie np. 2 proc.jest zwrotu za ciuchy czy buty a 3 proc.w restauracjach - byłoby odpowiednio 3 i 4 procent.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myśle że oddzielnie naliczy zwrot za zakupy ciuchów i jadła, a oddzielielnie w tych dniach będzie liczony 1%

   Usuń
  2. Zwroty będą naliczone odrębnie, bo to dwie odrębne promocje. Oczywiście może się zdarzyć, że wpłyną w tym samym dniu, ale jednak osobno.

   Usuń
 6. mało 1% to daje alior i tego nie możemy przejeść .

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe czy przejdzie Go Back in Time przez Curve :) można byłoby przerzucić część starszych transakcji dla uzyskania moneyback ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy ktos juz otrzymal ten zwrot? Wiem, ze do polnocy jeszcze trochę czasu ale przewaznie zwrot 123 jest księgowany rano dlatego tego tez sie spodziewalam rano.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...